برگزیده های پرشین تولز

ایران علیه اسرائیل HD

HRP32

Registered User
لایک‌ها
709
این بازی بر علیه ایران نیست دوست من دقیقا برعکس اونه و به نفع ایرانه توی آموزشی داستان رو اگر بخونید نوشتیم اول اسرائیل حمله میکنه و بعد ایران شروع به حمله میکنه ..
منم منظورم همین بود شما بد متوجه شدی. میگم اسپانسر داخلی دارید؟
بعد میگم ایران. با کارهایی که الان داره میکنه خودش دشمن خودشه دیگه دشمن نمی خواد.

generalhak

Registered User
لایک‌ها
9
منم منظورم همین بود شما بد متوجه شدی. میگم اسپانسر داخلی دارید؟
بعد میگم ایران. با کارهایی که الان داره میکنه خودش دشمن خودشه دیگه دشمن نمی خواد.
اها شرمنده .. خیر اسپانسر نداریم و خوب همه ایرانی ها از اسرائیل متنفرن و چون بازی جنگی است به نظرمون اسم خوبی آمد همین ..

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
الله اكبر اعتياد حرام است.

Sent from my iPad using Tapatalk

generalhak

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان بازار به اسم بازی و این که دشمن بازی اسرائیل هست گیر داده و میگه دشمن نباید ملت و کشور خاصی باشه !!! البته ما ایرانی ها که اسرائیل رو کشور حساب نمیکنیم نمیدونم چرا اینو میگن
یعنی توقع داشتیم گوگل پلی تایید نکنه که کردن ولی بازار فکر نمیکردیم تایید نکنن!
ولی موافقین اسم بازی عوض بشه ؟ اینطوری اگه نسخه خارجی هم بزنیم گوگل پلی گیر نمیده چون الان نسخه فارسیه فکر کنم گوگل پلی گیر نداده

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
دوستان بازار به اسم بازی و این که دشمن بازی اسرائیل هست گیر داده و میگه دشمن نباید ملت و کشور خاصی باشه !!! البته ما ایرانی ها که اسرائیل رو کشور حساب نمیکنیم نمیدونم چرا اینو میگن
یعنی توقع داشتیم گوگل پلی تایید نکنه که کردن ولی بازار فکر نمیکردیم تایید نکنن!
ولی موافقین اسم بازی عوض بشه ؟ اینطوری اگه نسخه خارجی هم بزنیم گوگل پلی گیر نمیده چون الان نسخه فارسیه فکر کنم گوگل پلی گیر نداده
حالا کاری به کشوری که ‌گفتی ندارم ولی شما نماینده‌ مردم ایرانی که از طرف مردم حرف میزنی؟

بالا