برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
باسلام
دوستان بنده میخوام طراحی سایت را به صورت حرفه ای یاد بگیرم
میخواستم ببینم از کجا شروع کنم و به ترتیب چه چیزایی را یاد بگیرم، الان یکم Html و CSS کارکردم اما نمیدونم مثلا از موارد زیر چه چیزی را اول باید یاد بگیرم و یا چه چیزی اصلا کاربرد نداره
php+jquery+ajax+javascript+mysql
یادگیری php به طور کامل حدودا چقدر زمان لازم داره؟
منبع فارسی هم اگه معرفی کنین عالیه
باتشکر

nilord

Registered User
لایک‌ها
101
سلام نظر خودم این هست که اول html css رو عالی یاد بگیرید بعد برید سراغ javasc , jquery و همزمان با این ها میتونید php رو هم یاد بگیرید.
نظر خودم این هست که از W3SCHOOLS شروع کنید . و بعدش برید سراغ دانلود اسکریپت های آماده و رایگان و خط به خطش رو شروع کنید به تفسیر و یادگیری حرفه ای تر .

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
از
W3SCHOOLS اصلا اسفاده نکن :D
برو پی اچ پی موازی اون سی اس اس هم کار کن جاوا اسکریپت و اینا رو بذار بعدا
اموزش هم زیاد هست براشون که از پایه هستش​

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
سلام نظر خودم این هست که اول html css رو عالی یاد بگیرید بعد برید سراغ javasc , jquery و همزمان با این ها میتونید php رو هم یاد بگیرید.
نظر خودم این هست که از W3SCHOOLS شروع کنید . و بعدش برید سراغ دانلود اسکریپت های آماده و رایگان و خط به خطش رو شروع کنید به تفسیر و یادگیری حرفه ای تر .
از
W3SCHOOLS اصلا اسفاده نکن :D
برو پی اچ پی موازی اون سی اس اس هم کار کن جاوا اسکریپت و اینا رو بذار بعدا
اموزش هم زیاد هست براشون که از پایه هستش​
دوستان همونطور که گفتم من الان Html و CSS را کار کردم و تازه یه آموزش وردپرس(آموزش متصل کردن قالب طراحی شده به وردپرس) هم تموم کردم و الان یکی از مشکلات اینه که اصلا نمیتونم هیچ چیزی را تمرین کنم چون هر سایتی را میبینم و میخوام به عنوان تمرین خودم شبیه به اون رو درست کنم با اطلاعات Html و CSS نمیشه و انگار باید jquery و javascript را یاد بگیرم از طرفی میگم منکه هیچ تمرینی نکردم و فقط دارم کد میخونم اگه برم بازم بخونم همینا هم یادم میره
از طرفی هم میخواستم بدونم الان بهترین گزینه برای خوندن چیه که مثله اینکه نظر هر دو دوست روی jquery و javascript هستش
W3SCHOOLS که انگلیسیه پس کلا بیخیال
خیلی ممنون

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
از طرفی هم میخواستم بدونم الان بهترین گزینه برای خوندن چیه که مثله اینکه نظر هر دو دوست روی jquery و javascript هستش
به نظرم اینا رو بذار بعدا بخون
الان برو php:general712:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
دقیقاً نظر من هم به نظر مهرداد نزدیکه!
یه نکته ای هم که هست مثلاً جی کوئری کد آماده زیاد هست! یعنی شما خیلی کارها رو که میخوای بکنی تسلط هم نداشته باشی میتونی کارت رو راه بندازی به نحو احسنت:D
ولی PHP اینجوری نیست اصلا!

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
دقیقاً نظر من هم به نظر مهرداد نزدیکه!
یه نکته ای هم که هست مثلاً جی کوئری کد آماده زیاد هست! یعنی شما خیلی کارها رو که میخوای بکنی تسلط هم نداشته باشی میتونی کارت رو راه بندازی به نحو احسنت:D
ولی PHP اینجوری نیست اصلا!
یه چیزایی در مورد اینکه میشه از کدای آماده استفاده کرد شنیدم ولی هدف من کار آینده هست و برای سرگرمی نمیخوام بنابراین اگه ارزش یادگیری داره و در عمل بهش نیاز دارم بهتره یاد بگیرم ، البته میخوام به ترتیب اولویت و کارایی شون یاد بگیرم
یعنی جاوا اسکریپت زیاد ارزش وقت گذاشتن نداره؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین که چرا جاوااسکریپت را بگذارم برا بعد؟یعنی کدهای آماده اینقدر کار آدمو را میندازه که نیازی به یادگیری نیست؟
یه سوال کلی تر :
اصلا php فایده داره یا asp.net یا ... ؟
میخوام چیزایی را یاد بگیرم که بازار کار خوبی داشته باشه
با تشکر

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان من طبق نظر شما رفتم دنبال یادگرفتن php و به چند تا از سایت هایی که آموزش php گذاشتن سر زدم ولی مثل اینکه نوشتن پیش نیازش جاوا اسکریپته و باید قبل از اون جاوا اسکریپت بلد باشیم
مثلا سایت زیر را ببینید
http://www.developer1.ir/PHP/Main.aspx
نوشته"پیش از آغاز به یادگیری PHP ، شما باید آشنایی کافی با زبان های HTML و جاواسکریپت داشته باشید"
چرا شما میگین جاوا اسکریپت را بگذارم بعدا ولی اینا میگن پیشنیازه php هستش؟
ممنون

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
دوستان من طبق نظر شما رفتم دنبال یادگرفتن php و به چند تا از سایت هایی که آموزش php گذاشتن سر زدم ولی مثل اینکه نوشتن پیش نیازش جاوا اسکریپته و باید قبل از اون جاوا اسکریپت بلد باشیم
مثلا سایت زیر را ببینید
http://www.developer1.ir/PHP/Main.aspx
نوشته"پیش از آغاز به یادگیری PHP ، شما باید آشنایی کافی با زبان های HTML و جاواسکریپت داشته باشید"
چرا شما میگین جاوا اسکریپت را بگذارم بعدا ولی اینا میگن پیشنیازه php هستش؟
ممنون
اون احتمالا از w3school ک\ی کرده مطالبش رو
این مقداری که این گفته رو هم در حین یادگیری میشه فهمید چی میخواد بگه

بالا