برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

sam.

Registered User
لایک‌ها
11
اگه از وردپرس استفاده میکنی افزونه Popover رو من دارم که کاملا نیازت رو برطرف میکنه
پ.خ دادم
کد این رو میخوام نه افزونه!
افزونه اختصاصی هم برای یک چیز دیگه میخوام ! کسی که میتونه افزونه بنویسه پی ام بده

megalomaniac

Registered User
لایک‌ها
75
درود.هر گونه سو استفاده و انتشار رایگان پوسته قطعا برخورد قانونی خواهد داشت و تمام خریداران با رسید دریافتی هنگام خرید حق انتشار پوسته را ندارند.یا حق

سلام خسته نباشید. چند سوال داشتم از حضور شما. افزونۀ خرید فایل شما اختصاصی است یا از یک افزونۀ عمومی استفاده کرده و آن را بهینه‌سازی کرده‌اید؟ اگر افزونه اختصاصی است، آیا آن را برای فروش عرضه می‌کنید؟ چرا پی‌لاین را انتخاب کردید و از درگاه‌های معروف‌تری مثل زرین‌پال استفاده نکردید؟ ممنون می‌شوم اگر پاسخ بدهید.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
توی ایران واسه گرفتن محصولت اذیت نشدی؟
سلام نه ! خود پست ایران آورد در خونه تحویل داد.
ی توضیح مختصر میدی؟
دقیقا کجاش رو توضیح بدم؟ :D از سایت خرید میکنی بعد صبر میکنی تا بیاد دم در. اگه محصولات تعداد و هزینشون زیاد باشه پست زنگ میزنه میگه بیا خودت ببر.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام نه ! خود پست ایران آورد در خونه تحویل داد.

دقیقا کجاش رو توضیح بدم؟ :D از سایت خرید میکنی بعد صبر میکنی تا بیاد دم در. اگه محصولات تعداد و هزینشون زیاد باشه پست زنگ میزنه میگه بیا خودت ببر.
ب همین راحتی؟ تو گمرک گیر نکرد؟ چطوری پرداخت کردی پولشو؟
تاحالا شنیدی جنسی ک از علی اکسپرس خریداری میشه تو گمرک گیر کنه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
نه بنده وساطت کردم مشکلی نبود

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
اره به همین راحتی :D فقط زمان رسیدن محصول به دستت کلافه کنندست.
اگه وب مانی داشته باشی خودت میتونی پرداخت کنی مشکلی نداره. اگه نه هم میتونی بدی یکی برات پرداخت کنه یا از واسط ها که تو همین انجمن هم تعدادشون کم نیست بخری.
نه نشنیدم.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
ش
اره به همین راحتی :D فقط زمان رسیدن محصول به دستت کلافه کنندست.
اگه وب مانی داشته باشی خودت میتونی پرداخت کنی مشکلی نداره. اگه نه هم میتونی بدی یکی برات پرداخت کنه یا از واسط ها که تو همین انجمن هم تعدادشون کم نیست بخری.
نه نشنیدم.

شما خودت خریدی یا با واسطه‌؟

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
یه چیزی بگم ؟ واقعا پوسته زیبا و استایل فوق العاده و در عین حال سبکی رو داره ... بخری مطمئنم پشیمون نمیشه ولی خب می دونم زورت میاد این کارو کنی

فکر کن بشینی چندین روز یه چیز جدید بسازی کلی وقت بزاری و خسته بشی آخرش یکی بیاد کارتو رایگان یا با قیمتی پایین تر از ارزش واقعیش به کس دیگه ای بده چه حالی بهت دست می ده ؟ (البته بگذریم که این کار دزدیه )

