برگزیده های پرشین تولز

ارسال پست به رزبلاگ با php

nsco

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوستان
نیاز به برنامه نویسی داریم که بتونه کدی بنویسه که بشه با Php مطلب به رزبلاگ ارسال کند لطفا کسایی که می تونند اعلام کنند و مبلغ طراحی را نیز ارسال کنند با تشکر

فقط پ خ کنید و اینجا چیزی ننویسید ممنون.

gazmeh13

Registered User
لایک‌ها
109
فکر نکنم بشه !
ما با کلی کلک و ... اونم تحت وین به زور میفرستیم با php که دیگه جای خود دارد .

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
فکر نکنم بشه !
ما با کلی کلک و ... اونم تحت وین به زور میفرستیم با php که دیگه جای خود دارد .
سلام
از اونجایی که PHP خیلی ساده تر از خیلی از زبون های دیگه هست بدون نیاز به زور توانایی هر کاری رو داره دوست خوبم...
nsco عزیز پ.خ چک شود...

gazmeh13

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
از اونجایی که PHP خیلی ساده تر از خیلی از زبون های دیگه هست بدون نیاز به زور توانایی هر کاری رو داره دوست خوبم...
nsco عزیز پ.خ چک شود...
والا من تا حالا کار نکردم ولی میشه بگید چجوری ؟ :eek:

nsco

Registered User
لایک‌ها
120
والا من تا حالا کار نکردم ولی میشه بگید چجوری ؟ :eek:
ممنونم از همه دوستان برای این دوستمون بگم که بله با پی اچ پی میشه من خودم شخصا قبلا این کار را برای سیستم های دیگه انجام دادم اما چون الان پروزه ای که دستمه باید تحویل بدم زودتری و این قسمتی از پروژه هست گفتم به صورت موازی بشه که یکی از دوستان یاری کنن و این طوری کار زودتر پیش بره اما گویا دوستان یا از مبالغ سر رشته ای ندارند یا اینکه نمی دونم چطور فکر می کنن قیمت هایی می گن که ادم می مونه ( یا ما از مشتریامون خیلی کم می گیریم یا دوستان فکر می کنن خبری هست حالا کدومه خدا عالمه )
باز از همه دوستان ممنونم
و بابت پاسخ شما دوست عزیز پی اچ پی رو دسته کم نگیر تا حالا کاری نشده در سطح وب بخوایم انجام بدیم و کم بیاره خیلی راه ها داره برای این کار یکی از دستوراتش cURL

دوستانی که توانایی انجام این طور چیزها را با قیمت های درست دارند پیام بدهند ممنون میشویم در ضمن کار ما همین یک دونه نیست این نمونه هست که مشخص بشه چند مرده ...
که کارهای دیگر هم به این دوستانمون معرفی کنیم بازم ممنونم.

majid gh

Registered User
لایک‌ها
53
با سلام و درود
از اونجایی که جهت ورود به رزبلاگ به یک توکن که در صفحه مخفی هست نیاز دارید کمی کار سخت میشه اما برای کار بر روی لوکال هاست راحت تر هست اما یک قیمت منطقی بفرمایید در خدمت هستم
موفق باشید

gazmeh13

Registered User
لایک‌ها
109
ممنونم از همه دوستان برای این دوستمون بگم که بله با پی اچ پی میشه من خودم شخصا قبلا این کار را برای سیستم های دیگه انجام دادم اما چون الان پروزه ای که دستمه باید تحویل بدم زودتری و این قسمتی از پروژه هست گفتم به صورت موازی بشه که یکی از دوستان یاری کنن و این طوری کار زودتر پیش بره اما گویا دوستان یا از مبالغ سر رشته ای ندارند یا اینکه نمی دونم چطور فکر می کنن قیمت هایی می گن که ادم می مونه ( یا ما از مشتریامون خیلی کم می گیریم یا دوستان فکر می کنن خبری هست حالا کدومه خدا عالمه )
باز از همه دوستان ممنونم
و بابت پاسخ شما دوست عزیز پی اچ پی رو دسته کم نگیر تا حالا کاری نشده در سطح وب بخوایم انجام بدیم و کم بیاره خیلی راه ها داره برای این کار یکی از دستوراتش cURL

دوستانی که توانایی انجام این طور چیزها را با قیمت های درست دارند پیام بدهند ممنون میشویم در ضمن کار ما همین یک دونه نیست این نمونه هست که مشخص بشه چند مرده ...
که کارهای دیگر هم به این دوستانمون معرفی کنیم بازم ممنونم.
با curl مگه هدر ارسال نمیکنید ؟! باید بگم من خودم قبلا خواستم واسه رزبلاگ سوکت بنویسم تقریبا هم موفق بودم ولی تو ارسال پست کلا بیخیال شدم اخه یه سری اطلاعات رو وقتی کلیک میکنی که بفرسته به صورت رندومه که اصلا معلومنیست از کجا میاد :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
من قبلا نوشتم و الان کار هم میکنه و مشکلی نداره .
ولی مساله اصلی اینه که حجم متن ارسالی شما برای هر پست باید زیر 60 کیلو بایت باشه و چون به احتمال خیلی زیاد میخواین وبلاگ برای پست زدن از نتایج جستجوی گوگل بزنید , رزبلاگ به درد نمیخوره و حجم متن پست خیلی بالاتر میره .
ولی بلاگ اسکای / ثامن بلاگ و اینا هیچ کدوم چنین محدودیتی ندارن و مثل آب خوردن میشه توشون پست زد ! مخصوصا بلاگ اسکای اگر اکانت قدیمی داشته باشید سه سوته میشه راه انداخت .

developer667

Registered User
لایک‌ها
10
برای گرفتن اطلاعات و پردازش روی اونها از cURL استفاده می شه، اما برای ورود باید یک نشست ایجاد بشه، این نشست باید هری رو ارسال کنه که ما می تونیم انجام بدیم براتون، لطفاً قیمت پیشنهادیتون رو پ.خ بفرمایید.

HADEE16

Registered User
لایک‌ها
22
پیامتون رو چک کنید

بالا