برگزیده های پرشین تولز

آموزش طراحی سایت

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
خرید کردم. هم پروسه خرید آسان بود و هم کیفیت آموزش خوب بود . تائید میشه دوستان.
من برای تست، آموزش mvc.net قسمت ۲۸ رو خریداری کردم. لطفا بسته asp کامل شد اعلام کنید خریداری کنم. مهندس احمدی یاشاسین!
چندتا مورد که میتونست بهتر باشه:
- سایتتون خیلی شلوغ هست. لطفا خلوت ترش کنید تا ux کاربر راحت تر باشه و سریع به محتوا برسه.
- اسلایدتون جالب نیس.
- طراحی قالب هم میتونست خیلی بهتر باشه و جای کار داره.
آموزش هاتون خوبه. تبریک میگم اما برای رسیدن به سطح سایت هایی مثل ehsanAvr (آموزش های زبان اصلی رایگان) ویا لایتک (آموزش از راه دور فارسی) باید خیلی کار کنید. اما کلا خوب هست و نسبت به مبلغی که پرداخت میشه آموزش های خوبی در اختیار کاربر قرار میده.

Last edited:

8908183

Registered User
لایک‌ها
8
حتما نقطه نظرات شما رو مد نظر قرار خواهیم داد،از اینکه ایرادات کار ما رو می فرمایید بسیار خوشحالیم.

البته سایت هایی مثل موردی که فرمودید اکثرا فیلمهای زبان اصلی هستند و تولیدکننده فیلم آموزشی نیستند.

تمام سعی و هدف کلیک سایت گسترش منابع آموزشی فارسی هستش.

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
باسلام
از سایتتون دیدن کردم و منم با نظر دوستمون موافقم
سایت ظاهر جالبی نداره و خیلی شلوغ و رنگارنگه
راستشا بخواین منه بازدید کننده وقتی برای اولین بار سایت را دیدم تو ذهنم اومد که این که قالبش اینطوریه پس حتما آموزش هاش هم جالب نیس
ببخشید اگه رک گفتم ولی اگه میخواین زحماتتون به ثمر بشینه ظاهر سایت بسیار تاثیر گذاره
چندتا سوال هم دارم
اول اینکه این آموزش طراحی فروشگاه(مثل 5040) چه چیزهایی را آموزش میده؟ تمامی این موارد که نام بردید(php+html5+css3+jquery+ajax+javascript+mysql) از صفر تا صد به صورت کامل و اصولی آموزش میده و یا فقط چیزایی که برای عملی کردن همون پروژه (فروشگاه 5040) لازمه را میگه؟
دومین سوالمم اینه که این آموزش کلا 92 بخشه؟
موفق و پیروز باشید

8908183

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

ببینید همه جاوااسکریپت یا جی کوئری یا... رو نیاز نداره یه طراح سایت،چون هرچی دستورات اضافی رو حفظ کنید ممکنه کارتون سختتر بشه، اما اگر کسی بتونه فروشگاهی مشابه 5040 رو بسازه قطعا یه طراح وب حرفه ای در html+css+jquery+javascript+php هستش و از عهده هر سایتی برمیاد.

بالا