برگزیده های پرشین تولز

قرار دادن امکان ثبت نام ، ثبت سفارش و پیگیری سفارشات در سایت

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
تاپیک تعطیل میباشد
پروژه "فعلا" اجرایی نیست
با عرض پوزش از شرکت کنندگان در تاپیک

میخوام یه سایت بسازم
یا با وردپرس، یا خودم با front page بسازمش. فرقی نمیکنه
میخوام سایتم یکسری امکانات داشته باشه که از عهده ی خودم خارجه. در صورتیکه روی وردپرس میتونید این امکانات رو پیاده کنید یا برنامه اش رو بنویسید و بگنجونید در صفحات html ، یک برآورد هزینه کنید و قیمت رو اعلام کنید.

میخوام کاربر بتونه در سایت ثبت نام کنه
بعد از ثبت نام، با نام کاربری و رمز عبوری که انتخاب کرده در سایت لاگین کنه و دو تا امکان در اختیارش قرار میگیره
1. بتونه سفارش ثبت کنه و هزینه ی سفارشها رو آنلاین بپردازه
2. وضعیت سفارشات قبلی که ثبت کرده رو ببینه که هر کدوم از سفارشهاش در چه مرحله ایه

در واقع این سایت برای گرفتن سفارشات چاپ کارت ویزیت هست
کاربری که ثبت نام کرده، زمانیکه میخواد سفارش ثبت کنه باید نوع کارت رو انتخاب کنه، تعداد رو انتخاب کنه، فایل رو آپلود کنه و هزینه رو بپردازه
بعد ما فایل رو دانلود میکنیم و براش چاپ میکنیم و تیپاکس میکنیم
کاربر در بخش گزارشات باید بتونه ببینه که هر کدوم از کارتهایی که سفارش داده در چه وضعیتیه. در حال چاپ / در دست بررسی / تحویل شده و...

ضمنا خودم باید بتونم هر وقت خواستم محصولات قابل سفارش و قیمتهاشونو تغییر بدم

اگر میتونید کمک کنید که این امکانات رو به سایت اضاف کنیم، بگید که روی سایت وردپرس کار میکنید یا سایتی که با فرمت html و با front page ساختم ، و اینکه هزینش چند میشه
با تشکر

Last edited:

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
سلام
سايت شما نياز به وردپرس نداره ، و به تنهايي با HTML نيز نميشه برنامه نويسي كرد
اگر خواستيد من واستون برنامه نويسي ميكنم و با چند امكان ديگر (پيشنهادي خودم)
خواستيد پ.خ بديد
با تشكر

az_jonob

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
در صورت نیاز به من پ.خ بدین
با تشکر

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
بنده فرصت ندارم، اما فقط جهت راهنمایی:

با فرانت پیچ و Html به هیچ عنوان قابل پیاده سازی نیست.

با وردپرس به کمک افزونه ووکامرس حدود 70درصد کاری که میخواید قابل انجامه، ولی بخش آپلود تصویر دلخواه توسط کاربر با پلاگین های رایگان نمیشه. همچینن گزارش مراحل کار در ووکامرس به صورت پیش فرض به دو مرحله "در حال بررسی" , "تکمیل شده" محدوده.

مطمئنا پلاگین های کمکی برای افزودن آپلود تصویر دلخواه توسط کاربر به ووکامرس وجود داره ولی احتمالا غیررایگان هستند و باید فارسی بشن.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
بعضی از دوستان در پ.خ درخواست توضیحات بیشتر داشتن
من توضیحات رو همینجا قرار میدم تا بهتر بتونید برآورد هزینه کنید

ما یه سری محصولات داریم شامل:
کارت ویزیت (شامل تقریبا 40 نوع)
فرمهای تحریر (شامل تقریبا 20 نوع)
فرمهای گلاسه (شامل تقریبا 20 نوع)
پاکت (شامل تقریبا 10 نوع)

میخوایم کاربرا بتونن اینترنتی محصول مورد نظرشونو سفارش بدن
کار با روشهای مختلفی میتونه انجام بشه و من زیاد روی نوعش حساس نیستم
بیشتر ماهیت کار برام مهمه
یه نوعشو من مثال میزنم. هر جا نیاز به تغییر داشته باشه میتونیم تغییر بدیم

کاربر بعد از اینکه یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنه وارد پنلی میشه که شامل بخش های زیر هست
* ثبت سفارش
* گزارش سفارشات
* تغییر مشخصات کاربری

