برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.5 میلیون تومان و بالاتر

makh1226

Registered User
لایک‌ها
41
به نظر من سونی xperia sp در حد گیربیاری خوبه فقط کیفیت صفحش زیاد جالب نیست ولی در رنج قیمت خودش دوربینش خوبه . سخت افزارش ک عااااالیه .

makh1226

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
دوستان بین 900 تا 1.200 مبلیون چی بخرم لطفا راهنمایی کنید..(مد نظر سی پیو و دوربین خوب )
خودم نوت 3 نئو مد نظرمه و اچ تی سی دیزایر 816..(یا نوت 3 دست دوم)
ولی از شما ها که تجربه دارید و کاربلدید کمک می خوام راهنماییم کنید.(ترجیحا سامسونگ باشه یا اچ تی سی{بیشتر سامسونگ}):D
پ.ن: میگن الجی جی 2 هم خوبه ولی نمیدونم چا زیاد خوشم نمیاد ولی بازم کمک دوستان رو میطلبه...
مرسی

سلام داداش به نظر من ی سونی z2 دست دو گیر بیاری بهترین انتخابه .

Alef.Bamdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
دوستان تا 1.5 میلیون چه گوشی ای ارزش خرید داره ؟
این موارد مد نظرم هست : S5 , Z3 Compact , S4 , Grand 2
مواردی که برام مهم هست : 1 - نگهداری شارژ مناسب ، برای مصرف در حالت 3جی 2 - دوربین با کیفیت خوب ترجیحا FULL HD و ترجیحا دوربین دوم خوب 3 - قابلیت اضافه کردن مموری و تعویض باطری 4 - تاچ روان 5 - پشتیبانی از 4G

و نکته مهمتر اینکه در هنگام خرید به چه موردی توجه کنم ؟ مثلا اس 5 یکی از سری ها شبکه 4G رو ساپورت نمیکنه . لطفا مدل دقیق رو هم بهم بگید

میخوام یه گوشی بخرم که نگهش دارم یک سال رو حداقل
بین G2 و Z2 و S4 اینارو خودم انتخاب کردم..مورد دیگه ای بنظرم نیومد چون میخوام آپدیت 5 رو هم دریافت کنه!
میشه راهنماییم کنید؟میخوام سونی رو بگیرم ولی دوستان یه حرفایی زدن که پشیمون شدم..

دوستان برای موارد زیر کدوم یکی رو پیشنهاد میدید.
بازی، وب گردی،فیلم و قابلیت مکالمه هم داشته باشه.

Galaxy Note 4 N910H
Galaxy Tab S 8.4 LTE SM-T705

دومی معمولا دیدم باتریشون مشکل داره.

اگه پیشنهاد دیگه ای (مدل و برند) دارید ممنون میشم بفرمایید.

سلام
بین htc one e8 و lg g2 و sony z2 کدوم بهتره
اول سخت افزار و دوم باتری برام مهمه
ممنون

بچه ها اولا به تعداد پستهای من توجه نکنید !

میخوام یه سری حرفهای تجربی و راهنمایی برای همه بگم ..
ببینید ، اول اینکه توی دهان ما ایرانیها لفظ تعصب رو نباید بگن ..
بحث اصلی بر سر اینه که شما چه گوشی ای بگیرید که به شعورتون به عنوان کاربر ، توهین نشه .. پس در همین ابتدا ، برند سامسونگ رو از زندگیتون حذف کنید . (هرکی با من سر بحث اینو داره ، توی تاپیکی مربوط حرف میزنیم)

