برگزیده های پرشین تولز

انتقال ندادن دامنه توسط فروشنده سایت...لطفا راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

1406

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیز ربطی به قیمت نداره

جناب
rohollah-by شما کلا یوزر و پسورد ایرنیک رو بده به ایشون و کل پنل رو در اختیار ایشون بزاری بهتره. حالا به مشکل خوردی ایراد نداره. پنل رو بده تا DNS هارو ایشون (شاکی پرونده) ست کنه برای خودش. بعد هم شاکی درخواست ویرایش اطلاعات رو به صورت دستی روی کاعذ مینویسه و اسکن میکنه و ارسال میکنه به ایرنیک تا ویرایش بشه و پنل واسه خودش بشه

وگرنه فتا شمارو ضمن اخذ توضیح و صورتجلسه کردن مصاحبه شاکی و متهم ، دادگاهی میکنه. اگه فتای تهران باشین که تشریف می برین دادسرای ناحیه 31 شریعتی پایین تر از بهارشیراز طبقه دوم و سوم. توی داداگاه هم احتمال خیلی زیاد بازداشت و قرارا وثیقه صادر میشه!

لطفا مواظب باشید

rohollah-by

Registered User
لایک‌ها
24
داخل پنل ایرنیک 10 دامنه موجوده

1406

Registered User
لایک‌ها
41
پس ببین اگه میشه 9 دا دامین رو انتقال بده یه جای دیگه و پنل رو در اختیا بزار . به هر حال هر طوری که هست دامین رو انتقال بدید و رضایت شاکی رو جلب کنید هر طوری که شده. وگرنه شب عیده و شما هم خدای نکرده اگه بازداشت بشی ، توی بازداشگاه پلیس فتا نمیری دقت کن! مستقیم زندان اوین (خدای نکرده) و باید وثیقه بزاری تا موقت آزاد شی. کلیه متهمین پلیس فتا پس از دادگاهی (در صورت بازداشت توسط قاضی پرونده) مستقیم زندان اوین میرن!

اینو هم اضافه کنم قاضی ها اصلا اطلاعات وب مستری ندارن حتی DNS و ایرنیک رو هم نمیدونن چیه ! یعنی به قاضی هرچقدر توضیح بدی هیچی متوجه نمیشه ! و فقط میتونه از لحن صدا و ظاهرت شک کنه که مقصری ! باید رضایت شاکی و پلیس فتا جلب بشه. نظر افسر پرونده 100% مهمه...

در کل مدت زمان بازداشتی هم نه کامپیوتر داری و نه هیچی ! و باید هم رضایت شاکی رو جلب کنی! سه روز اول بازداشت توی اوین هم تلفن نداری توی قرنطینه ! روز چهارم انتقال میدن به بند و انجا تلفن هست از 10 صبح تا 8 شب. تلفنی هم نمیتونی کارهای اینترنتی تو ببری جلو ! پس خطر نکن اصلا...

ایشالا که به اونجا نمی کشه. امیدوارم شاکی یه مقداری هم بیشتر صبر و حوصله کنه تا مشکل حل بشه. به هر حال شب عیده زندگی همدیگه رو زهر نکنید لطفا

Last edited:

rohollah-by

Registered User
لایک‌ها
24
اگه میونستم 9 تا دامین رو انتقال بدم چرا 1 دامنه رو به ایشون اتنقال ندم

انشالله تا فردا مدارک ارسال میشه برای ایرنیک

1406

Registered User
لایک‌ها
41
من جزئیات رو نمیدونم گفتم شاید مشکل خاص روی همون یک دامنه اعمال شده. در هر صورت مدارک رو بفرستید ایرنیکم ایشالا زود پاسخ میده و رضایت شاکی جلب میشه.

شاکی همینکه می بینه شما پیگیر هستی یکم بیشتر تحمل میکنه که دامینش رو پس بگیره. با شکایت علیه شما و خدای نکرده بروز مشکل برای شما همچنان با مشکل انتقال همراه خواهد بود. یعنی بازداشت شدن شما (خدای نکرده دور از جون) برای شاکی به هیچ نون و آب نمیشه...

انشالله زیر یک هفته ی آینده ختم به خیر میشه.

rohollah-by

Registered User
لایک‌ها
24
من افغانی هستم به خاطر همین کارم به اینجا رسید که من شماره شناسنامه و ملی ندارم فقط گزرنامه دارم با ایرنیک تماس گرفتن کار انتقال دامنه رو پیش برین و موقع ارسال مدارک مجددا تماس بگیرین
که اون فردا زنگ میزنم

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من افغانی هستم به خاطر همین کارم به اینجا رسید که من شماره شناسنامه و ملی ندارم فقط گزرنامه دارم با ایرنیک تماس گرفتن کار انتقال دامنه رو پیش برین و موقع ارسال مدارک مجددا تماس بگیرین
که اون فردا زنگ میزنم
یعنی با شماره ملی جعلی ثبت نام کردی دیگه
اینطوری که کلا نمیتونی هیچ دامنه ای منتقل کنی

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان هنوز هیچ تغییر وضعیتی در وضعیت دامنه ایجاد نشده...
امروز باهاشون یعنی پلیس فتا تماس گرفتم گفتن فردا(دوشنبه صبح) بیاین دفتر
فردا تکلیف ایشون مشخص میشه.من 1 درصد هم به ایشون اعتماد ندارم.نزدیک به 2 ماه هست منو همینطور دست به سر کرده.

rohollah-by

Registered User
لایک‌ها
24
فردا زنگ بزن ایرنیک دیگه برای اونا داستان شده
بگو سریع مدارک رو تایید کنن دست من نی که من ارسال کردم

rohollah-by

Registered User
لایک‌ها
24
میگم پیگیر هستم عجبا زنگ بزنین ایرنیک اون خانومه بهش بگین روح الله رضایی دامنه 98 مدل بگین روزی چند بار زنگ میزنه عجبا الان دارم شماره شناسنامه فیک رو تغییر هویت میدم

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
ارسال مدرک اینجوری هست :
1-فایل pdf که فرستادند رو دانلود کنید
2- پرینت کنید
3- امضا و تاریخ روز بزنید
4- پاسپورت و یا کارت ملی رو بغل امضا چسبانده ، اسکن کنید ( هرکاری میکنید باید مدارک شناسایی بغل امضا تون معلوم باشه !! )
5- فایل اسکن رو به نام دامنه تغییر بدید
6- وارد پنل ایرنیک خودتون بشید ، از قسمت ارسال مدارک ، بخش دوم ، ارسال مدارک انتقال ، جایگاه ها رو به درستی پر کرده فایل اسکن رو آپلود کنید

غیر از این هرکاری بکنید این قصه ادامه دار خواهد بود

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
ارسال مدرک اینجوری هست :
2- پرینت کنید
4- پاسپورت و یا کارت ملی رو بغل امضا چسبانده ، اسکن کنید ( هرکاری میکنید باید مدارک شناسایی بغل امضا تون معلوم باشه !! )
6- وارد پنل ایرنیک خودتون بشید ، از قسمت ارسال مدارک ، بخش دوم ، ارسال مدارک انتقال ، جایگاه ها رو به درستی پر کرده فایل اسکن رو آپلود کنید

سلام داداش
امروز هم فتا بودم.یکی از مسئولین دقیقا همین تاپیک و بقیه موضوعات رو پیگیر شده(بنا به دلایلی!)
قرار شده تا آخر هفته اگه دامین اوکی نشه کار خودشون رو انجام بدن.متاسفانه دیگه بیشتر از این نمیتونم صبر بدم.چون با مسئول بخش فتا که صحبت کردم گفتن به نظر میرسه ایشون مشکلی دارن که اصلا نمیشه دامین رو انتقال بدن و امکان داره که دارن شما رو دست به سر میکنن.و متاسفانه من دیگه کاره ای نیستم و قراره تا آخر هفته در صورت انتقال داده نشدن دامنه از طریق دیگه ای وارد شن.در ضمن شکایتم جز انتقال ندادن دامنه برای ضرر های دیگه ای که بهم رسوندن پا برجا هست و امکان داره تا قبل یا بعد از عید واسه ایشون احظاریه بیاد برای ارئه توضیحات :)

rohollah-by

Registered User
لایک‌ها
24
ارسال مدرک اینجوری هست :
2- پرینت کنید

دقیقا این کار رو انجام دادم نمی دونم چرا قبول نکردن فردا دوباره زنگ میزنم

فایل های ضمیمه

• Snapshot_2015-03-04_180235.png
    Snapshot_2015-03-04_180235.png
    55.1 KB · نمایش ها: 10

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
سلام دوستان دوستان

شما شاهد بودید که من تو این مدت چقدر به ایشون فرصت دادم.متاسفانه روز شنبه امکان ارسال احظاریه و دستگیری ایشون وجود داره...

چون امروز آخرین مهلت بود و دیگه دست منم نیست روز شنبه خود فتا مستقیم اقدام میکنن.

من نمیخواستم مشکلی واسه ایشون پیش بیاد با اینکه نزدیک عید هست ولی خودشون خواستن.....

rohollah-by

Registered User
لایک‌ها
24
الان من دارم با تاپیک پیش میرم به جای اینکه کمک کنی داری همش فتا میگی ؟ با مدرک دارم میگم پیگیر هستم ولی کسی کمک نمیکنه
دیروز این پیامی که پیوست کردم رو شب ارسال کردن امروز خواستم زنگ بزنم تعطیل بود فردا هم جمعه شنبه باید زنگ بزنم

منم سایت عکس ناز رو خریدم ولی به مدیرش صبر دادم تا الان مشکلش رو رفع کنه ولی فتا نگفتم ولی شما دارین از این که من افغانی هستم سوء ااستفاده میکنی میگم که مشکل داره شناسه ایرنیک من باید حل شه دیدی که مدارک رو ارسال کردم قبول نکردن تا شنبه صبر کن زنگ بزنم دوباره یا خودتون هم زنگ بزنین بگین دامنه 98 مدل چی شد خودشون اصلا میدونن قضیه چیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا