برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
سلام.
من 16 سال و 2 ماه سن دارم و قدم 176 و وزن 60 کیلو.
حدودا 15 جلسه باشگاه بدنسازی رفتم و بدنم یخورده بالا اومد اما به گفته بعضی از دوستان قدم دیگه رشد نمیکنه.
میخواستم بدونم اگه ادامه بدم به رشد قدم آسیب میزنه یا نه؟
اگه آسیب نمیزنه امیدی هست که دوباره قد بکشم؟چون میگن انسان تا 18 سالگی قد میکشه!
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
زمانی به قدتون آسیب میزنه که تمرین مناسب و برنامه غذایی و همینطور مکمل های درست مصرف نکنین
به ژنتیک هم خیلی بستگی داره
شما تا 21 سالگی هم قد میکشی
یک سری تمرینا و ورزش ها میتونه شما رو تا 7 الی 14 سانت بالا بیاره
نگران سوختن قد نباشین

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام.
من 16 سال و 2 ماه سن دارم و قدم 176 و وزن 60 کیلو.
حدودا 15 جلسه باشگاه بدنسازی رفتم و بدنم یخورده بالا اومد اما به گفته بعضی از دوستان قدم دیگه رشد نمیکنه.
میخواستم بدونم اگه ادامه بدم به رشد قدم آسیب میزنه یا نه؟
اگه آسیب نمیزنه امیدی هست که دوباره قد بکشم؟چون میگن انسان تا 18 سالگی قد میکشه!
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

در ادامه نوشته های Galaxyboy عزیز
از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید
سعی کنید زینک و ال - آرژنین رو به برنامه مصرف مکملتون اضافه کنید ( جهت کمک در افزایش رشد طولی قد )
البته خیلی از کارشناسان الان این موضوع رو رد می کنند ولی با این جال سعی کنید از جرکات اسکوات و پرس پا دوری کنید

MohammadRe2a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
زمانی به قدتون آسیب میزنه که تمرین مناسب و برنامه غذایی و همینطور مکمل های درست مصرف نکنین
به ژنتیک هم خیلی بستگی داره
شما تا 21 سالگی هم قد میکشی
یک سری تمرینا و ورزش ها میتونه شما رو تا 7 الی 14 سانت بالا بیاره
نگران سوختن قد نباشین
خیلی ممنونم از راهنماییتون.
میتونید بگید چه حرکاتی باعث افزایش قد میشه؟

MohammadRe2a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
در ادامه نوشته های Galaxyboy عزیز
از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید
سعی کنید زینک و ال - آرژنین رو به برنامه مصرف مکملتون اضافه کنید ( جهت کمک در افزایش رشد طولی قد )
البته خیلی از کارشناسان الان این موضوع رو رد می کنند ولی با این جال سعی کنید از جرکات اسکوات و پرس پا دوری کنید
زینک و ال - آرژنین تو چه غذاهایی هست؟میتونم برم به عنوان شربت از داروخانه ها تهیه کنم؟؟

skankan2

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
دوستان نزدیک حوالی تخت طاووس - کریم خان - میرزای شیرازی باشگاه پرورش اندام میشناسید؟

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
خیلی ممنونم از راهنماییتون.
میتونید بگید چه حرکاتی باعث افزایش قد میشه؟
شنا تو آب - آویزان شدن از میله بارفیکس - حرکت کششی چسبوندن دست به نوک پا بدون خم شدن زانو - کشش کبرا - شیفت پلویک - کشش های پا - کشش پل -طناب زدن - پرش نقطه ای - ......
زینک و ال - آرژنین تو چه غذاهایی هست؟میتونم برم به عنوان شربت از داروخانه ها تهیه کنم؟؟
کپسول آرژنین هست و همینطور زینک

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

کته یکی از منابع طبیعی برای دریافت ال آرژنین هست
برای دریافت Zinc ( روی ) می تونید انواع گوشت ها رو مصرف کنید خصوصا انواع غذهای دریایی
کنجد - تخمه - بادام زمینی و فندق هم حاوی این ماده هست

MohammadRe2a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
شنا تو آب - آویزان شدن از میله بارفیکس - حرکت کششی چسبوندن دست به نوک پا بدون خم شدن زانو - کشش کبرا - شیفت پلویک - کشش های پا - کشش پل -طناب زدن - پرش نقطه ای - ......

