برگزیده های پرشین تولز

کل کل هواداران PC و کنسول

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
به به میبینم که همه روبه کیش خودمیپنداری "حاجی":D

پ.ن:سایز دهنت بخور وگرنه میدمت دست "کاظم قاقی":general206:
معلومه بچه ای حرفای دیگرانو ب خودشون میزنی از کلت استفاده کن خودت جواب بده نه جواب منو ب خودم بده ماست زیادیم نخور

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469
معلومه بچه ای حرفای دیگرانو ب خودشون میزنی از کلت استفاده کن خودت جواب بده نه جواب منو ب خودم بده ماست زیادیم نخور
بخور ،بیاشام،ولی اصراف نکن،
ماشالاه امشب به اندازه 4 سال خوردی!!!
:D:D
چرا کم میاری ،چرت و پدت تحویل ملت میدی؟
پ.ن:خیلی نوبی خداوکیلی،از طرز تایپ کردن و نگارشت معلومه:general404:

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
Project Cars is 1080p on PS4, 900p on Xbox One, Up to 12K on PC

2627126-projectcars_347701_1407494017.jpg

الان که چه دقیقا؟

واقعا UpScale هم خوشحالی داره!

خوده Project C چیه که آپ اسکیلش رو 12 چی باشه! UP تازه!

وعلا عنوان خاصی نیست که گیمر ها مخصوصا ریسینگ بازهارو ببره سمت خودش درPC! کیفیتی که نداره ب اون صورت کمیتش هم خیلی جای کار داره! در واقع عنوانی نیست که اصن ارزش این همه جیغ دست و هورا رو داشته باشه!

گول این تصاویری هم که میذارن نخور! (مشخص هیچ کدوم هم in game نیست) شات های کسایی که نسخه بتا رو pc بازی کردن رو بیین(از اگزوز پیکسل میزنه بیرون:D )

gh5lvfuy2r7p6kp1gupm.jpg

واقعا in game ـه Project c کجا

image_project_cars-28049-2520_0015.jpg

و in game ـه Drive club کجا!

ouw9_driveclub™_20150221150143.jpg mj3uozpn59xfu7hw7ny9.jpg 07fsa01zkm6b9v6qw9zl.jpg

حالا فکر کن همین تکسچرهای ضعیف و aaa های مشمعز کننده رو 12k رو از نزدیک ببینی!

به نظر من اصن ارزشش رو نداره بره ریسینگ باز که بخواد بره Project c هزینه کنه بره اون رزولیشن!

من شخصا اگر فن PC هم بودم حداقل هرچی رو بویلد میکردم این Project c رو بویلد نمیکردم:p

@aryamehr1368

عمولی از نام کاربریت خجالت بکش و افول کن حداقل:D اینجا هم ول نمیکنه ملتو هی میگه از عنقلاب لیبی:p

شانس آوردی بحث ریسینگ شد اومدم و BookMarkت کردم بره روز مبادا:p

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
الان که چه دقیقا؟

وعلا عنوان خاصی نیست که گیمر ها مخصوصا ریسینگ بازهارو ببره سمت خودش درPC! کیفیتی که نداره ب اون صورت کمیتش هم خیلی جای کار داره! در واقع عنوانی نیست که اصن ارزش این همه جیغ دست و هورا رو داشته باشه!

گول این تصاویری هم که میذارن نخور! (مشخص هیچ کدوم هم in game نیست) شات های کسایی که نسخه بتا رو pc بازی کردن رو بیین(از اگزوز پیکسل میزنه بیرون:D )

مشاهده پیوست 789725

مشاهده پیوست 789727

مشاهده پیوست 789735 مشاهده پیوست 789731 مشاهده پیوست 789736

به نظر من اصن ارزشش رو نداره بره ریسینگ باز که بخواد بره Project c هزینه کنه بره اون رزولیشن!

