برگزیده های پرشین تولز

سوالات ورزشی

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
سلام دوستان یه موتور 70 بدون سند و مدارک و پلاک خریدم 300 هزار تومن حالا میخام یه موتور 70 پدر مادر دار بخر با پلاک جدید و سند و مدارک کامل . صفر کیلومتر و کاملا نو میخام نه دسته دوم. توی اینترنت هر چی سرچ کردم نرخ درستی ندیدم حالا قیمت این موتور چند میشه؟ حالا هوندا باشه یا نباشه مهم نیست فقط یه مدل ارزون قیمت نو با مدارک و...
سلام. هوندا ۷۰ رو کلا دنبالش نگرد. چون اولا گیر نمیاد ثانیا اگر گیر بیاد قیمتش فضاییه. من یادمه چند سال پیش یه مغازه دیدم نوشو داشت نمیدونم از کجا آورده بود ولی قیمتش اون زمان یادمه زیاد بود فکر کنم ۳ ، ۴ میلیون بود.

8325910

Registered User
لایک‌ها
30
موتور 70 که از دوچرخه تند تر نمیره 4 میلیون تومن!!! چرا مغلطه میکنید همینجوری همه چیز گرونه مردم باورشون میشه بقیه جنس ها رو گرون تر میکنن

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
موتور 70 که از دوچرخه تند تر نمیره 4 میلیون تومن!!! چرا مغلطه میکنید همینجوری همه چیز گرونه مردم باورشون میشه بقیه جنس ها رو گرون تر میکنن
اخوی بحث کیفیت موتوره که ساخت خود ژاپنه.
به عنوان نمونه اینو ببین:
Check out this item I found on eBay: http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=111624628544&alt=web
نوه و مدل ۱۹۷۱ و قیمت بالای ۳ هزار دلاره.

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
این مورد اولی حالا دومی هم گیر اومد مشکلی نیست هر کدوم که ارزونتر باشه
داداش هندا خیلی کمیابه ولی اگه پیشرو میخوای من یدونه دارم سند هم داره .ضمنا من قبلا یه مدت دنبال هندا بودم قیمتش خیلی بالاتر از رقمیه که شما گفتی..خواستی پخ بده

speed24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
داداش هندا خیلی کمیابه ولی اگه پیشرو میخوای من یدونه دارم سند هم داره .ضمنا من قبلا یه مدت دنبال هندا بودم قیمتش خیلی بالاتر از رقمیه که شما گفتی..خواستی پخ بده
موقعیت مکانی شما؟

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان کسی قیمت این 125 ها رو داره کدومش از همه بهتره؟

molzam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نام خدا
سلام به همه ی دوستان
من دختری 26 ساله هستم که قصد دارم با مشورت، یک رشته ی ورزشی مناسب خود را انتخاب کنم و بعد به آن بپردازم.
اهدافم از ورزش کردن شامل این موارد است:
* لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام(حدود 10 کیلو اضافه وزن دارم.)
* سلامتی
* ورزش قهرمانی و شرکت در مسابقات
ولی با توجه به سنم فکر میکنم که در انتخاب رشته ی ورزشی مناسب که مرا به اهدافم برساند دچار محدودیت هستم. چه رشته های ورزشی میتواند مناسب من باشد؟ قدم هم 173 سانتی متر است و خیلی دوست دارم تا رشته ای را انتخاب کنم که امکان شرکت در مسابقات برای آن وجود داشته باشد و محدودیت سنی نداشته باشد.(به ورزش های رزمی نیز علاقه ای ندارم) اگر دوستان و متخصصان ورزشکار لطف کنند و لیستی از اسامی رشته های ورزشی که مناسب خانم ها باشد و محدودیت سنی در آن وجود نداشته باشد را به من معرفی کنند تا من بتوانم از بین آنها رشته ی مورد علاقه ام را انتخاب کنم بسیار ممنون میشوم.
منتظر راهنمایی دوستان و ورزشکاران محترم هستم
با تشکر