مگه من میگم پوسته بد و سنگینی؟
تخفیف میخوام :(

hamidjanbozorgi

Registered User
لایک‌ها
146
دوستان عزیز بنده یه سایتی زدم (یک ماه بیشتره) اینم الکسا که همینجوری داره میاد پایین : http://www.alexa.com/siteinfo/radioparsi.ir#trafficstats بیشتر از 300 تا لینک بیلدینگ انجام شده اما فقط 43 تا لینک رو شناسایی میکنه ... چرا اینجوریه ؟؟؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دوستان عزیز بنده یه سایتی زدم (یک ماه بیشتره) اینم الکسا که همینجوری داره میاد پایین : http://www.alexa.com/siteinfo/radioparsi.ir#trafficstats بیشتر از 300 تا لینک بیلدینگ انجام شده اما فقط 43 تا لینک رو شناسایی میکنه ... چرا اینجوریه ؟؟؟
تعداد دامنه هایی ک لینک سایت توشون هست رو نشون میده. درضمن آپدیت الکسا کلا طولانیه یکم. البته یکماه هم زوده واسه قضاوت :دی

signul

Registered User
لایک‌ها
938
خریدت مبلغش زیاد باشه تو گمرک اذیت می کنند و پول می گیرن برای ترخیص
فک کنم بیش از 1000 دلار خرید داشته باشی گمرک اجازه ترخیص نمی ده و پول می خواد که با یه ترخیص کار می تونی حل کنی این موضوع رو

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
فک کنم بیش از 1000 دلار خرید داشته باشی گمرک اجازه ترخیص نمی ده و پول می خواد که با یه ترخیص کار می تونی حل کنی این موضوع رو
خرید های بالای 50 دلار گمرک میخوره و خریدهای بالای 1200 دلار باید کارت بازرگانی داشته باشی البته برای زیر 2 تا زیاد گیر نمیدن
ولی ارزش نداره چون هزینه گمرک یک گوشی که گرفتم شد 128 تومن + 18 تومن پست + 40 روز صبر کردن

همینجا یه چند مین برو جمهوری بخر راحت

واسطه تو انجمن هست زیاده

تو گمرک هم جنس نمیمونه مگه اینکه کالای ممنوعه باشه مثلا 18+ یا ابریشم و ...

چرا پی‌لاین را انتخاب کردید و از درگاه‌های معروف‌تری مثل زرین‌پال استفاده نکردید؟ ممنون می‌شوم اگر پاسخ بدهید.

پای لاین خیلی خیلی بهتر از زرین هست :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
خرید های بالای 50 دلار گمرک میخوره و خریدهای بالای 1200 دلار باید کارت بازرگانی داشته باشی البته برای زیر 2 تا زیاد گیر نمیدن
ولی ارزش نداره چون هزینه گمرک یک گوشی که گرفتم شد 128 تومن + 18 تومن پست + 40 روز صبر کردن

همینجا یه چند مین برو جمهوری بخر راحت

واسطه تو انجمن هست زیاده

تو گمرک هم جنس نمیمونه مگه اینکه کالای ممنوعه باشه مثلا 18+ یا ابریشم و ...

چرا پی‌لاین را انتخاب کردید و از درگاه‌های معروف‌تری مثل زرین‌پال استفاده نکردید؟ ممنون می‌شوم اگر پاسخ بدهید.

پای لاین خیلی خیلی بهتر از زرین هست :)

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
فکر کردن واقعا "مصطفی" رو ثبت کردی :eek:
اگه Mostafa رو ثبت میکردی حداقلش ۲ ۳ میلیونی میزدی به جیب :general703:
نه بابا با بازار الان اگه خود o شو هم ثبت می کردم باز هم فروشش سخت بود چ برسه به حرف از قیمتش زدن

megalomaniac

Registered User
لایک‌ها
75
دوستان سازندۀ این تبلیغات فلش که خیلی حرفه‌ای هستند را می‌شناسید؟ سایت طراحان زیادی را بررسی کردم اما کیفیت کار هیچ کدام به اندازه تبلیغات فلشی برندهای معتبر که سبک خاصی هم دارند نبود. طراح این تبلیغات را به من معرفی کنید لطفا.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
دوستان سازندۀ این تبلیغات فلش که خیلی حرفه‌ای هستند را می‌شناسید؟ سایت طراحان زیادی را بررسی کردم اما کیفیت کار هیچ کدام به اندازه تبلیغات فلشی برندهای معتبر که سبک خاصی هم دارند نبود. طراح این تبلیغات را به من معرفی کنید لطفا.
رو بنر های فلش کلیک راست کن سایت طراحو ببین.

بالا