برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
نتانیاهو انتخابات رو پیروز شد این به معنی فشار بیشتر به مذاکراته.......البته تقریبا همشون در مورد مذاکره با ایران یک نظر رو داشتند

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
نتانیاهو انتخابات رو پیروز شد این به معنی فشار بیشتر به مذاکراته.......البته تقریبا همشون در مورد مذاکره با ایران یک نظر رو داشتند
پیروزی نتانیاهو پیروزی ایران بود در واقع . **** بین المللی حوصله ی بحث و جدلای نتای یابو و بی کله های کنگره آمریکا رو نداره .

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
بازار رسمی از فردا تعطیل میشه قیمت ارز روی 3280 بسته شد و رفت برای سال بعد تا ببینه مذاکرات چه سرنوشتی رو براش رقم میزنه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
اگه توافق حاصل بشه که بنظر این اتفاق میافته یه سقوط خیلی خوب رو در بازار ارز شهد خواهیم بود و بهترین فرصت برای تک نرخی کردن ارز توسط دولت خواهد بود که حول و حوش 2850 تا 2900 ارز رو تک نرخی کنه و با تورم سالانه اونو افزایش بده

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
به نظر یک توافق ""خوب"" برای ایران حاصل شده! تمامی تحریم های اقتصادی همون مرحله اول برداشته میشن و اقتصاد ایران به حالت عادی بر میگرده! فقط نمیدونم وزارت خزانه داری امریکا هم ایران رو از لیست تحریم ها بر میداره که در ایران بشه ویزا کارت و پی پال استفاده کرد یا نه! در این صورت دست صرافا و دلال هایی که سود نجومی کردن کوتاه میشه!

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
تا توافق یک قدم مونده همین الان موگیرینی مسول سیاست خارجه اروپا گفته هیچ وقت تا این حد به توافق نزدیک نبودیم............به نظر کار تموم شدست و امیدوارم قیمت ارز کاهش پیدا کنه که قطعا بعد از تعطیلات اینگونه میشه

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان واقعا ممنون میشم قیمت ارز در بازار رو هم اطلاع بدید چون روی سایتها نمیشه حساب کرد

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
دوستان واقعا ممنون میشم قیمت ارز در بازار رو هم اطلاع بدید چون روی سایتها نمیشه حساب کرد
تا بعد از 13 بدر بازار هنوز نمیتونه مسیر خودش رو پیدا کنه دوست عزیز.........فعلا به طور غیر رسمی امروز مشغول کار شدند........در اخر پیشنهاد شخصی من به دوستان اینه که اگه دلار دارند و قبل از توافق بفروشند میتونند به طور موقت سود کنند البته بعید میدونم صراف ها الان و قبل از تعطیلات نوروز دلار بخرند
http://www.tala.ir/showpic.php?id=24679
من تمام خبرهام رو تو همین پستم میزارم تا پستها الکی زیاد نشه..........تمام وزرای خارجی صفرهای کاریشون به کشورهای دیگه رو لغو کردن جان کری سفرش به امریکا برای شرکت در مراسم ختم یکی از اعضای سنا لغو کرد ...... و فابیوس و اشتانمایر سفرشون به قزاقستان رو لغو کردند احتمال توافق خیلی بالا رفته خوشبختانه

Last edited:

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
دوستان عزیز یه سوال داشتم
بین تمام سایت ای صرافی ها اکثرا قیمت ها رو مثل هم اعلام میکنن غیر از صرافی کیش!! همیشه قیمت ها رو 200 تومن بیشتر اعلام میکنه!!! آیا راهی برای شکایت از این سایت و صرافی هست ؟
من یک بار میخواستم پول از منبع ایرانی بگیرم و طرف مقابل میگفت من فقط با نرخ صرافی کیش دلار میدم!!!!!

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
تا دیشب خوب بود ولی امروز خبرای خوبی به گوش نمیرسه

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
احتمالا بعد از توافق دلار ازاد به دلار رسمی میرسه البته امروز یک خورده خبرهای ضد و نقیض زیاد شده ولی من فکر میکنم توافق بشه

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
همین الان دکتر مهرداد عمادی در برنامه نوبت شما گفت در صورت توافق قیمت ارز در کوتاه مدت کاهش میکنه و اگر مدیریت درست انجام بشه حتی نرخ ارز رسمی هم کاهش پیدا خواهد کرد و همینطور اجناس وارداتی مانند خودرو و لپ تاپ و.... کاهش پیدا خواهد کرد در کوتاه مدت

alahosseini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه دوستای گلم
من نمیخوام بدبین باشم، اما نکته‌ای که مهمه این هست که:
اگر توافق صورت بگیره قاعدتا یه شبه همه چیز حل نمیشه، و ماهها طول خواهد کشید اونم در ایده آل ترین وضعیت.
اما اگر خدایی نکرده توافق صورت نگیره یا تمدید بشه، متاسفانه یه شبه خودشو نشون میده و تاثیر بسیار بدی خواهد گذاشت.

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
با سلام خدمت همه دوستای گلم
من نمیخوام بدبین باشم، اما نکته‌ای که مهمه این هست که:
اگر توافق صورت بگیره قاعدتا یه شبه همه چیز حل نمیشه، و ماهها طول خواهد کشید اونم در ایده آل ترین وضعیت.
اما اگر خدایی نکرده توافق صورت نگیره یا تمدید بشه، متاسفانه یه شبه خودشو نشون میده و تاثیر بسیار بدی خواهد گذاشت.
البته دوست عزیز حق با شماست که یک شبه فاکتورهای بلند مدت اقتصاد درست نمیشه ولی نرخ ارز به 2900تا 3000 تومان و نزدیک قیمت رسمی نزدیک میشه و اگر دولت منابع ازاد شده رو درست مدیریت کنه میتونه حتی به فکر کاهش ارز رسمی یا ثابت نگه داشتن اون باشه ولی اگر خدایی نکرده توافق نشه اونوقت که دیگه همه چیز از دست خارج میشه
تکمیل کنم نوشتم رو همین الان خبر فوری اومده که دارند سند نهایی توافق را مینویسند
http://www.tala.ir/showpic.php?id=24706

Last edited:
بالا