برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون بخش بازارچه

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
آقا اطلاعیه اومده
دلیل: بدون عکس با نام کاربری
------------

جان من عکسها رو دیدی که میگی بدون نام کاربری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
پس این چیه؟؟؟؟؟؟

image-ad507d1a0b336b8b4706e90d0650e502bb15f771a40d021824c23d6e7615cfee-V.jpg

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام دوست عزیز ...
من همکار اون بخش نیستم . اما این تصویر مشکل داره و احتمالا به این دلیل که قرمز شده حذف شده ..
قانون عکس از کالا خدمت شما :
ت - قانون عکس از کالا
  1. فروشنده‌ موظّف است عکس(های) کالای در اختیار خود را (چه نو، چه کارکرده) با مشخصات قانونی (که عبارتند از : 1- نام کاربری فروشنده(به طور کامل و با تمام حروف) 2- نام و یا آدرس انجمن پرشین تولز 3- تاریخ گرفتن عکس) تهیه و در پست اوّل تاپیک قرار دهد.
    • تبصره 1: نام کاربری کنار کالا، وجود و مالکیت آن را اثبات می‌کند، نام یا آدرس انجمن مانع سوء استفاده از تصاویر سایر انجمن‌ها می‌شود و تاریخ نشان‌دهنده وضعیت ظاهری کالا در زمان فروش می‌باشد. بنابراین وجود هر سه مشخصه اجباری و الزامی‌ است و اگر هر کدام از آنها موجود نباشد، تاپیک خلاف قانون خواهد بود.
    • تبصره 2: برای تهیه عکس از کالا، می‌بایست مشخصات ذکر شده بالا روی کاغذی نوشته شده و از کالا به همراه آن کاغذ عکس گرفته شود.
    • تبصره 3: در صورت هرگونه جعل یا دستکاری در عکس به منظور گمراه کردن کاربران، دسترسی متخلّف به طور دائم محدود می‌شود.
    • تبصره 4: عکس با نام کاربری و مشخصات باید کاملا مجزا و مشخص در تاپیک قرار داده شود.
    • تبصره 5: اگر تاپیک فروش کالا فاقد عکس با نام کاربری و مشخصات باشد، به محض مشاهده حذف خواهد شد. تهیه تصویر مذکور قبل از ارسال تاپیک الزامی است و به درخواست مهلت یا اشاراتی با محتوای اینکه این عکس بزودی قرار داده خواهد شد، توجهی نخواهد شد. (ایجاد تاپیک فروش کالا بدون عکس قانونی از آن، تخلّف محسوب می‌شود.)
    • تبصره 6: متخلّفین از این قانون در مرحله اول با حذف فوری تاپیک، در مراحل بعدی حذف تاپیک و اخطار با نمره منفی و در صورت اصرار بر ادامه تخلّف، با محدودیّت دسترسی جریمه خواهند شد.
    • تبصره 7: در برخی از بخش‌های بازارچه، مواردی از رعایت قانون عکس مستثنی شده‌اند، این موارد در قانون اختصاصی همان بخش ذکر شده‌اند.
  2. در صورتی که در یک تاپیک چندکالا برای فروش قرار داده شود، قرار دادن عکس قانونی از هر کالا الزامی است. قرار دادن تمام کالاها در یک تصویر با رعایت بند 1 بلامانع است.
    • تبصره: در صورتی که تمام کالاهای یک تاپیک مشابه و نو (آکبند) باشند، فروشنده می‌تواند از تمام یا برخی از آن کالاها عکس قانونی تهیه و ارائه کند، در این حالت نیاز به قرار دادن عکس قانونی از تک تک کالاها نیست.
  3. فروشنده موظّف است در صورت لزوم یا به تشخیص مدیران و همکاران بازارچه و یا به درخواست کاربران عکس‌های بیشتر یا از زوایای دیگر تهیه و در نوشته اول تاپیک قرار دهد.
  4. در صورت وجود عیب ظاهری در کالا، ارائه عکس واضح از آن عیب الزامی است. همچنین در مورد کالاهای نو، عکس باید در حد عرف نشان دهنده نو و دست‌نخورده بودن کالا باشد.
  5. عکس با نام کاربری و مشخصات نباید خیلی حجیم باشد.
    • تبصره: برای آموزش کاهش حجم عکس و نحوه آپلود آن به این تاپیک مراجعه کنید.
  6. عکس با مشخصات قانونی می‌بایست در خود انجمن آپلود شود اما سایر عکس‌ها را می‌توان در آپلودسنترهای دیگری آپلود کرد.