من شخصا اگر فن PC هم بودم حداقل هرچی رو بویلد میکردم این Project c رو بویلد نمیکردم:p

@aryamehr1368

عمولی از نام کاربریت خجالت بکش و افول کن حداقل:D اینجا هم ول نمیکنه ملتو هی میگه از عنقلاب لیبی:p

من نظرمو دادم با اون بچه هم کاری نداشتم خودش منو نقل قول کرد عنقلاب لیبی چ ربطی ب این تایپیک داره خرطوم جان؟

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
من نظرمو دادم با اون بچه هم کاری نداشتم خودش منو نقل قول کرد عنقلاب لیبی چ ربطی ب این تایپیک داره خرطوم جان؟

من میگم دوست باشید باهم! هم دیگه رو بوس کنید:p

حالا چون 200 میده (منم میدم:p ) به گیم PS4 ـه آمریکا خر است وAMD خر است !! نشد که !(به آرش هم چند صفه پیش میگفتی بچه! ) به من هم بگی بچه میذارم دستت تربچه:p

حالا مثل دوتا TwinkBoy هم دیگه رو بوس کنید عمو فری کیف کنه:p

ببین بخوای تا صفه 100 هم ادامه بدید دقیقا تا صفه 100 هم هرکی عقاید و افکار خودشو تایپ خواهد کرد و یک درصد هم دست از عقایدش (چه خوب چ بد) نخواهد کشید

نظر بنده گیم=کنسول! حالا دلایلش هم گفتم صفحات فبلی . ولی دلایل pc بازهای عزیز رو که میخوتم عمدتا به ارزون بودن بازی های کپی اشاره کردن خوب این انصافا برتری ای نیست که pc بازهای ایرانی برتری میدونن! خوده Nvidia هم کنسول میزنه!!

ببین بخوای تا صفه 100 هم ادامه بدید دقیقا تا صفه 100 هم هرکی عقاید و افکار خودشو تایپ خواهد کرد و یک درصد هم دست از عقایدش (چه خوب چ بد) نخواهد کشید 2

حالا مثل دوتا TwinkBoy هم دیگه رو بوس کنید عمو فری کیف کنه:p 2

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
اول خوش شروع کرد سنش هم از من پایین تر اون باید معذرت بخواد من هیچ جا نگفتم کنسول بد گفتم pc بهتره یکی از دلایلش هم گرونی بازیهاست واسه کسی ک درامد انچنانی داره بله ولی واسه ما ک قشر معمولی هستیم پول دو سه ماه بنزین ماشینمونو باید واسه چند ساعت بازی بدیم یا اون بچه ای ک پولاشو جمع میکنه تاچند ماه ی بازی بخره 200 تومن واقعا ظلمه میشه باpc بازی کرد و لذت برد کسایی هم ک دسته دوست دارن برنامه هاش برای اتصال دسته وجود داره حالا من موندم چطور چند ملیون واسه بازی میدی بیا شرح بده

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
اول خوش شروع کرد سنش هم از من پایین تر اون باید معذرت بخواد من هیچ جا نگفتم کنسول بد گفتم pc بهتره یکی از دلایلش هم گرونی بازیهاست واسه کسی ک درامد انچنانی داره بله ولی واسه ما ک قشر معمولی هستیم پول دو سه ماه بنزین ماشینمونو باید واسه چند ساعت بازی بدیم یا اون بچه ای ک پولاشو جمع میکنه تاچند ماه ی بازی بخره 200 تومن واقعا ظلمه میشه باpc بازی کرد و لذت برد کسایی هم ک دسته دوست دارن برنامه هاش برای اتصال دسته وجود داره حالا من موندم چطور چند ملیون واسه بازی میدی بیا شرح بده

مگه دادسراست که اون اول شروع کرد که معذرت بخواد:D مگه اینجا هم ESRB داره رده بندی سنی میذاری:p کسی که باید معذرت بخواد بی چون و چرا استارتر هست ! با این اسم تاپیکش!!! والا پاکستانی ها هم که کپی رایت و ESRB دارن نمییان از واژه کل کل استفاده کنن!!! تاپیک از زیر و بم غلط است!