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
مسلما این سن برای انتخاب و شروع فعالیت توی یه رشته ورزشی به عنوان ورزش حرفه ای و قهرمانی یه مقدار دیره
اما خب در هرصورت شما فقط در رشته ای میتونی موفق باشی که بهش علاقه داشته باشی در غیر این صورت نه تنها لذت نمیبری بلکه عذابم میکشی و نهایتا نیمه راه رهاش میکنی
بهتره اول علاقه خودتو پیدا کنی
البته سابقه نشون داده توی کشور ما خانمها اکثرا توی رشته های انفرادی موفق تر هستن تا فعالیت های تیمی
موفق باشید

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
به نام خدا
سلام به همه ی دوستان
من دختری 26 ساله هستم که قصد دارم با مشورت، یک رشته ی ورزشی مناسب خود را انتخاب کنم و بعد به آن بپردازم.
اهدافم از ورزش کردن شامل این موارد است:
* لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام(حدود 10 کیلو اضافه وزن دارم.)
* سلامتی
* ورزش قهرمانی و شرکت در مسابقات
ولی با توجه به سنم فکر میکنم که در انتخاب رشته ی ورزشی مناسب که مرا به اهدافم برساند دچار محدودیت هستم. چه رشته های ورزشی میتواند مناسب من باشد؟ قدم هم 173 سانتی متر است و خیلی دوست دارم تا رشته ای را انتخاب کنم که امکان شرکت در مسابقات برای آن وجود داشته باشد و محدودیت سنی نداشته باشد.(به ورزش های رزمی نیز علاقه ای ندارم) اگر دوستان و متخصصان ورزشکار لطف کنند و لیستی از اسامی رشته های ورزشی که مناسب خانم ها باشد و محدودیت سنی در آن وجود نداشته باشد را به من معرفی کنند تا من بتوانم از بین آنها رشته ی مورد علاقه ام را انتخاب کنم بسیار ممنون میشوم.
منتظر راهنمایی دوستان و ورزشکاران محترم هستم
با تشکر

مسلما این سن برای انتخاب و شروع فعالیت توی یه رشته ورزشی به عنوان ورزش حرفه ای و قهرمانی یه مقدار دیره
اما خب در هرصورت شما فقط در رشته ای میتونی موفق باشی که بهش علاقه داشته باشی در غیر این صورت نه تنها لذت نمیبری بلکه عذابم میکشی و نهایتا نیمه راه رهاش میکنی
البته سابقه نشون داده توی کشور ما خانمها اکثرا توی رشته های انفرادی موفق تر هستن تا فعالیت های تیمی
موفق باشید

موفق باشید

molzam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
موفق باشید

مشکل منم همین جاست که نمیتونم دقیقا رشته ی ورزشی خود را انتخاب کنم و نمیدانم که به چه رشته ای علاقه دارم؟ :( تا به حال تجربه ی کار در رشته های فوتسال، والیبال و پینگ پنگ را دارم ولی متاسفانه هیچ یک را ادامه ندادم. چگونه میتوانم علاقه ی خود را پیدا کنم؟ و رشته ای را انتخاب کنم که مناسب من باشد و امکان رشد نیز در آن وجود داشته باشد؟؟؟ اگر امکانش وجود دارد تعدادی رشته ی ورزشی که میتواند مناسب شرایط من باشد را معرفی کنید تا از بین آنها انتخاب کنم فکر کنم با این روش، انتخاب برایم راحت تر باشد.
با تشکر فراوان بابت وقتی که گذاشتید و مرا راهنمایی کردید.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
مشکل منم همین جاست که نمیتونم دقیقا رشته ی ورزشی خود را انتخاب کنم و نمیدانم که به چه رشته ای علاقه دارم؟ :( تا به حال تجربه ی کار در رشته های فوتسال، والیبال و پینگ پنگ را دارم ولی متاسفانه هیچ یک را ادامه ندادم. چگونه میتوانم علاقه ی خود را پیدا کنم؟ و رشته ای را انتخاب کنم که مناسب من باشد و امکان رشد نیز در آن وجود داشته باشد؟؟؟ اگر امکانش وجود دارد تعدادی رشته ی ورزشی که میتواند مناسب شرایط من باشد را معرفی کنید تا از بین آنها انتخاب کنم فکر کنم با این روش، انتخاب برایم راحت تر باشد.
با تشکر فراوان بابت وقتی که گذاشتید و مرا راهنمایی کردید.
ببینید لیست کردن یه سری رشته ورزشی کاری نداره
من میتونم برا شما لیستی از رشته های ورزشی بنویسم
اما شما باید ببینید با چه ورزشی میتونید ارتباط برقرار کنید و از انجامش لذت ببرید
همون میشه رشته ورزشی که شما میتونید درش موفق بشید
تیراندازی با تیر و کمان
تیراندازی با تپانجه بادی
قایقرانی
بدمینتون
تکواندو
هندبال
شنا
دارت
و....
همونطور که میبینید رشته های ورزشی زیاد و متنوع هستن
شما باید علاقه شخصیتون رو پیدا کنید
شاید دارت برای بعضیا یه ورزش کسل کننده باشه اما از نظر یه عده بسیار لذت‌بخش و شیرین، پس مسلما این رشته به درد دسته اول نمیخوره و اون افراد نمیتونن در اون ورزش موفق بشن
این چیزیه که شما باید با شناختی که از خودتون و رشته های ورزشی کسب میکنید بدست بیارید
موفق باشی

