برگزیده های پرشین تولز

♛ پکیج برترین بازی و برنامه آیفون،آیپد،آیپاد|2018-1396-آپدیت روزانه اپ ها|✸تخفیف ويــــژه✸

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44

57cef2c6fd1d61d31.png

با سلام وقت بخیر

امیدوارم لحظات خوبی را سپری کرده باشید

با توجه به نزدیک شدن به سال جدید شمسی 1394 و تعطیلی ادارجات لازم به ذکر است که سفاراشاتی که تا قبل از چهارشنبه تایید شده اند ارسال می شوند.

در صورت دیگر سفاراشاتی پس از چهارشنبه انجام می شود پس از تعطیلی پنج روزه یعنی پنجم فروردین ماه ارسال می شوند. همچنین لارم به ذکر هست که

دوستانی هم که مایل به دریافت سریع در این ایام هستند با هماهنگی با بنده می تونند از طریق شرکت تعاونی اتومیبل جاده ای (اتوبوس ، سواری) محصول را در کمتر از یکروز دریافت کنند.

همچنین شایان به ذکر است که در آپدیت جدید هر اپ بصورت مستقل دارای بیش از 4 اسکرین شات از محیط برنامه در ابعاد آیپد و آیفون می باشد!

و در آخر پکیـــج نرم افزاری اپلیکیشن های تنگبو تا تاریخ سه شنبه 26 اسفند ماه 1393 (420 اپ)آپدیت شد.

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44

0dfb6d34a97988b81.png

دوستان ضمن عرض تبریک دوباره سال جدید در این ساعات باقی مانده، همانطور که می دانید مدت تخفیف پکیج به اتمام رسید اما این همه ی داستان نیست !

حال پکیج به 13 DVD افزایش یافت و شما عزیزان در طی ایام عید می توانید با همان قیمت قدیم پکیج را خریداری کنید! 1 دی وی دی مهمان ما!

قیمت جدید پکیج (13 DVD) 44 هزارتومان که با هزینه پستی متغییر است.

83cfb1b213097e3c1.png

توضیحات در پست یک همین تاپیک و لینک پرداخت :

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
sob66c9dtqiq6zhpltlh.png

درودی تازه در سالی تازه! ضمن تهنیت سال جدید، نخستین آپدیت سال 94 همراه با اضافه شدن DVD 13 و برنامه ها و بازی های جدید در پکیـــج انجام شد.

لیست برنامه و بازی ها در پست #1 بروزرسانی گردید
. همچنین اپ های موجود در هر یک از DVD ها (1 تا 13) در قالب یک فایل Word برای در پکیج قرار گرفت.

و در آخر ، پکیج تا تاریخ امروز چهـــار شنبه 5 فروردین ماه (25 مارس 2015) بروزرسانی گردید (بیش از 400 اپلیکیشن)
برخی از اپ های اضافه شده:

o2e9v05kk9ds36s922zg.png

crazygraphist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت آقا احمدرضای عزیز ، عیدتون مبارک ایشالا سال خوبی داشته باشید
ظهر رفتم ترمینال و پکیــج رو تحویل گرفتم. ممنون بابت ارسال و پیگیری.
محتویات پکیج بسیار عالی و تا الان بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا شدند. بسیار راضی بودم. دوستان حتما پیشنهاد می کنم.
بازهم برای پاسخ گویی و راهنمایی تشکر میکنم

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
290 اپلیکیشن هست فقط؟ امکان بروزرسانی اپلیکیشن از خوده اپ استور هست؟

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
سلام برنامه های آیفون دارید که از آیتنونز گرفته شده باشه و اورجینال باشه
یعنی نه تانگبو و نه چیز دیگه ای باشه
برنامه و بازی های مشهور نیاز دارم و ضروری حدود 6 - 7 گیگ

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
سلام برنامه های آیفون دارید که از آیتنونز گرفته شده باشه و اورجینال باشه
یعنی نه تانگبو و نه چیز دیگه ای باشه
برنامه و بازی های مشهور نیاز دارم و ضروری حدود 6 - 7 گیگ

سلام عزیز
تنها حالتی که اپ های آیتونز داشته باشید داشتن اپل آیدی برای خودتون و دانلود شده توسط اپل آیدی خودتون هست دوست من.
برای مثال بنده اگر اپ هامو به شما بدم در اصل باید اپل آیدی خودم رو به شما بفروشم و تمام اطلاعاتشو بدم به شما و شما با سیستمون خودتون اتورایز کنید و اپ ها رو نصب کنید شما که مسلما اشخاص کمی حاضر به خرید می شوند.

