برگزیده های پرشین تولز

کمک از دوستان در مورد گوشی Xiami Redmi Note 4G ???

milad2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بنام خدا...

دوستان عزیز یک عدد گوشی redmi note 4g خریداری کردم....نسخه آندرویدش 4.4.2 هستش...

1- سوالم اینه که هیچ یک از برنامه های گوگل روش نصب نبود...لطف میکنید لینکی بدین که تمام برنامه های گوگل شامل گوگل مپز- گوگل پلاس- گوگل پلی و جیمیل و غیره رو دانلود کنم و نصب کنم؟

2- وقتی برنامه google maps رو باز میکنم و میخوام نقشه ها رو بصورت آفلاین ذخیره کنم میگه باید sign in کنی و وقتی add account میزنم هیچ واکنشی نشون نمیده داخل برنامه تا بتونم آکانت جیمیلم رو داخلش وارد کنم...(ورژن google maps من هم 9.7.1 هستش....) باید چیکار کنم تا بتونم آکانتمو تو برنامه اضافه کنم و یا نقشه ها رو آفلاین ذخیره کنم؟

3- آیا این گوشی تنظیماتی داره که وقتی میره روی حالت خواب مثل گوشیهای الجی روی صفحه نمایشش لمس کنی تا روشن بشه یا روش دیگری بعد از اینکه صفحه نمایشش واسه ذخیره باطری خاموش شد بلافاصله روشن بشه بدون زدن دکمه power خود گوشی؟

ممنون میشم دوستان گرامی کمک کنن...

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
بازار برای همین کاره دیگه عزیزم
نه نمیشه الجی سخت افزارشی داره

milad2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنون دوست عزیز...

بازار نصب کردم ولی سوالم اینه که واسه اون مشکل sign in کردن داخل برنامه google maps چیکاری میتونم انجام بدم تا نقشه های دلخواه رو بصورت آفلاین از این برنامه ذخیره کنم؟

اینم عکسش:

http://8pic.ir/images/ew8shjov36c1awxwfnc9.png

ممنون

milad2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جیمیل هم نصب کردم از بازار وقتی داخلش میرم این پیغام رو مینویسه متاسفانه:

google play services,which some of your applications rely on,is not supported by your device.please contact the manufacturer for assistance...

نمیتونم آکانت جیمیل هم اضافه کنم داخل این برنامه !!!!

برنامه google play service هم آخرین نسخشو از بازار دانلود کردم ولی باز همین ارور بالا مینویسه ...

دوستان مشکل از کجاست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

milad2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان یک سوال...

متاسفانه تو گوشیم این برنامه search پاک شده یا نیست !

میشه راهنمایی کنید چطوری فعالش کنم ؟ منظورم روی صفحه Home هستش که وقتی قبلا انگشتمو به سمت چپ میکشیدم عکس ذره بین بزرگ واسه سرچ کردن برنامه های داخل گوشی میومد ولی الان نیست این سرچ !

ممنون میشم راهنمایی کنید...

بالا