برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
سلام دوستان بنده کنسول PS3کپی خور میخوام بخرم ولی بازی ارجینال کد آنلاین برای PSN دارم
میخوام بدونم راهی هست که بشه با کنسول کپیخور آنلاین پلی کرد و از PSN بن نشد ؟

sepul.boy

Registered User
لایک‌ها
138
درود به همه دوستان
من انتخابم رو کردم فقط چند نکته برام مبهم
می خوام xbox 360 slim 250Gb بخرم
از کجا بخرم
آگه از دیجی کالا بخرم باید کپی خورش کنم؟
هزینه کپی خور کردن
چجوری کپی خور باید بهش؟

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469
درود ،
دوستانی که تهران تشریف دارن،
قیمت به روز ps3 اورجینال اونجا چنده؟؟
ممنون میشم جواب بدید...

alitg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان.من به تازگی عضو این سایت شدم برای اینکه به کمکتون خیلی نیاز دارم من قراره واسه تابستون ps4 یاXbox one بخرم .به نظرتون کدوم بهتره؟
تورو خدا کمکم کنید چون نمی خواهم پولم رو بریزم تو جوب.

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469
سلام دوستان.من به تازگی عضو این سایت شدم برای اینکه به کمکتون خیلی نیاز دارم من قراره واسه تابستون ps4 یاXbox one بخرم .به نظرتون کدوم بهتره؟

بدون شک ps4،چون هم قدرت گرافیکی و پردازشیش از x one بیشتره و هم تعداد بازی های انحصاریش.....

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
در خرید بین ONE و PS4 ذره ای شک نکن که PS4 بهتره.

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
دوستان سلام یه سوال فنی تخصصی :دی
چند وقت دیگه میخوام کنسول بخرم به نظر شما بین ps 3 و ps4 کدومو انتخاب کنم ؟ البته میدونم 4 بهتره اما خب با این وضع نمیشه هر ماه 200 تومن بازی خرید از طرفی از این اکانت و اینا هم اصلا سر در نمیارم ( شیرینگ بازی و ... )
حالا موندم 3 کپی خور دست دوم بگیرم یا نو بگیرم بدم یه جا کپی خورش کنن؟
ممنون یه راهنمایی کلی کنید

mrjavadtaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
آقا یه سوالی ذهن منو مشغول کرده. وقتی قیمت XBOXone یا PS4 مثلاً 1.5 میلیونه، با این پول اگه بخوایم یه PC برای گیم بخریم فقط میتونیم یه کارت گرافیک اونم متوسط شو بگیریم.
تازه همه ی بازیهایی که برای کنسولا میاد برای PC که نمیاد چرا اینجوریه؟ من فکر میکنم بازیهای کنسولا رو مثل PC نمیشه رایت زد و برای هم استفاده کرد لطفاً منو روشن کنیـــــــد؟؟؟؟

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
سلام
آقا یه سوالی ذهن منو مشغول کرده. وقتی قیمت XBOXone یا PS4 مثلاً 1.5 میلیونه، با این پول اگه بخوایم یه PC برای گیم بخریم فقط میتونیم یه کارت گرافیک اونم متوسط شو بگیریم.
تازه همه ی بازیهایی که برای کنسولا میاد برای PC که نمیاد چرا اینجوریه؟ من فکر میکنم بازیهای کنسولا رو مثل PC نمیشه رایت زد و برای هم استفاده کرد لطفاً منو روشن کنیـــــــد؟؟؟؟
سلام
خودم چند مدت مدت هست که به فکر خرید کنسول افتاده بودم...قبلا خودم xbox 360 داشتم...
اولیش فت بود با برد جاسپر که چندسال پیش 400 تومن گرفتم...اونو فروختم و یدونه اسلیم 4 گیگ گرفتم 600 تومن(یادش بخیر چه قیمتای خوبی بود):)
تا اینکه نسل جدید اومد و قیمتش هم که یک و نیم میلیون ناقابل و غیر قابل هک تا چندسال اینده و هربازی نزدیک 200 تومن...
تا اینکه به فکر ارتقا pc اوفتادم...توی انجمن همساده پرسیدم میشه با 3 الی 4 تومن فقط کیس میشه بازی های روز رو 1080 تا 2 سال بازی کرد...
حالا میخوام همینکارو بکنم البته تا موقعی که پول دستم برسه...:دی
همینکه بازی هاش دم دسته(کلوپ سرکوچه:دی)هم 1080 60 میشه بازی کرد...یا اینکه تنظیم کیفیت و فریم دست خودته میشه کم و زیادش کرد...
اگه اشتباه نکنم تو کنسول بازی ها تو یک تنظیم خاصی قفل شدن...
کارکرد سیستم به بازی هم ختم نمیشه و کلی استفاده دیگه داره که مطمئنا ارزش پولش رو داره...
ایشالله وضع مالیم خوب شه کنارش کنسولم بگیرم...دی

