برگزیده های پرشین تولز

عکس بدنسازی کاربران سایت (دوستان بدنساز نظر بدن)

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
عکسهای بدنسازی ک میگن من چرا نمی بینم ی سری بچه مچه فقط دوروز رفتن بدنسازی ک یکمی ب خاطر آب شدن چربی ماهیچه ها سفت شدن ب این میگن بدنسازی؟؟:D

یک ماه که وزنه بزنی میفهمی که گاو نر میخواهدو مرد کهن ;)

اینو فقط اونایی که بالای یک سال کار کردن میفهمن !!

اگر قبول داری بیا من یه روز میبرمت باشگاه هر چی من کار کردم تو هم کار کن اگر حرکت 5 نگفتی اشتباه کردم همون جا نقدا 1 میلیون بهت میدم !! اگر گفتی باید 1 میلیون بدی!!

مشاهده پیوست 772474
تقریبا پنج ماه ونیم اینا از باشگاه گذشت

آفرین داری شکل میگیری !!

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
یک ماه که وزنه بزنی میفهمی که گاو نر میخواهدو مرد کهن ;)

اینو فقط اونایی که بالای یک سال کار کردن میفهمن !!

اگر قبول داری بیا من یه روز میبرمت باشگاه هر چی من کار کردم تو هم کار کن اگر حرکت 5 نگفتی اشتباه کردم همون جا نقدا 1 میلیون بهت میدم !! اگر گفتی باید 1 میلیون بدی!!

آفرین داری شکل میگیری !!
اون موقع ک من سال 83 باشگاه میرفتم تو کجا بودی؟همون سال با این ک سنم کم تر بود پرس پا میزدم 105 کیلو ک مربی و بچه ها تعجب میکردن بدنساز کم ندیدم اینم دیدم ک بدن واقعا ب چی میگن شما وقتی تفاوت بدن سازی با زیبایی اندام فهمیدی بعد بحث میکنیم

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
اون موقع ک من سال 83 باشگاه میرفتم تو کجا بودی؟همون سال با این ک سنم کم تر بود پرس پا میزدم 105 کیلو ک مربی و بچه ها تعجب میکردن بدنساز کم ندیدم اینم دیدم ک بدن واقعا ب چی میگن شما وقتی تفاوت بدن سازی با زیبایی اندام فهمیدی بعد بحث میکنیم

بحث این چیزا نیست شما داری زحمت دیگران میبری زیر سوال

شما بیا پا میزنیم 5 حرکت ببینم طاقت میاری !!!

اصلا من بحثم سر بدنسازی نیست بحثم اینه هر کی یه کاری شروع میکنه از اول غول نیست باید کار کنه ما هم چیزینیستیم ادعا نداریم!!!

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بحث این چیزا نیست شما داری زحمت دیگران میبری زیر سوال

شما بیا پا میزنیم 5 حرکت ببینم طاقت میاری !!!

اصلا من بحثم سر بدنسازی نیست بحثم اینه هر کی یه کاری شروع میکنه از اول غول نیست باید کار کنه ما هم چیزینیستیم ادعا نداریم!!!
شما فک میکنی با این حرف من زحمت کسی زیر سوال میره؟من فقط نظرمو گفتم ک مثلا یکی میگفت 4 سال بدنسازم منم گفتم این بدن نیست یا هرکی یکم بازوش بخاطر آب شدن چربی بزرگ تر شده میگه من بدنسازم

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
کلان ورزشی خیلی عصاب خورد کنیه اگه 1 هفته نری زحمت 1 ماه 2 ماهت راحت میپره پشت کار خیلی قوی میخاد و حتی استعداد بدن دوستان وقتی 1 نفر میبینن هیکلش زیباست میگن امپولیه یا قرصی یا پودریه

خدا شاهده همچین بدنی انقدر باید دردسر **** بری که اینجوری شده هروز بری تمرین

حالا نظرم راجب عکس جدیدت سرشونه و ساعد و دست هات خوب دارن میشن ولی سینت خیلی ظعیفه روشون کار کن با شکمت

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
همیشه آدم خجالتی ای بودم . ببخشید صورتمو بریدم . عکس مال یک سال و نیم پیشه که بعدش وقتی بدنسازی رو ول کردم هیکلم افتضاح شد و شل شد . یک هفته ای هست که دوچرخه و کشتی رو شروع کردم که ایشالا جبران شه .
2 سال کار کردم فقط هیکلم بزرگ شد ولی اصلا خوب نبود . بعد سوماتوتروپین استفاده کردم تو 3 ماه نتیجه شد این . ( 2 برابر این بودم ولی هیکلم قشنگ نبود - فقط بزرگ بود )
oy3_img_0710.png

