برگزیده های پرشین تولز

مشکل در فعال سازی قالب

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
سلام دوستان
چندتا از سایتها قالب سایت دانلودها رو برای دانلود گذاشته بودن . من قالب رو دانلود کردم و به همراه پلاگین های مورد نیاز نصب کردم ولی درست بعد از اینکه در قسمت ادمین فعال سازی قالب رو میزنم ارور میده .
بعد وقتی back میزنم دوباره برمیگرده به قسمت ادمین و قالب هم بر روی وردپرس نصب شده ولی اگر بازم بخوام به یه قسمت دیگه در ادمین برم ارور میده و در واقع ادمین وردپرس از کار افتاده.
البته من قالب رو روی لوکال نصب کردم و روی هاست تست نکردم. قالب رو از اینجا دانلود کردم
کسی میتونه کمک کنه ؟

e74e0b3e2e7a5f248c32df9e5cf4908412a598ae.jpg

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
سلام. مشکل در اینجا از تنظیمات ومپ میباشد که maximum function nesting level در فایل تنظیمات ومپ روی 100 گذاشته شده و برای کار کردن با این قالب احتیاج هست که افزایش پیدا شده
در حال حاظر ومپ رو نصب ندارم و اگر هم داشتم بعید میدونستم تا رسیدن به کیس شما مشکل رو میتونستم حل کنم.
به گفته ی یک سری ( تایید نمیکنم )
در فایل تنظیمات php.ini
xdebug.max_nesting_level=100 رو که 100 هست افزایش بدید.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
سلام. مشکل در اینجا از تنظیمات ومپ میباشد که maximum function nesting level در فایل تنظیمات ومپ روی 100 گذاشته شده و برای کار کردن با این قالب احتیاج هست که افزایش پیدا شده
در حال حاظر ومپ رو نصب ندارم و اگر هم داشتم بعید میدونستم تا رسیدن به کیس شما مشکل رو میتونستم حل کنم.
به گفته ی یک سری ( تایید نمیکنم )
در فایل تنظیمات php.ini
xdebug.max_nesting_level=100 رو که 100 هست افزایش بدید.
ممنون از پاسختون. فایل php.ini رو چک کردم فقط کد زیر رو داره

; Maximum input variable nesting level
; http://php.net/max-input-nesting-level
;max_input_nesting_level = 64

aminkord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
داداش مشکل از ومپ نیست
مشکل تو فایل function.php هست اونم تو خط 69 اون فایل احتمالا تو این خط کدهای ویجت بازخوانی شده یه چک بکن یا فایل فانکشن رو بذار اینجا بررسی کنیم

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
داداش مشکل از ومپ نیست
مشکل تو فایل function.php هست اونم تو خط 69 اون فایل احتمالا تو این خط کدهای ویجت بازخوانی شده یه چک بکن یا فایل فانکشن رو بذار اینجا بررسی کنیم
مشکل از اون فایل نیست , مشکل از ومپ بود . قالب رو روی هاست تست کردم مشکلی نداشت

بالا