برگزیده های پرشین تولز

▂▃▄▅▆▇█▓▒ اسکریپت خبرخوان وبلاگدهی های فارسی (سئوجدید و قیمت ارزان) ▒▓█▇▆▅▄▃▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
درود
بیش از 180.000 پست و 40.000 ساب دامین
چند گیگابایتی میشه
امر دیگری بود بنده در خدمتم

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
درود
بیش از 180.000 پست و 40.000 ساب دامین
چند گیگابایتی میشه
امر دیگری بود بنده در خدمتم
پس با این حساب باید یه سرور براش در نظر گرفت
چون دیتابیس چند گیگی رو هاست اصلا قابل تصور هم نیس

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
پس با این حساب باید یه سرور براش در نظر گرفت
چون دیتابیس چند گیگی رو هاست اصلا قابل تصور هم نیس
نه عزیز
دوستانی بودن که از هاستینگ های معتبر مختلف گرفتند ولی به مشکل بر خوردند
اما ما هاست هم ارائه میدیم
در حال حاضر چندین سایت از جمله بدونیم بر روی اون سرور هستند
هزینه اش بسیار مناسب است
کیفیت سرورش دقیقاً مشابه هاست های سازمانی است که 200 مگابایتش +100هزار تومان است
بر روی ovh فرانسه هستند
پهنای باند نامحدود
ساب دامین نامحدود
ادد آن دامین نامحدود
سرور دارای سیستم cloud و کانفیگ حرفه ای cloud می باشد
سرویس دهنده وب litespeed است
تقریباً هر چیزی که نیاز هست روی این سرور نصب شده
از همه مهتر کانفیگ امنیتی فوق حرفه ای توسط چندین متخصص در زمینه آی تی و امنیت
هزینه ماهی 39 تومن

بازم سرور اختصاصی میخواین؟ :)

tabarokk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
درسته ، چطور با 15 هزار بازدید 9000 ایران هستید ؟
الان باید کمکمش حول و حوش 1000 بودید !
بازدید ها فیک هستند ؟
7000 تا آی پی میشه 1100 ایران حدودا
ولی خب دلیل بالا بودنش الکساش اینهاست
1- سایت تازه تاسیسه و الکسا تا بیاد به رتبه واقعی برسه چند هفته طول میکشه
2- جدیدا آمارش رفته بالا که با این حساب سرعت کم شدن رنک الکساش نسبت به قبل بیشتر شده

tabarokk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
2- جدیدا آمارش رفته بالا که با این حساب سرعت کم شدن رنک الکساش نسبت به قبل بیشتر شده
درسته ولی من یه سایت زدم از همینا . الان 1700 ایران هستم هنوز 1 ماه هم نشده ولی امارم از اینی که دادن کمتره !! ولی 90 درصد بازدیدم از گوگله .
من خیلی کم پست میدم ولی این رو دیدم تعجب کردم !

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
سلام منم این اسکریپت رو خریدم ولی طریقه نصب رو کسی نمیگه؟

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
درسته ولی من یه سایت زدم از همینا . الان 1700 ایران هستم هنوز 1 ماه هم نشده ولی امارم از اینی که دادن کمتره !! ولی 90 درصد بازدیدم از گوگله .
من خیلی کم پست میدم ولی این رو دیدم تعجب کردم !
درود
سوالی که کردین جواب بسیار ساده ای بود
سایت parniaz.com رو مجموعه ما تا رنک 60 ایران در 1 ماه آورد :)
ببینید الکسا معیاری نیست که بشه بهش گفت هوشمند اما معیاری است که تازه کارها اکثراً به عنوان آیتم اصلی قرار میدهند
این سایت هنوز یه ماهه نشده :) رنکش وقتی به دوستان نشون دادم 4 میلیون بود تا یکی دو هفته پیش و الان از 60.000 ایران شده 5000 ایران...
این سایت برای ما حکم دمو دارد و اصلاً برنامه آینده خاصی نیست ولی خوب اسکریپت کمی سئو شد و سایت بسیار بالا آمد
بازدید این سایت در روز عید به دلیل خزش در برخی کلمات پس از دریافت متریال سئو رسید به 20.000 اما این چند روز که تمامی سایت ها افت داشته اند به 13هزار یا 12 هزار بازدیدم میرسه
سوال دیگری بود درخدمتم

