برگزیده های پرشین تولز

بیکارا بیان داخل

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
سلام دوستان مدتی که به این فکر میکنم چرا تو خونه بیکار نشستم و کاری نمیکنم!!

البته نه این که کاری نکنم خلاصه غذا میخورم میخوابم فیلم میبینم باشگاه میرم و دانشگاه میرم خودش کلی کاره :D

خلاصه من که حال کار بیرون ندارم یعنی حالشو ندارم پاشم برم بیرون و کار کنم اگر یه کاری تو خونه باشه و اگر به کامپیوتر و اینترنت مربوط باشه خیلی دوست دارم که انجامش بدم!!

حالا نظر شما بیکارا چیه بیاین فکرامونو بزاریم رو هم که چیکار کنیم تا یه درآمدی از اینترنت یا تو خونه در بیاریم !!!

؟؟؟؟؟ نظر خودم فقط راه اندازی وب سایت همین شما چی؟!!!

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
کار تو اینترنت حتی اگه باشه هم بدرد نمیخوره آدم باید تو اجتماع باشه آدمی که از اجتماع فاصله بگیره مریض میشه
آب با این زلالیش وقتی یه جا ثابت بمونه فاسد میشه آدم هم همینطور هست من خودم الان بیکارم دنبال کار هستم میخوام یه چیزی تولید کنم

prince0fpersia

Registered User
لایک‌ها
37
حالا نظر شما بیکارا چیه بیاین فکرامونو بزاریم رو هم که چیکار کنیم تا یه درآمدی از اینترنت یا تو خونه در بیاریم !!!

این تیکه از نوشتت خیلی باحال بود و منو مجاب کرد که پست بذارم!
من بنظرم برنامه نویسی اندروید یاد بگیر و هم تفریح کن و هم برنامه بنویس و بفروش. اگر از امروز شروع کنی احتمالا سال دیگه این موقع حداقل اولین برنامه تو نوشتی و روی یکی از مارکت ها میذاری و SMS پول دانلود ها به حسابتو میخونی;)

در مورد نظر افرادی هم که میگن کار حتما باید بیرون خونه باشه هم کاملا مخالفم! درسته که تیم ورک خوبه ولی نه به هرقیمتی! متاسفانه هنوز مشاغل نوین در کشور و فرهنگ ما جا نیفتاده و شما بشین توی خونه ات و سیستم عامل بنویس و یا طراحی مدار الکترونیکی کن یا با کتیا سفینه فضایی طراحی کن مامانت میاد میگه بسه دیگه چقدر پای این وامونده میشینی! پاشو برو حداقل وایسا شاگر مکانیکی بلکه یه کاری یاد بگیری :eek:
:general208:
:(
:general608:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
به نظر من کار زیاد هست اما مشکل اینجاست که دخل خرج اکثر این کارها باهم جور درنمیاد مثلا میخوای یه جایی اجاره کنی کلی باید اجاره کفت زهر مار بدی میخوای یه چیزی تولید کنی هزینه تولیدش سر به فلک میکشه که اصلا نمی صرفه بخوایی سرمایه گذاری هم بکنی برای تولید باید عملا پولتو بخوابونی تو این دوره زمونه واقعا از صفر شروع کردن خیلی سخت شده کسی که پول داره یه ارثی یا پولی باد آورده ای بهش رسیده که پولش کار میکنه خیالش راحته اما دور بره خودم افراد زیادی هستند که اگه پول یا کارگاه باباشون بهشون نمی رسید عملا زیر صفر بودن یا نهایت مسافرکش میشدن

farhad207

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم بیکارم .دانشجوی برقم اصفهان .چندجارفتم کار اما دخل و خرجم بهم نمی خوره .هیچیم که نخورم اخر برج دستم به....:general210:

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سال 93 سال خیلی سختی بود ایشالا سال 94 هم شما مشغول کار باشین هم من

خدا رحم کنه اونا که زن و بچه دارن

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
کار تو اینترنت حتی اگه باشه هم بدرد نمیخوره آدم باید تو اجتماع باشه آدمی که از اجتماع فاصله بگیره مریض میشه
آب با این زلالیش وقتی یه جا ثابت بمونه فاسد میشه آدم هم همینطور هست من خودم الان بیکارم دنبال کار هستم میخوام یه چیزی تولید کنم
ای گفتی....

:general106: پاره شدیم تو نت...

Film_iran

لایک‌ها
483
موافقم کار تو نت اصلا بدرد نمیخوره !!

اگر کار تو نت جدی بگیری ممکن به یه جایی برسی وگرنه اگر بخوای 100 هزار تومان بگیری یه ماه یه سایت بزنی بدرد نمیخوره و بعدش زده میشی و میبندی سایت یا هر چیز دیگرو که شروع کردی!!

باید حداقلش 5 میلیون سرمایه بزاری هاست و سرور و دامنت رو یک ساله بگیری و یه پولی تو حسابت باشه که اصلا دست نزنی و به قول معروف کاری که میخوای انجام بدی بیمه باشه و فردا اگر یه جا نیاز مبرم بود از اون پس انداز استفاده کنی!!

و از همه مهم تر کار تو اینترنت تلاش زیادی میخواد و سریع به نتیجه نمیرسه!!!

کار بیرون هم که سرمایه میخواد یا اینکه برای کسی کار کنی که اونم چیزی جز خر حمالی نصیبت نمیشه و سود اصلی طرف میبره !!

اگر شما نظری دارید که یه کار گروهی یا تکی یا هر چی فرقی نمیکنه با سرمایه صفر باشه و خر حمالی نباشه اطلاع بدید تا ما هم دستمون بند بشه!!

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
من والا عرضم اینه الان نت واقعا اشباع شده رو همه جا و همه چی دست میزارن اگه میخاین تو همین کارایی که بقیه هستین برین باید سرمایه گذاری و تبلیغات زیاد کنین و یا اینکه ایده جدید داشته باشین...

نمونه ای از افرادی که قصد دارن یه کار تکراری تو نت انجام بدن یعنی افتتاح فروشگاه اینترنتی :

الان بامیلو...Bamilo . com داره خودشو پاره میکنه به دیجی کالا برسه و فقط هم با تبلیغات داره بازدیدکننده میگیره ، فک کنم ماهی 200-300 میلیون داره تبلیغات میکنه!
اگه برنده بشه قماره بزرگی رو برده! یعنی بشه سایتی نه حالا با فروش دیجی کالا اما تو رنج سایت های فروشگاهی برتر....! یعنی فروش بالای 1000 کالا در روز
ولی اگه ببازه که هیچی..هرچی رشته کرد پنبه میشه...البته تابلوئه صاحبش میلیاردره که اینجوری تو هر سوراخ سومبه ای تبلیغات داده!

این یه مثال کلی بود که میشه به کارهای بسیار کوچیک هم تعمیمش داد..جایی که دست زیاد شده باید سرمایه گذاری زیادی کرد..ببری بارتو جمع کردی..ببازی بی خانمان شدی!

Film_iran

لایک‌ها
483
من والا عرضم اینه الان نت واقعا اشباع شده رو همه جا و همه چی دست میزارن اگه میخاین تو همین کارایی که بقیه هستین برین باید سرمایه گذاری و تبلیغات زیاد کنین و یا اینکه ایده جدید داشته باشین...

نمونه ای از افرادی که قصد دارن یه کار تکراری تو نت انجام بدن یعنی افتتاح فروشگاه اینترنتی :

الان بامیلو...Bamilo . com داره خودشو پاره میکنه به دیجی کالا برسه و فقط هم با تبلیغات داره بازدیدکننده میگیره ، فک کنم ماهی 200-300 میلیون داره تبلیغات میکنه!
اگه برنده بشه قماره بزرگی رو برده! یعنی بشه سایتی نه حالا با فروش دیجی کالا اما تو رنج سایت های فروشگاهی برتر....! یعنی فروش بالای 1000 کالا در روز
ولی اگه ببازه که هیچی..هرچی رشته کرد پنبه میشه...البته تابلوئه صاحبش میلیاردره که اینجوری تو هر سوراخ سومبه ای تبلیغات داده!

این یه مثال کلی بود که میشه به کارهای بسیار کوچیک هم تعمیمش داد..جایی که دست زیاد شده باید سرمایه گذاری زیادی کرد..ببری بارتو جمع کردی..ببازی بی خانمان شدی!

من 50 میلیون داشتم بهترین سایت میزدم لازم نبود حتما همشو هم خرج کنم 5 میلیونشو خرج یه سایت میکردم میاردمش بالا با تمام چیز های اختصاصی

بقیشم میزاشتم تو حساب سودشو میگرفتم !!! با سودش چند ماه سایت بالا نگه میداشتم تا خودش به سود دهی برسه!!

بعد یکیو میبینم میاد مینویسه 1 میلیارد دارم نمیدونم چیکار کنم !! خب من نمیدونم این پولا از کجا میاد و وقتی اینارو میبینم خندم میگیره از کار خدا که به کیا پول میده !!!

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
ثبت نام خودرو و فروختن تو بازار چقدر سود داره آیا از بانک بیشتر سود داره

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
یه کاری مثل خرید فروش خودرو و شبیه این میتونید
بهم معرفی کنید

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
من 50 میلیون داشتم بهترین سایت میزدم لازم نبود حتما همشو هم خرج کنم 5 میلیونشو خرج یه سایت میکردم میاردمش بالا با تمام چیز های اختصاصی

بقیشم میزاشتم تو حساب سودشو میگرفتم !!! با سودش چند ماه سایت بالا نگه میداشتم تا خودش به سود دهی برسه!!
سود بانکی از تورم عقبه

دوستانی که دنبال کار هستن اگر یه تاپیک بزنن و رزومه ها رو لیست کنن بهتر می شه با همدیگه همکاری کنیم

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
کیا می خوان کار نتی انجام بدن؟

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
شما کار معرفی کن که سود خوبی داشته باشه !!
من به نت ایران زیاد دلخوش نیستم بیشتر مدنظرمه سایت خارجی راه بندازم اگه زبان مسلط بودم معطل نمی کردم تو ذهنمه یه فروشگاه بزنم یا انجمن شبیه پی تی ولی تخصصی در زمینه های کامپیوتر.

اگر بقیه هم حاضر باشن در این زمینه بررسی می کنیم که چه سایتی بهتر هست و از دید تخصصی دنبال نرم افزارهاش می ریم
شاید اینجور مواقع خیلی ها بگن ایده لازمه ولی روش دیگه ای هم هست و این که ایده های قبلی رو با روش بهتر ارائه کنیم مثلا ببینیم دیجی کالا چه عیبهایی داره یه روش مناسب جایگزینش کنیم

بالا