برگزیده های پرشین تولز

ریستارت شدن مکرر کامپیوتر

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
خاموش شدن کمتر از سمت پاور هست /. خرابی پاور باعث ریست میشه . شما مشکل اورهیت دارید . احتمال زیاد هم از چیپست مادربردتون هست .
شما مشخصات سیستم و کیستون و تعداد فن نصب شده روی کیس رو بنویسید

مشکل این دوستمون مشکوکه برادر amd:D:D:D

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
پاورهای GREEN که در ایران تولید (مونتاژ) میشه، از با کیفیت ترین پاورهای دنیا هستند. علت اش هم اینه که تماما قطعات و طراحی شون کار چند کارخانه معظم مادر در کشور تایوان هست. توجه کنید در ایران صرفا مونتاژ میشن. برای مثال یکی شون شرکت Seventeam تایوان هست که برای OCZ و Thermaltake و چندین شرکت معتبر جهانی دیگه پاور طراحی و تولید میکنه، بعد اونها لیبل اسم خودشون رو روش میزنند.
این فکرهای منسوخ رو که "هر چی در ایران تولید میشه بدرد نمیخوره" بندازید دور لطفا.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
پاورهای GREEN که در ایران تولید (مونتاژ) میشه، از با کیفیت ترین پاورهای دنیا هستند. علت اش هم اینه که تماما قطعات و طراحی شون کار چند کارخانه معظم مادر در کشور تایوان هست. توجه کنید در ایران صرفا مونتاژ میشن. برای مثال یکی شون شرکت Seventeam تایوان هست که برای OCZ و Thermaltake و چندین شرکت معتبر جهانی دیگه پاور طراحی و تولید میکنه، بعد اونها لیبل اسم خودشون رو روش میزنند.
این فکرهای منسوخ رو که "هر چی در ایران تولید میشه بدرد نمیخوره" بندازید دور لطفا.
دوست عزیز به جای اینکه روی هوا صحبت کنید و بیخودی واسه این مارک متفرقه تبلیغ کنید توجه شما رو به این تاپیک جلب می کنم:
http://forum.persiantools.com/threads/چرا-پاور-green-نخریم.671969

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
دوست عزیز به جای اینکه روی هوا صحبت کنید و بیخودی واسه این مارک متفرقه تبلیغ کنید توجه شما رو به این تاپیک جلب می کنم:

متاسفانه این شمایید که روی هوا حرف میزنید. من اینهمه دلیل واسه شما آوردم ضمن اینکه خودم این مارک رو خریده ام و تا حالا هیچ مشکلی هم باهاش نداشته ام. حالا شما مشکل شخصی با این مارک داری اون دیگه به خلق خدا ارتباطی نداره.
فکر کنم کاملا مشخصه کدوممون داریم روی هوا حرف میرنیم.
اون تاپیکی هم که گفتی واسه من اعتباری نداره. اعتبار واسه من فرد متخصص و کاربلدی مثل آقای شعبانی داره، که تا حالا بالای 3000 تا پاور گرین توی همین فروم به کاربرها فروخته، یک مورد هم خراب از آب درنیومده.
شما ماشالا با این اطلاعاتت کاربر حرفه ای سخت افزار هم هستی؟؟!!

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
متاسفانه این شمایید که روی هوا حرف میزنید. من اینهمه دلیل واسه شما آوردم ضمن اینکه خودم این مارک رو خریده ام و تا حالا هیچ مشکلی هم باهاش نداشته ام. حالا شما مشکل شخصی با این مارک داری اون دیگه به خلق خدا ارتباطی نداره.
فکر کنم کاملا مشخصه کدوممون داریم روی هوا حرف میرنیم.
اون تاپیکی هم که گفتی واسه من اعتباری نداره. اعتبار واسه من فرد متخصص و کاربلدی مثل آقای شعبانی داره، که تا حالا بالای 3000 تا پاور گرین توی همین فروم به کاربرها فروخته، یک مورد هم خراب از آب درنیومده.
شما ماشالا با این اطلاعاتت کاربر حرفه ای سخت افزار هم هستی؟؟!!
لطفا این مبحث رو در تاپیکی که واسه همین موضوع ایجاد شده مطرح کنید. برای بار دوم آدرس تاپیک رو خدمتتون می دم:

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
این بحث ها به جایی نمیرسه . هر کسی گرین خرید مبارکش باشه هر کسی هم برند دیگه ای هم خرید مبارک باشه .

بالا