برگزیده های پرشین تولز

چگونگی شارژ پرینتر سامسونگ !

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
درود بزرگواران بنده یه پرینتر سامسونگ SAMSUNG ML-2160 دارم که گویا تونرش تموم شده..حالا اینو چیکار کنم چطوری تعویضش کنم.؟یه سری دوستان میگن ندم بیرون برای تعویض میگن قطعاتشو عوض میکنن قطعات کهنه میزارن توش!!1ایا این حرف درسته؟؟یعنی انقد مملکت به ... رفته؟؟
اگه خودم نمیتونم تعویض کنم و مجبور بشم بدم بیرون هزینش چقد میشه؟اصلا این دیگه چاپ نمیکنه یعنی تونرش تموم شده؟

mostafa.miri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
درود بزرگواران بنده یه پرینتر سامسونگ SAMSUNG ML-2160 دارم که گویا تونرش تموم شده..حالا اینو چیکار کنم چطوری تعویضش کنم.؟یه سری دوستان میگن ندم بیرون برای تعویض میگن قطعاتشو عوض میکنن قطعات کهنه میزارن توش!!1ایا این حرف درسته؟؟یعنی انقد مملکت به ... رفته؟؟
اگه خودم نمیتونم تعویض کنم و مجبور بشم بدم بیرون هزیش چقد میشه؟اصلا این دیگه چاپ نمیکنه یعنی تونرش تموم شده؟
سلام اگه براى اولين باره که مى خايد تونرشو شارژ بکنى بايد چيپستش برداشته بشه تمامه پرينتراى سامسونگ همين جور هستن يعنى براى اولين بار بايد خود دستگاهو با تونرش ببرى

mostafa.miri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگر خاستى من تو يه مغازه شارژ و فروش انواع پرينتر کار ميکنم ميتون براتون انجام بدم

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
اگر خاستى من تو يه مغازه شارژ و فروش انواع پرينتر کار ميکنم ميتون براتون انجام بدم
سپاس از راهنماییت مصظفی جان تهران نیستم.مصطفی جان هزینش چقد میشه؟؟سرم کلاه نزارن اینجا زیاد پول بگیرند؟؟و اینکه درسته که میگن موقع تعویض اینا بعضیاشون نامردی میکنند و قطعاشو با قطعات کهنه جایگزین میکنن ؟

mostafa.miri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سپاس از راهنماییت مصظفی جان تهران نیستم.مصطفی جان هزینش چقد میشه؟؟سرم کلاه نزارن اینجا زیاد پول بگیرند؟؟و اینکه درسته که میگن موقع تعویض اینا بعضیاشون نامردی میکنند و قطعاشو با قطعات کهنه جایگزین میکنن ؟
سلام
اگه دفعه اول باشه با ريست کردنشو شارژش 40تومن در مياد ولى از دفعات بعد فقط تونرو ميبرى شارژ ميشه و قيمتش در مياد 10تومن

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
سلام
اگه دفعه اول باشه با ريست کردنشو شارژش 40تومن در مياد ولى از دفعات بعد فقط تونرو ميبرى شارژ ميشه و قيمتش در مياد 10تومن
سپاس از راهنماییت مصطفی جان ار ه باره اوله.این قطعاتشو با قطعات کهنه تعویض نکنن ما نفهمیم؟

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
هیچ هزینه ای نداره پارسال خودم این کارو کردم
به این کسایی که اطلاعات از سایتای روسی کش رفتن و 40 تومن میفروشن پول نده
سرچ کن reset firmware samsung 2160 حدود 20-30 تا سایت پیدا میشه یادمه یکیشون فقط رایگان گذاشته بود بقیه هم با این که خارجی بودن پولی بودن

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
هیچ هزینه ای نداره پارسال خودم این کارو کردم
به این کسایی که اطلاعات از سایتای روسی کش رفتن و 40 تومن میفروشن پول نده
سرچ کن reset firmware samsung 2160 حدود 20-30 تا سایت پیدا میشه یادمه یکیشون فقط رایگان گذاشته بود بقیه هم با این که خارجی بودن پولی بودن
والا بزرگوار امروز عصر بردنم دادم یه مغازه اول توش تونر این پودره ریخت بعد تست کرد چراعش ارور میداد و قرمز میشد گفت باید چیپستش عوض شه موند فردا چیپست روش نصب کنه برم بگیرم گفت چیپستم 10 یا 12 15 تومنه.حالا برم فردا ببینم سرم کلاه نزارن.بیشتر نگران اینم که قطعات توشه با قطعات کهنه مخفیانه عوض نکنه تحویلم بده منم که از توش سر در نمیارم.

بالا