برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

behrooz2667

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اساتید محترم یک سوال :
بعد از آبدیت به کیت کیت گزینه gps برای ثبت موقعیت مکانی در تنظیمات دوربین وجود ندارد مال همه اینجوریه ؟ و اگر بخواهیم موقعیت مکانی ثبت شود چیکار بکنیم ؟
متشکر

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان این رام oppofindرام بسیار عالی هست هم فارسی داره هم تمامی سنسورها فعاله هم فلش ساپورت میکنه اما فقط صدای بلندگوی تلفن بطور چشمگیری صداش کم میشه اگر اونو بشه بانرم افزاری حل کرد تا به الان بهترین رامه.

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رام htcرو هم نصب کردم فارسی داره .فلشم ساپورت میکنه .امااااااابا رام 1.0.13 اصلا مو نمیزنه وهیچ تغییری هم نکرده حتی یه سر سوزن ونمیدونم چرا اسمشو گذاشتن htc و موقع نصب هر 2سیمکارت از کار میوفته که اصلا افتضاحیه برا خودش مشکلشم اینه که وقتی با تلفن حرف میزنی گوشی ثابت روشنه وحسگری که در حین مکالمه باعث میشه صفحه خاموش بشه اصلا کار نمیکنه .متاسفانه تا به الا ن تمامی رامهای موجود برای این گوشی تمامی دارای باگ های شدیدی هستند که جای تعصب داره پس دوستانی که رام 1.0.13 رو دارن رامی رو دانلود نکنن که بشدت پشیمون میشن چون تنها رام بدون باگ همونه تا فعلا ...اگر رامی هم مدنظرشون بود بگن من دانلود وتست کنم تا الکی حجم خودشون رو هدر ندن.باتشکر

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رام LEWA5KitKat رو نصب کردم مزایای خوبی داره از جمله.صفحه کلید حرفه ایی برای شماره گیری واس ام اس دادن انتن دهی بسیار بالای گوشی برای وای فای وخطوط خود گوشی اما طبق معمول باگ ....نداشتن نداشتن زبان فارسی .ساپورت نکردن فلش.کیفیت دوربین عکاسی 8مگاپیکسل .که همه مزایاش رو از بین برده.باتشکر

behrooz2667

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سوال بالایی را کسی پاسخ نداد آقا zombi رام oppofind چطوره ؟

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رامش عالی هست من خیلی خوشم اومده برای صفحه کلید وقسمت پیام نوشتن از گوشی های سامسونگ کپی گرفته که عالیه اما صداش خیلی کم میشه .منظورم اسپیکراشه شما الان گوشیتو صداشو بذار رو 2میشه صدای اخر اون رام که نمیدونم چطور باید صدای اسپیکراشو بلند کرد تو تنظیمات خود گوشی هم چیزی پیدا نکردم

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
احتمال اومدن اندروید 5 براش هست؟
در ضمن با رام 4.4.2 اصلی موقع بازی خیلی داغ میشه . راه حل داره؟

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رام اصلی خودش مشکل داره منم داشتم سریع پاک کردم وبرگشتم به 1.0.13 قبلی.شمام برگرد .واینکه مطمئن باشید رام درست حسابی مال این گوشی نمیاد بیادم پر باگ هست این همه رام تو نیدرام موجوده 108تا رام سر جمع که هیچ کدوم ارزش ندارن وهمگی پرباگ هستن پس دل خوش نکنین.اگر این حرف رو میزنم چون تمام رو دانلود کردم که میگم شما هر رامی رو خواستی بگو تا من بگم چه شکلیه ومهتر چه مشکلی داره

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
الان 1.0.13 هستم .هیچ مشکلی نداره فقط موقع بازی داغ میکنه . کیفیت دوربین هم کمی نسبت به 1.0.8 افت کرده. باطری و بقیه چیزها عالیه

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
داغ کردن یه چیز عادیه پس زیاد حساس نباش .اره دوربین افت کرده اما از اون طرف باطری بهتر شده وچیزای دیگه.دقیقا حرف منم همینه رامی نیست که همه چیزش اوکی باشه رامهای موجود یه چیزش درسته یه چیزش ناقص.