molzam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببینید لیست کردن یه سری رشته ورزشی کاری نداره
من میتونم برا شما لیستی از رشته های ورزشی بنویسم
اما شما باید ببینید با چه ورزشی میتونید ارتباط برقرار کنید و از انجامش لذت ببرید
همون میشه رشته ورزشی که شما میتونید درش موفق بشید
تیراندازی با تیر و کمان
تیراندازی با تپانجه بادی
قایقرانی
بدمینتون
تکواندو
هندبال
شنا
دارت
و....
همونطور که میبینید رشته های ورزشی زیاد و متنوع هستن
شما باید علاقه شخصیتون رو پیدا کنید
شاید دارت برای بعضیا یه ورزش کسل کننده باشه اما از نظر یه عده بسیار لذت‌بخش و شیرین، پس مسلما این رشته به درد دسته اول نمیخوره و اون افراد نمیتونن در اون ورزش موفق بشن
این چیزیه که شما باید با شناختی که از خودتون و رشته های ورزشی کسب میکنید بدست بیارید
موفق باشی

خیلی ممنونم دوست عزیز، شما درست میفرمایید، من راه دیگه ای جز تست رشته های ورزشی مدنظرم و تطابق آن با خود و شخصیتم ندارم. خیلی ممنون که مرا راهنمایی کردید.

rainbow land

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان، وقتتون بخیر
بچه ها من چه جوری باید برم ورزشگاه تختی؟
مسیر راحتش چه جوریه؟
از قلهک میخوام برم.
ممنون.

datalife2

Registered User
لایک‌ها
16
سلام میخواستم عینک شنا بخرم
لنز آبی باشه بهتره یا نارنجی؟
بین این دو مدل عینک کدوم بهتره؟
SWANS® SR-1M و SWANS® SR-XM

Last edited:

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سلام

دنبال کفش ورزشی مردانه با قیمت مناسب برای دویدن میگردم

کف پای من تقریباً صاف هست و موقع دویدن کف پاهام درد میگیره

برای همین کفشی میخوام که این ضعف رو جبران کنه و راحت و

طبی باشه و قیمتش هم خیلی بالا نباشه.

چه مدلهایی رو پیشنهاد میکنید؟

آیا مدلهای وطنی وجود داره که از نظر کیفیت، طراحی و مواد با

مدلهای خارجی برابر باشند و از نظر قیمت یک سوم اونها باشن؟

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها
228
http://samenta.ir
تا چند سالگی میتونیم قدمونو افزایش بدیم
عموما تا نهایت 17 یا 18 سالگس هست چون بعد از این سن صفحات رشد بسته میشه و به ندرت بعد این سن رشد قدی داریم.
اما باز هم در بعضی افراد تا 20 سال هم ادامه داشته طبق آماری ک داشتم عرض میکنم همون مورد اولی بیشتر عمومیت داره.
برای اطمینان میتونید از صفحات رشد عکس بگیرید و اطمینان پیدا کنید .
پیروز باشید

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
سلام میخواستم عینک شنا بخرم
لنز آبی باشه بهتره یا نارنجی؟
بین این دو مدل عینک کدوم بهتره؟
SWANS® SR-1M و SWANS® SR-XM
رنگش چندان مهم نیست ولی مدل SWANS® SR-XM رو یکی از دوستان داره عالیه

بالا