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
درود
شما که تاپیک رو دنبال کردین در جریان بهبود رتبه هستید
اما اگرم نیستید به زودی که به 100هزار جهانی برسد آنالایزر الکسا همه چیز را با تاریخ نمایش خواهد داد
کلاً بدونیم تو این تاپیک حکم دمو دارد :)
امر دیگه بود در خصوصی در خدمتم
موفق باشید

tabarokk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
درود
سوالی که کردین جواب بسیار ساده ای بود
سایت parniaz.com رو مجموعه ما تا رنک 60 ایران در 1 ماه آورد :)
ببینید الکسا معیاری نیست که بشه بهش گفت هوشمند اما معیاری است که تازه کارها اکثراً به عنوان آیتم اصلی قرار میدهند
این سایت هنوز یه ماهه نشده :) رنکش وقتی به دوستان نشون دادم 4 میلیون بود تا یکی دو هفته پیش و الان از 60.000 ایران شده 5000 ایران...
این سایت برای ما حکم دمو دارد و اصلاً برنامه آینده خاصی نیست ولی خوب اسکریپت کمی سئو شد و سایت بسیار بالا آمد
بازدید این سایت در روز عید به دلیل خزش در برخی کلمات پس از دریافت متریال سئو رسید به 20.000 اما این چند روز که تمامی سایت ها افت داشته اند به 13هزار یا 12 هزار بازدیدم میرسه
سوال دیگری بود درخدمتم
صحبت های شما برای منی که 4 ساله وب مستر چنین سایت هایی هستم حکم توهین رو داره :|
بنده این رو از صحبت های شما برداشت کردم :
سایت من قبلا 60 ایران بوده و این سایت هم اصلا مهم نیست و دمو هست پس هیچی !
الان دموی همین اسکریپت رو 3 هفته به 1200 ایران میرسونن بدون هیچ سئو !(یعنی هیچ تغییری یا به قول ایشون سئو متریال !) و بک لینک و .. ای !
در حالی که شما با چندین بک لینک و به قول خودتون سئو متریال هنوز در طول 1 ماه و 17 روز به چنین رتبه ای نرسیدید !
بنده قصد تخریب ندارم ولی از صحبت های شما این برداشت میشه که شما جمع رو بچه فرض میکنید و با به کار بردن چند اصطلاح پر کاربرد و چندین سایت که حتی بنده هم اطلاعی ازشون ندارم دارید موضوع رو عوض میکنید ...
صحبت بنده واضح بود و جوابش یک کلمه بود نه چیز دیگه ای ! شما یه سایت ساده بزن توش محصول X رو بفروش بعد بیا تاپیک بزن و تبلیغ کن الکسات به زیر 20 هزار ایران میرسه فقط از طریق پرشین تولز !

