برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
وای فایت هک شده! کسی داره استفاده میکنه پسوردتو عوض کن!
رمز وای فای من یه فحش خفن بود نمیدونم کی هک کرده بود.روزی یک گیگ مصرف میکرد :D یه فحش‌خیلی بدتر‌گزاشتم ۴ روزه یک گیگ هنوز مصرف نشده :D

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
اپدیت ها رو چک کن ویندوزی برنامه ای چیزی داره مصرف میکنه
حقیقتش قبل از اینکه موضوع رو اینجا مطرح کنم تمامی موارد مربوط به خودم رو بررسی کردم و مطمئن شدم مشکل از طرف من نیست ! در واقع همه چیز رو چک کردم مثل همین آپدیت های ویندوز و آنتی ویروز و سایر موارد

912

Registered User
لایک‌ها
472
پس خودت استفاده میکنی

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
حقیقتش قبل از اینکه موضوع رو اینجا مطرح کنم تمامی موارد مربوط به خودم رو بررسی کردم و مطمئن شدم مشکل از طرف من نیست ! در واقع همه چیز رو چک کردم مثل همین آپدیت های ویندوز و آنتی ویروز و سایر موارد
من هم از این مشکلات داشتم تا ۱۰ روز پیش که از اسیاتک رفتم. با مودم توی حالت بریج و چند تا نرم افزار هم چک کردم و پنل اسیاتک زیاد حساب میکرد. من هم کلا بی خیالش شدم واز اسیاتک جمع کردم.

Sent from my Nexus via Tapatalk

912

Registered User
لایک‌ها
472
اینا تمام سیستمیه امکان نداره متغیر باشه بی حساب و کتاب کم کنه 100% به مصرف یوزر مربوط میشه

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
اگر پارس آنلاین بود میگفتم حتما داره از اشتراکت میزنه ولی آسیاتک تا بحال از این کارا نکرده...
شما یه نرم افزار کنترل پهنای باند مصرفی نصب کن همه چیز مشخص میشه.

daniel7198

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علت پایین امدن Downstream Speed از دیروز شده 4000 ایا برای همهی دوستان تو این دو روز کم شده؟

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
اینا تمام سیستمیه امکان نداره متغیر باشه بی حساب و کتاب کم کنه 100% به مصرف یوزر مربوط میشه
با سلام.
دوست عزیز من مودمم بدون وای فای بود و در حالت بریج که کانکشن داخل ویندوز برای اتصال استفاده میشه. با نرم افزارهای Networx و bitmeter و لاگ خود ویندوز هم چک کردم. دقیقا پنل اسیاتک زیاد مینوشت.

Sent from my Nexus via Tapatalk

912

Registered User
لایک‌ها
472
شاید شما از فیلتر شکن استفاده میکنید در این صورت حجم رو 2 برابر حساب میکنه

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
شاید شما از فیلتر شکن استفاده میکنید در این صورت حجم رو 2 برابر حساب میکنه
خیر دوست عزیز. تفاوت حجم به 2 برابر و اینها نمیرسید در رنج 15-25 درصد بود. برای اطمینان روی لینک های حجم بالای دانلودی از رپیدباز تست گرفتم و مطمئن شدم.

حالا مسئله چی بود وچی شده بود رو نمیدونم ,من که از آسیاتک رفتم.

912

Registered User
لایک‌ها
472
خیر دوست عزیز. تفاوت حجم به 2 برابر و اینها نمیرسید در رنج 15-25 درصد بود. برای اطمینان روی لینک های حجم بالای دانلودی از رپیدباز تست گرفتم و مطمئن شدم.

حالا مسئله چی بود وچی شده بود رو نمیدونم ,من که از آسیاتک رفتم.
بهترین کار رو کردید

amir169

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
اینترنت من از دو سه روز پیش موقع دانلود شبانه که میشه هر پنج دقیقه قطعی داره
اصلا نمیشه دانلود کرد هر پنج دقیقه قطع و وصل میشه
پشتیبانی هم گفت خط نویز داره
ولی تو روز اصلا قطع نمیشه
فقط ساعت 2 تا 8 صبح این مشکلو دارم
کسی این مشکلو داره ؟

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
سلام
میشه یه نفر برای من توضیح بده این سرویسهای نامحدود آسیاتک چجوریه؟ یعنی هرچقدر که استفاده کنیم قطع نمیشه. این که نوشته حداقل 10 گیگابایت یعنی چی؟

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
سلام
میشه یه نفر برای من توضیح بده این سرویسهای نامحدود آسیاتک چجوریه؟ یعنی هرچقدر که استفاده کنیم قطع نمیشه. این که نوشته حداقل 10 گیگابایت یعنی چی؟

روزانه بعد از دانلود حجم مشخص سرعت به یک چهارم سرعت واقعی میرسه و تا ساعت دوازده نیمه شب همینه . فرضا سرویس 512 سرعت دانلود 64 دارید که بعد از دانلود 160 مگابایت سرعت دانلود به 12 تا 15 میرسه و فردا درست میشه . زیاد به اون حداقل توجه نکنید اینجوری حساب میکنن که اگه شب و روز سیستمت روشن بزاری با سرعت 12 دانلود کنی بالاخره 10 گیگ رو میگیری . :D

دوستان داستان این اپلود مجانی چیه؟ بازم یه کلک جدیده؟ حتما باید اول اون فایل رو دانلود کنی بعد اپلودش رایگان میشه؟ انقدر توضیحات خود اسیاتک مثل همیشه گنگ و دو پهلو هست که نمیشه فهمید ایندفه چطور میخواد بپیچونه :D

بالا