برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

قوی سیاه

Registered User
لایک‌ها
96
سلام به شما دوستان من یه سوال داشتم اول ببینید چی میگم بعد جواب بدید من میخوام بین air2 و سونی z2 tablet یکی رو بگیرم من میخوام روشون لینوکس نصب کنم رو هر دومیشه حالا ایر از این لحاظ بهتره که خرید برنامه براش راحت تره ولی گرونتره اگه من بخوام سونی بگیرم چطور باید براش برنامه خرید (منظورم بازار یا مایکت نیستا از خود گوگل پلی) یه چیز دیگه الان ایفون 4sکه دیگه اصلا تولید نمیشه هنوز براش اپدیت جدید میاد ولی اگه من سونی بگیرم تا چند سال براش اپدیت جدید میاد من خودم نظرم اول سونی شما هم نظرتون رو کامل بگید
واسه خرید برنامه و بازی تو استور گوگل پلی باید گیفت کارتِ گوگل داشته باشید ؛ همین جوری هم نمیتونید تهیه کنید ، اکانت جیمیل تون باید مال انگلیس یا امریکا باشه . یا از سایتهای معتبری که گیفت کارت میفروشن تهیه کنید ، تو همین سایت فکر کنم بفروشن . در ضمن هر برنامه ی پولی ای که تو گوگل هست ، مشابهش یه برنامه رایگان با کیفیتی تقریباً یکسان وجود داره که عالیه و نیازی به خرید کردن نیست ! مگه واسه خریدهای درون برنامه ای مثل بازیها . در مورد آپدیت هم واسه بعضی از گوشیهای سونی میاد ، واسه بعضی از مدلهاشم ممکنه اصلاً هیچ آپدیتی عرضه نشه ، تو همه ی برندها این طوریه. در مورد این گوشیِ z2 tablet به طوره مفصل تو این سایت کاربرا درباره اش گفتن .
http://www.mobile.ir/

vestlaif

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه
مدتیه یه مشکل عجیب برام پیش اومده .
گلکسی اس 5 با اندروید 4.4.2 دارم . مشکلم این بود یه مدت وقتی حدود نیم ساعت از کابل aux برای ماشین آهنگ گوش میکردم دستگاه هنگ میکرد و قفل انگشتش باز نمیشد . بردم دادم گارانتی خاورمیانه برام دذست کنن ک فکر کنم فلش یه رام دیگه رو روی دستگاه زدن چون کمی هم ظاهر برخی قسمت ها عوض شده . ولی الان مشکلم اینه گوشی به یکباره وقتی صفحه نمایش خاموش هست هنگ میکنه و دیگه روشن نمیشه و هیچ عملکردی نداره فقط باید باطری رو خارج کرد و دوباره جا زد . در طول روز شده چندین بار اتفاق افتاده یه روزم ممکنه اصلا هنگ نکنه کلا برنامه مشخصی نداره . باز مراجعه کردم به گارانتی گفتن یه مدتیه این باگ بوجود اومده اونم برای وقتی هست که شما حساب جیمیل به گوشی معرفی میکنید و طبیعی هست و حل نمیشه . منم چون بخاطر کار و بازی کلش مجبورم دائم به جیمیل وصل باشم .
گارانتی درست گفته طبیعیه ؟ باید چیکار کنم ؟ دستگاه من نسخه اگزینوس (8 هشته ای ) هستش .
سوال بعدیم اینه اندروید 5 کی براش میاد ؟ کاستوم رام های اومده باگ داره ؟ مشکل ایجاد میکنه ؟ و اینکه اگر خودم کاستوم رام بریزم یا بدم بیرون بریزن گوشی از گارانتی خارج میشه ؟
ممنون از همگی

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
دوستان گوشیم S 3 neo هست
وایبر و بقیه برنامه های اینترنتی کاملا درسته
اما با خود مرورگر گوشی نمیتونم وبگردی کنم ارور Not found میده با مینی کروم و اپرا هم تست کردم نشد
ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

Persian_Amir70

Registered User
لایک‌ها
73
اساتید ، یه سوال فنی :
گوشیم D5503 هستش (Z1 COMPACT)
بازی هایی که میزنم روش به غیر از asphalt 8 همشون به اینترنت نیاز دارند! (مثلا بازی modern combat 5 ، fifa 15 ، ... )
چیکار باید کرد؟ (کلا آنلاین هستند یا می شه آفلاین هم اجراشون کرد؟)

AmuMamD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
کسی نیست به ما کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز برو تو settings>My Device>Accessibility وگزینه Talkback رو خاموش کن. (من گوشیو ندارم نمیدونم منوش چجوریه ولی کلا تو acceptability که فارسیش میشه قابلیت دسترسی همه گزینه هارو خاموش کن) این Accessibility مال آدمهای کم توان جسمیه!!!

