برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه پاور بانک 2600 (شارژ همراه)

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
عزیز ظرفیت واقعیش چقدره؟ خروجیش 5.3 ولته درصورتی که ورودی اکثر گوشیها 5 ولته این قضیه اسیببی نمیرسونه؟ قیمت نهایی با هزینه پست چقدر میشه؟

tehranstar.ir

Registered User
لایک‌ها
875
عزیز ظرفیت واقعیش چقدره؟ خروجیش 5.3 ولته درصورتی که ورودی اکثر گوشیها 5 ولته این قضیه اسیببی نمیرسونه؟ قیمت نهایی با هزینه پست چقدر میشه؟

پشتش که 5.3 زده تا حالا که مشکلی پیش نیومده اگه مشکلی نداشت کسی نمیفروخت الان تو نت پر شده
قیمت تک 10000 تومان قیمت تعداد (بالای 30 عدد) 8500 هزینه ارسال با پست 7000 تومان

iphone.htc.sam

Registered User
لایک‌ها
45
داداش من يك آيفون٦ دارم همان طور كه مشخصه باتري ايفون ٦ حدود ٢٥٦٠ ميلي آمپر هست اين پاوربانك كه ٢٦٠٠ ميلي آمپر هست فقط يكبار ميتونه ٠ تا ١٠٠ درصد شارژ كنه درضمن به نظر شما من براي ايفون ٦ بخرم يا نه شايد اسيب بهش بزنه

tehranstar.ir

Registered User
لایک‌ها
875
داداش من يك آيفون٦ دارم همان طور كه مشخصه باتري ايفون ٦ حدود ٢٥٦٠ ميلي آمپر هست اين پاوربانك كه ٢٦٠٠ ميلي آمپر هست فقط يكبار ميتونه ٠ تا ١٠٠ درصد شارژ كنه درضمن به نظر شما من براي ايفون ٦ بخرم يا نه شايد اسيب بهش بزنه
من ايفون ٥ دارم ولي بيشتر از ٥٠ درصد شارژ نميكنه و اينكه تا حالا هيشكي نگفته اسيب رسونده چون توش يه باطري داره كه شارژ ميشه و شارژ داخلشو انتقال ميده به گوشي

iphone.htc.sam

Registered User
لایک‌ها
45
ممنون داداش
شايد چندتا سفارش دادم
اگر ٥ تا يا ٦ تا سفارش بدم چقدر حساب ميكنيد

iphone.htc.sam

Registered User
لایک‌ها
45
من ايفون ٥ دارم ولي بيشتر از ٥٠ درصد شارژ نميكنه و اينكه تا حالا هيشكي نگفته اسيب رسونده چون توش يه باطري داره كه شارژ ميشه و شارژ داخلشو انتقال ميده به گوشي
بهتون خبر ميدم

Olvlicl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

شارژر جیبی پاور بانک وسیله ای بی نظیر و شگفت انگیزی بوده که برنده جایزه بهترین طراحی کالا و حرفه (Reddot Design Award) شده است. با شارژر همراه power bank شما هیچگاه نگران اتمام شارژ موبایل خود نخواهید بود! هر جایی که شارژ موبایل شما تمام شد فقط کافیست پاور بانک را به دستگاه خود متصل کنید تا مانند برق عمل کرده و موبایلتان را شارژ نماید.

n25jsxp1i5ho97rnfwgj.jpg

پاوربانک در واقع یک باتری همراه است که می‌ توان از آن برای شارژ دستگاه‌ های الکترونیکی مختلف استفاده نمود. این دستگاه در مواقعی که شارژ گوشی یا تبلت‌ تان خالی می‌ شود و به منبع برق دسترسی ندارید می‌ تواند بسیار کاربردی باشد.

ویژگی های پاور بانک:
- ایده‌آل برای شارژ گوشی‌‌ موبایل، تبلت، GPS، دستگاه‌های پخش موسیقی MP3, MP4, MP5، دوربین عکاسی و کنسول دستی
- قابل اعتماد و بسیار کارآمد، مجهز به باتری لیتیوم پلیمری سبک
- مجهز به سیستم حفاظت هوشمند (IPS)، هنگامی که پاوربانک به صورت کامل شارژ شود مدار را به صورت خود کار قطع می‌کند
- دارای مدار هوشمند که قابلیت شارژ شدن باتری خود پاوربانک و دستگاهی که به آن وصل است را به صورت همزمان می‌دهد
- قابلیت خاموش شدن به صورت خودکار به منظور صرفه‌جویی در قدرت باتری
- دارای طراحی فوق‌العاده سبک و باریک با وزن 50 گرم
- حمل و نقل آسان
- بسیار مناسب جهت استفاده در محل کار، مسافرت، کوهنوردی و ...

Model A5
2600mAh
In: DC 5v-1000mA
Out: Dc 5.3V-1000mA MAX

09198381439

قیمت تعداد 8500 تومان
قیمت تک 10000 تومان
یاهو ebl_12
عمده یعنی چندتا؟

mohsen_d_62

Registered User
لایک‌ها
58
دوست عزیز امکان این هست که اگر خرید کردیم (احتمالا یه 8 تایی بخوام ) تست انجام بدیم اگر راضی کننده نبود مرجوع کنیم ؟ منظورم از راضی نبودن این هست ، شما مدعی هستید یک آیفون 5 رو 50 درصد شارژ میکنه . میخوام ببینم همین توانی که فرمودید واقعا ارائه میده یا نه .

tehranstar.ir

Registered User
لایک‌ها
875
دوست عزیز امکان این هست که اگر خرید کردیم (احتمالا یه 8 تایی بخوام ) تست انجام بدیم اگر راضی کننده نبود مرجوع کنیم ؟ منظورم از راضی نبودن این هست ، شما مدعی هستید یک آیفون 5 رو 50 درصد شارژ میکنه . میخوام ببینم همین توانی که فرمودید واقعا ارائه میده یا نه .

مشکلی نداره

mohsen_d_62

Registered User
لایک‌ها
58
سلام امروز امکانش هست من بیام از شما خرید کنم ؟ کجا میتونم شما رو ببینم ؟

tehranstar.ir

Registered User
لایک‌ها
875
سلام
بله تا ساعت 6 هستم
فلکه دوم صادقیه ابتدای کاشانی روبروی بیمارستان ابن سینا پشت پارک استقلا پاساژ پردیسان زیر همکف واحد 17
09198381439

kiamars.h.f

Registered User
لایک‌ها
143
سلام دوست عزیز
موجوده ؟
نشانگر شارژ دارن اینا ؟
و اینکه شما بامپر فلزی برای huawei g6 هم دارین ؟ یا میتونین برام تهیه کنین ؟ من هم اریاشهر هستم ، اگر امکانش هست هعماهنگ کنیم هردو رو ازتون تحویل بگیرم ایشالا
ممنون

بالا