باوو کوجا 1میلیون یزید پلاستیکی:p من خودم 1سال و نیم PS4 دارم یا 300 تومن 7تا بازی فیزییکی کردم! یدونه اول خریدم بازی کردم با30تومن کسر فروختم یکی دیگه کارکرده سر ب سر خریدم بعد همین روند! 1میلیون کسی میده که آرشیو میکنن که تعدادشون هم تو ایران کم نیست ناموسنگ! یکی هم هست تو همین ئی تی 9تومن داده سیستم جمع کرده ولی نمیتونه عناوین AAA+ ـه انحصاری های کنسول رو بازی کنه! برتری PC هم در پرفمنسش هست اونم با کلی خرج(اندازه خرج 7تا کنسول!) ولی چه فایده که تو یکی دو تا بازی خاص نمیشه از کل قدرتش استفاده کرد! دنیا 25ساله به این رسیده که بیشترین پرفورمنس با بیشترین بازدهی و کمترین هزینه=کنسول! کنسول هم با همون سخت افزارهایی اسمبل میشه که باهاش PC رو میسازن دیگه! اصن تقصیر آمریکاست همش:p

دسته و کیبورد هم که مبحث خاص خودشو داره و برتری دسته مشهوده(ریسینگ و بازیهای ورزشی و....خوب دسته برتره وشوتینگ هم کیبرد هم کنسول کیبرد ساپورت میکنه هم PC دسته! ولی دسته ی مخصوص مثلا سری جوی استیک های Logitech برای ریسینگ بازی کردن تو pc خودش 800تومن هزینه داره!! خوب مثلا تو ریسینگ و فیفا و...خوب آنالوگ و شعا چرخش آنالوگ(حالا ایرانی ها میگن شوک بهش:D ) خیلی بیتره از شعاع چرخش محدود با کیبرد و در شوتینگ بلعکس . البته شوتینگ با دسته تو کنسول از قبل Auto Smaller شده)

سرانگشتی بخوای حسال کنی چه تو نسل 7 چه نسل 8 یه سری بازی های انحصاری (که اسم ببرم زیاد میشه) و تجربه کردنشون ناموسنگ ارزش هزینه چند میلیونی رو داره سوده کمپانی های مادر هم از همین انحصاری هاست که ملت رو سوق میده به کنسول خریدن به جای از اون ور قضیه خوده کنسول قیمت ناچیزی داره

حالا بیخیال اینارو هفته بعد داریم با Tidus و الهه آتش داریم میریم 2به تک فیفا بزنیم در ps4 :p مییای با بنچمارکر هماهنگ کون:p

کشش نده اینارو هم اعصاب ندارم قرص خردم حتی نعوظ هم شکل نگرفته امروز برام:|

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
مگه دادسراست که اون اول شروع کرد که معذرت بخواد:D مگه اینجا هم ESRB داره رده بندی سنی میذاری:p کسی که باید معذرت بخواد بی چون و چرا استارتر هست ! با این اسم تاپیکش!!! والا پاکستانی ها هم که کپی رایت و ESRB دارن نمییان از واژه کل کل استفاده کنن!!! تاپیک از زیر و بم غلط است!

