برگزیده های پرشین تولز

میخام چاق بشم به هر شکلی شده

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
سلام

اقا خسته شدم از بس بخاطر لاغری مورد تحقیر قرار گرفتم و یا طرف مقابل بخاطر لاغری جواب رد بهم داد
قدم 183 وزنم 60 هست . اشتهام خوبه و حسابی میخورم . ولی هیچ تاثیر و فایده ای نداره . حتی 2 ماهی پودر پروتئین گرفتم و خوردم بدون ورزش کردن .ولی هیچی وزنم اضافه نشد

قبلا باشگاه رفتم و تاثیر نداشته الانم دیگه وقت باشگاه رفتن هم ندارم
میخام به هر جوری شده چاق بشم. اگه دارویی چیزی میشناسی که واقعا چاق کنه و تاثیرش بالا باشه چون گفتم هر چی میخورم تاثیر نداره

پس یه چاق کننده قوی میخام . 2 سال پیشم دکتر رفتم و ازمایشات مختلف دادم دکتر گفت هیچ مشکلی نداری و بخاطر ارثی هست .

فقط چاق بشم چاق. لطفا بگید راهنمایی واقعی و موثر بدید .

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام

به نظر من 60 کیلو اگر باشید بد نیست ... ولی خب خوب هم نیست من خودم 59-61 بالا پایین میشم :دی سنتون چقدره؟؟ باشگاه که میرفتی برنامه غذایی مناسب از دکتر گرفتید؟

شما برو باشگاه صبح یه سیب زمینی بزن به بدن ، بعد باشگاه هم بلافاصله سیب زمینی آب پز شده..

سفیده تخم مرغ هم قبل باشگاه 2 تا بعد باشگاه یه دونه.. صبحانه حتما بخورید ، شب زود بخوابید ، صبح هم دیر بلند نشید ... 2 ماه این روش رو امتحان کنید همراه با ( ورزش - بدنسازی ) 3-4 کیلو حداقل اضاف میکنید..

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
داداش اینو حساب اسپم نکن.فقط تجربیات منو به عنوان یه داداش گوش کن.اگه به کارت اومد استفاده من.امیدوارم دوستان دیگه برای حل مشکلت کمک کنن
والا لاغری از دید دیگران و مورد پسند واقع شدن،نسبی هست.دخترایی هم هستن که لاغرها رو بیشتر دوس دارن.حالا هرحدی که لاغر باشن
مشکل خیلی از ایرانیا هست که لاغرن.کم نیست.دور و بر خودمم زیاد میبینم.کسی که تو رو بخواد همه جوره میخوادت...حرفی که مخاطب خودم بهم زد .چون ارزش منو تو چیزهای دیگه دید ..من که زیر 50 کیلو هستم.خیلی بدتر از تو هستم.کسی که به لاغری تو گیر بده فردا به تیپ و .. هم گیر میده.گیریم با پودر چاق شدی.غیر از مضرات جسمی یه سال دو سال چند مدت بعد،اگه باز لاغر بشی یعنی اینکه دوباره مورد نقد اون قرار میگیری.
در مورد اینکه تحقیر شدی اون به ظرفیت درونی کسایی برمیگرده که تو رو تحقیر کردن.ادم باید برای طنز و تیکه انداختن و ... چیزایی رو سوژه کنه که حداقل دست خود طرف و هدیه خدا و روزگار نیست.مثلا کسی با سهل انگاری خودش یا کم کاری خودش مشکلی داره مثلا مشروب زیاد خورده یا دخانیات زیاد یا مثلا ضعف اخلاقی داره.اینا رو میتونسته اصلاح کنه و خودش مختار بوده ولی کسی که بصورت ارثی و هورمونی لاغره یا ناقصه یا کم خونی داره اینا دست خودش نبوده و نباید سوژه بشه

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
ممنون ازتون . گفتم که اصلا وقت باشگاه رفتن را ندارم. 28 سالمه . سیب زمینی و تخم مرغ و سفیدش هم میخورم .

میخام چاق بشم حرفای شما درست ولی من خسته شدم. و باید باید چاق بشم. لطفا راههای واقعا موثر بهم بگید

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شما که استعداد چاقی نداری با پرخوری فقط معده و دستگاه گوارشت رو به فا*ک میدی چاقی هم که بخواد از این راه به دست بیاد جز بیرون زدن شکم به همراه مواد زاید و چربی که شکل اندام بدنت رو خراب می کنه عضله و زیبایی به همراه نخواهد داشت
شما در درجه ی اول این تفکر مسموم چاق شدن به هر قیمتی رو از ذهنت بیرون کن زیاد هم دنبال قرص و دارو نرو که ممکنه بلایی سر خودت بیاری و بعدش دیگه افسوس و پشیمانی فایده ای نداره
این تفکرات شما رو من در سن 18 سالگی داشتم که ضربه ی جریان ناپذیر و غیر قابل برگشتی به خودم زدم الان حاضرم حتی وزنم 30 کیلو بشه ولی برگردم به اون دوران و اشتباهم رو جبران کنم
تنها و سالمترین روش چاقی همون باشگاه بدنسازی هست فقط یکم پشتکار و زمان می خواد به غیر از مکمل غذایی دنبال هیچ قرص و دارو هم نرو
قرص واسه افراد مریض و بیماره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ممنون ازتون . گفتم که اصلا وقت باشگاه رفتن را ندارم. 28 سالمه . سیب زمینی و تخم مرغ و سفیدش هم میخورم .

