برگزیده های پرشین تولز

حمایت مالی از ایده شما

sazy4sazy

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان سلام اگر طرحی تجاری شده و یا قابل تجاری شدن در زمینه های مختلف کسب و کار به ویژه در زمینه ICT یا IT دارید و نیاز به پشتیبانی مالی و سرمایه گذار هستید اطلاع بدهید

mamalirani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
باسلام دوست عزیز ایا شما مایل به سرمایه گذاری درشرکتهای موادغذایی هستیند ممنون میشم به ایمیلم پیغام بگذارید
[email protected]

mamalirani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بسته بندی مواد غذایی حبوبات برنج قند-فلفل زردچوبه ووو

mamalirani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
جوابتون منفی هست دیگه؟

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
دوستان سلام اگر طرحی تجاری شده و یا قابل تجاری شدن در زمینه های مختلف کسب و کار به ویژه در زمینه ICT یا IT دارید و نیاز به پشتیبانی مالی و سرمایه گذار هستید اطلاع بدهید
سلام دوست گرامی.
حداکثر میزان سرمایه گذاری رو بیان کنید.
بنده یک طرح نرم افزاری - سخت افزاری دارم.
با احترام.

mz99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

به نام خدا

با سلام

بي مقدمه عرض ميکنم،

بنده،محمد زيار 18 ساله و ساکن تهران هستم،مدتي است که ايده ساخت سايتي را در ذهن خود پرورش ميدهم.

از زماني که جرقه هاي اوليه اين طرح در ذهن من خطور کرد به دنبال سايت هاي مشابه ي آن در سراسر وب گشتم ولي خوش بختانه مشابهي از آن نيافتم.به دليل عدم آشنايي با سرچ لاتين سايت ها به ندرت در ميان سايت هاي خارجي به دنبال سايت هاي مشابه طرح خود گشتم ، از اين رو 50 درصد احتمال ميدهم که مشابه خارجي هم نداشته باشد.به همين جهت بر آن شدم تا اين ايده ناب و بي مانند را به مرحله اجرا دراورم،پس از تصميم به اجرايي کردن طرح در ميان طراحان سايت معتبر و با سابقه به دنبال اطلاع از قيمت طراحي سايت بودم که متوجه شدم هزينه اجرايي کردن اين طرح از عهده بنده خارج است و متاسفانه دانش کافي از طراحي سايت هم ندارم تا بتوانم خود، سايت مذکور را طراحي کنم.با توجه به سود آوري بالايي که طرح بنده از ماههاي بعد از اجرايي شدن خواهد داشت(با مطلع شدن از شرح کامل طرح ، به سود آوري آن پي خواهيد برد) از شمادوستبزرگوارخواهشمندم از بنده در اجرايي کردن اين طرح خلاقانه و نو حمايت هاي لازم را انجام دهيد. منتظر پاسخ شما هستم.

جهت ارتباط با بنده می توانید ایمیل [email protected]تماس حاصل بفرمایید.

با تشکر

بالا