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
صحبت های شما برای منی که 4 ساله وب مستر چنین سایت هایی هستم حکم توهین رو داره :|
بنده این رو از صحبت های شما برداشت کردم :
سایت من قبلا 60 ایران بوده و این سایت هم اصلا مهم نیست و دمو هست پس هیچی !
الان دموی همین اسکریپت رو 3 هفته به 1200 ایران میرسونن بدون هیچ سئو !(یعنی هیچ تغییری یا به قول ایشون سئو متریال !) و بک لینک و .. ای !
در حالی که شما با چندین بک لینک و به قول خودتون سئو متریال هنوز در طول 1 ماه و 17 روز به چنین رتبه ای نرسیدید !
بنده قصد تخریب ندارم ولی از صحبت های شما این برداشت میشه که شما جمع رو بچه فرض میکنید و با به کار بردن چند اصطلاح پر کاربرد و چندین سایت که حتی بنده هم اطلاعی ازشون ندارم دارید موضوع رو عوض میکنید ...
صحبت بنده واضح بود و جوابش یک کلمه بود نه چیز دیگه ای ! شما یه سایت ساده بزن توش محصول X رو بفروش بعد بیا تاپیک بزن و تبلیغ کن الکسات به زیر 20 هزار ایران میرسه فقط از طریق پرشین تولز !
- امارگیر زنده وجود داره (نکته اول)
هر خریداری شک داره تمامی ورودی ها مشخصه و همه از موتورهای جستجوگر هست
- 4 سال؟ تجربه نسبتاً خوبی هست اما بنده 7 ساله فعال حوزه وب هستم و 5 سال پیش رنک 370 ایران سایت وطن کلوب رو داشتم به مدت 1 سال و نیم و فروختم (نکته دوم)
- الان این سایت ورودی داره. این سایت تو 4 روز یهو از 2000 آی پی رفت +5000. و تو همین چند روز از 1.200.000 رسید 500.000 جهانی و 5000 ایران که قابل قبوله. (نکته سوم)
- چرا اینقدر عجله دارین و چرا اینقدر تبلیغات میکنید؟ :) اول اینکه من یه امارگیر دارم که تا 20.000 بازدید هم میرسه. خب الان مشکلت چیه؟ میخواستین اعلام کنید شما الکسا رنک پایین دارین؟ خب شما برو 2 هفته دیگه چک کنید اگر اینقدر دنبال کننده هستید. خیلی بهتر میشه :) (نکته چهارم)
- بنده رنک 60 ایران رو گرفتم. 20.000 چیه؟ 60 یعنی 2 رقمی. تو مدتی به این کوتاهی :) همشم پاپ آپ و فروشگاه رولکس و ...

به هر حال تمامی موضوعات در این تاپیک شفاف بودن
بالاخره چیزی پیدا نشد همه افتادن رو اینکه اگر بازدید بالا دارین چرا الکسا کند میاد پایین؟ :) برین از الکسا بپرسین. 2تا آمارگیر لایو دارم نشون میده عزیز. رتبه الکسا هم که سرعت پایین اومدنش بسیار مناسبه و 5000 ایران شده در چند روز از 19.000

اما تنها نکته ای که شفاف نیست موضوع اینه که الان شما هیچ محتوایی ارائه نمیدین. اومدین یه موضوعی رو گفتین که جوابش بدیهی بود و هیییییچ ربطه به تاپیک و اسکریپت نداشت. دمو بود برای دیدن نحوه فعالیت سایت. نه نحوه توسعه.

دوستان اگر سوالی دارید و یا علاقه به اعلام اینکه شما بهتر هستید دارید بنده در پیام خصوصی در خدمتم
همچنین اگر چیزی درباره خرید ، نحوه نصب و ... این اسکریپت دارید اینجا هم بنده پشتیبانی میکنم اما لطفاً اگر خریدار نیستید در پیام خصوصی سوالات خود را بیان کنید
موفق باشید

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
اطلاعات کاملتری رو برام بفرستین ....
و اینکه با توجه به افزایش بازدید و حجم دیتا دان شدن سرور و هزینه های هنگفت سرور رو چطوری میشه جبران کرد ؟
اگر به این راحتی میشه به رتبه زیر 1000 رسید خب درآمد از جذب تبلیغات کنید که بهتر هست تا اسکریپت رو بفروشین ؟!
و چه تضمینی هست که بعد چند مدت اسپم نشه ؟

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
اطلاعات کاملتری رو برام بفرستین ....
و اینکه با توجه به افزایش بازدید و حجم دیتا دان شدن سرور و هزینه های هنگفت سرور رو چطوری میشه جبران کرد ؟
اگر به این راحتی میشه به رتبه زیر 1000 رسید خب درآمد از جذب تبلیغات کنید که بهتر هست تا اسکریپت رو بفروشین ؟!
و چه تضمینی هست که بعد چند مدت اسپم نشه ؟
درود
پ خ شد
موفق باشید