خب حالا اول اینجوری به قضیه نگاه کنید ،
دو راهه .. یا ios با تمام راحتی ، اطمینان ، بخاطر تو که انسان هستی ساخته شدن ، ساپورت شدن بیشتر از هزینه ت ، کثرت و تنوع و کاملا بر روی اصول عقلانی بودن ِ فروشگاه ِ برنامه و بازی و .. داشتن ، و حتی آسودگی ِ خیال از سپردن ِ تمام ِ بکآپها و پسوورد ها و شخصی ها ،بهش،، و چندین و چند مزیت و نکته های ریزی که باعث رضایت و حتما مشعوفیتت! میشه رو خواستی ،، محصولات ِ اپل رو انتخاب میکنی ،،،
و راه دوم اینکه ، اگه هیچکدوم از اینها رو نمیخوای و همچنین برخلافشونو میخوای ،، اندروید انتخاب میکنی .
[ من وااااقعا موندم که چرا اسم ه اون google play رو گذاشتن فروشگاه اندروید .. یعنی ااااگرم توی gps امریکا باشی و سرچ کنی imdb یا fifa یا spellfall ،، واقعا اونی که میخواستی رو میبینه برای دانلود ؟؟
حالا توی سرچ آیتیونز روی همین اینترنت معمولی آسیاتک جونم ، بنویس shooting games ،، تماااام ِ appهایی که حقیقتا تیراندازی هستد و وااااااقعا کمتر از ۱۰درصدشون تکراریه رو لیست میکنه که جنابعالی مث آب خوردن بگیری و خودشم بدون ِ اپسیلونی دردسر نصب میشه ،،، اوووووف آپدیتای appها رو که دیگه نگممم ... مگه توی اندروید ، چیزی از version مشخص و باثبات مشاهده میشه ؟؟؟؟ ]
دوم ، نگاه و دید سالانه ی انتخابه .. که مثلا بگی nexus 6 در مقایسه با z3 compact و هم در مقایسه با iphone 6 ،، چونکه هر دو ۲۰۱۴ هستن ،،
و یا nexus 5 در مقایسه با iphone 5s و هم در مقایسه با moto x 2013 ،، چونکه هر دو ۲۰۱۳ هستن .
و همچنین ،، اون رنج قیمتی که نهایت بودجه تونه ..

مثلا خرید یه iphone 5s 16gb ، یا حتی با قرض ۱۰۰-۲۰۰ تومن از کسی! ، بهترین انتخابه .. ( به حرفهای هیچکی توجه نکنید که بگن وای بلوتوث نداره ،و کوچیکه ،و سخته و برنامه و چیزاش گیر نمیاد ،و جانبی هاشم گرونه* ..)
یا حتی انتخاب iphone 5c 16GB ، واقعا به هیچ عنوان نمیذاره که پشیمون بشید ..

* .. من برچسب صفحه نمایش براش گرفتم ۵هزار تومن که خبلی هم خوبه چونکه مهم اینه که حس لمس مانیتورش از بین نره .. و بک کیس ۱۲هزار تومن .
به علاوه ی اینکه اون مشخصات و کیفیتی که هندزفریش داره ، متعلقات ِ جعبه ی هییییچ گوشی ای نیست ، و بخوای مثلا معادلشو از محصولات ِ senhiser بگیری، حداقل ۳۰۰هزار تومن پولشه .

-------------------------

پیشنهادات کاملا تخصصی و مفید از اندروید ،، تقریبا به ترتیب قیمت :
GOOGLE nexus 6 from Motorola ----- اندروید خام و سریعترین و طولانی ترین ساپورت اندروید و بالاترین کیفیت ساخت از امریکا و کانفیگ رؤیایی
Xiaomi mi mote / mi note pro ----- ساخت مَلَس و کانفیگ بالا در قیمت پایینتر از غول نیامده! ی هرسال
Motorola Moto x 2014 ----- کانفیگ بالا و بسیار خوشساخت و اندروید ۹۵درصد خلوص
( HTC One M8 ( not middle east version ----- این رو هم مثل الباقی موارد ، همتون میشناسید
Sony Z3 Compact ---- باطری بسیار پربازده و دوربین عالی و سبک وزن و کانفیگ خوب
OnePlus One (global version) prefer black ----- قیمت پایین کانفیگ توپ و ساخت بینظیر و ساپورت عجیب تیم ساینوژن
Xiaomi mi4 ----- قیمت پایین به همراه کانفیگ بالا و تیم ساپورت خوووب
GOOGLE nexus 5 from LG ----- هوشمندانه ترین انتخاب یه میلیونی و ساپورت سریع و ماندگار
Motorola Moto x 2013 ----- انتخابی تک و کانفیگی بسیار مناسب و اندرویدی بسیار نزدیک به خام

برای اینکه گزینه ای اشتباه انتخاب نکنید ، توی این لینک از لیست ِ چیپست ِ اسنپدراگون ،، گوشیهایی که یکی از این موارد باشن ، بقیه ی کانفیگشون ( حتی سرعت ِ خواندن و نوشتن ِ حفظه ی داخلی** بیشتره ) درست ( high end ) درمیاد :
Snapdragon 801 , 805 , 810

**در مورد حافظه ی داخلی ،، من بسیااااااار معدود گوشی دیدم که حافظه ی داخلیشون یکپارچه باشه ..
nexusها رو طمئنم ،، oneplus همینجوره چونکه خودم یه هفته س برای تجربه خریدم (میفروشم) .