AmuMamD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
اساتید ، یه سوال فنی :
گوشیم D5503 هستش (Z1 COMPACT)
بازی هایی که میزنم روش به غیر از asphalt 8 همشون به اینترنت نیاز دارند! (مثلا بازی modern combat 5 ، fifa 15 ، ... )
چیکار باید کرد؟ (کلا آنلاین هستند یا می شه آفلاین هم اجراشون کرد؟)
در مورد همش نمیدونم ولی مثلا فیفا 14 رو یادمه باید وصل میشدی به اینترنت بعد بازی رو آنلاک میکردی بعدش دیگه اینترنت نمیخواست. ولی contract killer کلا اینترنتیه یعنی باید اینترنت داشته باشی تا اجرا شه. به مدل گوشی هم ربطی نداره فقط گوشیت باید بتونه بازی رو اجرا کنه.

AmuMamD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوستان گوشیم S 3 neo هست
وایبر و بقیه برنامه های اینترنتی کاملا درسته
اما با خود مرورگر گوشی نمیتونم وبگردی کنم ارور Not found میده با مینی کروم و اپرا هم تست کردم نشد
ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه
با اینترنت خط نمیتونی بری یا کلا با وایفای هم نمیشه؟

AmuMamD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
آیا با نصب رام....برنامه ها هم پاک میشود ؟
گیمی مثله کلش آف کلنز
این دوتا سواله که به هم مرتبط نیستند و هم هستند!!! به همین خاطر 3 تا جواب داره
  1. بله با نصب رام تو حالت کلی همه چیزت پاک میشه (نصب رام منظور رامی به جز رام رسمی و آپدیت گوشیه)
  2. میتونی قبل از نصب رام جدید از اطلاعاتت بک آپ بگیری (که در اینصورت چیزی پاک نمیشه و یه کم تخصصیه!)
  3. بعد و قبل از نصب رام، عوض کردن رام، آپدیت کردن رام گوشی، عوض کردن حتی خود گوشی، ترکیدن گوشی، فلش زدن، و هر اتفاقی که بخواد برای گوشیت بیافته کلش آف کلنزت اگر با گوگل پلاس یا فیس بوکت کانکت باشه هیچ اتفاقی براش نمیفته.

AmuMamD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14

AmuMamD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام به همه
مدتیه یه مشکل عجیب برام پیش اومده .
گلکسی اس 5 با اندروید 4.4.2 دارم . مشکلم این بود یه مدت وقتی حدود نیم ساعت از کابل aux برای ماشین آهنگ گوش میکردم دستگاه هنگ میکرد و قفل انگشتش باز نمیشد . بردم دادم گارانتی خاورمیانه برام دذست کنن ک فکر کنم فلش یه رام دیگه رو روی دستگاه زدن چون کمی هم ظاهر برخی قسمت ها عوض شده . ولی الان مشکلم اینه گوشی به یکباره وقتی صفحه نمایش خاموش هست هنگ میکنه و دیگه روشن نمیشه و هیچ عملکردی نداره فقط باید باطری رو خارج کرد و دوباره جا زد . در طول روز شده چندین بار اتفاق افتاده یه روزم ممکنه اصلا هنگ نکنه کلا برنامه مشخصی نداره . باز مراجعه کردم به گارانتی گفتن یه مدتیه این باگ بوجود اومده اونم برای وقتی هست که شما حساب جیمیل به گوشی معرفی میکنید و طبیعی هست و حل نمیشه . منم چون بخاطر کار و بازی کلش مجبورم دائم به جیمیل وصل باشم .
گارانتی درست گفته طبیعیه ؟ باید چیکار کنم ؟ دستگاه من نسخه اگزینوس (8 هشته ای ) هستش .
سوال بعدیم اینه اندروید 5 کی براش میاد ؟ کاستوم رام های اومده باگ داره ؟ مشکل ایجاد میکنه ؟ و اینکه اگر خودم کاستوم رام بریزم یا بدم بیرون بریزن گوشی از گارانتی خارج میشه ؟
ممنون از همگی
اگرم مال گوگل اکانت باشه بازم باید درست بشه! گارانتی شاید درست گفته باشه ولی اصلا طبیعی نیست.
برادرم این گوشی رو داره، همین مشکل هنگ و باتری درآوردن رو داشت که با عوض کردن باطری رفع شد، محض اطمینان گوشی رو روت کردم و برنامه greenify رو روش نصب کردم و دیگه خبری از هنگ نبود.
اگر میخوای مطمئن شی ایراد از باتریه یا نه برو تو قسمت battery usage (مصرف باتری) اونجا Display باید بیشترین مصرفو داشته باشه اگر چیزی غیر از Display اول لیست باشه باتریت 100% باید تعویض شه. اگر media server یا هرچیزی مربوط به مدیا هم بود که باتری زیاد مصرف کرده بود فولدربندی گوشیتو عوض کن (مثلا همه عکساتو بریز تو یه فولدر آهنگها تو یه فولدر فیلمها تو یکی و ... هر چیز اضافیم پاک کن و به هیچ وجه فولدر با اسم تکراری (مخصوصا تو گالری(یعنی فولدرهایی که توش عکس یا فیلم هست)) نداشته باش (اگر مقدوره یه فکتوری ریست هم بکن)) و امتحان کن ببین درست میشه یا نه
ولی یه راه بهتر اینه که اندروید 5 رو روش نصب کنی. هم سریعتره هم تا الان مشکلی من ندیدم توش، هم جذاب تره و .... ولی نسخه روسیه اش فقط هست در ضمن بدون اینکه روت بشه و برنامه greenify نصب شه مصرف باتریشم کمتره. اندروید 5 لالیپاپ رسمی

الان چک کردم دیدم مال عربستانشم اومده (این رام های عربی معمولا منو فارسی هم داره، مال روسیه نداره)

Last edited:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
دستان اندروید من خودکار آپدیت شد ولی وقتی نگاه میکنم نسخه اندروید قبلی رو نشون میده!

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
دوست عزیز برو تو settings>My Device>Accessibility وگزینه Talkback رو خاموش کن. (من گوشیو ندارم نمیدونم منوش چجوریه ولی کلا تو acceptability که فارسیش میشه قابلیت دسترسی همه گزینه هارو خاموش کن) این Accessibility مال آدمهای کم توان جسمیه!!!
دم شما گرم دوست عزیز
همین گزینه ای رو گرفتید درسته یک ماه پیش درستش کرم
با زم ممنون

edc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
سلام دوستان
یه یک سالی هست که گوشی گالکسی اس 3 خریدم، چند روزیه که آنتنش ناگهانی میپره و فقط و فقط با در آوردن باطری دوباره آنتنش میاد. مشکل چیه؟آیا کسی از دوستان میدونه

javad. 70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام وخسته نباشید .من ی مشکل دارم ک وقتی گوشی سامسونگ قفل نموداری میشه با دکمه پاور و ولوم وهم اونو ری استارت میکنم و راحت بازیچه .ولی ی گوشی هو آ وی یو 510 داریم ک وقتی این دکمه ها رو میزنی چینی مینویسه و هیچ یک از گزینه ها رو ک داده رو ری استارت نمیکنه آیا برنامه ای هست ک بتونم باهاش بیشتر گوشی های اندروید یا همین گوشی رو ری استارت کنم ک از حالت قفل خارج بسه ممنونم اگه این برنامه یا آموزش بزارند ب آن ب وایپ رو ب جیمیلمو ارسال کنید ممنونم .فوری

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
سلام دوستان
یه یک سالی هست که گوشی گالکسی اس 3 خریدم، چند روزیه که آنتنش ناگهانی میپره و فقط و فقط با در آوردن باطری دوباره آنتنش میاد. مشکل چیه؟آیا کسی از دوستان میدونه
احتمالا بخاطر 3G هست ،‌وقتهایی که از اینترنت استفاده نمیکنید 3G‌رو غیر فعال کنید
گوشی من که اینجوریه که وقتی 3G‌روشنه و یه جایی برم که آنتن صفر بشه مثه زیر زمین و امثالهم ، کلا آنتن میپره و باید 3G رو خاموش کنم و برم روی 2G تا دوباره آنتن بیاد

sh.h

Registered User
لایک‌ها
214
سلاممنون میشم جواب بدید.بنده z1 compact دارم بعداز اپ به اندروید5.0.2 کیفیت دوربینش شدید افت کرده به نظرتون مشکل چیه؟به طرف گفتم گفت مشکلی نیست حالااگه برگردونم با 4.4.4 سابق حل میشه؟

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
معمولا این ایرادات نرم افزاری هستن و بزودی آپدیت دیگه براش خواهد اومد
سرچ کن ببین کسای دیگه هم همین مشکب رو بعد از آپدیت پیدا کردن یا نه
پیشنهاد میکنم یه مذت صبر کن

sh.h

Registered User
لایک‌ها
214
معمولا این ایرادات نرم افزاری هستن و بزودی آپدیت دیگه براش خواهد اومد
سرچ کن ببین کسای دیگه هم همین مشکب رو بعد از آپدیت پیدا کردن یا نه
پیشنهاد میکنم یه مذت صبر کن
ممنون داداش اره یه مدت صبرمیکنم شاید خوب شه اخه قبلا این مشکل واسه گوشی دیگه م پیش اومد وخودش درس شدچ

DG_SHOP

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
یه سوال داشتم
آیا گوشی htc 616 رو میشه به اندروید 5 ارتقا داد؟

بالا