برگزیده های پرشین تولز

پیماز (ارائه دهنده نسل جدید سیستم های همکاری در فروش)

pimaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ارائه سیستم همکاری در فروش همراه با محصولات

پس از چهار سال سابقه و تلاش در سیستم همکاری در فروش شاپ گستر موفق شدیم نسل جدید سیستم های همکاری در فروش را به صورت اختصاصی ارائه دهیم

بدون نیاز به صرف هزینه های زیاد و خرید محصول ، بدون درگیر شدن با مشکلات پستی و ارسال سفارشات ، برای خود سیستم همکاری در فروش راه اندازی کنید

در این سیستم شما میتوانید به صورت اختصاصی و با نام و دامنه خودتان سیستم همکاری در فروش راه اندازی کنید ، یک سیستم همکاری در فروش کامل که در آن کلیه محصولات به بهترین شکل تعریف شده و آماده بهره برداری است .

کلیه قیمت ها و پورسانت های به طور پیش فرض تعیین شده که در صورت نیاز شما میتوانید به سادگی آنها را تغییر دهید .

برخی از مزایای سیستم پیماز :

1- کلیه بنرها و کاورها در این سیستم بدون واترمارک بوده
2- ثبت هوشمند سفارشات پیامکی
3- امکان تعیین سود محصولات
4- ارسال روزانه سفارشات
5- تسویه حساب روزانه
و ده ها مزایای دیگر .....

برخی از سیستمهای ارائه شده :

سیستم همکاری در فروش شاپ گستر
سیستم همکاری در فروش ثامن پی
سیستم همکاری در فروش پاندا کالا
سیستم همکاری در فروش هزار استور

شرایط ثبت نام :
واریز مبلغ 50 هزار تومان جهت فعال سازی
جهت ثبت نام و شروع همکاری به آدرس pimaz.com مراجعه کنید

در صورت هرگونه سوال میتوانید با ما تماس بگیرید .

09205201208 - 05138762283 - رحمان پناه

l2eza

Registered User
لایک‌ها
39
سلام من میخوام منتهی یکم اطلاعات بیشتر بدید، یعنی شما سیستم همکاری در فروش به ما میدید که من میتونم فروشگاه به بازاریاب ها بدم؟! سود کالاها چجوری تعیین میشه؟! هاست و سرور خودتون ارائه میدید؟!؟

pimaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من میخوام منتهی یکم اطلاعات بیشتر بدید، یعنی شما سیستم همکاری در فروش به ما میدید که من میتونم فروشگاه به بازاریاب ها بدم؟! سود کالاها چجوری تعیین میشه؟! هاست و سرور خودتون ارائه میدید؟!؟
سلام
بله سیستم همکاری در فروش بر روی دامنه شخصی خودتان در اختیار شما قرار میگیره که میتونید جذب فروشنده داشته باشید .
به فروشنده ها از دامنه شخصی شما ساب دامنه داده میشه جهت راه اندازی فروشگاه . (البته امکان ایجاد فروشگاه روی دامنه و یا ساب دامنه شخصی برای فروشندگان هم می باشد)
پورسانت ها قابل تغییر هست هم برای شما و هم برای فروشندگان شما .
به هیچ گونه سرور و یا هاستی نیازی نیست فقط نیاز به یک دامنه دارید .
این رو هم اضافه کنم که در سال 94 امکان اضافه کردن محصول و یا خدمات توسط شما به سیستم اضافه خواهد شد .

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
یکی از دوستان بنده با شما کار کرد آفر ویژه هم همکاری کردین و پورسانت ویژه میدادین اما فروش روزانه اش افت 30 درصدی داشت و انصرفی زیاد میخورد. آخر سر هم هیچی بهش نرسید. هنز اونطوری هست یا درست شده؟

pimaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یکی از دوستان بنده با شما کار کرد آفر ویژه هم همکاری کردین و پورسانت ویژه میدادین اما فروش روزانه اش افت 30 درصدی داشت و انصرفی زیاد میخورد. آخر سر هم هیچی بهش نرسید. هنز اونطوری هست یا درست شده؟
دوست عزیز ما تا حالا به این شکل که میفرمایید کار نکردیم با کسی و تا به حال هم مشکلی نداشتیم .
انصرافی هم که فرمودید با خریدار تماس گرفته میشه جهت تایید که ممکنه انصراف بدهند که دلیل انصراف هم در قسمت توضیحات هر سفارش ذکر میشه .

all of

Registered User
لایک‌ها
416
اینطوری خیلی شیر تو شیر شده
الآن من عضو http://www.melimarket.biz/ شدم یعنی یک نفر اومده از شما سیستم همکاری در فروش رو خریده و من زیر مجموعه ایشون هستم درسته؟یعنی من زیر مجموعه ایشونم و ایشون زیر مجموعه شما هستن؟
الآن محصولات اصلی مال کیه؟شاپ گستر؟

بالا