برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
حالا من خودم یک 4 تومنی داشتم سال90گذاشم توی نورنرخ24 درصد گفتم ببندم28 درصدش کنم
جریمشو حساب کرد شد نزدیک350 تومن
بنظرتون جریمه رو بدم ببندمش دوباره با28 بگیرم یانه ؟ قرداد5ساله بوده
به نظر من ارزش نداره تازه ضرر هم میکنید
شما 4 درصد سود بیشتر می گیرید بعد از یک سال میشه 160 تومن سود بیشتر بعد باید 350 تومن جریمه بدید

Last edited:

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
خوب الان سود تقریبا28 درصده ومن با24 قرار داد بستم
و دوسال دیگه باید صبر کنم
حال بعد دوسال سود شدمثلا35 ائنموقع جریمه سنگین تر میشه
بنظرتون دست نزنم؟
بعداین12 تومنمو 5ساله32درصد بذارم یا2ساله28درصد؟

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
من نور امروز شخصا سوال كردم كارسازان اينده شعبه پونك يك ساله ٣٠ درصد كوتاه مدت ٢٥ درصد

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
دوستان کسی از این سپرده کوتاه مدت ویژ ملت خبر داره؟
Capture.PNG

E-MAN

Registered User
لایک‌ها
19
پس چرا من هر جا میرم یچی میگن.چند جا آرمان رفتم یکی گفت 25 یکی دیگه گفت 27.
نورم که میگه 22 والسلام.
پس کجان اون سودای 30 و 32 درصدی؟؟؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
الن زنگ زدم ملت تا یه ماه قبل میگفتن که اصلا نمیشه حساب بلند مدت تو اینترنت بانک باز کرد الان میکن میشه
اول کد ملی رو میگیرن بعد جواب میدن:|

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
پس چرا من هر جا میرم یچی میگن.چند جا آرمان رفتم یکی گفت 25 یکی دیگه گفت 27.
نورم که میگه 22 والسلام.
پس کجان اون سودای 30 و 32 درصدی؟؟؟
خوب اين ٢٥ و ٢٧ رز شماره يكسالش ٣٢ درصده من خودم باز كردم ادرس شعبه شادمهر
اين تفوت واسه اينه كه اينا از چند تا موسسه تشكيل شدن مثلا نور شما احتمتلا ريحانه گستر رفتي در صورتيكه كارسازان ٣٠ درصد ميده ارمان هـم هـمينجور اون ٣٢ درصد مربوط به فرشتگانه

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
اين تفوت واسه اينه كه اينا از چند تا موسسه تشكيل شدن مثلا نور شما احتمتلا ريحانه گستر رفتي در صورتيكه كارسازان ٣٠ درصد ميده ارمان هـم هـمينجور اون ٣٢ درصد مربوط به فرشتگانه
روز شمار 27 درصدی کف مبلغ نداره؟
یه سوال دیگه: حساب های فرشتگان متمرکزه؟ یعنی تو شعب دیگه فرشتگان هم میشه برداشت کرد؟

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
روز شمار 27 درصدی کف مبلغ نداره؟
یه سوال دیگه: حساب های فرشتگان متمرکزه؟ یعنی تو شعب دیگه فرشتگان هم میشه برداشت کرد؟
چرا برا مبالغ بالاي ٥٠ تومنه زير اين مقدار فكر كنم ٢٥ هستش و سوال دوم بله متمركز هست ميتوني تو شعب ديگه برداشت كني

امرسون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
جناب rahshab شما تو شعبه خیابان ستارخان نبش سه راهی تهران ویلا افتتاح کردید؟ تو قرارداد یکسالتون قید شده ۳۲ درصد یا خیر؟ ممنون

