برگزیده های پرشین تولز

وضعیت adsl در اصفهان

arman405

Registered User
لایک‌ها
31
بنده حدود 2 هفته هست از مخابرات گرفتم.ساعت 2 تا 7 که رایگان میشه ( 99 درصد تخفیف ) به محض اینکه دانلود کنم 10 دقیقه بعد سرویس رو قطع میکنن!!! کلی هم زنگ زدم و دعوا و شکایت و... فایده نداشت!

منم کم نمیارم البته بیدارم هی مودم رو خاموش روشن میکنم و دانلود میکنم.ولی واقعا شاهکاره مخابرات! شرکتای دیگه محدود میکنن اینا قطعش میکنن که مجبور بشی مودم و رو خاموش روشن کنی اگه هم خواب باشی که کلا تا صبح قطع میمونه.تمام شد میرم های وب میگیرم.

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
مرکز ردانی پور یه سرویسمعرفی کنید که بشه نامحدود داشت توش و سرعتش همیشه فیکس رو 64 دانلود بده ممنون

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
پس لابد من جزء همه نیستم.
نمی دونم والا
آقا اینترنت مخابرات گرفتم واااااااااااااااااای خیلی وحشتناکه سرعتم 2 mb دانلود دارم خییییییییییییییییلی وحشتناکه حاجی خیلییییییییییییییییییییییییییییی

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
نمی دونم
آقا اینترنت مخابرات گرفتم واااااااااااااااااای خیلی وحشتناکه سرعتم 2 mb دانلود دارم خییییییییییییییییلی وحشتناکه حاجی خیلییییییییییییییییییییییییییییی
الان مشخص نشد وحشتناک خوبه یا وحشتناک بد! یعنی از سرعت زیادش وحشت کردی یا بخاطر سرعت کم و ترس از قطعی هراسان شدی؟

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
الان مشخص نشد وحشتناک خوبه یا وحشتناک بد! یعنی از سرعت زیادش وحشت کردی یا بخاطر سرعت کم و ترس از قطعی هراسان شدی؟

نه خیلی وحشتناکه تا حالا تو کل عمرم با سرعت 2mb دانلود نکرده بودم ، خب بابا حق بده بترسم ، بابا سرعت ترنسفرم 2 مگابایته ، یکی یه لیوان آب قند بده دستم من وحشت کردم

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
نه خیلی وحشتناکه تا حالا تو کل عمرم با سرعت 2mb دانلود نکرده بودم ، خب بابا حق بده بترسم ، بابا سرعت ترنسفرم 2 مگابایته ، یکی یه لیوان آب قند بده دستم من وحشت کردم
دو مگابایت یعنی ۱۶ مگابیت؟ خب من قبلن از شبکیه داشتم این سرعتو اینه که برام عادی بود خخخ

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دو مگابایت یعنی ۱۶ مگابیت؟ خب من قبلن از شبکیه داشتم این سرعتو اینه که برام عادی بود خخخ

بابا من 8 مگ داشتم ولی سرعت ترنسفرم به کل عمرم از یک مگ بالاتر نرفته بود ، الان نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت اینقدر ترسیدم

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بابا من 8 مگ داشتم ولی سرعت ترنسفرم به کل عمرم از یک مگ بالاتر نرفته بود ، الان نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت اینقدر ترسیدم
خب درسته دیگه ۸ مگابیت میشه یک مگابایت :)) من ۸ مگابایتم تست کردم یعنی ۶۴ مگابیت ولی خب مال یه مؤسسه نظامی تحقیقاتی بود؛ شش هفت سال پیش البته.

esiunited

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید . میخواستم ببینم برای "مرکز فیض" کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟
زیاد دانلود میکنم ولی خب بیشتر در طول روز برای همین الان خیلی وقته سرویس نامحدود 512 پیشگامان دارم ولی دیگه واقعا افتضاح شده و سرعتش بدجور اومده پایین
اگه بگین که آسیاتک یا های وب یا ... مرکز فیض اوضاعشون چطوره ممنون میشم

