برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
سبک تعویض هارو داشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولی تعویض شد و واسه دومی گذاشتن که دوباره رو متوقف کنن!!!!!!!!!!!!!
اولش دوتایی اومدن بالا. بعد هازارد که افتاده بود رو زمین و مشغول غش و ضعف بود، مربی جلوی ورودشون رو گرفت. هازارد که سه چهار دقیقه غلت زد و بالاخره پا شد، بازم واردشون نکرد. بعد تابلوی اولین تعویض رفت بالا. فابرگاس مثلا اصلا ندید تابلو رو. بعد تعجب کرد. بعد نقابش رو زد بالا و شروع کرد با همه دست دادن. داور هم بوق ایستاد نگاه کرد. مونده بود بره با دخیا هم دست بده. خلاصه فقط بیرون اومدن آقا یک دقیقه کامل طول کشید.

با سوت بعدی تابلوی دوم رفت بالا. این بار دیگه داور به هازارد گفت زودتر بره بیرون (چه شهامتی به خرج داد) و خلاصه ایشون هم تشریف برندن بیرون. فقط همین دو تا تعویض دو دقیقه از بازی رو کشت. جدا مورینیو می‌تونه در مورد فوتبال کتاب بنویسه. اما فقط فصل‌ چگونگی گند زدن به بازی، و فصل کشتن زمان به روش‌های نوین، بخش‌های حرفه‌ای کتابش خواهند بود.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این PSG واقعا سر جنگ گذاشته با ما!!!!!!!
الان هم مدیر PSV اعلام کرده که منچستر و PSG به دنبال دیپای هستن...
سیتی هم که داره بازیش رو میبره و فاصلش رو با ما کم میکنه...
بازی این هفته خیلی مهم هستش، مهمتر از بازی با چلسی همونطور که قبلا گفتم، بازی تو لیورپول هستش و با این همه مصدوم، میخوایم بازی رو از دست ندیم...
از همونی که میترسیدم سرمون اومد، فقط خدا خدا میکردم که تلفات ندیم و به این بازی برسیم، که نشد...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
هر چقد بگی کمه معین :D
همین افشین تاپیکو بعد یه همچین بازی ئی به آتیش می کشید :p:p
افشین و میلاد و کامران قبل نیم فصل بن دانم بودن، بقیه احتمالاً دسترسیمون قطع میشد :D
تکلیف من هم که مشخصه ;) :D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این PSG واقعا سر جنگ گذاشته با ما!!!!!!!
الان هم مدیر PSV اعلام کرده که منچستر و PSG به دنبال دیپای هستن...
سیتی هم که داره بازیش رو میبره و فاصلش رو با ما کم میکنه...
بازی این هفته خیلی مهم هستش، مهمتر از بازی با چلسی همونطور که قبلا گفتم، بازی تو لیورپول هستش و با این همه مصدوم، میخوایم بازی رو از دست ندیم...
از همونی که میترسیدم سرمون اومد، فقط خدا خدا میکردم که تلفات ندیم و به این بازی برسیم، که نشد...

دیپای قرار باشه جایی بره 100% میاد یونایتد بخاطر فن خال

پی اس وی هم رسما تایید کرد که یونایتد برای خرید دیپای وارد عمل شده

:D:D:D:D:D:D

یعنی من عاشق این تیکه‌هات هستم. کوتاه، موجز و برنده. بالاخره استاد آدم همینگوی باشه، همین میشه دیگه ;)
:D:D:general601:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بنظر من خرید دفاع راست جزو اولویتهامون نباید باشه. چون واقعابازیکنهای زیادی واسه این پست داریم. حتی اگه رافا$ل رو رد کنیم باز والنسیا، جونز، مک نیر، سیدو یانکو و گیلرمو والرا هستن.
بجای گرفتن کلاین از سوتون بهتره که شنیدرلین رو ازشون بگیریم. بنظرم تو پست کریک اول وراتی و بعد شنیدرلین گزینه های خیلی خوبی هستن.
برادر من این تخم مرغ شانسی هایی که گفتیو قبلا باز کردیم همش پوچ بوده :D یه دفاع راست که بتونه خوب سانتر کنه شدیدا نیاز داریم
فیفا که نیست خودمون کنترلش کنیم :D جونز و مک نیر که سرعت ندارن. رافائل هم کلا موجیه یهو تو یه بازی بزرگ کار دستمون میده. پروفسور والنسیا هم که ولش کن خودت میدونی چی میخوام بگم(اینو ببرنش مسابقات اسبدوانی روش شرط بندی کنن برای درامد زایی باشگاه بهتره):D مرگ اوانز بازی یانکو رو دیگه از کجا دیدی؟:D:D:D