tabarokk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
- امارگیر زنده وجود داره (نکته اول)
هر خریداری شک داره تمامی ورودی ها مشخصه و همه از موتورهای جستجوگر هست
- 4 سال؟ تجربه نسبتاً خوبی هست اما بنده 7 ساله فعال حوزه وب هستم و 5 سال پیش رنک 370 ایران سایت وطن کلوب رو داشتم به مدت 1 سال و نیم و فروختم (نکته دوم)
- الان این سایت ورودی داره. این سایت تو 4 روز یهو از 2000 آی پی رفت +5000. و تو همین چند روز از 1.200.000 رسید 500.000 جهانی و 5000 ایران که قابل قبوله. (نکته سوم)
- چرا اینقدر عجله دارین و چرا اینقدر تبلیغات میکنید؟ :) اول اینکه من یه امارگیر دارم که تا 20.000 بازدید هم میرسه. خب الان مشکلت چیه؟ میخواستین اعلام کنید شما الکسا رنک پایین دارین؟ خب شما برو 2 هفته دیگه چک کنید اگر اینقدر دنبال کننده هستید. خیلی بهتر میشه :) (نکته چهارم)
- بنده رنک 60 ایران رو گرفتم. 20.000 چیه؟ 60 یعنی 2 رقمی. تو مدتی به این کوتاهی :) همشم پاپ آپ و فروشگاه رولکس و ...

به هر حال تمامی موضوعات در این تاپیک شفاف بودن
بالاخره چیزی پیدا نشد همه افتادن رو اینکه اگر بازدید بالا دارین چرا الکسا کند میاد پایین؟ :) برین از الکسا بپرسین. 2تا آمارگیر لایو دارم نشون میده عزیز. رتبه الکسا هم که سرعت پایین اومدنش بسیار مناسبه و 5000 ایران شده در چند روز از 19.000

اما تنها نکته ای که شفاف نیست موضوع اینه که الان شما هیچ محتوایی ارائه نمیدین. اومدین یه موضوعی رو گفتین که جوابش بدیهی بود و هیییییچ ربطه به تاپیک و اسکریپت نداشت. دمو بود برای دیدن نحوه فعالیت سایت. نه نحوه توسعه.

دوستان اگر سوالی دارید و یا علاقه به اعلام اینکه شما بهتر هستید دارید بنده در پیام خصوصی در خدمتم
همچنین اگر چیزی درباره خرید ، نحوه نصب و ... این اسکریپت دارید اینجا هم بنده پشتیبانی میکنم اما لطفاً اگر خریدار نیستید در پیام خصوصی سوالات خود را بیان کنید
موفق باشید
:)
سوال من خیلی خیلی واضح بود و نیاز به سفسطه فرا فکنی نبود ! آمارگیر لایو رو پـ . خ کنید من اگر نصف گفته های شما درست بود این نسخه رو میخوام :)

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
سوال من خیلی خیلی واضح بود و نیاز به سفسطه فرا فکنی نبود ! آمارگیر لایو رو پـ . خ کنید من اگر نصف گفته های شما درست بود این نسخه رو میخوام :)
خریدار که زیاده :)
اما بزارین یه شرط بندی جالب بکنیم
بنده به مدیر بخش یا یک یوزر با 190 امتیاز مثبت 1 میلیون تومن میدم
شما هم همینطور
اگر نصفش درست بود شما پولتون رو باختید
نظرتون چیه؟

tabarokk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
خریدار که زیاده :)
اما بزارین یه شرط بندی جالب بکنیم
بنده به مدیر بخش یا یک یوزر با 190 امتیاز مثبت 1 میلیون تومن میدم
شما هم همینطور
اگر نصفش درست بود شما پولتون رو باختید
نظرتون چیه؟
به راحتی میشه تبانی جالبی کرد :)
نیازی به این بچه بازی ها نیست شما اگر حرفت صحیحه که هیچ وگرنه بنده حرفی ندارم و نداشتم جز این که شفاف سازی بشه و دیگه مردم رو این قدر ... فرض نکنی با جملاتی مثل سئو متریال ، سئو کار جهانی ، زیر 50 هزار جهان در 1 و نیم ماه !!!