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام دوستان خسته نباشید . میخواستم ببینم برای "مرکز فیض" کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟
زیاد دانلود میکنم ولی خب بیشتر در طول روز برای همین الان خیلی وقته سرویس نامحدود 512 پیشگامان دارم ولی دیگه واقعا افتضاح شده و سرعتش بدجور اومده پایین
اگه بگین که آسیاتک یا های وب یا ... مرکز فیض اوضاعشون چطوره ممنون میشم
یا از فناوا نامحدود بگیر یا از های وب و فشفشه هاش استفاده کن. آسیاتک پیشنهاد نمیشه.

esiunited

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یا از فناوا نامحدود بگیر یا از های وب و فشفشه هاش استفاده کن. آسیاتک پیشنهاد نمیشه.
مرسی بابت جواب... یعنی آسیاتک نامحدوداش بد یا گرونه یا اینکه آسیاتک مرکز فیض خوب نیس؟

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
من محدوده 8بهشت شرقی و اونطرفام ...پرسیدم گفتن اینجا فقط مخابرات نت میده :general710:
الان که وایمکس دارم انتن دهیش تو خونه اصلا خوب نیست فقط تو اشپزخونه انتن داره:confused:
میخاسم بدونم کسایی که اینترنت مخابرات دارن راضی هستن؟؟؟سرعتشون تو ساعتای 1-7افت شدید داره؟؟؟
برای ماهی 3-4گیگ استفاده با 4-5گیگ دانلود چه طرحیو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟
سرعت دانلودتون توی روز و توی شب چقدره؟؟؟
تچکر

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
سلام دوستان
من مرکز ولیعصر هستم (خ بزرگمهر) با پیش شماره 3227
الان از وایمکس مبین نت استفاده میکنم اما واقعا کلافم کرده هم سرعتش پایینه هم به عینه دزدی میکنن
میخوام Adsl بگیرم اما پیش شمارمون عوض شد و الان DLC شده و توی هر شرکتی که چک میکنم میگن سرویس نمیدیم و تحت پوشش نیس جز مخابرات و پارس آنلاین
نظر شما چیه؟ چیو پیشنهاد میدید؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام دوستان
من مرکز ولیعصر هستم (خ بزرگمهر) با پیش شماره 3227
الان از وایمکس مبین نت استفاده میکنم اما واقعا کلافم کرده هم سرعتش پایینه هم به عینه دزدی میکنن
میخوام Adsl بگیرم اما پیش شمارمون عوض شد و الان DLC شده و توی هر شرکتی که چک میکنم میگن سرویس نمیدیم و تحت پوشش نیس جز مخابرات و پارس آنلاین
نظر شما چیه؟ چیو پیشنهاد میدید؟
دیگه نظر چه اهمیتی داره وقتی فقط مخابرات بهت سرویس میده؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
من محدوده 8بهشت شرقی و اونطرفام ...پرسیدم گفتن اینجا فقط مخابرات نت میده :general710:
الان که وایمکس دارم انتن دهیش تو خونه اصلا خوب نیست فقط تو اشپزخونه انتن داره:confused:
میخاسم بدونم کسایی که اینترنت مخابرات دارن راضی هستن؟؟؟سرعتشون تو ساعتای 1-7افت شدید داره؟؟؟
برای ماهی 3-4گیگ استفاده با 4-5گیگ دانلود چه طرحیو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟
سرعت دانلودتون توی روز و توی شب چقدره؟؟؟
تچکر
اینترنت مخابرات فقط در این حده که بدونی غیر از مواقعی که قطعه بقیش وصله! همین. سرعتش نظم نداره ممکنه خونه بغلی بگیره چهار مگ باشه شما ۱۲۸ یا برعکس. من شبکیه داشتم مرکز بهشتی سرعت ۱۶ مگ.

بالا