باوو کوجا 1میلیون یزید پلاستیکی:p من خودم 1سال و نیم PS4 دارم یا 300 تومن 7تا بازی فیزییکی کردم! یدونه اول خریدم بازی کردم با30تومن کسر فروختم یکی دیگه کارکرده سر ب سر خریدم بعد همین روند! 1میلیون کسی میده که آرشیو میکنن که تعدادشون هم تو ایران کم نیست ناموسنگ! یکی هم هست تو همین ئی تی 9تومن داده سیستم جمع کرده ولی نمیتونه عناوین AAA+ ـه انحصاری های کنسول رو بازی کنه! برتری PC هم در پرفمنسش هست اونم با کلی خرج(اندازه خرج 7تا کنسول!) ولی چه فایده که تو یکی دو تا بازی خاص نمیشه از کل قدرتش استفاده کرد! دنیا 25ساله به این رسیده که بیشترین پرفورمنس با بیشترین بازدهی و کمترین هزینه=کنسول! کنسول هم با همون سخت افزارهایی اسمبل میشه که باهاش PC رو میسازن دیگه! اصن تقصیر آمریکاست همش:p

دسته و کیبورد هم که مبحث خاص خودشو داره و برتری دسته مشهوده(ریسینگ و بازیهای ورزشی و....خوب دسته برتره وشوتینگ هم کیبرد هم کنسول کیبرد ساپورت میکنه هم PC دسته! ولی دسته ی مخصوص مثلا سری جوی استیک های Logitech برای ریسینگ بازی کردن تو pc خودش 800تومن هزینه داره!! خوب مثلا تو ریسینگ و فیفا و...خوب آنالوگ و شعا چرخش آنالوگ(حالا ایرانی ها میگن شوک بهش:D ) خیلی بیتره از شعاع چرخش محدود با کیبرد و در شوتینگ بلعکس . البته شوتینگ با دسته تو کنسول از قبل Auto Smaller شده)

سرانگشتی بخوای حسال کنی چه تو نسل 7 چه نسل 8 یه سری بازی های انحصاری (که اسم ببرم زیاد میشه) و تجربه کردنشون ناموسنگ ارزش هزینه چند میلیونی رو داره سوده کمپانی های مادر هم از همین انحصاری هاست که ملت رو سوق میده به کنسول خریدن به جای از اون ور قضیه خوده کنسول قیمت ناچیزی داره

حالا بیخیال اینارو هفته بعد داریم با Tidus و الهه آتش داریم میریم 2به تک فیفا بزنیم در ps4 :p مییای با بنچمارکر هماهنگ کون:p

باشه فردا نعوضت برگشت میام میگم

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469

یه جوری میگی سنش از من پایین تر بود،که انگار بچه ی دهه 40یی،
باو 3،4 سال که چیزی نی،2 هزار سال سن هم داشته باشی،بازم نپختی!!!
یعنی مشکل تو فقط 200 هزار تومن پول بازیه!!
چند صفحه پیش هم گفتم که نه فقط بازی های جدید ،حتی بازی های قدیمی هم به همین قیمت میخرم چون براش ارزش قاعلم و دارم آرشیو جمع میکنم....

پ.ن:با تشکر فراوان از استاد @JaroOBarghi

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
الان که چه دقیقا؟

مشاهده پیوست 789725

مشاهده پیوست 789727

مشاهده پیوست 789735 مشاهده پیوست 789731 مشاهده پیوست 789736

@aryamehr1368

اول از همه از اینکه توی این بحث شرکت کردی تشکر میکنم.
دوم اینکه بازی ای که ازش صحبت می کنیم، صرف نظر از اینکه بازی تا حالا سر و صدای زیادی کرده و به خاطر سیستم فیزیکی منحصربفردش، خیلیا از جمله خود من روش حساب وا کردیم، بازی تا عرضه نشه و بررسی و نقد نشه و خود من هم تجربش نکنم، نمی تونم در موردش نظر بدم، البته اگر ماشین زمان داری و جا برا سرنشین اظافه داره، من در خدمتم.
اما در مورد استودیوی سازنده که "اسلایتلی مد" هست، باید گفت همینطور که میدونی این استودیو دو تا از عناوین فرنچایز NFS رو با نام SHIFT به بازار عرضه کرده و علاوه بر تجربه ی شخصی خوب خود من، امتیازهای جالبی گرفتن، البته من امتیازات رو ملاک اصلی نمیدونم ولی به عنوان یه فاکتور تایید کننده قبولشون دارم، هر دو تا شماره، یه چیزی دور و بر GT5 گرفتن. درایو کلاب هم که اوضاع امتیازهاش اونقدر داغون هست که با امتیاز های کاذب بر و بچه های اسپانسرشده هم گویا از 7 تا بالاتر نرفته.