کلا تو لیگ برتر مدافعین کناری باید بهتر یا هم سطح وینگر ها باشن

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
افشین من میگم دفاع راست جزو اولویتهامون نباید باشه ولی اگه تونستیم یدونه خوبش رو بخریم مثل کولمن و کلاین خوب بخریم این که بد نیست ولی اول بودجه خرید رو واسه بازیکنهایی که نیاز داریم هزینه کنیم و اگه چیزی باقی موند بدیم دفاع راست بخریم.
راستی صحبتهای مبنی بر احتمال معاوضه کلاین و چیچاریتو هم شنیده میشه.
راستی امروز بنتکه باز گل زده و لیورپول هم حذف شد.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تکلیف من هم که مشخصه ;) :D
:general304::general304::general304:
شما که لحظه معرفی مربی احتمالاً به کل یوزرتون پاک میشد مجبور بودیم در کنارمون یوزر New Ali تاریخ عضویت 2015 داشته باشیم :D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
:general304::general304::general304:
شما که لحظه معرفی مربی احتمالاً به کل یوزرتون پاک میشد مجبور بودیم در کنارمون یوزر New Ali تاریخ عضویت 2015 داشته باشیم :D
یک ربعه دارم میخندم.
دخترم هی می‌پرسه، چی شده، چی خوندی؟ منم میگم برو بخواب بابا. صبح باید زود بیدار بشی. چی بگم بهش؟ فکر می‌کنه باباش داره مطالب بسیار حساس جهانی رو بررسی می‌کنه و نتایج مطالعات بسیار عمیقش، موجب تغییرات کیفی در وضعیت جیب خالی ابوی خواهد شد ;)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یک ربعه دارم میخندم.
دخترم هی می‌پرسه، چی شده، چی خوندی؟ منم میگم برو بخواب بابا. صبح باید زود بیدار بشی. چی بگم بهش؟ فکر می‌کنه باباش داره مطالب بسیار حساس جهانی رو بررسی می‌کنه و نتایج مطالعات بسیار عمیقش، موجب تغییرات کیفی در وضعیت جیب خالی ابوی خواهد شد ;)
:D:D:D

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
تو بازی دیروز تیم زیر 21 ساله ها، رابین بازی کرده. رافائل و عدنان مصدوم شدن که یجا خوندم ممکنه دنده رافائل شکسته باشه و عدنان هم از ناحیه زانو مصدوم شده.
بازار اخبار ممفیس دیپای و ناتانیل کلاین و هوملس و گوندوغان داغه. بعضی سایتها، پاریسیها رو هم در قضیه دیپای وارد کردن ولی خوب خیلی از سایتها گفتن قضیه تموم شده است ولی واسه طرفداران یونایتد تا عکس طرف رو کنار دیوار آجری نبینن باور نمیکنن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تو بازی دیروز تیم زیر 21 ساله ها، رابین بازی کرده. رافائل و عدنان مصدوم شدن که یجا خوندم ممکنه دنده رافائل شکسته باشه و عدنان هم از ناحیه زانو مصدوم شده.
بازار اخبار ممفیس دیپای و ناتانیل کلاین و هوملس و گوندوغان داغه. بعضی سایتها، پاریسیها رو هم در قضیه دیپای وارد کردن ولی خوب خیلی از سایتها گفتن قضیه تموم شده است ولی واسه طرفداران یونایتد تا عکس طرف رو کنار دیوار آجری نبینن باور نمیکنن.
آره واقعا...
بایرن رو هم به جریان دیپاي بیافزا...
موقع نقل و انتقالات که میشه این لندنی ها خودشون رو می میدن...
تا امسال که هیچوقت کل pl اینقدر خرج نکرده بودن، مخصوصا تیم ما، بهمین دلیل شایعات خیلی شدیدتر خواهد بود امسال...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
از بابت دیپای خیالم راحته، مخصوصاً الان که تیم جون گرفته ون حالو ول نمیکنه بره جای دیگه نیمکت نشین شه!
ولی در کل امیدوارم امسال تند و تیز خریدارو انجام بدن و تو ددلاین دی بشینیم تاپیک بقیه تیمما رو بخونیم :D

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دیپای یونایتدیه شک نکن
از لحاظ پول دادن که پارسال ثابت کردن رئال هم ممکنه جلومون کم بیاره!
خود دیپای هم مدیون فن خال هست و مطمئنا بخاطر اون میاد یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
وضعیت دخیا چجوریه؟خودش هنوز حرفی نزده در مورد رفتن یا موندن؟
نه عباس جان. هیچ حرفی نزده دخیا. وضعیتش هم کاملا مبهمه. سایتها منجمله گل هم گفتن که با رئال به توافق رسیده و مونده توافقات بین دو باشگاه! به هرحال اگه تمدید نکنه بالطبع تابستون فروخته میشه و اگه قراره این اتفاق بیفته امیدوارم همون اول تابستون ردش کنن و جایگزینش هم سریع مشخص بشه. گزینه های موجود: والدس که واس ماس!، آسمیر بگوویچ، سمیر هندانوویچ، پیتر چک که چلسی نمیدش به ما!،برند لنو دروازه بان جوان بایرن لورکوزن که ازش به عنوان نویر دوم نام برده میشه، تراشتگن و فریزر فارستر که تا جایی که میدونم بیشترین کلیت شیت رو این فصل تا اینجای کار با سوتون داشته و البته الان مصدومه و نکته مهم اینه که انگلیسیه و 4 روز دیگه فیلش یاد هندستون نمیکنه!
از طرفی اگه قرار باشه دخیا بره رئال باید به عنوان یک آپشن قوی در جذب یکی از ستاره های رئال ازش استفاده کنیم.
البته هنوز چیزی معلوم نیست و شاید هم قراردادش رو تمدید کرد و موند.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
احساس میکنم با توجه به مصدومیت های زیاد مودریچ اینو نگه نخواهند داشت ی جایگزین میخرن اینم سر بسر با دخیا یجورایی میندازن ب یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب نویل هم بزرگترین(مهمترین) خرید تابستانی رو، تمدید قرارداد دخیا دونسته...
http://www.goal.com/en/news/11/tran...uniteds-best-summer-signing-phil?ICID=HP_BN_1
میگن که پیشنهاد هم واسه لواندوفسکی دادیم، من کی که خیلی موافقم ولی بعید میدونم همچین انتقالی انجام بشه...
بازی دیشب رو هم فکر میکنم همه دیدن، وراتی آنچنان موفق نبود، ولی خوب از پا به توپ بودنش و خوش فکر بودنش فوق العاده خوشم اومده بود...

بالا