کپسول آرژنین هست و همینطور زینک

کته یکی از منابع طبیعی برای دریافت ال آرژنین هست
برای دریافت Zinc ( روی ) می تونید انواع گوشت ها رو مصرف کنید خصوصا انواع غذهای دریایی
کنجد - تخمه - بادام زمینی و فندق هم حاوی این ماده هست

مرسی که وقت گذاشتید به سوال هام پاسخ دادید

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
عزیزان برای شروع بدنسازی تا چند مدت وزنه کم استفاده کنیم ؟
ممنون میشم یه برنامه برای شروع بهم بدید

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
عزیزان برای شروع بدنسازی تا چند مدت وزنه کم استفاده کنیم ؟
ممنون میشم یه برنامه برای شروع بهم بدید
زماتی وزنه هاتون رو سنگین کنین که عضله شما توان اون وزنه رو داشته باشه
و همینطور زمانی وزنه رو زیاد کنین که بتونین دامنه حرکنی رو کامل انجام بدین
برای شروع میتونین از برنامه موجود تو باشگاه اسنفاده کنین برای چند هفنه اول و سپس برنامه رو متناسب با وزن و قد و هدف از مربی بگیرین

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
زماتی وزنه هاتون رو سنگین کنین که عضله شما توان اون وزنه رو داشته باشه
و همینطور زمانی وزنه رو زیاد کنین که بتونین دامنه حرکنی رو کامل انجام بدین
برای شروع میتونین از برنامه موجود تو باشگاه اسنفاده کنین برای چند هفنه اول و سپس برنامه رو متناسب با وزن و قد و هدف از مربی بگیرین
بنده صبح سر کارم تا شب برای همین میز پرس خریدم که حرکات رو توی خونه انجام بدم و بعد عید هم میخوام هوم جیم بخرم برای حرکات بیشتر بدنسازی به صورت سیم کش
فعلا 3 روز هست حرکات پلاور دمبل - پرس تخت بالا و زیر سینه - جلو پا - پشت پا - جلو بازو دمبل جلو بازو هالتر رو انجام میدم
ایا روزانه چقدر تمرین کنم ؟ قد 170 وزن 55 سن 22 همونطور که میدونید بعضیا معتقد هستند تا 24 سالگی افزایش قد وجود داره اما درصدش خیلی کم هست چه دارو و یا تمریناتی انجام بدم که شاید یه چند سانتی بیام بالا

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بنده صبح سر کارم تا شب برای همین میز پرس خریدم که حرکات رو توی خونه انجام بدم و بعد عید هم میخوام هوم جیم بخرم برای حرکات بیشتر بدنسازی به صورت سیم کش
فعلا 3 روز هست حرکات پلاور دمبل - پرس تخت بالا و زیر سینه - جلو پا - پشت پا - جلو بازو دمبل جلو بازو هالتر رو انجام میدم
ایا روزانه چقدر تمرین کنم ؟ قد 170 وزن 55 سن 22 همونطور که میدونید بعضیا معتقد هستند تا 24 سالگی افزایش قد وجود داره اما درصدش خیلی کم هست چه دارو و یا تمریناتی انجام بدم که شاید یه چند سانتی بیام بالا

