برگزیده های پرشین تولز

تیم ملی فوتبال ایران

ARMIN-F4

Registered User
لایک‌ها
225
مربیشون زلاتان رو تاحالا توی هیچ بازی دوستانه ای بازی نداده ... امکانش هم خیلی کمه تو بازی ایران بیارنش زمین ...

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
حقیقی که تا قبل از بازی اول ایران در جام جهانی 2014 معلوم نبود گلر اول ایران باشد،از بازی برابر تیم ملی فوتبال نیجریه گلر اول تیم ملی شده وبر دانیال داوری ورحمان احمدی وبعد از جام جهانی به فروزان،سوشامکانی وبیرانوندترجیح داده شد.اوکه پیش از آن در 5 بازی ملی برابر تیم های ملی فلسطین،آلبانی،بحرین،جمهوری بلاروس و ترینیداد وتوباگو تنها یک گل دریافت داشته بود ، از ان پس هم او در 9 بازی ملی دیگر تنها در 3 بازی برابر تیم های ملی بوسنی،آرژانتین وعراق گل خورد ودر 6 بازی برابر تیم های بزرگ ملی مثل:نیجریه،کره جنوبی،امارات،بحرین،قطر وشیلی دروازه تیم ملی را بسته نگه داشت وبر این اساس یک رکورد ویژه ملی به دست آورد.بیشترین تعداد کلین شیت در بازیهای ملی پیش از این در اختیار عابدزاده بود که در53 بازی ملی خود از 76 بازی ملی کلین شیت داشت .

بازی های ملی حقیقی را در این 14 بازی با هم مورد مرور قرار می دهیم:
1- ایران7 فلسطین0 دوستانه در تهران
2- ایران0 آلبانی1 دوستانه در تیرانا
3- ایران0 بحرین0 جام ملتهای غرب آسیا
4- ایران0 بلاروس0 دوستانه در آفریقای جنوبی
5- ایران2 ترینیدادوتوباگو0 دوستانه در آفریقای جنوبی
6- ایران0 نیجریه0 جام جهانی 2014 در برزیل
7- ایران0 آرژانتین1 جام جهانی2014 در برزیل
8- ایران1 بوسنی3 جام جهانی2014در برزیل
9- ایران1 کره جنوبی0 دوستانه در تهران
10- ایران2 بحرین0 جام ملتهای 2015آسیادر استرالیا
11- ایران1 قطر0 جام ملتهای2015آسیا در استرالیا
12- ایران1 امارات0 جام ملتهای2015 آسیا در استرالیا
13- ایران3 عراق3 جام ملتهای 2015آسیا دراسترالیا
14- ایران2 شیلی0 دوستانه در اتریش
تو تیمی که ده نفر دفاع میکنن دروازبان آنچنان مورد چالش قرار نمیگیره که بخوایم این نتایج رو به اسم ایشون بزنیم و ازش تعریف کنیم.حقیقی اگه دروازبان بود بلد بود یه پنالتی بگیره مرتیکه دیلاق.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
تو تیمی که ده نفر دفاع میکنن دروازبان آنچنان مورد چالش قرار نمیگیره که بخوایم این نتایج رو به اسم ایشون بزنیم و ازش تعریف کنیم.حقیقی اگه دروازبان بود بلد بود یه پنالتی بگیره مرتیکه دیلاق.
خیلی جالبه خیلی ها از یه شخص متنفرا عملکردشو زیر سوال میبرن! یه خورده منطقی باشیم بد نیست
حقیقی تو تیم ملی تو این مدت یه دروازه بان مطمعن نشون داد چیزی از احمدی و رحمتی کم نداشت در سطح اندازه تموم دروازه بانای لیگ خودمون نشون داده البته رو خیلی صحنه ها هم خوش شانسی میاره که به نظرم به خاطر غرور کاذبشه که فکر میکنه بزرگ شده که بد هم نیست که تا اینجا بهش کمک کرده
بیرانودتون هم باید بهتر باشه که بیاد جاش که نیست