سوم اینکه اسکرین شات از نسخه ی بتایی که معلوم نیست رو چه تنظیماتی هست، دلیل قانع کننده ای نیست دوست من، از لینک زیر گیم پلی ویدئو رو روی PS4 نگاه کن بعد شاید نظرت عوش بشه:
http://www.gamespot.com/articles/watch-14-minutes-of-1080p-project-cars-ps4-gamepla/1100-6426650/

چهارم اینکه فکر نمی کنم منظور از کلمه ی up که تو نقل قول گذاشتم upscale باشه، فکر می کنم منظورش اینه که بازی این قابلیت رو داره که حتی تسکچر و آیتم ها رو متناسب با این رزولوشن اجرا کنه، می دونی 12کا یعنی 6 تا مانیتور 28 اینچ 4کا کنار هم، چند تا گرافیک های اند باید این مانیتورها رو تامین کنن؟ دوتا؟ سه تا؟ 10 تا؟ خیلی بیشتر، فقط جنبه ی تئوری داره دوست من. به خاطر همین هم نوشته up to. تازه یه عده تو آلمان تونستن GTA V رو روی 5000 تا بالا بیارن.
ایکاش بحث آپ اسکیل رو اصلا مطرح نمی کردی، میدونی من اصلا دوست ندارم بیام اینجا در مورد محدودیت کنسول صحبت کنم چون هم کنسول رو دوست دارم و هم کنسول بازا رو ولی از اونجایی که خیلی از پی سی بازا با این کلمه آشنایی ندارن و متاسفانه کنسول بازها اواخر عمر کنسول نسل قبل و از ابتدای کنسول نسل فعلی خیلی با هاش سرو کار دارن، باید یه توضیحی بدم:
upscale یعنی چه؟
upscale یعنی بازی ای مثل یونیتی که رزولوشن نیتیوش روی PS4 به مقدار 1600x640 پیکسل (اونم روی 30 فریم که این رقم تو صحنه های سنگین کمتر هم میشه) هست رو با یک TV با رزولوشن 1920x1080 بازی کنی، یعنی بازی رو بگیری و از چهار طرف بزرگش کنی تا با رزولوشن تی وی هم مقیاس بشه.
ما pCبازا بیشتر روی بازی های قدیمی که به نوعی برای رزولوشن های بالا مود شدن، باهاش سر و کار داریم.

پنجم اینکه اصلا من این بازی رو بولد نکردم، اون چیزی که بولد شده قدرت بی نهایت pC هست همون طور که با نوشته ی بولد شده ی پایین تصویر هم کاملا مشخصه، و گرنه هم من هم خودت می دونیم که من حالاحالاها نمی تونم گیمی رو 12کا تجربه کنم. تمام این چهار تا دلیل بالا هم برای این بود که بدونی صبح جمعه ای بیکاری زده به سرم و تو فرافکنی ای که در مورد پستم کردی، خواستم نقدی نوشته باشم، همین.
بالا بری دوست من پایین بیای، باید با این قضیه کنار بیای که 4K برای نسل بعدی کنسول (اگر عمر این نسل 7، 8 سال باشه) و حتی دو نسل بعد کنسول هست. چیزی که ما pCبازا الان با خرید یه مانیتور دو تومنی + دوتا کارت 1.5 تومنی داریم تجربه می کنیم.
پاینده باشی

Last edited:

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170

بازیهای انحصاری pc چیه مثلا ی سری بچه بازی ک واسه arash 1996 بدرد میخوره وگرنه اکثر بازیهای معروف حتما واسه pc میاد سازنده های بازی اینو خوب میدونن ک اگه فقط واسه کنسول بازی بسازن اون فروش واقعی رو نمیکنن نمونش call of 3 بود ک فقط واسه کنسول اومد و نتونست فروش لازم رو بکنه بله بعضی بازیها مثل ریسینگ و فوتبال منم میگم با دسته خوبه ولی هیچ موقع نمیتونی بازیهای اکشن رو با اون تمرکزی ک موس داره انجام بده اگه اینطور نبود چرا بازیهای جهانی اکشن شخص اول باpc انجام میشه درحالی ک با کنسول هم میشه انجام داد خرطوم اونجا تهران ک بازی میخری ازت کم میکنن ی چیز دیگه بت میدن همه ایران تهران نیست اینجا اصلا این بازیها رو نمیارن فقط باید برم مرکز استان

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469
من از تمامی کاربران به غیر از این یارو بالایی عذر خواهی میکنم،
شرمنده،
من اول با احترام باهاش حرف زدم،اما دیدم لیاقت نداره شدم یکی مثله خودش...
بازم شرمنده....

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
منم از همه غیر این بچه بالا عذرمیخوام با هرکس مثل خودش باید حرف زد تا دستش بیاد چطوری حرف بزنه

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
من از تمامی کاربران به غیر از این یارو بالایی عذر خواهی میکنم،
شرمنده،
من اول با احترام باهاش حرف زدم،اما دیدم لیاقت نداره شدم یکی مثله خودش...
بازم شرمنده....
یه مدت نبودم میبینم یه سری از دوستان شفیق دارن شعر سرایی میکنن و دیباچه ای هم راه انداختن،داداش شما اوضات خیلی خرابه یه فکری به حال خودت بکن...

یه سر برو شبکه آموزش،تو برنامه قند پهلو شرکت کن،یه پرینتم از پستات بگیر،مطمعن باش اول میشی....
شما ب این میگی احترام ب طرف میگی چرت و پرت نگو بعد انتظار داری حرفی نزنه هرکس ی سلیقه ای داره چرا حتما باید اعتراف کنه اون ک شما دوست داری درسته
همه جای گیلان رشت نیست,میدونستی من باباتم ,من و مامانت رفتیم تورو از پرورشگاه اوردیم ب مادر خر مغزت گفتم اینو نیار خیلی تخس خوش کرد توی الاغ مغز رو آورد اون زمان ک تو فاحشه خونه کار میکرد بایکی دیدمش ولش کردم همونی ک الان بهش میگی بابا خاک تو سرت بچه سرراهی بودی پدر مادر اصلیت. ک باهم زن و شوهر هم نبودن تو رو پس انداختن
داش تو ک نوشتی بزرگتری این چ وضعشه زشت ب مولا تو باید کوتاه میومدی

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
شما ب این میگی احترام ب طرف میگی چرت و پرت نگو بعد انتظار داری حرفی نزنه هرکس ی سلیقه ای داره چرا حتما باید اعتراف کنه اون ک شما دوست داری درسته

داش تو ک نوشتی بزرگتری این چ وضعشه زشت ب مولا تو باید کوتاه میومدی
خودت ک میبینی داداش خودش شروع کرد بهم میگه وضعت خرابه بعد میگه باهاش با احترام حرف زدم من از شما و بقیه دوستان عذر میخوام

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469

داداش،من بیشتر از کلمات شوخی و طنز استفاده کردم،بعدش این یارو زدش به دری وری منم به روش خودم جوابشو دادم!!!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
کاربران گرامی در صورتی که در تاپیک از الفاظ رکیک استفاده شود و به دادن پست اسپم ادامه داده شود.تاپیک حذف خواهد شد.
در صورتی که به باز بودن تاپیک تمایل دارید از دادن پست هایی با مضمون توهین خودداری نمایید.
با تشکر از همکاری شما...

بالا