موفق باشید .

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام دوست عزیز ...
من همکار اون بخش نیستم . اما این تصویر مشکل داره و احتمالا به این دلیل که قرمز شده حذف شده ..
قانون عکس از کالا خدمت شما :

موفق باشید .
ممنون
عزیز شما تو گوشی دیوایس نیم رو ببینید
هم نام کاربریمو نوشتم هم نامه پی تی هم تاریخ

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
ممنون
عزیز شما تو گوشی دیوایس نیم رو ببینید
هم نام کاربریمو نوشتم هم نامه پی تی هم تاریخ
دوست عزیز انگاری قوانینو که براتون تو پست قبل گذاشتم نخوندین ..
تبصره 2: برای تهیه عکس از کالا، می‌بایست مشخصات ذکر شده بالا روی کاغذی نوشته شده و از کالا به همراه آن کاغذ عکس گرفته شود.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
دوست عزیز انگاری قوانینو که براتون تو پست قبل گذاشتم نخوندین ..
آخه من زیاد تاپیک دیدم اینجوری عکس گذاشتن. نمیدونم چرا فقط به من گیر دادن
حداقل یه اخطار میدادن ویرایشش میکردم
کلی زحمت کشیدم تاپیکو نوشتم

ashkan_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من تازه عضو شدم و میخوام یک کالای اینترنتی بخرم اما نمیتونم تو بازارچه پست ارسال کنم
چیکار کنم

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
آقا اطلاعیه اومده
دلیل: بدون عکس با نام کاربری
------------

جان من عکسها رو دیدی که میگی بدون نام کاربری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
تاپیک شما از حالت حذف خارج شد.

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
من تازه عضو شدم و میخوام یک کالای اینترنتی بخرم اما نمیتونم تو بازارچه پست ارسال کنم
چیکار کنم
سلام
دوست عزیز در چه بخشی نتوانستید پست بگذارید؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خواستم خدمت اون مدیر نامحترمی که تاپیک منو پاک کرده عرض کنم
شما از رم داخل لپتاپ عکس میزاری ؟
مرد ناحسابی الان این تاپیک که سنجاق هم شده عکس داره ؟
http://forum.persiantools.com/threads/تاپیک-جامع-فروش-لپ-تاپ-استوک-با-بهترین-کیفیت-بروز-رسانی-22-اسفند-ماه.569233
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین شماها پرشین تولزو اینطوری کردین
سلام دوست عزیز
تاپیک شما تو بخش سخت افزار پاک شده پس بنده به عنوان همکار اون بخش میتونم پاسخگو باشم !
قانون عکس و روش برخورد با اون صراحتا در بخش قوانین ذکر شده و تخلف از این قانون سرانجامش پاک شدن فوری تاپیک هست و در مراحل بعدی اخطار و محدودیت دسترسی !
در مورد تاپیک مذکور حتما پیگیری لازم انجام می شود .

پیشاپیش عید شما مبارک
موفق باشید .

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
سلام دوست عزیز
تاپیک شما تو بخش سخت افزار پاک شده پس بنده به عنوان همکار اون بخش میتونم پاسخگو باشم !
قانون عکس و روش برخورد با اون صراحتا در بخش قوانین ذکر شده و تخلف از این قانون سرانجامش پاک شدن فوری تاپیک هست و در مراحل بعدی اخطار و محدودیت دسترسی !
در مورد تاپیک مذکور حتما پیگیری لازم انجام می شود .