پنالتی یه مقوله جداست که خیلی از تاپترین دروازه بانای دنیا باهاش مشکل دارن
قد بلند بودن یکی از صفات مفید یه دروازه بانه که شما مورد تمسخر میگیرید!
یه خورده واقع بین باشیم به جای خراب کردن افکار

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
خیلی جالبه خیلی ها از یه شخص متنفرا عملکردشو زیر سوال میبرن! یه خورده منطقی باشیم بد نیست
حقیقی تو تیم ملی تو این مدت یه دروازه بان مطمعن نشون داد چیزی از احمدی و رحمتی کم نداشت در سطح اندازه تموم دروازه بانای لیگ خودمون نشون داده البته رو خیلی صحنه ها هم خوش شانسی میاره که به نظرم به خاطر غرور کاذبشه که فکر میکنه بزرگ شده که بد هم نیست که تا اینجا بهش کمک کرده
بیرانودتون هم باید بهتر باشه که بیاد جاش که نیست

پنالتی یه مقوله جداست که خیلی از تاپترین دروازه بانای دنیا باهاش مشکل دارن
قد بلند بودن یکی از صفات مفید یه دروازه بانه که شما مورد تمسخر میگیرید!
یه خورده واقع بین باشیم به جای خراب کردن افکار
چرا داستان میسازی داداش من کجا مطمین نشون داده کجا درحد لیگ ایرانه. انگشت کوچیکه سید و حتی بیرانوندم نیست. کدوم تیم تاحالا ب این بازی داده. یخ توپ ابتدایی بلد نیست درست دفع کنه

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
مربیشون زلاتان رو تاحالا توی هیچ بازی دوستانه ای بازی نداده ... امکانش هم خیلی کمه تو بازی ایران بیارنش زمین ...
اشتباه میکنی دوست عزیز!
خودم شونصد بار دیدم دوستانه بازی کرده :p:D
سرمری سوئد هم مصاحبه کرده که برنامه ای برای استراحت دادن به زلاتان نداره

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
چرا داستان میسازی داداش من کجا مطمین نشون داده کجا درحد لیگ ایرانه. انگشت کوچیکه سید و حتی بیرانوندم نیست. کدوم تیم تاحالا ب این بازی داده. یخ توپ ابتدایی بلد نیست درست دفع کنه
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
با بازی که از ایران دیدن وشاخ شکنی یکی از غولهای امریکایی چند شب پیش تیم کیروش حتما زلاتانو بازی میده سرمربی سوسوها

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
حقیقی حداقلش عقده و... نداره !!!
ایکاش جام جهانی بعدی هم تو جام جهانی بودیمو کیروش بودو با تیمهای قاره امریکا میفتادیم
ولی خودمونیم ایران جلو برزیل خوب بود دوستانه ای که خوب بازی کردیم
بعدش جام جهانی که نیمه دووم کل ارجان دینیهارو به چالش کشیدیم واقعا نامردی داور نبود واون موقعیتها میشست تو دروازه ارجان دین شایدم میبردیم !
بازی با یکی دیگه از غولهای امریکایی شیلی هم که دیگه تودهنی بود به خرسخاله های خودی عقده ای تعصبی پست فطرت نامرد دزد

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دیدی داداش دلیل منطقی ندارین. اون چیزی گه دوس دارینو قبول میکنین نه اون چیزی که واقعا هست.
شما که آمارو میبنی قبول نمیکنی دلیل منطقی دارید ؟!!! نه به من بگو شما که آمارو رد میکنید دلیل منطقی دارید؟ بعد منی که آمار میزارم بی منطقم؟
آخه عزیزم یه نگاه به واقعیت بکن میبینی چقدر در گمراهی هستی
دقیا مثل این میمونه الان روزه من بگم روزه به خاطر وجود نور و گرما شما بگی نه شما بی دلیل میگی چون دوست داری الان روز باشه الان روزه خب دیگه چه بحثی میمونه من باهاتون بکنم اینجوری آخه:D

علیرضا حقیقی که در سه بازی مرحله گروهی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ مقابل نیجریه، آرژانتین و بوسنی‌ و هرزگوین به میدان رفت، از طرف نشریه کیکر صاحب میانگین نمره ۲.‌۸۳ شد.

وی پس از انجام ‌۶۴ مسابقه جام جهانی برزیل و پایان این پیکار‌ها که با قهرمانی آلمان انجام شد، صاحب میانگین نمره ۲.‌۸۳ شد که بن به نظر کار‌شناسان معتبر‌ترین نشریه ژرمن‌ها در رده سیزدهم گلرهای بر‌تر جام ایستاد.

Last edited:

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
شما که آمارو میبنی قبول نمیکنی دلیل منطقی دارید ؟!!! نه به من بگو شما که آمارو رد میکنید دلیل منطقی دارید؟ بعد منی که آمار میزارم بی منطقم؟
آخه عزیزم یه نگاه به واقعیت بکن میبینی چقدر در گمراهی هستی
دقیا مثل این میمونه الان روزه من بگم روزه به خاطر وجود نور و گرما شما بگی نه شما بی دلیل میگی چون دوست داری الان روز باشه الان روزه خب دیگه چه بحثی میمونه من باهاتون بکنم اینجوری آخه:D

علیرضا حقیقی که در سه بازی مرحله گروهی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ مقابل نیجریه، آرژانتین و بوسنی‌ و هرزگوین به میدان رفت، از طرف نشریه کیکر صاحب میانگین نمره ۲.‌۸۳ شد.

وی پس از انجام ‌۶۴ مسابقه جام جهانی برزیل و پایان این پیکار‌ها که با قهرمانی آلمان انجام شد، صاحب میانگین نمره ۲.‌۸۳ شد که بن به نظر کار‌شناسان معتبر‌ترین نشریه ژرمن‌ها در رده سیزدهم گلرهای بر‌تر جام ایستاد.

داداش گلم حرفی نیست اون بنده خدا هم خدمتتون گفت
گل نخوردن به خاطر دقاع خوب تیممونه و الا تیم هاواردم گل میخوره
مهم اینه که دروازه بون توپی رو دفع کن که دروازه بونی عادی ازش عاجز باشه

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من اصلا نگران رفتن کیروش نیستم فقط به بلاتکلیفی بعدش فکر میکنم آخه کدوم مربی داخلی حاظره الان نیمکتو بگیره(البت جز مایلی:D)
تا خود خرداد مطمعنم بی مربی میمونیم

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
بابا ایولا خاکپور چه تیمی درست کرده. بی شک تیم امید قهرمان المپیک میشه با این وضعیت.دمش گرم عربستانو 6تایی کرد
این آزمون و جهانبخشم سرشونو میندازن پایین میرن پی کارشون

Last edited by a moderator:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
من اصلا نگران رفتن کیروش نیستم فقط به بلاتکلیفی بعدش فکر میکنم آخه کدوم مربی داخلی حاظره الان نیمکتو بگیره(البت جز مایلی:D)
تا خود خرداد مطمعنم بی مربی میمونیم

من قبلا همیشه امیدوار بودم اگه یه روزی کیروش بره و قرار باشه مربی خارجی خوب جاشو.بگیره، مربی تراز اولی مثل کرانچار هست که تیمو بهش میدن.ولی با آبرو ریزی ساختگی که واسه اون بدبخت درست کردن حالا باز باید منتظر باشیم تیمو بدن به علی منصوریانی کسی. شایدم دادن به درخشان :D

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
اینم از شاهکار مربی وطنی تیم بزرگسالان هم بره دست مربی وطنی از این حماسه ها بسازه

بالا