mbc2k9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بردوستان ارجمند.من دوتااینیودارم یکی رام اصلی 1.0.8.ویکی 1.0.13باورژن 1.0.13بیشتررامها رانصب کردم ومشکلی نداشتم ولی باورژن1.0.8فقط تعداد محدود رامهای قدیمی روتونستم ورامهای جدید ظاهرا همه پیش نیاز1.0.13میخوادکه متاسفانه با ریکاوری نصب میشه ولی رولوگو میمونه وبالا نمیاد لطفاراهنمایی کنید اصلا روی گوشیهای قدیمی که4.2.2هستند میشه 1.0.13ریخت؟چطور؟چون بااپدیت جدیدراحت به1.1.3میرن ولی به 1.0.13نه!!!!!!!باتشکرفراوااااااااااااااااااااان

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
رام htcرو هم نصب کردم فارسی داره .فلشم ساپورت میکنه .امااااااابا رام 1.0.13 اصلا مو نمیزنه وهیچ تغییری هم نکرده حتی یه سر سوزن ونمیدونم چرا اسمشو گذاشتن htc و موقع نصب هر 2سیمکارت از کار میوفته که اصلا افتضاحیه برا خودش مشکلشم اینه که وقتی با تلفن حرف میزنی گوشی ثابت روشنه وحسگری که در حین مکالمه باعث میشه صفحه خاموش بشه اصلا کار نمیکنه .متاسفانه تا به الا ن تمامی رامهای موجود برای این گوشی تمامی دارای باگ های شدیدی هستند که جای تعصب داره پس دوستانی که رام 1.0.13 رو دارن رامی رو دانلود نکنن که بشدت پشیمون میشن چون تنها رام بدون باگ همونه تا فعلا ...اگر رامی هم مدنظرشون بود بگن من دانلود وتست کنم تا الکی حجم خودشون رو هدر ندن.باتشکر
شما کدوم رام رو نصب کردی؟
امروز رام htc رو نصب کردم . فارسی داره انتن هارو هم میاره .باگی هم توش هنوز ندیدم . مصرف باطری رو هم تست میکنم .ظاهرش هم با رام 4.4.2 خیلی فرق داره . از دیزایر 816 پورت شده .خیلی روونه
http://www.needrom.com/download/htc-inew-v3-port/
البته اول روی 1.0.8 بودم . بعد با فلش تولز 1.0.13 نصب کردم .اونم عالی بود. در اخر هم از داخل ریکاوری اول وایپ بعد رام htc در لینک بالا رو نصب کردم و در اخر هم وایپ ها .

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رام htc .وقتی باهاش حرف میزنی گوشی روشن میمونه وحسگری که درحین مکالمه باعث میشه گوشی خاموش بشه کار نمیکنه .الان رامم 1.0.13 هست.عاشق رام oppoهستم اما لامصب کیفیت صداش بشدت واقعی کم میشه.

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
رام htc .وقتی باهاش حرف میزنی گوشی روشن میمونه وحسگری که درحین مکالمه باعث میشه گوشی خاموش بشه کار نمیکنه .الان رامم 1.0.13 هست.عاشق رام oppoهستم اما لامصب کیفیت صداش بشدت واقعی کم میشه.
مطمعنی؟
برای من حسگر سریع کار میکنه . نکنه ورژن گوشیت فرق داره و با گوشیت سازگار نیست؟ الان دوباره 2 بار تست کردم حین مکالمه تصویر میره و دوباره برمیگرده . مشکلی ندیدم

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
یکی از خوبی های رام htc روونی بسیار و مدیریت عالی رم هست . همیشه حدود 450 تا 550 مگ رم خالی هست

mohammadreza p.y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستا گوشی inew v3نسبتا نو به قیمت ۵۰۰هزار فروخته میشود شماره تلفن ۰۹۲۱۲۵۴۷۰۹۲

digikish.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
لوازم جانبی inew v3
گارد ژله ای inew v3 - فیلیپ کاور های سنسور دار با کیفیت عالی در رنگ های متنوع - باطری های 1850 میلی آمپری اورجینال شرکت - محافظ صفحه (ضد خش)
تمامی محصولات اورجینال بوده و با ضمانت و گارانتی به فروش میرسد .
http://forum.persiantools.com/threads/لوازم-جانبی-محصولات-inew-v3.676609/
09355044710
www.digikish.net
قیمت محصولات

توجه توجه

به مناسبت سال جدید
گارد ژله ای inew v3 :قیمت 10,000
فیلیپ کاور inew v3 :قیمت 20,000
باطری inew v3 : قیمت 29,000
محافظ صفحه inew v3 :قیمت 5,000
گارد خشک inew v8 :قیمت 15,000

zombi