برگزیده های پرشین تولز

کپچای جفنگ گوگل در سایت دیوار

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
آگهی من ثبت نمیشه بخاطر کپچای مسخره. کپچا میگه که عکس های مشابه را انتخاب کنید انتخاب هم میکنم بعد اتفاقی نمیفته و گزینه ای برای ادامه دادن نداره اینترهم میزنم بی فایده هست
متن کپچا: Select all pasta below. A sample image is on the right.
مثلا یه کیک نشون میده بعد زیر اون کیک بستنی غذا و... نشون میده من کیک ها رو انتخاب میکنم بعدش اینترهم میزنم اتفاقی نمیفته
مگه همون کپچای عدد و حروفی چش بود گوگل احمق

چی کار کنم؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سلام

دوست عزیز من شکلهای مختلفی از این کپچای گوگل را دیده ام که برای بیشترشون بآسانی میتونید جواب درست را پیدا کنید.
معمولا سئوال میکنه چند تصویر در قسمت پایین با تصویر نمونه (بالا سمت راست) همخوانی دارند ویا مشابه هستند.
نکته اینه که گاهی تا چهار تصویر مشابه را بایستی انتخاب و تیک کنی (تصویر نمونه شما کامل آپلود نشده تا مثال شما را جواب بدم).
امیدوارم مشکل شما حل بشه.

موفق باشی

Last edited:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
سلام

دوست عزیز من شکلهای مختلفی از این کپچای گوگل را دیده ام که برای بیشترشون بآسانی میتونید جواب درست را پیدا کنید.
معمولا سئوال میکنه چند تصویر در قسمت پایین با تصویر نمونه (بالا سمت راست) همخوانی دارند ویا مشابه هستند.
نکته اینه که گاهی تا چهار تصویر مشابه را بایستی انتخاب و تیک کنی (تصویر نمونه شما کامل آپلود نشده تا مثال شما را جواب بدم).
امیدوارم مشکل شما حل بشه.

موفق باشی
خوب این رو میدونم که آسونه و کاملا درکش میکنم نگفتم بلد نیستم گفتم بعد از انجام کار گزینه ای برای تایید کپچا نیست اینترهم که میزنم فرقی نمیکنه . فعلا که برام کپچای عددی نشون میده

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
احتمالا مشکل از کپچا نیست، اگر چنین بود برای بقیه هم باید چنین مشکلی وجود داشته باشه.
شاید صفحه مرورگر شما بدلیلی بصورت کامل بارگذاری نمیشه چون باید دکمه ای برای تائید داشته باشی (ویا با انتر باید جواب بده). بد نیست با یه مرورگر دیگه هم امتحان کنی.
معمولا اگر این نوع کپچا درست عمل نکنه میره روی کپچای عددی.
بهرحال خبر خوبیه که مشکلت حل شده.

موفق باشی

Last edited:

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
برای من اگه چند بار عکس های اشتباه انتخاب کنم، برای دفعات بعدی کپچای حروف (که البته اونم بعضی هاش واقعا مسخره و سخته!) رو نشون میده.

بالا