اگه هر سؤال و توضیح دیگه خواستید ، در خدمتم ..
امیدوارم هیچوقت هموطنم همین پول بی ارزششم بنا به اشتباه خرید ، از دست نده .

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان، رنگ های نارنجی و سبز Lumia 930 تو بازار موجود هست؟ از کدومیک از وب سایت های معتبر فروش اینترنتی میشه تهیه ش کرد؟

cartesiba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام الان بین note4 سامسونگ و آیفون 6 کدام بهتره؟ چه دوربین و سرعت و بازی کردن

lilium

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میخوام نوت4 بخرم ولی نمیدونم بین مدل c و مدل h چ تفاوتی هست کدومش بهتره؟؟هیچ اطلاعی ندارم لطفا راهنمایی کنید.و اینکه توی سایت های دیگه نظراتی ک راجع ب این گوشی دادن رو خوندم بعضی گلایه داشتن از اینکه صفحه گوشیشون خاموش میشه یا قلمش چندجای گوشی کار نمیکنه و شارژ کم کردن بیش از حد ممنون میشم توضیح بدید

Alef.Bamdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
مسلما که آیفون ۶ بهتره..
ببینید، شما با داشتن آیفون، صاحب یه اپل آیدی و اجازه ی دسترسی و کارکرد با دنیای itunes میشید.. مطمئن باشید که ارزشش خیلی بیشتر از هرچیزیه.. که از اونطرف بخواید پول بابت اسباب بازی ه یه کانفیگی بدید که همین الانش دقیقا توی دست من موجوده با قیمت بسیار پایینتر.
دوربین؟؟؟؟
حرفا میزنیدااااا
اون لحظه ای که از فناوری ه جدید دوربین ۶ توی کنفرانس رونمایی شد(فقط یک ثانیه توضیحش با یه عکس بود)، همه ی حضار اونجا جیغ زدن..
من این هفته برا دوتا مشتریها کارشو میکردم،،، ببییییینیییییید،، بازم به یقین رسیدم که دوربین آیفون، هررررر سال یه سر و گردن ه حداقل ۱۲ماهه از بقیه ی گوشیها جلوتره..
اصلا چرا خودتون نمیرید توی gsm arena و ببینید اون قسمت مقایسه ی دوربینهای گوشیها که خیلی وقت نیست توسط کاتالوگ و تئوری علاوه بر مثال واقعی توی شرایط یکسان آزمایشگاهی ارائه داده،، بررسی کنید که مثلاااااا اون رنگی که چشم و دوربین آیفون تشخیص میده، هیچ دوربینی نمیتونه بگیره. چه برسه به جزئیات و فوکوس یکپارچه که مانوور امسال بوده..
حالا بازم برید نوت سامچوس بخرید تا برای همیشه افسوس بخورید..
من ااااگه برای درخواست مصر مشتری هم سامسونگ‌ بدم ، لحظه ی اولی که لمسش میکنم ، بجای مشتری (که فقط میترسه اپل بخرن چونکه فک میکنن کارکردش سخته )، سکته میزنم که چرا فک میکنن بیشتر از ۲۰۰هزار تومن پول اون اسباب بازیه..

Sent from my A0001

talatom22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بنظر من لومیا ۹۲۵ عالیه قیمتش حدود ۱میلیونه.دوربینش ۸کارل زایسه.واقعا از دوربینش راضیم.سرعتش تو بازی و اجرای نرم افزارها زیاده.به هیچ عنوان یکبارم هنگ نکرده.در کل گوشی خیلی خوبیه.
لومیا ۱۵۲۰ رو هم یکی از آشناهامون دارن ک اونم ازش راضیه.قیمتش ۱میلیون ۷۰۰ این حدوداس.دوربینش ۲۰ مگاپیکسل کارل زایسه.ویندوز فون ۸ ک تا بالاترا رو هم ساپورت میکنه.
کلا گوشیای لومیا خیلی خوب هستن و از کار کردن باهاشون خسته نمیشی.نرم افزارها و بازیهای فوق العاده جالبی داره.فقط باید ب اینترنت وصل باشی تا بروز باشی همیشه.
لومیا بخر....حالشو ببر

kyo.ir

Registered User
لایک‌ها
29

handpick.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اگر میخواین از طریق گوشیتون از نرم افزارهای مختلف استفاده کنین حتما دقت داشته باشین که سیستم عامل اون اندروید ، IOS و یا در نهایت ویندوزفون باشه.