موفق باشید.

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
سلام عزیز
تنها حالتی که اپ های آیتونز داشته باشید داشتن اپل آیدی برای خودتون و دانلود شده توسط اپل آیدی خودتون هست دوست من.
یعنی بنده اگر اپ هامو به شما بدم در اصل باید اپل آیدی خودم رو بفروشم و بدم شما که مسلما اشخاص کمی حاضر به خرید می شوند.

موفق باشید.
من خودم داشتم اکثر برنامه ها و بازی ها رو ولی ویندوز عوض کردم و حواسم به اونا نبود همش پاک شد
منظور من اینه آیا شما میتونی اون فایل ios app برنامه ها که تو فولدر آیتونز در سیستم شما ذخیره میشه اونارو بدید به من ؟
اگر اون فایل ها رو از شما بگیرم روی گوشی من نصب میشه؟

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
من خودم داشتم اکثر برنامه ها و بازی ها رو ولی ویندوز عوض کردم و حواسم به اونا نبود همش پاک شد
منظور من اینه آیا شما میتونی اون فایل ios app برنامه ها که تو فولدر آیتونز در سیستم شما ذخیره میشه اونارو بدید به من ؟
اگر اون فایل ها رو از شما بگیرم روی گوشی من نصب میشه؟

اون اپ هایی که شما داشتید با اپل آیدی شما ثبت شده بود و برای بنده هم همینطور. پس اگر بنده به شما اپ هامو بدم باید اپل آیدی و پسورد خودمم رو به شما بدم که اپل آیدی با PC شما اوتورایز بشه. وگرنه خیر نمی تونید نه تنها اپ های بنده اپ های دیگران (آیتونز) رو هم نمی تونید نصب کنید.

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
اون اپ هایی که شما داشتید با اپل آیدی شما ثبت شده بود و برای بنده هم همینطور. پس اگر بنده به شما اپ هامو بدم باید اپل آیدی و پسورد خودمم رو به شما بدم که اپل آیدی با PC شما اوتورایز بشه. وگرنه خیر نمی تونید نه تنها اپ های بنده اپ های دیگران (آیتونز) رو هم نمی تونید نصب کنید.
درسته الان متوجه شدم
اگر من اپ های شما رو هم بگیرم نصب کنم رو گوشی اجرا نمیشه برای اجرا شدن اپل آیدی و پسورد شما رو میخواد
خوب پس این قضیه کنسله
اپ شما آپدیت هست و روی آیفون 6 ورژن 8.2 جواب میده؟
از همون تانگبو گرفتید؟
برای آپدیت کردن میشه از اپ استور آپدیت کرد یا با همون تانگبو باید آپدیت کرد؟

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
درسته الان متوجه شدم
اگر من اپ های شما رو هم بگیرم نصب کنم رو گوشی اجرا نمیشه برای اجرا شدن اپل آیدی و پسورد شما رو میخواد
خوب پس این قضیه کنسله
اپ شما آپدیت هست و روی آیفون 6 ورژن 8.2 جواب میده؟
از همون تانگبو گرفتید؟
برای آپدیت کردن میشه از اپ استور آپدیت کرد یا با همون تانگبو باید آپدیت کرد؟

بله کاملا با آیفون 6 و 6پلاس و در iOS 8.2 هماهنگ هست و جواب می دهد.
تمامی از تنگبو گرفته شده است.
از اپ استور تنگبو براحتی قابل آپدیت هستند.

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44

3d21459b66db34712.png

با درود و وقت بخیر دیگر

لیست اپ ها در پست #1 آپدیت شد همچنین از این لینک می توانید آن را دریافت کنید.

یاد آور زمان محدود مانده به تخفیف عید می شوم همچنین اعلام می کنم اپ های زیر به پکیج اضافه شد و تعداد اپ ها به 450 عدد رسید!

