برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
آخه اینم شد سوتی؟! طبق مشاهدات خودم بیشتر افراد وقتی تراکنشی رو با عابر بانک انجام میدن حتی صبرنمی کنن رسید بگیرن یا بگیرن هم میندازن همونجا و میرن! خب این اطلاعات همون هایی هست که تو اون مطلب بهش اشاره شده بود که مربوط به تراکنش های اینترنتی هست. البته درسته که باید جلوی این دسترسی گرفته میشد ولی خب اونقدر مهم نیست که اعتبار ملت رو پیش من پایین بیاره :D

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام. سال نو (دیگه کهنه شد :دی) هم مبارک
پاپ آپ معتبر معرفی کنید لطفا

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام به همه دوستان
میخوام یه برنامه بنویسم با پی اچ پی باید با تکست اریا یه سری لینک رو بگیرم و توی خروجی هر یه سری نوشته ثابت میاد و باید به اونا لینک شن

مثال:
خروجی که لازم دارم :

پیشاپیش ممنون :*

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
آخه اینم شد سوتی؟! طبق مشاهدات خودم بیشتر افراد وقتی تراکنشی رو با عابر بانک انجام میدن حتی صبرنمی کنن رسید بگیرن یا بگیرن هم میندازن همونجا و میرن! خب این اطلاعات همون هایی هست که تو اون مطلب بهش اشاره شده بود که مربوط به تراکنش های اینترنتی هست. البته درسته که باید جلوی این دسترسی گرفته میشد ولی خب اونقدر مهم نیست که اعتبار ملت رو پیش من پایین بیاره :D
درسته به حالا فرق نمیکنه ولی اون رسید ها رو کسی نمیتونه جمع کنه فوقش بتونه 10 هزار تا جمع و ثبت کنه.
ولی اینجا میشد با یه اسکریپت ساده تراکنش 1 میلیون نفر رو ذخیره کرد با اسم و مشخصات.:general705:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
چیکار می کنه مدیریت http://www.bamilo.com
هر سایت خارجی من میرم تبلیغشون هست.
سرمایه گزارای پشتش کله گنده ان که تو یه تاپیک میگفتن مثل اینکه مشکل شخصی با دیجی دارن میخوان مثلا نابودش کنن :D

تبلیغاتش همه جا هست چون با گوگل ادز گذاشتن

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
باز دیجی کالا بود یه چیزی بامیلو هنوز راه نیفتاده بود ماهی بالای 100میلیون پول تبلیغات میداد اینهمه رو حتی الان که راه افتاده فکر نکنم بتونه دربیاره
رمز موفقیت همیشه تبلیغات هست و اونا هم خوب میدونن اینو

مثل سامسونگ که پلاستیک مینداخت به ملت

rizak

Registered User
لایک‌ها
704

ببخشید یک سوال چرا برای حذف تاپیک و مدیر بازی در آوردن همیشه مدیران آنلاین هستند و رسیدگی میکنن خیلی زود اما برای اسپم ها و گزارش ها اینطور نیست ؟

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
من اگه پول داشتم که تو نت غوغــا میکردم نه مثل این بامیلو که داره پول یامفت رو میریزه دور.

به کائنات قسم مردم حالیشون نیست. فقط رو دور لج و لجبازی و کپی کردن از هم افتادن.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
من اگه پول داشتم که تو نت غوغــا میکردم نه مثل این بامیلو که داره پول یامفت رو میریزه دور.

به کائنات قسم مردم حالیشون نیست. فقط رو دور لج و لجبازی و کپی کردن از هم افتادن.
وقتی خرج میکنن حتما در میارن
پست این همه خرج کردن سرمایه حتما فکر هم هست

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
@rizak این نوع بریز و بپاش مثل این میمونه ماشین و بزنی تو دنده گاز بدی ولی حواست نباشه ترمز دستی رو بدی پائین.

ایده که ندارن . فقط فهمیدن دیجی کالا داره میلیاردی درمیاره اینا هم شاخکاشون تکون خورده.

میلیاردی بریز و بپاش میکنه دریغ از این که بدونه فروشگاه مهم ترین رکنش اعتمــادسازیه نه تبلیغات گسترده.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
@rizak این نوع بریز و بپاش مثل این میمونه ماشین و بزنی تو دنده گاز بدی ولی حواست نباشه ترمز دستی رو بدی پائین.

ایده که ندارن . فقط فهمیدن دیجی کالا داره میلیاردی درمیاره اینا هم شاخکاشون تکون خورده.

میلیاردی بریز و بپاش میکنه دریغ از این که بدونه فروشگاه مهم ترین رکنش اعتمــادسازیه نه تبلیغات گسترده.
در ابتدا باید مشتری داشته باشی که اعتماد سازی هم بکنی با پشتیبانی و .... یا نه ؟

اینا هم خوب میدونن چیکار میکنن تا موقعی که مشتری نباشه اعتمادی هم نیست

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
@rizak این سایت وی پی ان که نمیفروشه . طرف داره تو سایت خارجی درباره جنیفر لوپز میخونه تبلیغ این سایت میاد جلو !

قاطعانه میگم سرمایه گذار این سایت چیزی از نت حالیش نبوده و فقط مشاور داره . از برآورد مالی که دیجی کالا بهش داده ترغیب به سرمایه گذاری شده.

شما هم چون تبلیغات زیاد دیدی ازش مرتب میگی " خوب میدونن و خوب بلدن و فلان "
نه عزیز جون اینا فقط راه چاپیدن رو پیش گرفتن و هیچی نمیدونن.

به همین سرعتی که بالا اومدن با همین سرعت هم میان پائین. خواهین دید.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
@rizak این سایت وی پی ان که نمیفروشه . طرف داره تو سایت خارجی درباره جنیفر لوپز میخونه تبلیغ این سایت میاد جلو !

قاطعانه میگم سرمایه گذار این سایت چیزی از نت حالیش نبوده و فقط مشاور داره . از برآورد مالی که دیجی کالا بهش داده ترغیب به سرمایه گذاری شده.

ایده شخیلیت چی شد ؟

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
@zgg123

مرد که پیدا نمیشــه پول داشته باشه بیاره تو کار. هرکی هم پول داره مغز نداره . نمونش همین بامیلو !

کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من !

مردم مغزشون باطلـه . ایرانی رو بزاری واسه کپی کردن و ریـ*ـدن در کار بقیه .

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
@@rizak این سایت وی پی ان که نمیفروشه . طرف داره تو سایت خارجی درباره جنیفر لوپز میخونه تبلیغ این سایت میاد جلو !

داداش اونا میرن بالا شما هم بشین اینجا واسه ما کارشناسی کن دمت گرم مشغول میشیم

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
البته برای کپی کردن چینی ها توصیه میشن دستمزدشونم کمتره. تولید کننده های گوشی تو ایران قطعاتشون از چین میاد میگن خودمون میسازیم :|

شما ساختن رو تعریف کن واسه من :D
وقتی سر همش می کنن یعنی ساختنش دیگه شما هم اینقدر گیر نده به تولید ملی:general205:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
شما ساختن رو تعریف کن واسه من :D
وقتی سر همش می کنن یعنی ساختنش دیگه شما هم اینقدر گیر نده به تولید ملی:general205:
این نوع ساختنی که شما تعریف کردی چه فایده ای داره برای کشور و مردم؟(البته جیب مبارک صاحب شرکت رو در نظر نگیرید)
مگه هدف از ساختن یا تولید ایجاد حداکثر اشتغال در داخل کشور نیست؟

بالا