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97

با توجه به اعتبار فوق العاده کم شما در تالار پرشین تولز و عدم داشتن هرگونه دلیل برای وجود در این تاپیک و عدم داشتن هرگونه سند درباره حرف های خود گزارش تخلف جهت بن شدن شما داده خواهد شد اگر داستان های با مزه خود را برای بنده پ خ نکنید

فقط یک جمله میگم بکشی بیرون از تاپیک... چند ساعت پیش داشتیم راجع به رنک ایرانش که 5.900 بود فکر کنم حرف میزدیم. :) الان 4.600 ایرانه. روزی 1000 تا تو این رتبه یعنی خیلی بازدیدش بالاتره.

پیامی نبینم.

امر دیگه ای از طرف خریداران بود. آمارگیر میخواستن و ... بنده در خدمتم

tabarokk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
با توجه به اعتبار فوق العاده کم شما در تالار پرشین تولز و عدم داشتن هرگونه دلیل برای وجود در این تاپیک و عدم داشتن هرگونه سند درباره حرف های خود گزارش تخلف جهت بن شدن شما داده خواهد شد اگر داستان های با مزه خود را برای بنده پ خ نکنید

فقط یک جمله میگم بکشی بیرون از تاپیک... چند ساعت پیش داشتیم راجع به رنک ایرانش که 5.900 بود فکر کنم حرف میزدیم. :) الان 4.600 ایرانه. روزی 1000 تا تو این رتبه یعنی خیلی بازدیدش بالاتره.

پیامی نبینم.

امر دیگه ای از طرف خریداران بود. آمارگیر میخواستن و ... بنده در خدمتم
یعنی با یک ریپورت شما بنده بن بشم ؟!
فروش بک لینک 5 تومنی کار نیست که هر کسی نتونه !(به N نفر بک لینک فیک فروختن و امتیاز گرفتن کار زیاد بزرگی نیست !)
تمامی صحبت های بنده با مدرک بوده و شما سفسطه کردی حالا هم تهدید :)
ولی پسر جون بدون اینجا چند هزار نفر تاپیک رو میبینن و به حرف هایی که میزنی میخندن ...
مدیریت هم مشکلی داره پـ . خ بده صحبت ها ویرایش بشن ولی طبق قوانین انجمن هیچ حرفی زده نشده چه توهین و چه تبلیغ و ... !
عضویت 12 سپتامبری برای من اعتبار به رخ میکشه !
من سعی میکنم کم پست بدم و نیازی هم ندارم ولی وقتی ببینم سر مردم رو جوری شیره میمالن که خودشونم نمیدونن از کجا خوردن مجبور میشم پست بذارم ...
صحبتی ازت نبینم .
تاپیک دوباره آپ بشه موارد دیگه ای رو با مدیریت در میون میذارم تا موضوع بهتر باز بشه ...
باز دوباره تکرار میکنم :
چرا با وجود 20 کیلو آیپی شما الکسا این وضع رو داره ؟(اون هم در 1 ماه و نیم)
نیازی به مدرک و بچه بازی نیست :general705:
وای ! تهدید نکن ترسیدم :general711:
پ.ن : راستی چند ساعت پیش نبود و 5 روز پیش بود !
تو 5 روز از چند میشه پاپ آپ خرید ؟ :general112:
پ.ن 2 : با توجه به صحبت ها کاربران غیر مشترک در این تاپیک میتوانند قضاوت کنند که ایشون چجوری میخوان موضوع رو عوض کنن در حالی که با عضویت 12 سپتامبری شون برای من اعتبار به میان میکشن !

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
درود
دوستان گرامی که خیلی نگران بودن و بی صبرانه منتظر بودن یه چیز بگم بنده در این تاپیک تا شاید درست نباشه
و گفتند سایت بدونیم امکان نداره با این تعداد بازدید رتبه 10.000 ایران باشه. در 48 ساعت اخیر از 5960 ایران به 4300 ایران رتبه ارتقا پیدا کرده است
منتظر رتبه دهی ها در 10 روز آینده باشید تا زیر 1000 را هم که دوستان خواسته بودن مشاهده کنید :)

کمی مطالعه و صبر همه ما ایرانیا که در حوزه های متفاوت فعالیت میکنیم حرفه ای تر و خردمندتر میکنه.

دوستان گرامی امری بود همچنان مانند قبل با سند و لایو آنالایزرها در خدمتتون هستم
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا