برگزیده های پرشین تولز

گیاهخواری خوب است یا بد؟

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
838.jpg

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
من خیلی ساله گیاهخوارم یه 8 سالی میشه! ولی خوب ماهی 100 گرم گوشت هم میخورم! گوشت جز لاینفک بدن انسانه!

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
گیاه خواری خوب نیستش
بدن به پروتئین هم نیاز داره

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
گیاه خواری خوبه روند پیری هم کند تر میشه

seminar

Registered User
لایک‌ها
44
من خیلی ساله گیاهخوارم یه 8 سالی میشه! ولی خوب ماهی 100 گرم گوشت هم میخورم! گوشت جز لاینفک بدن انسانه!
سلام بزرگوار
دادا منظورت از گوشت، چه گوشتیه؟؟؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
دستتون طلا
جسارتا گوشت مرغ، اردک، گوشت قرمز و غیره نمیخورید؟

مرغ و گوسفند به هیچ عنوان! جز پر ضررترین گوشت ها هستن!
اردک بوی بدی میده از نظر من زیاد دوس ندارم! ولی بعضی از بچه های دیگه ایی که میشناسم گیاهخوار هستن اونا مصرف میکنن!
بیشتر بلدرچین،قرقاول،کبک،شترمرغ،مرغ شاخدار،شاه میگو،ماهی کلیکا،ماهی قزل آلای رنگین کمان به صورت دوره ایی هر ماه مثلا 30ام هر ماه یکی رو به صورت کبابی روی زغال بدون هیچ روغنی به شکل استیک میزارم خوب بپزه بعد میخورم.
البته هیچکس مثل من نمیخوره غذا که اینقدر گوشتش کم باشه ولی خوب گوشت از گلوم پایین نمیره اصلا بخوام هر روز یا هر هفته بخورم!

جایگزینشم حبوبات زیاد،انواع قارچ های جنگلی خوراکی یا قارچ های پرورشی،سویا دارم که تامین میکنه نیاز پروتئین بدن رو.

قوی سیاه

Registered User
لایک‌ها
96
بد ! :general108::general112:

Last edited:

shak

Registered User
لایک‌ها
519
خوردن حیوانات کار غیر انسانییه. تحت تاثیر تبلیغات کمپانی ها قرار نگیرید. چند وقت دیگه برای پر کردن جیبشون، روی سوسک ها تحقیق میکنن و یه ویتامین تو بدن سوسک پیدا میکنن و به اسم اینکه اون ویتامین برای بدن انسان حیاتیه تمام سوسک هارو به خوردتون میدن. انسان ذاتا میوه خواره. کمی تحقیق کنید و معده و روده تون رو مدفن مردار حیوانات نکنید. یه کم هم احساس داشته باشید.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
مرغ و گوسفند به هیچ عنوان! جز پر ضررترین گوشت ها هستن!
اردک بوی بدی میده از نظر من زیاد دوس ندارم! ولی بعضی از بچه های دیگه ایی که میشناسم گیاهخوار هستن اونا مصرف میکنن!
بیشتر بلدرچین،قرقاول،کبک،شترمرغ،مرغ شاخدار،شاه میگو،ماهی کلیکا،ماهی قزل آلای رنگین کمان به صورت دوره ایی هر ماه مثلا 30ام هر ماه یکی رو به صورت کبابی روی زغال بدون هیچ روغنی به شکل استیک میزارم خوب بپزه بعد میخورم.
البته هیچکس مثل من نمیخوره غذا که اینقدر گوشتش کم باشه ولی خوب گوشت از گلوم پایین نمیره اصلا بخوام هر روز یا هر هفته بخورم!

جایگزینشم حبوبات زیاد،انواع قارچ های جنگلی خوراکی یا قارچ های پرورشی،سویا دارم که تامین میکنه نیاز پروتئین بدن رو.

جسارتا این چه نوع گیاهخواری هست که گوشت میخورید ؟!
این اسمش گیاهخواری نیست و جزو هیچ دسته ای از گیاهخواری هم نیست
عده ای که تخم مرغ و لبنیات مصرف میکنن و عده ای کلا خام گیاهخوار میشن
خوردن گوشت با اعتقادات کسی که گیاهخوار شده اصلا جور در نمیاد چون اصل اولیه یک گیاهخوار این هست که برای سیر کردن شکم نباید حیوان زنده ای کشته بشه
دوستان شما هم که گوشت اردک میخورن نمیدونم چه اسمی روشون باید گذاشت ! باید بهشون گفت گیاهخوار گوشتخوار ؟
اگر این عده گوشت میخورن و به خودشون میگن گیاهخوار که آبرو حیثیت گیاهخواران رو بردن...قضیه یه شخصی هست که میگفت من گیاهخوارم ولی میگو میخورم...
اشخاصی که گیاهخوار میشن کاملا گوشت رو ترک میکنن و به هیچ وجه مصرف نمیکنن
مواد جایگزین بسیار هست
برای اون عده از دوستانی که میگن گوشت پروتئین داره جالبه بدونن پروتئین کلم بروکلی از گوشت بیشتره ...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای دوستانی هم که هراز چند گاهی میان یه چیزی مینویسن و میرن باید بگم که
بنده هم بیش از 2 سال هست که هیچ نوع گوشتی مصرف نکردم
خیلی خیلی راحت دارم به زندگیم ادامه میدم هیچ اتفاق خاصی برام نیفتاده بلکه احساس خیلی بهتری به زندگی دارم
اگر به این فکر کنیم که کلیه موجودات روی زمین حق زندگی دارند قطعا دنیا جای بهتری میشه
بدن انسان به گوشت نیاز نداره بلکه این حرص و ولع انسان به گوشت هست

Last edited:

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
download.jpg

بالا