برگزیده های پرشین تولز

دوستان تا چند روز اینده برنامه و اموزش کپی کردن تمام کنسولهای ps3 از طرف گروه رویال گیم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
به گفته شما تمام بازی های مینی و غیر c00 اجرا میشه ؟! همه بازی های کپی و حجیم ....
بله دقیقا تمام عنوانها قابل کپی و ریختن هستند فقط زمان میبره فیکس بسوند.....طریقه ریختن بازی رو بزودی اموزش میدیم

belaster.comix

Registered User
لایک‌ها
18
ایشاللا که هم ویذیو بذارید هم اموزش ما که بخیل نیستم

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
کماکان منتظریم;););):general401::general401::general401::general401::general401:

SHAM

Registered User
لایک‌ها
86
سلام
دوست عزیز
یک ps3 آک می خواستم از سوپر اسلیم بخاطر نوع دیسک گرفتنش خوشم نمیاد اسلیم موجود دارید؟
هزینه کپی خور کاکارو اگر کپی خور کاکارو بازی ریختن روش سخته کپی خور با برد کبرا ، هارد هم پر بازی چون شهرستانم نمی توانم برای ریختن بازی بیام پیشتون
ps3 دسته 2 نه فقط آکی که جعبه اش برای کپی خور کردن باز شده باشه
و هزینه یک ps4 با چند بازی در داخل هاردش می خواستم
ممنون از شما
بحث الکی می کنید چرا حالا آقا مرتضی از سایت کنسول هکس نه یک سایت دیگه یک کاری یادگرفتن کاسب هستن می خوان کاسبیشون بکنن
اگر کسی تو این بازار بخواد پولی در بیاره باید از کوچکترین موقعیت بهترین استفاده بکنه
هرکسم ناراحته آموزش قرار بده همه یاد بگیرن

omidbaghery

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به امید اینکه اموزشش رو بزارید چون دنبالشم البته کنسول بنده فت هست و کپی خور ولی یک کنسول فامیلمون داره یادش بدم و خودم مغازه دارم به کارم میاد اونروز هم اقای رحمانی اومدم مغازه شما گفتم تبدیل موس کیبرد برای ps3 میخوام گفتید ندارم اینقدر گشتم تا بالاخره splitfish رو پیدا کردم خیلی هم خوبه اگر کسی مثل من دیدید دنبالشه نا امیدش نکنید :(

mohammad9669

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
این شد یه چیزی
اموزش و استفاده درست از روش شما
حالا هر چی که هست،فقط بشه beyond رو روی +3.56 به بالا کپی کرد و بازی کرد کافیه

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
آقای رحمانی
دوست عزیز,من سعی میکنم احترامتون رو نگه دارم اما خودتون انگار علاقه ای به حفظ شدنش ندارید =)
به صورت محترماه میگم برای اولین و اخرین بار:اسم سایت ما رو تو هیچ پستی به کار نبرید وگرنه به مدیران گزارش میکنم و ادامه ی آبرو ریزی
اجازه بدید یسری چیزا حفظ بشه و مجبور نشم یسری حرکتهایی انجام بدم که به ضرر هممون تموم شه
میدونید که پاساژ ما راهرو هاش دوربین داره و شما هم که جلو مغازه و ... ادامه ماجرا که فعلا نیازی به گفتنش نیست اما اگه لازم بشه با مدرک میگم =)
در کل ازتون مودبانه درخواست کردم که درباره ی سایت ما اظهار نظر نکنید اگه میخواید احترام ها حفظ بشه
با نشکر

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
این شد یه چیزی
اموزش و استفاده درست از روش شما
حالا هر چی که هست،فقط بشه beyond رو روی +3.56 به بالا کپی کرد و بازی کرد کافیه
گرفتن ویدعو به پایان رسید یکمی بد در امدش ولی به بزرگواری خودتون ببخشید در حال اپلود هستش تو سایت اپارات باید کیفیت رو زیاد بیاریم پایین ....در یک سرور درز حال اپلود هستش

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقای رحمانی
دوست عزیز,من سعی میکنم احترامتون رو نگه دارم اما خودتون انگار علاقه ای به حفظ شدنش ندارید =)
به صورت محترماه میگم برای اولین و اخرین بار:اسم سایت ما رو تو هیچ پستی به کار نبرید وگرنه به مدیران گزارش میکنم و ادامه ی آبرو ریزی
اجازه بدید یسری چیزا حفظ بشه و مجبور نشم یسری حرکتهایی انجام بدم که به ضرر هممون تموم شه
میدونید که پاساژ ما راهرو هاش دوربین داره و شما هم که جلو مغازه و ... ادامه ماجرا که فعلا نیازی به گفتنش نیست اما اگه لازم بشه با مدرک میگم =)
در کل ازتون مودبانه درخواست کردم که درباره ی سایت ما اظهار نظر نکنید اگه میخواید احترام ها حفظ بشه
با نشکر
ببین جمال جان من نه از کسی خوردهی دارم نه ترسی ..اگر ابروی من بخوادش به دست تو ریخته بشه سعی کن این حرکت رو انجام بدی

لازم نیستش تو ویدعو بزاری خودم همه چیزو توضیح میدم اگر دلت میخواد همچین میگی انگار اونجا چه اتفاقی افتاده یا من چی گفتم

در مورد خوده من شما به افراد تیمتون بگو هی نیان اینجا به من و گروهم بدو بیراه بگن من با سایت شما هیچ کاری ندارم ..شما راه خودتو برو منم راه خودمو
این بحث رو مگه من شروع کردم با تمام بی شرمی مدیر خبرنگاریتون امده اینجا هر چی دلش میخواد به من میگه اینجا تاپیک من مثل مغازه و خونه خودم میمونه باید ازش دفاع کنم ..شما بهتره ال ادب رو به تیم گروهتون یاد بدی بعد بیای اینجا منو تهدید کنی ...من نه با شما نه با سایتتون کاری ندارم و نداشتم ..نه با شما خسومتی یا چیزه دیگهی دارم
من 100 بار به خودت گفتم رو پای خودت وایسا تو زندگیت خیلی پیشرفت میکنی استعدادت خوب ....