میخام چاق بشم حرفای شما درست ولی من خسته شدم. و باید باید چاق بشم. لطفا راههای واقعا موثر بهم بگید
رفیق اگر انقدر برات مهمه و تا این جد اذیتت میکنه به جای اینکه اینجا از ما بپرسی، برو پیش یه متخصص و دقیق پیگیری کن تا به چیزی که میخوای برسی!
من خودم قبل شروع بدنسازی (44 بودم فکر کنم، البته سوم راهنمایی) رفتم پیش دکتر کرمانی، تو یک ماه با **** 2 کیلو چاق شدم..
بعدم که با ورزش و تغذیه و مکمل درست 15 کیلو تو دو سال اومدم بالا.
ورزشه باید باشه، زیر نظر مربی باشه، مربی درست و حسابی نه هر کسی!
ولی اگه نمیتونی حتماً برو پیش یه متخصص تغذیه

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
BMI شما حدود 18 ـه... بین 18 تا 22 مناسبترین مقدار برای نژادهای خاور میانست. به نظر من اون که شما رو بخاطر لاغری تحقیر کرده بیشتر به درمان نیاز داره :D.... بعد از ازدواج هم معمولا آدم چند کیلو چاق میشه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
BMI شما حدود 18 ـه... بین 18 تا 22 مناسبترین مقدار برای نژادهای خاور میانست. به نظر من اون که شما رو بخاطر لاغری تحقیر کرده بیشتر به درمان نیاز داره :D.... بعد از ازدواج هم معمولا آدم چند کیلو چاق میشه
جان افتک خودتو گول نزن دیگه!
نمیگم اونی که به خاطر چاقی یا لاغری کسی رو مسخره کنه کارش درستت بوده، ولی این قد با این وزن خییلی لاغر میشه!

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
اگه بیماری خاصی نداشته باشی با افزایش مصرف کربوهیدرات و پروتئین و چربی با نسبت مشخص به همراه ورزش هر هفته وزنت زیاد تر میشه
به همین سادگی؛ فقط ورزش و کنترل **** یه ذره همت میخواد

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
من میدونم چه جوری سریع چاق بشی اینجا لینک نمیدم(ادمین نمیزاره) در فروشگاه داخل امضام آموزش چاق شدن سریع و... وجود داره
اگه خواستی پ خ کن

Last edited:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
یکم وزن شما زیاید پایین هست . البته اگر بدون ورزش بخواید چاق بشید فقط موضعی شکم میاد جلو و دست و پا تقریبا همون شکم میمونه و شکم قلمبه خیلی زشت میشه . اگه شما وقت ندارید احتمال زیاد شما خیلی کار میکنید که وقت ندارید پس وقت خوردن هم ندارید . . . باید یه مدت زیاد غیر اصولی زندگی کنید . که توصیه میکنم همراه با ورزش باشه . صبح که بیدار شدی صبحانه معمولی هرچی هست بخور . نون پنیر یا خامه عسل و شکلات کلا هرچی میخوردی و بعدش یه 4-5 تا خرما بخور . بعد یک میان وعده جو و یک عدد سیب زمینی آب پز بذار وسطش . بعد ناهار هرچی بود باز بخور اما وقتی سیر شدی هم نکش عقب به خوردن یکمی هم ادامه بده به زور بکن تو و باز 4-5 تا خرما بخور بعد ناهار با آب . ( سعی کن در طول روز آب زیاد بخوری ) . یک الی دو ساعت بعد ناهار تونستی برو بدنسازی و قبل رفتن به بدنسازی یک عدد میوه دلخواه بخور برو . اومی 3 تا تخم مرغ آب پز رو برو بالا . بعد یک ظرف عدس بخور ( عدس رو هر روز نخور کبدت ممکن ضرر داشته باشه ) یک سیب زمینی آب پز بخور . سیب زمینی رو خوردی بذار یک پیمانه برنج کته بشه و اونو بخور . شام هرچی بود بخور . قبل خواب حتما یه چیزی بخور برو بخواب .
نکات : چیزای شیرین مثل نون ******* و باقلوا بخورباید کربوهیدرات بدنت بره بالا . نخود کشمش و ایمجور چیزا باید همیشه همیشه تو جیبت و دستت باشه همیشه باید دهنت از اینا بذاری و بخروی . هر روز و دائم . بخر و جیبت رو پر کن و یواش یواش بخور .

