برگزیده های پرشین تولز

یاد گیری برنامه نویسی اندروید

nmihan-milad

Registered User
لایک‌ها
41
با سلام
دوستان میخواهم برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم .باید ازکجا شروع کنم چه زبانی یاد بگیرم و روی چه کامپایلری باید اجرا کنم
ممنون میشم جواب بدید

satiseven

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
اول از همه از طریق گوگل sdk رو دانلود کنید چون روی هر نرم افزاری بخواید کار کنید نیازتونه، حتما javaRunTime بر روی سیستمتون نصب شده باشه
گوگل خودش یک نرم افزار رو به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده که فکر کنم اسمش android stadio باشه کلا سعی کن از مرجع های اصلی استفاده کنی
خوبه که می خوای اندروید یاد بگیری، الان خیلی پر استفاده شده، تبریک می گم

طراحی سایت
طراحی سایت در تبریز طراحی سایت در کرج طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت در قزوین طراحی سایت در مشهد طراحی سایت در تهران

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244

sajad70

Registered User
لایک‌ها
22
سلام منم ميخوام ياد بگيرم

rahmat29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یک سر به وبسایت های زیر بزن
vogella.com

androidhive.info

tahlildadehins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام
دوستان میخواهم برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم .باید ازکجا شروع کنم چه زبانی یاد بگیرم و روی چه کامپایلری باید اجرا کنم
ممنون میشم جواب بدید

سلام منم ميخوام ياد بگيرم

برای یادگیری برنامه نویسی اندروید پیشنهاد می کنم که به این چیزایی که برای لینک می کنم مراجعه کنی تا شروع خوبی داشته باشی و با ذهنی آماده همه مطالب رو بتونی به خوبی یاد بگیری..چون اگه من بخوام الان یادت بدم یا فرضاً بگم که خب برو اول جاوا رو یاد بگیر و بعدش ADT رو نصب کن و بعدش بیا AVD بساز و بعد شروع کن به کار کردن تا یاد بگیری... میدونم اینجوری فایده نداره و منم که نمیتونم بیام کل اندروید رو بخوام توی اینجا کامل آموزش بدم( حتی اگه بلد بودم کامل هم نمیتونستم! :-D )
واسه همین فقط به همین مقدار توضیح بسنده می کنم که برای اینکه اندروید رو بخوای یاد بگیری باید اول با برنامه نویسی جاوا یا سی شارپ آشنا بشی و حتی به سطح حداقل متوسط برسی تا بتونی برنامه های خوب اندروید رو آروم آروم پیاده سازی کنی و هر چقدر هم بیشتر تمرین کنی تجربه و توانایی و مهارتت هم میره بالاتر و بهتر می نویسی.
بعدش هم باید بیای یا با استفاده از اکلیپس- یا اندروید استودیو - (برای زبان جاوا) و یا با استفاده از xamarin ( برای برنامه نویسی با c#) کارت رو شروع کنی و به برنامه نویسی اندروید بپردازی.
حالا خیلی مسائل مختلفی هم این وسط هستش طبیعتاً که خودت باید تلاش کنی و با پشتکار و آموزش های لازمی که می بینی اون رو طی کنی تا به قله موفقیت برسی;)
یه سری از منابع رو برات در زیر قرار میدم که میتونه تا سطوح بالایی از برنامه نویسی اندروید ببرتت( اما یادت نره که پایه اصلی برنامه نویسی اندروید، دونستن زبون برنامه نویسی جاوا یا سی شارپ هستش- و ترجیحاً هم جاوا البته - )

مقالات آموزش اندروید
کتاب های آموزش اندروید
مجموعه فیلم آموزش اندروید

این هم یه دوره کلاس آموزش اندروید هست که می تونه خیلی به درد بخور و مفید باشه با توجه به شناختی که از استاد دوره دارم

امیدوارم توضیحاتی که دادم براتون مفید باشه و به دردتون بخوره...اگه که خوب و به درد بخور بود همینجا و به دوستای دیگه هم بگین که شاید مشکل اونا هم باشه و بتونن بهتر تصمیم بگیرن و مثل شما خیلی چیزا رو یاد بگیرن و مشکلاتشون هم حل بشه توی این زمینه ;-)
به امید موفقیتتون و اینکه به زودی اولین برنامه های اندرویدتون رو ببینیم :)

بالا