پیشاپیش عید شما مبارک
موفق باشید .
همکار محترم با سپاس از سرعت پاسخگویی خواهشمندم همونطور که تاپیک بنده رو بدون اطلاع و اخطار قبلی حذف کردید تاپیک مذکور رو هم همین الان حذف کنید تا مشخص بشه که در خصوص قوانین بین اعضای فروم عدالت برقراره

در ضمن چند صفحه قبل یکی از دوستان به نکته خوبی اشاره کرده بود
آیا تاپیک هایی که متخلف هستند و چندین صفحه دارند و بارها بازدید شده اند بررسی نمیشند و فقط تاپیک های جدید بررسی میشن ؟ تاپیک بنده و ایشون هر دو در یک بخش و هر دو در یک صفحه و هر دو توسط همکاران اون بخش داره بازبینی میشه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
همکار محترم با سپاس از سرعت پاسخگویی خواهشمندم همونطور که تاپیک بنده رو بدون اطلاع و اخطار قبلی حذف کردید تاپیک مذکور رو هم همین الان حذف کنید تا مشخص بشه که در خصوص قوانین بین اعضای فروم عدالت برقراره

آیا تاپیک هایی که متخلف هستند و چندین صفحه دارند و بارها بازدید شده اند بررسی نمیشند و فقط تاپیک های جدید بررسی میشن ؟ تاپیک بنده و ایشون هر دو در یک بخش و هر دو در یک صفحه و هر دو توسط همکاران اون بخش داره بازبینی میشه
تمام تلاش همکاران بخش ها ، بررسی همه تاپیک هاست اما با توجه به تعداد بسیار زیاد تاپیک و پست های کاربران اولویت بر تاپیک های جدید هست و در مرحله بعدی تاپیک های قدیمی ... البته بعضی از دوستان هم همکاری دارند و تاپیک ها و پست های متخلف رو گزارش می کنند .

vzzr

Registered User
لایک‌ها
49
تمام تلاش همکاران بخش ها ، بررسی همه تاپیک هاست اما با توجه به تعداد بسیار زیاد تاپیک و پست های کاربران اولویت بر تاپیک های جدید هست و در مرحله بعدی تاپیک های قدیمی ... البته بعضی از دوستان هم همکاری دارند و تاپیک ها و پست های متخلف رو گزارش می کنند .
اگه یه نفر تایپیکش اول بر طبق قوانین باشه مثل همین قدیمی ها بعد تخلف کنه تکلیف چیه؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061

خیلی پاک شد [emoji3]

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
میشه یک کاربرد چند تاپیک در بخشهای ممختلف انجمن بصورت مهم شده داشته باشه؟

amnhck123

Registered User
لایک‌ها
57
با سلام خدمت مدیر محترم پی تی
بنده چندین سال هست که عضو این فروم هستم
مشکلی که برای من پیش آمده این است که برای دومین بار هست که امیازات بازارچه من خود به خود کم می شود سری قبلی جند ماه پیش بود که من بعد از اینکه چندین امتیاز از من کم شد من به چند نفر از مدیران این موضوع را گفتم و آنها بعد از چنذ وقت گفتن از روی تاپیک های معاملاتی که کردم پیگیری کنم و... طبیعتا این کار اصلا شدنی نیست چون من که یادم نیست در طول این چتد سال چع معاملاتی کردم و... امروز هم متوجه شدم 2 یا 3 امتیاز دیگر از بازارچه من کم شده
برای بار دوم از شما مدیر محترم خواهش میکنم مشکل من را پیگیری نمایید و امتیازات من را برگردانید
خود شما میدانید این امتیازها اعتبار ما هستند و تک تک آنها با سختی فراروان به دست می ایند
لطفا این بار یک پیگیری جدی نمایید
با آرزوی اینکه سال خوبی در پیش رو داشته باشید
تشکر فراوان

بالا