برای چاقی هر چقدر هم ارثی باشه باز اگه میزان دریافتی بدن از خروجی بیشتر باشه چاق میشه . ماکارونی بخور . هرچی دم دستت اومد بخور.

اینایی که بالا گفتم زیاد سخت نیست . من تقریبا هر روز رعایت میکنم اینا رو و وقت زیاد نمیگیره و میشه راحت خورد و خودکشی هم نیست . فکر نکن زیاده و نمیشه خورد . پورد پروتئین هم که از بدنسازی گرفی اصلا چاق کننده نیست .

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
ممنون دوست عزیز.

والا صبح میرم کار تا 6 عصر کارمم فنی هست .
سر کار که میوه میبرم میخورم ولی خوب نمیشه همه چی برد خورد . ولی خونه که میام خوب میخورم . چشم به دستورات شما گوش میدم ببینم چی میشه

sir.amin

Registered User
لایک‌ها
9
دوست عزیز به حرف کسایی که بهت دارو معرفی میکنن اصلا گوش نده و تجویز دارو رو فقط به دکتر متخصصش بسپر
من خودم قرص مخمر آبجو به توصیه یکی از دوستان مصرف کردم ولی بعد یه مدت فقط شکمم بزرگ شد :general509: خلاصه پدرم دراومد تا مثل قبل مصرف قرص شدم توصیه من به تو توی هر زمینه ای با بهترین متخصصش مشورت کن....

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
در مورد قرص fat fast اطلاعات کسی داره ؟
عوازضش چیه ؟
چند نوع هست و کدومش بهتره ؟

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
عوازضش چیه ؟
عوارض خاصی نداره فقط کمی آنزیم کبدی رو بالا میبره که باید بری پیش متخصص داخلی بهت دارو بده برای کنترلش

اگر هم برات مهم نیست این چیزا برو قرص پردنیزولون ( کورتون ) مصرف کن روزی 20 میلی شروع کن هفته بعد بکن 50 میلی حدود 2 ماه بعد تپل میشی که به درد نمیخوره مگه اینکه خوب بخوری یعنی در حد روزی 5 یا 6 وعده اونم پر کالری بخوری که تپل شدنت برنگرده به حالت قبل

و اینکه عوارض داره که باید بری دنبالش و کنترلش کنی وگرنه استفاده نکن

من الآن استفاده میکنم خوب تپل شدم به حدی لاغر بودن که وزنم 50 بود و قدم 184 هرکی میدید میگفت فقط استخونی یا معتاد شدی یا کراک میزنی و از این چیزا
ببین بازم میگم اگر میخوای این قرص رو مصرف کنی درسته چاقت میکنه 100% اما عوارض داره و باید حتما بری متخصص داخلی و مدام آزمایش بدی برای چک کردن آنزیمای بدنت

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
بردلی کوپر برای فیلم امریکن اسنایپر 20 کیلو وزن اضافه کرده.
در برنامه غذاییش طوری بوده که هر 51 دقیقه یکبار وعده غذایی میخورده

به نظر من برای چاق شدن در وضعیت فعلی هیچ چیز نیاز نیست الا پول خوب .
پول داشته باشی تغذیه کاملی تهیه کن و پشت سر هم بخور .

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
عوازضش چیه ؟

من دارم مصرف میکنم. یه تاپیکم زدم که دوستانی که قبلا مصرف کردن بیان نظرشونو بدن
در مورد اینکه تاثیر داره یا نه منکه به وضوح تاثیرشو تو اشتها دارم میبینم. لامصب هرچی میخوری سیر نمیشی.اما تا حالا فقط تاثیرشو تو شکم دیدم:D
من میخواستم تمام اعضای بدنو به تناسب چاق کنه ولی تو حدود 20 روزی که استفاده کردم فعلا رو شکم تاثیر گذاشته یکمی. اما در مورد اینکه باعث چاقی میشه من تقریبا ازش مطمئن شدم که تاثیر داره. چون من قبلا صدی چهار میسوزوندم الان رفتم رو صدی 14 و 15:D
ترس منم از عوارضش بود. به همین خاطرم تو همین بخش تاپیک نظر خواهی زدم. چند نفرم لطف کردن جواب دادن. میتونی مراجعه کنی نظراتو ببینی
فعلا شخصا به این نتیجه نرسیدم که عوارض داره یا نه

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
تو فوروم یه چند تا دکتر داریم
نمیدونم اینجا اومدن یا نه !
از اونها بپرسید

بالا