saeed.aslan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام دوستان .
من می خوام یه گوشی بگیرم!
قیمت تا 1.300
5 تا 5.5 اینچ
اینم بگم که اولین گوشی اسمارت فونی هست که می خوام بگیرم و به این راحتی گوشی عوض نمی کنم برا همین خیلی امکاناتش مهمه و این که خاص بودنش مهمه. گوشی قبلیم موتورولا a1200 بود .
می خواستم بلک بری z10 یا z30 بگیرم که به خاطر محدودیت نرم افزاریش منصرف شدم لومیا 1020 مد نظرم هست .
لطفا با نظرات خوبتون کمکم کنین

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
با سلام دوستان .
قیمت تا 1.300
5 تا 5.5 اینچ
اینم بگم که اولین گوشی اسمارت فونی هست که می خوام بگیرم و به این راحتی گوشی عوض نمی کنم برا همین خیلی امکاناتش مهمه و این که خاص بودنش مهمه. گوشی قبلیم موتورولا a1200 بود .
می خواستم بلک بری z10 یا z30 بگیرم که به خاطر محدودیت نرم افزاریش منصرف شدم لومیا 1020 مد نظرم هست .
سلام.اقا من گوشی خیلی عوض کردم خیلی خیلی شاید بین 20 اسفند تا الان 5 مدل گوشی و نبلت چنچ کردم .خوب مسلما همه میان میگن اس5 سامسونگ بردار من همین الان اس5 گرفتم ولی به حرف من گوش کن و اگر واقعا میخای خاص و دوست داشتنی باشه گوشی سری آ سامسونگ رو بگیر.
من آ3 رو گرفتم بعدش آ5 و الان اس5 داره حالم بهم میخوره ازش چون واقعا سری آ خوش ساخت و لوکس هست و از کار کردن باهاش لذت خواهی برد.خصوصا سی پی یو 64 بیتیش ک مشخصه این گوشی برای ایندست و حالا حالا ها ساپورت میشه.
کیفیت ایفون (از لحاظ جنس بدنه و زیبایی)
سیستم عامل فوق العاده اندروید ک تاچ وایزش هم اپدیت هست و خیلی سبک شده من رو رابط کاربری حساسم تاچ وایز جدید فوق العادست از موزیک پلیرش بگیر تا ...
امکانات نرم افزاری سامسونگ هم ک دیگه رو دست نداره
کیفیت صفحه فوق العاده دیگه سوپر امو ال ای دی ک همه میدونن بهترین هست حاا یسری میگن رنگها بیش از حد بنظر من ک تازه بهتر.
اندروید ال (5) ام براش میاد
بازم خوددانی من ک میخرم یه آ7 بزودی و دیگه هم نگهش میدارم

saeed.aslan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.اقا من گوشی خیلی عوض کردم خیلی خیلی شاید بین 20 اسفند تا الان 5 مدل گوشی و نبلت چنچ کردم .خوب مسلما همه میان میگن اس5 سامسونگ بردار من همین الان اس5 گرفتم ولی به حرف من گوش کن و اگر واقعا میخای خاص و دوست داشتنی باشه گوشی سری آ سامسونگ رو بگیر.
من آ3 رو گرفتم بعدش آ5 و الان اس5 داره حالم بهم میخوره ازش چون واقعا سری آ خوش ساخت و لوکس هست و از کار کردن باهاش لذت خواهی برد.خصوصا سی پی یو 64 بیتیش ک مشخصه این گوشی برای ایندست و حالا حالا ها ساپورت میشه.
کیفیت ایفون (از لحاظ جنس بدنه و زیبایی)
سیستم عامل فوق العاده اندروید ک تاچ وایزش هم اپدیت هست و خیلی سبک شده من رو رابط کاربری حساسم تاچ وایز جدید فوق العادست از موزیک پلیرش بگیر تا ...
امکانات نرم افزاری سامسونگ هم ک دیگه رو دست نداره
کیفیت صفحه فوق العاده دیگه سوپر امو ال ای دی ک همه میدونن بهترین هست حاا یسری میگن رنگها بیش از حد بنظر من ک تازه بهتر.
اندروید ال (5) ام براش میاد
بازم خوددانی من ک میخرم یه آ7 بزودی و دیگه هم نگهش میدارم
خیلی ممنونم از راحنماییت ولی من با سامسونگ راحت نیستم بدون هیچ دلیل خاصی ولی حالا یه نگاه می کنم. راستی 16 گیگ داخلی کم نیست؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
خیلی ممنونم از راحنماییت ولی من با سامسونگ راحت نیستم بدون هیچ دلیل خاصی ولی حالا یه نگاه می کنم. راستی 16 گیگ داخلی کم نیست؟
اقا من خودم سامسونگ هر پرچمدارشو معرفی میکرد جزو کسایی بودم که تو کامنت ها نظر منفی می دادم دقیقا عین شما.ولی سری آ و تاچ وایز جدید امکانات نرم افزاریش و خصوصا کیفیت صفحش باعث میشه به هیچ گوشی نگاه نکنی..
سری آ رو وقتی باهاش کار میکنی لذت بخشه دقیقا عین ایفون قیمتشم مناسبه ..
مموری هم میخوره دیگه