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
یه کنسول معرفی کنید که داغ نکنه. یه پلی استیشن 2 داشتم که داغ میکرد آخرش سوخت

Mohammad.Rm92

Registered User
لایک‌ها
18
بستگی به خودت داره. منظورت نسل جدید هست یا نسل قبلی؟
این جوری دوتا میشه که ادم بیشتر دودل میشه . کدوم نسل خوبه ؟ و کدوم بهتره ؟ من کینکت و دوست دارم . پلی استیشن هم بازی های انحصاریش خوبه . از نظر شما کدوم خوبه ؟ بیشتر کدوم ارزش داره ادم بگیره ؟

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
این جوری دوتا میشه که ادم بیشتر دودل میشه . کدوم نسل خوبه ؟ و کدوم بهتره ؟ من کینکت و دوست دارم . پلی استیشن هم بازی های انحصاریش خوبه . از نظر شما کدوم خوبه ؟ بیشتر کدوم ارزش داره ادم بگیره ؟
شما نسل قبل رو تجربه نکردی؟ اگر نشل 7 رو تجربه نکردی کنسول این نسل رو تهیه کن و بعد بفروشش برو نسل 8. هر دو کنسول بازیهای انحصاری زیبا و قشنگی دارن

Mohammad.Rm92

Registered User
لایک‌ها
18
شما نسل قبل رو تجربه نکردی؟ اگر نشل 7 رو تجربه نکردی کنسول این نسل رو تهیه کن و بعد بفروشش برو نسل 8. هر دو کنسول بازیهای انحصاری زیبا و قشنگی دارن
نیل قبل رو بازی کردم . این نسل رو نه اخه کپی خور نیست هنوز نرفتم دیگه سمتش اما الان می خوام بگیرم . ایا کپی خور میشه ؟

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
اگه به امید کپی خور شدن میخوای بگیری نگیر که حالا حالا کپی خور نمیشن
البته الان یه بازی ps4 میتونی بگیری بازی کنی بعد 20 تومن زیر قیمت بفروشیش زیادم ضرر نمیکنی
من خودم این تابستون شاید یه ps4 خریدم فقط منتظر directx 12 ام ببینم واقعا اون طوری که میگن معجزه میکنه یا نه
نیل قبل رو بازی کردم . این نسل رو نه اخه کپی خور نیست هنوز نرفتم دیگه سمتش اما الان می خوام بگیرم . ایا کپی خور میشه ؟

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
فعلا به فکر کپی خور کردنش نباشید. برای هر دو کنسول بازیهای خوبی هست و برای هر گیمری لازم که هر دو رو تجربه کنه

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان تهرانی کنسولتون رو از کجا خیریدید؟
اصلا اسم توپ خونه رو نیارید که واقا خریدن از اونا خریت محضه
از سایتی مثل دیجی کالا چطوره؟

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
دوستان تهرانی کنسولتون رو از کجا خیریدید؟
اصلا اسم توپ خونه رو نیارید که واقا خریدن از اونا خریت محضه
از سایتی مثل دیجی کالا چطوره؟
بهترین جا برای خرید همون توپخونه هست ولی باید بلد باشید کنسول بخرید وگرنه ....
از همین آقا وحد اینجا خرید کنید خوب هست

بالا