afshar62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
والا من قصدم فقط اطلاع رساني درباره يه تجربه شخصي بود. پيشنهادي دارم كه بنظرم منطقيه. دوستاني كه تونستن با سود بالاتري سپرده گذاري كنن توي نور(كه اين سايت پره از چنين خبرهايي) مثل من آدرس دقيق اون شعبه در تهران رو بگن تا دوستان شخصا بتونن مراجعه و صحت و سقمشو تاييد كنن. به طور مثال در تهران منطقه قيطريه، خيابان امير حسن كريمي يكي از خيابون هاي اصلي قيطريه است (محل شعبه در انتهاي جنوبي اين خيابان نرسيده به بلوار صباي قيطريه) و هركدوم از اهالي تهران مي تونن مراجعه كنن و شخصا ببينن آيا مي شه با درصد بالاتري سپرده كرد يا خير.
قبلش به شعبه ديگه اي از نور مراجعه كردم: آدرس تهران، ميدان قدس، خيابان شريعتي، پايينتر از پمپ بنزين. جالب اينجاست كه درب رو بسته بودن و داخل بودن ولي كاغذ بزرگي پشت شيشه زده بودن:
"سپرده كوتاه مدت : ١١ درصد
سپرده بلند مدت يكساله : ٢٢ درصد"
لطفا دوستان اگر نظر ديگه اي دارن با آدرس دقيق (براي شهر تهران) بذارن تا من و امثال من كه مي خوان قبل از ١٥ فروردين و احيانا موج جديد كاهش سودها سپرده گذاري كنن.
در غير اينصورت فكر نمي كنم صرف گفتن اينكه يك شعبه (بدون ذكر آدرس) كسي سپرده با سود بيشتر كرده به حال دوستان اينجا مفيد باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاملا موافقم.

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
دوستانی که کوثر طلایی حساب دارن تا کی هست این سود 24 تا شهریوره ایا یعنی شهریور حسابا میبندن؟؟ خوب اگه میبندن الان بریم ببریم تا میشه 1جا بهتر باز کرد باز کنیم نظرتون چیه ؟؟؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
دوستان به نظرتون بانک ملت حساب کوتاه مدت ویژه باز کنم یا قوامین 22 درصد؟
باز مثل سال قبل دوبره سود رو پایین بیارن چون کوتاه مدت هست برای قوامین سودا پایین نیاد ملت گواهی سپرده میده

E-MAN

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان احتمال می دید بعد از اعمال فشار از طرف بانک مرکزی در طول مدت قرارداد این موسسات نرخ سودشونو یک طرفه کم کنن؟

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
دوستان قدمت موسسه ارمان چند ساله ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
دوستان به نظرتون بانک ملت حساب کوتاه مدت ویژه باز کنم یا قوامین 22 درصد؟
باز مثل سال قبل دوبره سود رو پایین بیارن چون کوتاه مدت هست برای قوامین سودا پایین نیاد ملت گواهی سپرده میده
کوتاه مدت ویژه ملت 9 ماهه است و تا 9 ماه نمیتونید واریز و برداشت کنید!
با سود 20 درصدیش ارزش نداره
قوامین بهتره البته 2 میل را مسدود میکنه

E-MAN

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان یه نکته:
امروز رفتم آرمان میگه سود سپرده یه ساله 27%
سود روز شمارشم 24%
یه طرح داره اگه پولتو 4 ماه بخوابونی 1 برابر پولت وام میدن با نرخ 19% با مهات تسویه 24 ماهه
به نظرتون منطقیه؟این جوری یارو میره وام و اصل پولشو میزاره بعد 4 ماه میزاره با 27% سود قسطشو میده یه چیزیم نش واسش میمونه که؟

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان یه نکته:
امروز رفتم آرمان میگه سود سپرده یه ساله 27%
سود روز شمارشم 24%
یه طرح داره اگه پولتو 4 ماه بخوابونی 1 برابر پولت وام میدن با نرخ 19% با مهات تسویه 24 ماهه
به نظرتون منطقیه؟این جوری یارو میره وام و اصل پولشو میزاره بعد 4 ماه میزاره با 27% سود قسطشو میده یه چیزیم نش واسش میمونه که؟
اين ١٩ درصد اسمش ١٩ هست ولي در واقعيت بيشتر ميشه چون اولا چهار ماه پول بدون سود ميخوابه در ثاني احتمالا وثيقه ملكي ميخواد كه كارشناس بايد بياد ببينه و هزينه كارشناسي هم احتمالا بالاي يك مليون تومنه هـمينجوري هزينه اضافه ميشه اخرش ميبيني بالاي ٢٤ درصد در مياد سودش

Last edited:

msaj87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
اون 32 درصد که فرمودید باز کردید کف مبلغش چقدر بوده؟
ممنون

بالا