وقتی روی ثبت سفارش کلیک میکنه، صفحه ای باز میشه که شامل موارد زیر هست
نوع سفارش: (یک لیست بازشو با این انتخابها: کارت ویزیت - فرمهای عمومی تحریر - فرمهای عمومی گلاسه - پاکت - پوستر)
جنس سفارش: (یک لیست بازشو با انتخابهایی که بر اساس نوع سفارش تغییر میکنه. مثلا اگر کارت ویزیت رو انتخاب کرده باشه، انتخابها میشه لمینت مات - لمینت براق - سلفون مات - سلفون براق - کتان - نو یووی - لمینت برجسته - مخملی - طلاکوب - نقره کوب)
سایز سفارش: (یک لیست بازشو با انتخابهایی که بر اساس نوع سفارش و جنس سفارش تغییر میکنه. مثلا اگر کارت ویزیت رو انتخاب کرده باشه، انتخابها میشه 4.5x8.4 و 6x9)
عنوان سفارش: (باید یه چیزی در این بخش تایپ کنن. بعدا از این در بخش گزارش سفارشات استفاده میشه)
تعداد: (یک لیست بازشو با انتخابهایی که بر اساس نوع سفارش تغییر میکنه. مثلا اگر کارت ویزیت رو انتخاب کرده باشن انتخابها شامل 1000 - 2000 - ... و 10000 میشه)
بخشی داریم تحت عنوان خدمات جانبی که انتخابهاش بر اساس نوع سفارش تغییر میکنه. مثلا اگر کارت ویزیت رو انتخاب کرده باشن، انتخابها میشه: خط تا - دورگرد - یووی موضعی - ساخت قالب
هزینه: مبلغ سفارش رو بر اساس نوع سفارش، تعداد و خدمات جانبیش آنی حساب میکنه و نشون میده
زمان تحویل: زمان آماده شدن سفارش رو بر اساس نوع سفارش حساب میکنه و نشون میده
آپلود: دکمه ای برای آپلود فایل
ثبت: دکمه ای برای نهایی کردن سفارش

به تصویر زیر نگاه کنید تا بهتر متوجه بشید
1.jpg
بعد از اینکه کاربر روی دکمه ی ثبت کلیک کرد به بخش پرداخت الکترونیکی وجه هدایت میشه و برای تکمیل سفارشش باید هزینه رو بپردازه

بخش دیگری داریم به اسم گزارش سفارشات که شبیه شکل زیره و وضعیت سفارشها رو نشون میده
کاربر میتونه سفارشهایی که آماده تحویل هست رو درخواست کنه که براش ارسال کنیم
2.jpg

برنامه نویسش شامل همین دو قسمته + قسمت ثبت نام کاربران و تغییر مشخصات کاربری
بقیه ی قسمتها با محتوای ثابت و بدون برنامه نویسیه

مراحل کار رو میتونید تغییر بدید
مهم نیست اول کدوم مرحله باشه و بعد کدوم مرحله
مهم اینه که کار ثبت سفارش انجام بشه. همین

قالب و طراحی گرافیکی خاصی هم مد نظرم نیست
یه قالب آماده و رایگان کارمو راه میندازه که میتونم خودم نصبش کنم یا شما انجامش بدید

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
همه قسمت ها جز آپلود فایل با پرستاشاپ امکان پذیره ؛ برای آپلود فایل تو سایت رسمی دنبال ماژول باشید .

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
همه قسمت ها جز آپلود فایل با پرستاشاپ امکان پذیره ؛ برای آپلود فایل تو سایت رسمی دنبال ماژول باشید .
به پرستاشاپ مسلط نیستم
اگر شما میتونید با پرستاشاپ امکاناتی که میخوام رو تهیه کنید، هزینه ی انجام کار رو بهم اطلاع بدید.

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
به پرستاشاپ مسلط نیستم
اگر شما میتونید با پرستاشاپ امکاناتی که میخوام رو تهیه کنید، هزینه ی انجام کار رو بهم اطلاع بدید.
این جزو امکانات پیش فرض ارسال محصول هست و باید خودتون نصب کنید و تست کنید ببیند نیاز شما رو رفع میکنه یا خیر شاید نیاز به یه سری تغیرات در نحوه سفارش گیری شما باشه
ماژول رو هم تو سایت رسمی دنبالش باشید که به احتمال زیاد پولی هست
کد:
http://addons.prestashop.com/en/search?search_query=upload
البته سایت های دیگه هم هستن
میتونید از آقای @معظمی کمک بگیرد که تو شاپکیپر هم با همین نام کاربری فعالیت دارن (تو پرشین تولز فعال نیستن)
آقای افخمی هم هستن اگه اشتباه نکنم این یوزرشون هست : (قبلا باهاشون همکاری داشتم.)
کد:
http://forum.shopkeeper.ir/member.php?u=13194
حتی میتونن براتون ماژول رو بنویسن
صرفا یک پیشنهاد بود که هزینه ها کمتر بشه و بعدا وقتی خواستین توسعه بدین دستتون بازتر باشه

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
فعلا منتفی شده
از همه عذر میخوام

بالا