من کاسبم اول به فکر جیب خودمم بعد مردم هیچ تعارفی با هیچ شخصی ندارم

ببخشید اگر ناراحتتون کردم موفق باشید

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
:)خبری نشد

Last edited:

mahany_mahan

Registered User
لایک‌ها
23
واقعا باید بریم دست این خارجی ها رو ببوسیم .طرف یه چیزی که می فهمه اول شیر می کنه بدون هیچ چشمداشتی ! حالا ما تو مملکت خودمون هممون هم ادعای ایرانی بودن و مسلمونی ، اونوقت یه دری به تخته ای خورده شما به قول خودت یه چیزی رو فهمیدی ، ببین چه بساطی راه انداختی ! خدا رو شکر که ادیسون ایرانی نبود و الا همه ما داشتیم دود چراغ نفتی می خوردیم.
به خدا من طرف دار شخص یا سایت خاصی نیستم ولی از روی تجربه می گم این سایت کنسول هکس تا حالا هر کاری کرده کوچکترین منتی رو سر کسی نذاشته بندگان خدا هرچی که در توانشون بوده برای هم میهناشون کم نذاشتن . به شما هم یه نصیحتی می کنم دوست عزیز این ادعایی که کردی دو حالت داره یا خالی بستی که در این صورت باس به فکر یه یوزر کاربری دیگه باشی با این آبرو ریزی که کردی (مثل اون بنده خدایی که ادعا کرده بود ویتا رو هک کرده !!)یا هم درست میگی که در این صورت هم مطمعنا زیاد طولی نمی کشه که بقیه هم می فهمن پس تا کارت ارزش داره واسه خودت نام نیک بساز که از پول هم مهم تره ! (چون نام نیک و اعتبار کمترین چیزی که با خودش میاره پوله)
ببخشید که طولانی شد.

belaster.comix

Registered User
لایک‌ها
18
صبح شد نه ویدیو امادس نه اموزش
:general404::general409::general304:

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
از ویدیو خبری نشد!!!!! مگه اپلودش چقدر طول میکشه:general208::general208::(:(

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
واقعا باید بریم دست این خارجی ها رو ببوسیم .طرف یه چیزی که می فهمه اول شیر می کنه بدون هیچ چشمداشتی ! حالا ما تو مملکت خودمون هممون هم ادعای ایرانی بودن و مسلمونی ، اونوقت یه دری به تخته ای خورده شما به قول خودت یه چیزی رو فهمیدی ، ببین چه بساطی راه انداختی ! خدا رو شکر که ادیسون ایرانی نبود و الا همه ما داشتیم دود چراغ نفتی می خوردیم.
به خدا من طرف دار شخص یا سایت خاصی نیستم ولی از روی تجربه می گم این سایت کنسول هکس تا حالا هر کاری کرده کوچکترین منتی رو سر کسی نذاشته بندگان خدا هرچی که در توانشون بوده برای هم میهناشون کم نذاشتن . به شما هم یه نصیحتی می کنم دوست عزیز این ادعایی که کردی دو حالت داره یا خالی بستی که در این صورت باس به فکر یه یوزر کاربری دیگه باشی با این آبرو ریزی که کردی (مثل اون بنده خدایی که ادعا کرده بود ویتا رو هک کرده !!)یا هم درست میگی که در این صورت هم مطمعنا زیاد طولی نمی کشه که بقیه هم می فهمن پس تا کارت ارزش داره واسه خودت نام نیک بساز که از پول هم مهم تره ! (چون نام نیک و اعتبار کمترین چیزی که با خودش میاره پوله)
ببخشید که طولانی شد.
سلام دوست عزیزم من شما رو درک میکنم ولی بعضی اموزشها یاد گیریش از توان یوزرها خارج هست اموزش فیکس کردن به این طریق احتیاج به اموزش برنامه نویسی داره باید چیکار کنیم اموزش گام به گام بدیم
در ضمن ما یک تیم هستیم که یک گروه تشکیل دادیم چه تو ایران چه خارج از کشور فعالیت دارند ..در این مورد من اصلا تصمیم گیرنده نیستم مطمعن باشید اموزشها با فیکس بازیها تماما پخش خواهند شد ولی به زمان مناسب خودش که گروه صلاح بدونند پخش کنند ..

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
بازیها حجم بالا هم جواب میدن
گاد اف وار3را فیکس کنید ;)
فقط بازیهایی که به صورتpkgهستن فیکس شدن وتعداد محدودن

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
دوست عزیز شما آموزش رو قرار بدید بعد هر کسی تونست بازی بریزه و هر کسی هم نتونست بیاره مغازتون واسش بریزید....
تموم شد و رفت

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
سری کال هم فیکس نشدن;)

بالا