بنده که متوجه نشدم زمان خالی در برنامتون ندارید با این حال خیلی مشتاق هستید
دوست من بدنسازی ورزشیه که تقریبا 70 الی 80% کسانی که به سمتش کشیده میشن در حقیقت فقط سطح سرمی قندخون و نمک و ... رو تنظیم می کنند و هیچ گونه رشد چشم گیری در عضلاتشون دیده نمیشه
به اولین چیزی که این رشته نیاز داره وضع مالیه عالی و یا معمولی رو به عالیه تا بتونید بهترین مواد غذایی و ... رو مصرف کنید در ضمن داشتن یک مربی با تدبیر هم ضروریه
واقعا برای اون دسته از عزیزانی که یکی دو ماهه قبل از عید یا عروسیشون میان باشگاه و انتظار دارن کوین لورون در لباس دامادی بشن
البته این مسائل رو کلی مطرح کردم به نظر بنده تا برنامه ریزی یا علاقه ای به این ورزش نشون ندادید سمتش نرید

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
چربی و عضله با وزن یکسان از نظر حجمی یکسان هستن ؟ یا فرق میکنن؟

Barabari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
فکرکنم چون عضله متراکم تره باید حجمش کمتر باشه!یه جوریایی چربی مثه پنبه س عضله مثه آهن!;)

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
بخش زیادی از عضله هم آب هست

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
بدنسازان حرفه ای راهنمایی کنید لطفا

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
چربی و عضله با وزن یکسان از نظر حجمی یکسان هستن ؟ یا فرق میکنن؟
خدمت شما :

fat-VS-muscle.jpg

muscle-vs-fat.jpg

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
4 روز در هفته روزی یک ساعت تمرین کنید
من پیشنهادم اینه وزن بگیرید با یک برنامه غذایی و برنامه تمرینی و همینطور مکمل
قد رو میشه افزایش داد ولی هزینه خیلی زیادی داره که این هزینه زیاد برای دارو هستش که دارو هاش هم دارو های زیاد سالمی نیستن

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
بنده که متوجه نشدم زمان خالی در برنامتون ندارید با این حال خیلی مشتاق هستید
دوست من بدنسازی ورزشیه که تقریبا 70 الی 80% کسانی که به سمتش کشیده میشن در حقیقت فقط سطح سرمی قندخون و نمک و ... رو تنظیم می کنند و هیچ گونه رشد چشم گیری در عضلاتشون دیده نمیشه
به اولین چیزی که این رشته نیاز داره وضع مالیه عالی و یا معمولی رو به عالیه تا بتونید بهترین مواد غذایی و ... رو مصرف کنید در ضمن داشتن یک مربی با تدبیر هم ضروریه
واقعا برای اون دسته از عزیزانی که یکی دو ماهه قبل از عید یا عروسیشون میان باشگاه و انتظار دارن کوین لورون در لباس دامادی بشن
البته این مسائل رو کلی مطرح کردم به نظر بنده تا برنامه ریزی یا علاقه ای به این ورزش نشون ندادید سمتش نرید

بنده مشتاق هستم و کم کم پیش میرم حتما اگر هزینه اش نبود دستگاه و... رو نمیخریدیم برای تمرین در منزل
مشکل هزینه نیست اما رابطه خوبی با استفاده مکمل و قرص جوشان و کپسول و سوما و .... ندارم و ترجیح میدم لاکپشتی پیش برم همچنین پول و علاقه و برنامه ریزی در دستور کار هست برای مشاوره بیشتر سوال پرسیدم

4 روز در هفته روزی یک ساعت تمرین کنید
من پیشنهادم اینه وزن بگیرید با یک برنامه غذایی و برنامه تمرینی و همینطور مکمل
قد رو میشه افزایش داد ولی هزینه خیلی زیادی داره که این هزینه زیاد برای دارو هستش که دارو هاش هم دارو های زیاد سالمی نیستن
سپاس
در مورد قد اره میدونم هزینه بالایی داره و اصلا هم تایید شده نیست تایید شده یه سری مربی هست برای خالی کردن جیب قربانی در نهایت بعد از چند سال مشکلاتی که در پی داره حداقل یه قد کوتاه سالم بهتر از یه قد بلند ناسالم هست....

بالا