California

Registered User
لایک‌ها
434
با سلام دوستان .
قیمت تا 1.300
5 تا 5.5 اینچ
اگه موتورولا داشتی فقط با موتورولا میتونی کنار بیای[emoji41] ! موتو ایکس۲۰۱۳ بگیر. هر چند۴.۷ اینچه ولی فوقالعادست . از هر لحاظ . خواستی خودم همه مدل دارم .

Sent from my XT1060 using Tapatalk

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
اقا من خودم سامسونگ هر پرچمدارشو معرفی میکرد جزو کسایی بودم که تو کامنت ها نظر منفی می دادم دقیقا عین شما.ولی سری آ و تاچ وایز جدید امکانات نرم افزاریش و خصوصا کیفیت صفحش باعث میشه به هیچ گوشی نگاه نکنی..
سری آ رو وقتی باهاش کار میکنی لذت بخشه دقیقا عین ایفون قیمتشم مناسبه ..
مموری هم میخوره دیگه
با سلام دوستان .
قیمت تا 1.300
5 تا 5.5 اینچ
واقعا سری آ سامسونگ خیلی گوشی های خوبیه A5 ضاهر زیبا خوشدست بدنه شکیل نرم افزاری عالی سخت افزاری عالی دوربینم که سامسونگ همه جا ازش تعریف میشه من که راضیم

hakr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان گرامی با سلام
مدت زیادی در فکر خرید گوشی هستم وآخر این ماه قصد قطعی خرید دارم، خیلی سایتها را گشتم البته نه تخصصی والان یک حالت وسواس پیدا کردم.
گوشی دو سیم کارت برایم در ارجحیت میباشد و تا 1700 -1800 حاضرم هزینه نمایم .فاکتورهایی که برایم بسیار مهم است
1- کیفیت دوربین 2- کیفیت باتری که لااقل 2-3 ساعت بشه با wifi کار کرد 3- کیفیت خوب وشفافیت صفحه نمایش 4- روانی کار گوشی ونداشتن لگ وهنگ هرچند اهل بازی نیستم ولی احیانا با یک بازی سنگین هنگ وگیر نکند.
خودم این گوشیها مد نظرم استS5 Dual &G3 Dual & Honor 6 L12 & z3 Dual (هرچند از شکل وقیافه اش خوشم نمی آید)
وگوشی Not4 که به نظرم از لحاظ کیفیت صفحه نمایش ودوربین بسیار عالی بود فقط حیف قیمتش کمی بالا است.
ضمنا آیا به نظر شما می صرفه Z2 به همراه یک مودم جیبی بگیرم.ضمنا گوشیهای نامبرده نظر من است اگر دوستان مدلهای دیگری مد نظرشان است خوشحال میشوم بفرمایند
میبخشید خیلی پر چانگی کردم

Last edited:

mel gibsson

Registered User
لایک‌ها
31
دوستان

یک نگاهی هم به گوشی 4 هسته ای ایسوس Zenfone 2 بندازین با 4GB رم و دوربین فوق العادش
یکمی اولش قیمتش بالاست
صفحه نمایش 5.5
دوربین 13 با قابلیت های فوق العادش که در تاریکی عکس های فوق العاده ای می گیره... فیلمش تو نمایشگاه 2015 (مقایسه با ایفون 6 و سامسونگ S5)
CPU چهار هسته ای اینتل

قیمتش هم فکر می کنم وقتی تثبیت بشه حدود 1600-1700 برای 64GB باشه

دوسیم کارت و 4G وپشتیبانی کارت حافظه

بنچمارک 50.000 آنتوتو

بالا