3d21e33aee3df0f51.png

و در آخر ، پکیج تا تاریخ امروز چهـــار شنبه 12 فروردین ماه (1 آوریل 2015) بروزرسانی گردید (450 اپلیکیشن)

Last edited:

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام دوست عزیز
این پکیج برای مغازه دارا هم خوبه یا نه کسایی که کار نرم افزار رو انجام میدن
شما گفتی یه بار که برنامه رو نصب کنی بعد از اون خودش اپدیدت میشه از طریق برنامه تنگبو ایا میشه بعد از اینکه گوشی رو به سیستم وصل کردیم و برنامه هارو نصب کردیم خود برنامه تنگبو رو حذف کنیم که اتوماتیک اپدیت نشه یا نه
یه سوال به نظر دوستان بهترین پکیج برای نرم افزار کارا کدومه که راحت باشه و امکانات خوبی هم داشته باشه برنامش
با تشکر

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
سلام دوست عزیز
این پکیج برای مغازه دارا هم خوبه یا نه کسایی که کار نرم افزار رو انجام میدن
شما گفتی یه بار که برنامه رو نصب کنی بعد از اون خودش اپدیدت میشه از طریق برنامه تنگبو ایا میشه بعد از اینکه گوشی رو به سیستم وصل کردیم و برنامه هارو نصب کردیم خود برنامه تنگبو رو حذف کنیم که اتوماتیک اپدیت نشه یا نه
یه سوال به نظر دوستان بهترین پکیج برای نرم افزار کارا کدومه که راحت باشه و امکانات خوبی هم داشته باشه برنامش
با تشکر
سلام

بله این پكیج برای كسانی كه مغازه دارند بهترین گزینه است. خود به خود هم آپدیت نمیشه قربان.

هر موقع خواستید می تونید آپدیت كنید. نصب برنامه تنگبو هم اجباری نیست. استور تنگبو رو بر روی دیوایستتون میره.

Last edited:

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
os0418xi3lt5pwfbqga6.png

با درود و وقت بخیر خدمت عزیزان
نخست سپاس از خریداران گرامی بابت لطفشان...

atten.gif

اخیرا Tongbu نسخه ی جدید 2.32.2 را منتشر کرده است که در توضیحات تغییرات شاهد پشتیبانی از iOS 8.2 و iTunes 12.1 هستیم.
اما از طرف دیگر این نسخه در قسمت آپدیت برنامه های Library دارای مشکلی شده است که آپدیت هایی که از طریق اپ استور هم انجام می شود را نشان می دهد
در نظر داشته باشید که آپدیت ها از طرف تنگبو نیستند پس اقدام به آپدیت نکنید. احتمالا باگ می باشد و در نسخه ی بعدی رفع می شود. پس پیشنهاد می شود آپدیت نکنید.
در پکیج نسخه ی قدیمی موجود می باشد. دوستانی هم که نسخه قدیمی ندارند اطلاع رسانی کنند تا نسخه قدیمی آپلود و برای دانلود تحویل داده شود.

اما آپدیت ها :​
اگر مستحضر باشید بازی فوق العاده MORTAL KOMBAT X برای iOS منتشر شد و یله این بازی به پکیج نرم افزاری اضافه شد!

1cqwr9jgp2bt02zvdj6j.png

و در آخر ، پکیج تا تاریخ امروز پنجشنبه 20 فروردین ماه (9 آوریل 2015) بروزرسانی گردید(بیش از 450 اپلیکیشن)

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44

680597fd7a0234571.png

با درود و وقت بخیر خدمت عزیزان انجمن

با انتشار نسخه iOS 8.3 برنامه تنگبو به نسخه 2.3.3 بروزرسانی شد و هم اینک به پکیج اضافه شده است.

همچنین سفاراشات آقایان کاظمی،محمدی،باقرزاده و باقی دوستان در این مدت همگی ارسال و دریافت شد.

و مانند همیشه ، پکیج تا تاریخ امروز یکشنبه 30 فروردین ماه (19 آوریل 2015) بروزرسانی گردید(بیش از 450 اپلیکیشن)

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44

f5txrodcn6drdoh3fa4r.png

دوستان عزیز پکیــــج تا تاریخ امروز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه (29 آوریل 2015) بروزرسانی گردید(بیش از 450 اپلیکیشن)

سفاراشات عزیزان آقایان علیپور،شمسی و دیگر دوستان ارسال شد.

سپاس فراوان از عزیزان

بالا