برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
لطفاً طرح تغییر نام کاربری رو هر چه سریعتر راه بندازید، سال گذشته آقای pilot قبل از عید اجرا کرد اما امسال خبری نیست...
پ.ن: همه بهم میگن هادی من هادی نیستم! :general507:
sadtrollface.png
یوزر هکیه ؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
لطفا امکان حذف/ویرایش امتیاز داده شده را فراهم کنید تا هم کار راحت تر شود و هم کمتر گذارش دریافت کنید

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
لطفا امکان حذف/ویرایش امتیاز داده شده را فراهم کنید تا هم کار راحت تر شود و هم کمتر گذارش دریافت کنید
امکان حذف و ویرایش وجود داره اما موقتیه مثلاً تا 30دقیقه بعد از درج امتیاز زمان دقیقشو نمیدونم.

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
امکان حذف پست های داخل یک تاپیک داخل بازارچه وجود نداره؟ (فقط پست اول ویرایش میشه)، ضمیمه ی پست های دیگه و محتواشون چطوری حذف میشه؟
تاپیک داخل بازارچه چطوری حذف میشه؟
امتیاز داده شده چطوری حذف میشه؟ (یکی بعد از چند بار معامله داخل بازارچه، خارج از بازارچه کلاهبرداری کرده، نمی خوام امتیاز منفی بدم ولی مثبتشم میخوام حذف کنم.)
امکان درخواست بن شدن یوزر وجود داره؟

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
امکان حذف پست های داخل یک تاپیک داخل بازارچه وجود نداره؟ (فقط پست اول ویرایش میشه)، ضمیمه ی پست های دیگه و محتواشون چطوری حذف میشه؟
تاپیک داخل بازارچه چطوری حذف میشه؟
امتیاز داده شده چطوری حذف میشه؟ (یکی بعد از چند بار معامله داخل بازارچه، خارج از بازارچه کلاهبرداری کرده، نمی خوام امتیاز منفی بدم ولی مثبتشم میخوام حذف کنم.)
امکان درخواست بن شدن یوزر وجود داره؟
دوست من سلام،
سال نو مبارک
تقریبا یک راه برای تمام موارد درخواستی وجود داره: گزارش تحلف.
در هنگام گزارش کاملا توضیح بدید و همکاران و مدیران بخش در صورت امکان انجام میدن.
موفق باشید

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
الان چندین هفته اس با کروم ورژن 42 به بالا نمیشه پست زد توی سایت !! :/ از این آخرین اخبار هست که گذاشتید ، هی صفحه لود میشه نمیزاره قسمت ادیتور ارسال پست بالا بیاد :general208:

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
الان چندین هفته اس با کروم ورژن 42 به بالا نمیشه پست زد توی سایت !! :/ از این آخرین اخبار هست که گذاشتید ، هی صفحه لود میشه نمیزاره قسمت ادیتور ارسال پست بالا بیاد :general208:
Version 41.0.2272.101 m
Google Chrome is up to date
آپدیت همین یه هفته پیش ...
بتا استفاده نکن عمو :D

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
آپدیت همین یه هفته پیش ...
بتا استفاده نکن عمو :D
عمو دانگرید نمیشه کرد :general405: با کل از ریشه پاکش کنم تا نسخه قبلی پاک کنم :general505:تازه من الان نسخه 43 هستم :general107:

این لوگو افراد آنلاین چرا همچی شده پ ؟ o_Oکـــــــــــــژ اومده خیلی زایه اس !!

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
عمو دانگرید نمیشه کرد :general405: با کل از ریشه پاکش کنم تا نسخه قبلی پاک کنم :general505:تازه من الان نسخه 43 هستم :general107:

این لوگو افراد آنلاین چرا همچی شده پ ؟ o_Oکـــــــــــــژ اومده خیلی زایه اس !!
بتا نصب نکن کلاً شخماتیکه :D

ها باس احسان ادیت کنه، نکردتش هنوز :D
برو پایین صفحه "بالا" اینم مشکل داره تو کروم. min-width میخواد :angrybirds13: + دکمه تشکر

الان دارم رو یه فروم xenforo کار میکنم، تازه فهمیدم زبونای rtl خیلی خرن!!

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
بتا نصب نکن کلاً شخماتیکه :D

ها باس احسان ادیت کنه، نکردتش هنوز :D
برو پایین صفحه "بالا" اینم مشکل داره تو کروم. min-width میخواد :angrybirds13: + دکمه تشکر

الان دارم رو یه فروم xenforo کار میکنم، تازه فهمیدم زبونای rtl خیلی خرن!!
نمیدونم اصلا چطوری سر از این نسخه در آوردم :general306: فکر کنم یه مشکلی با 41 داشتم
عمو زنفرو خوبه بد نیست ولی یه نگاهی به IPBV4 و WBB4 بکن ، مخصوصا این WBB4 اصلا خیلی خره ولی برای rtl , ltr زیاد خوب در نمیاد باید همه چی ادیت بشه ، خیلی حال میکنم باهاش :D

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
یدونه اکانت بازی برای فروش گذاشتم یه نفر اومده دلیت کرده و دلیلش رو فروشنده معتبر نبودن من عنوان کرده!
مگه برای فروش یه اکانت شخصی باید فروشنده معتبر شد!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه من فروشگاه دیتا و اکانت راه انداخته بودم حق با اون نفر بود ولی برای یک عدد اکانت که کلا 30 تومن قیمت داره چه دلیلی داره که فروشنده معتبر بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
یدونه اکانت بازی برای فروش گذاشتم یه نفر اومده دلیت کرده و دلیلش رو فروشنده معتبر نبودن من عنوان کرده!
مگه برای فروش یه اکانت شخصی باید فروشنده معتبر شد!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه من فروشگاه دیتا و اکانت راه انداخته بودم حق با اون نفر بود ولی برای یک عدد اکانت که کلا 30 تومن قیمت داره چه دلیلی داره که فروشنده معتبر بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثه اینکه فروش اکانت Clash of Clans تو فروم ممنوعه و تاپیکا رو یا پاک میکنن یا میبندن ...

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
اقا جان هرکی دوس دارید این آخرین اخبار کوفتی که اضافه کردید صفحه اول رو بردارید !یا تغییری بدید !! الان بازم کروم 41 هم دوباره نصب کردم ولی صفحات تاپیک ها هی لودینگ میزنه و نمیشه پست ارسال کرد !!

@ehsan
@Forum Manager

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
اقا جان هرکی دوس دارید این آخرین اخبار کوفتی که اضافه کردید صفحه اول رو بردارید !یا تغییری بدید !! الان بازم کروم 41 هم دوباره نصب کردم ولی صفحات تاپیک ها هی لودینگ میزنه و نمیشه پست ارسال کرد !!

@ehsan
@Forum Manager
پولشا میدی؟ :general405: :دی
فک کنم پولی باشه!!

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
پولشا میدی؟ :general405: :دی
فک کنم پولی باشه!!
همه چی رو الان دوباره از نو پاک کردم دوباره نصب کردم یه لحظه فکر کردم درست شد ! ولی زهی خیال باطل لاگین که کردم بازم شد همون آش و همون کاسه :general710::general210:

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
images.php
اصلا تو این روبان کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــژ اومده بالا اواتارو ببین
images.php
images.php

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
کاربران عزیز آیا هنوز هم در ارسال پست مشکل دارید؟.

بالا