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
image.jpg سلام
دوستان مى خوام بدنسازى رو شروع كنم بدنم از فورم در اومده سال ٨٢ مدت كمى بدنسازى مى رفتم ولى بعدا ولش كردم به صورت مبتدى كار مى كردم
مربى يك ماه واسه بالا تنه برنامه مى داد. ماه بعد واسه پايين تنه كه به نظر من برنامه غلطيه
مى تونم شكمم رو كه خيلى بزرگه آبش كنم
برنامه اصولى واسم بدين مربى هاى شهر ما الكى يه برنامه اى مى دن
قدم ١٨٠ و وزنم ٩٥
مى خوام باسن و شكمم رو آب كنم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
کلان ورزشی خیلی عصاب خورد کنیه اگه 1 هفته نری زحمت 1 ماه 2 ماهت راحت میپره پشت کار خیلی قوی میخاد و حتی استعداد بدن دوستان وقتی 1 نفر میبینن هیکلش زیباست میگن امپولیه یا قرصی یا پودریه

خدا شاهده همچین بدنی انقدر باید دردسر **** بری که اینجوری شده هروز بری تمرین

حالا نظرم راجب عکس جدیدت سرشونه و ساعد و دست هات خوب دارن میشن ولی سینت خیلی ظعیفه روشون کار کن با شکمت
احمت یه عکس بده بینیم خودت چند چندی

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
مشاهده پیوست 790290 سلام
دوستان مى خوام بدنسازى رو شروع كنم بدنم از فورم در اومده سال ٨٢ مدت كمى بدنسازى مى رفتم ولى بعدا ولش كردم به صورت مبتدى كار مى كردم
مربى يك ماه واسه بالا تنه برنامه مى داد. ماه بعد واسه پايين تنه كه به نظر من برنامه غلطيه
مى تونم شكمم رو كه خيلى بزرگه آبش كنم
برنامه اصولى واسم بدين مربى هاى شهر ما الكى يه برنامه اى مى دن
قدم ١٨٠ و وزنم ٩٥
مى خوام باسن و شكمم رو آب كنم
چطوری بشکه؟

mohamad23

Registered User
لایک‌ها
39
شما فک میکنی با این حرف من زحمت کسی زیر سوال میره؟من فقط نظرمو گفتم ک مثلا یکی میگفت 4 سال بدنسازم منم گفتم این بدن نیست یا هرکی یکم بازوش بخاطر آب شدن چربی بزرگ تر شده میگه من بدنسازم

همون هم اراده و زحمت میخواد که شما نداری

mohamad23

Registered User
لایک‌ها
39
الان تو داری؟ب نظر من بعد دوسال با این بدنت بشین پیش مامانت سبزی پاک کن چون دوماه اگه نری میشی همون ماکارونی سابق
فکر میکنم سنتون بیشتر از 17 نباشه و بخث با همچین ادمهایی جز سردرد برای خودمون نیست ...باشه .باشه هر چی شما میگی درسته

MR.Mr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آدمایی ک کم میارن این چیزا رو میگن

شما ناراحتی دیگه نیا این تایپک !!!

بدن سازی یک طوری هرچی میری بالاتر و هیکلی تر میشی ادعات کمتر میشه ( البته استسنا بعضی ها ) !

parsrayane

Registered User
لایک‌ها
93
دوستان من یه سوالی دارم
من تقریبا 6 ماه پیش بدنسازی رو شروع کردم
هیچگونه مکمل یا دارویی استفاده نکردم

وزنم رو از 100به 81 رسوندم (186 قدم هست)
**** غذایی رو به صورت کامل رعایت کردم یعنی به جز 2 روز در ماه (روز آزاد) کلا قند به غیر از میوه و چربی استفاده نکردم
از تمام هیکلم هم راضیم به جز پهلوهام
هر جور تمرین می کنم خبری از آب شدنشون نیست
خودمو به آب انار و آب کرفس هم بستم افاقه نکرده

یه راهنمایی کنین چیکار کنم
می تر سم اگه وزنمو باز بخوام بیارم پایین از عضلم بیفته

بالا