برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: مدت خدمت سربازی در سال 94 همچون گذشته 21 ماه خواهد بود.

سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: با توجه به استقبال خوبی که برای اعزام به خدمت در سال گذشته انجام شد، با موافقت سرلشکر فیروزآبادی ریاست محترم ستاد کل نیروهای مسلح قرار بر این شد که طول خدمت سربازی در سال 94 نیز 21 ماه باشد.

http://www.tabnak.ir/fa/news/490226/سربازی-21-ماه-شد

arash_dvb

Registered User
لایک‌ها
31
سلام.من اصلاندوز افتادم کسی هست؟یا تجربه داره؟بعدشم میگن مرزه و هر کس که اموزشی اونجا بیافته تقسیم بشه مرزبانی میدن حقیقت داره ایا؟

arash_dvb

Registered User
لایک‌ها
31
دوستان من نگرانم کسی نیست جوابمو بده؟یک اردیبهشت اعزامم اصلاندوز

Pars93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مالک اشتر اراک

هر کس 1 اردیبهشت 06 مالک اشتر افتاده این شماره رو اد کن توی وایبر یه گروه از هم پادگانی ها تشکیل دادیم

09365718071

AZAZEL

Registered User
لایک‌ها
341
افتادم مالک اشتر

اقا چطور جایی هست ؟ شیش صبح چطوری من اونجا باشم اخه :D

lionsg

Registered User
لایک‌ها
104
سلام.مگه بعد از انصراف از دانشگاه 1 سال مهلت نیست واسه اقدام ؟؟ من 10 ماه بعد اقدام کردم ولی برام غیبت زدن. قضیه چیه ؟

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان من میخواستم آموزشی که برم یک گروهان خاص بیوفتم مثلا گروه 4 میگند دوستان جایی که میخوام خدمت کنم راحته چطور میشه اونجا بیوفتم
شانسیه برگه ایی که میدند جات رو مشخص کردند یا مثلا 140 نفر اول که پر شد میرند گروهان بعدی یا تصادفی برگه به هر نفر میدند این جریانش چیه

hardforzist

Registered User
لایک‌ها
134
سلام.پدرم برای معافیت کفالت گرفتن برای من باید بره ارومیه،ایا لازمه که من هم برم؟

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
از دوستان کسی راننده نبوده داخل سربازی بیان کنه که خوبه یا نه ؟ مرخصی به چه صورته برای یک راننده
من لیسانس عمران هستم

bozorgmanesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
کسی در مورد معافیت کهیر چیزی میدونه؟ من دو ماهه بدنم کهیر میزنه دوبار هم دکتر رفتم کلی امپول و قرص خوردم :( هنوز هم خوب نشده
در ضمن الان معافیت تحصیلی دارم
ممنون
سلام
منم میخوام واسه کهیر و آنژیوادم درخواست بدم.قبلش این پست شمارو دیدم خواستم راهنمایی بخام.
شما اقدام کردین یا نه؟اگه اقدام کردین خواهشا برام از جو بیمارستان و امکان معاف شدن یا نشدن بگین.
2 هفته بعد کمیسیون دارم(بیمارستان خانواده تهران).مدرکم لیسانسه.4 ماه هس که خدمتم(ارتش).معاف از رزم هستم(واریکسل)
پیشاپیش از پاسختون ممنونم

bozorgmanesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام تشکر میکنم از همه دوستانی که این فضارو ایجاد کردن
جواب بدین خواهشا...........آخه 2 هفته بعد وقت آخرین کمیسیونمه تاحالا که کارا خوب پیش رفته.
از دوستاتون کسی با کهیر و آنژیوادم معاف شده؟(بند 19 بیماری های پوستی.معاف)
خواهشا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه....دارم از استرس میمیرم

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
از دوستان کسی راننده نبوده داخل سربازی بیان کنه که خوبه یا نه ؟ مرخصی به چه صورته برای یک راننده
من لیسانس عمران هستم

بستگی به جا داره، مثلا جایی که ما بودیم اصلا خوب نبود چون صبح تا شب باید بیرون باشی تقریبا میشه گفت مرخصی نمیدادن به راننده مگه اینکه یکی رو پیدا میکرد و ماشین رو بهش تحویل میداد.
ولی باز هم بستگی به جا داره و هم اینکه راننده کی بشی.

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
بروبچ سلام.اول اردیبهشت اعزامیم.ّپایگا نوژه همدان
کسی نیست????
میگن لیسانس وظیفه هارو ازونجا میفرستن پادگان سمنان
درسته این موضوع?

bozorgmanesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام تشکر میکنم از همه دوستانی که این فضارو ایجاد کردن
جواب بدین خواهشا...........آخه 2 هفته بعد وقت آخرین کمیسیونمه تاحالا که کارا خوب پیش رفته.
از دوستاتون کسی با کهیر و آنژیوادم معاف شده؟(بند 19 بیماری های پوستی.معاف)
خواهشا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه....دارم از استرس میمیرم[/QUOT
کسی نیس جواب بده؟؟؟؟بابااااابابابااااااااا
2 هفته دیگههههههههههههههه آخرین کمیسیونمه.......
کسی اطلاعاتی داره بگه خواهشااااااا
دارم از استرس میمیرممممممم
ممنون

hamidjanbozorgi

Registered User
لایک‌ها
146
سلام دوستان بنده سال 89 جراحی آب مروارید انجام دادم و دکترم بهبنده گفتن که پرده بینایی چشمت لقه و ممکنه با فشار زیاد بهت آسیب برسه.... چند ماه بعد برای معاینه رفتم گفت که شما معافی ... حالا میخوام بدونم آیا این آب مروارید و پرده بینایی میتونه باث معافی بشه ؟؟؟ متولد 74 میخوام اقدام کنم اما میترسم معاف نشم مجبور بشم برم سربازی..ممنون

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
سلام دوستان بنده سال 89 جراحی آب مروارید انجام دادم و دکترم بهبنده گفتن که پرده بینایی چشمت لقه و ممکنه با فشار زیاد بهت آسیب برسه.... چند ماه بعد برای معاینه رفتم گفت که شما معافی ... حالا میخوام بدونم آیا این آب مروارید و پرده بینایی میتونه باث معافی بشه ؟؟؟ متولد 74 میخوام اقدام کنم اما میترسم معاف نشم مجبور بشم برم سربازی..ممنون

آب مروارید به احتمال زیاد معافیت داره. هر چقدر مدرک تحصیلیت هم پایین تر باشه برای معافیت چشم بهتره و راحت تر معاف میکنن.

• Like
Reactions: L+X
بالا