برگزیده های پرشین تولز

عشق اول

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

zapas1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
113
کاشکی برگرده ......... ......

Last edited:

gamingsouls

Registered User
لایک‌ها
57
عشقی که اسمشو گذاشتی عشق اول عشق نبوده . عشق اول و اخر نداره . شاید عشقت یه عشق یه طرفه بوده مگنه عشقت ازت جدا نمیشد ...
ولش کن خودمم نفهمیدم چی گفتم ...:general107:

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
عشقی که اسمشو گذاشتی عشق اول عشق نبوده . عشق اول و اخر نداره . شاید عشقت یه عشق یه طرفه بوده مگنه عشقت ازت جدا نمیشد ...
ولش کن خودمم نفهمیدم چی گفتم ...:general107:
همون

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
همه جدایی ها هم مربوط به یه طرفه بودن رابطه نیست
بعضی وقتا زمین و زمان دست به دست هم میدن که دو نفر به هم نرسن

رابطه منم و طرفمم همینطوریه ......

من خودم تهرانم بخاطر کاری میرفتم شهرستان از یه دختری خیلی خوشم اومد کم کم رابطمون قویی شد و بهم علاقه پیدا کردیم و ...... اما خوب خانواده ها قبول نمیکردن که برن خواستگاری شهر دیگه و خانواده دختره قبول نداشتن خارج از قومیت دختر بدن و .......

اینی که میگه رابطه یه طرفه بوده که تموم شده تجربه اش از زندگی خیلی کمه فقط روی دانسته ها قبلی خودش یه نظری داده

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
من خودم تهرانم بخاطر کاری میرفتم شهرستان از یه دختری خیلی خوشم اومد کم کم رابطمون قویی شد و بهم علاقه پیدا کردیم و ...... اما خوب خانواده ها قبول نمیکردن که برن خواستگاری شهر دیگه و خانواده دختره قبول نداشتن خارج از قومیت دختر بدن و .......

اینی که میگه رابطه یه طرفه بوده که تموم شده تجربه اش از زندگی خیلی کمه فقط روی دانسته ها قبلی خودش یه نظری داده
آفرین
[emoji4]

Last edited:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

aseman abi

Registered User
لایک‌ها
178
میگن زمان میتونه زجر از دست دادن عشق ادمو خوب کنه ولی خدایی زمان هایی میشه که چندین سال هم میگذره ولی باز نمیشه که بهش فکر نکرد یا از یاد ادم رفته باشه....درست نمیگم؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
میگن زمان میتونه زجر از دست دادن عشق ادمو خوب کنه ولی خدایی زمان هایی میشه که چندین سال هم میگذره ولی باز نمیشه که بهش فکر نکرد یا از یاد ادم رفته باشه....درست نمیگم؟

درسته

controlL

Registered User
لایک‌ها
270

اگه دو طرف واقعا همدیگه رو بخوان و عشق دو طرفه باشه اینها دلیل جدایی نمیشه بیشتر بهونه هست ..
اگر به این دلیل به کسی که دوست داشتی و اونم دوستت داشت نرسیدی شک نکن کم کاری از خودت بوده یا به عشقت نسبت به اون ادم شک کن ..

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
اگه دو طرف واقعا همدیگه رو بخوان و عشق دو طرفه باشه اینها دلیل جدایی نمیشه بیشتر بهونه هست ..
اگر به این دلیل به کسی که دوست داشتی و اونم دوستت داشت نرسیدی شک نکن کم کاری از خودت بوده یا به عشقت نسبت به اون ادم شک کن ..

قضاوت کردن درباره دیگران و زندگی اونا چه آسونه

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
قضاوت کردن درباره دیگران و زندگی اونا چه آسونه

من نمیدونم این جمله رو کی گفته ( چند بار دیدیم هر کی این جمله رو به بزرگی نسبت داده ) ولی جمله زیبایی هست :

اگر یک فلج مادرزاد در مسابقه دو ماراتن برنده نشود ، عیب از پاهای او نیست اشکال در خود اوست

به شخصه پس از خوندن این جمله هر شکستی که میخورم تو زندگیم، مقصرش رو خودم میدونم.

mastero_o

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
عشق اول و اخر نداره از شخص یا چیزی به شخص یا چیزی منتقل می شود :general210:

قدیمی1111

Registered User
لایک‌ها
213
استارتر فراموشش کردی یا نه؟

asma72

Registered User
لایک‌ها
69
بنظرم نمیشه فراموش کرد چون واس اولین باراحساستوتمام انرژی دوس داشتنوواس یکی خرج میکنی

asma72

Registered User
لایک‌ها
69
عشق نرسیدنش خیلی قشنگه

بالا