برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
دوستانی که از ظاهر گوشی تکراری خودشون خسته شدن رام شیائومی v6که دوستمون بالا اشاره کردن رو مدنظر داشته یاشن.بند از ابدیت های قبلی این رام دانلود واستفاده کردم که از معایبش کیفیت دوربین در حد 8.ساپورت نکردن فلش وزبان فارسی بود که کلا بیخیالش شدم اما ابدیت جدی براش اومده در حال حاضر که مشکلاتشو برطرف کرده
مزایا/دوعدد نرم افزار دوربین برای عکاسی که یکی کلا مخصوص عکس برداری hdrاست ودیگری همون دوربین خود گوشی با کیفیت 13و18 مگاپیکسل/2/ساپورت کردن فلش/3/رابط کاربری حرفه ای برای ارسال پیام/4/صفحه کلیدشماره گیر کاملا زیبا وحرفه ایی که بدلتون میشینه.5/کرکره یاهمون پنجره که از قسمت بالای گوشی بسمت پائین کشیده میشه کاملا حرفه ایی وکاربر پسند.6/حجم کم رام جهت دانلود.7/گیرندگی وافای خوب نسبت به سایر رام ها/8/انتن دهی بسار عالی سیم کارتها/9/ودر اخر نگهداری باطری بسیار عالی میباشد
معایب/ساپورت نکردن زبان فارسی ومشکل دیگری ندارد
ممنون از لطفتون
میخاستم ببینم کدوم رام مشکل انتن وای فای رو حل کرده و این رام خوبه برا این مشکل
سلام خدمت همه اساتید محترم . بهترین رام که مشکل جی پی اس و وای فای - مخصوصا انتن دهی وای فای نداشته باشه کدوم رام هست . میشه معرفی کنید؟
اگه لینکشم بزارید ممنون میشم
فارسی بودن یا نبودنش برام مهم نیست مهم انتن دهی وای فای هست

c0nstantine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به اساتید محترم ورژن رام گوشیم 1.1.4 اندرویدشم 4.2.2 به نظرتون چه رامی بریزم روش؟؟؟
یه سوال دیگه هم اینکه رام zpop 1000s باید با ریکاوری نصب کنم یا با flash toolsam mishe؟؟؟؟؟

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
ممنون از لطفتون
میخاستم ببینم کدوم رام مشکل انتن وای فای رو حل کرده و این رام خوبه برا این مشکل
سلام خدمت همه اساتید محترم . بهترین رام که مشکل جی پی اس و وای فای - مخصوصا انتن دهی وای فای نداشته باشه کدوم رام هست . میشه معرفی کنید؟
اگه لینکشم بزارید ممنون میشم
فارسی بودن یا نبودنش برام مهم نیست مهم انتن دهی وای فای هست
والا داداش این رام بنظرم البته نظر شخصیم هست از لحظ انتن وافای نسبت به بقیه بهتره چون امتحان کردم.جی پی اس زیاد باهاش سروکار ندارم اما بازم به گمونم تو این رام باید حل شده باشه در کل من که از تمام رامها ایراد میگیرم از این نتونستم ایراد بگیرم

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
سلام به اساتید محترم ورژن رام گوشیم 1.1.4 اندرویدشم 4.2.2 به نظرتون چه رامی بریزم روش؟؟؟
یه سوال دیگه هم اینکه رام zpop 1000s باید با ریکاوری نصب کنم یا با flash toolsam mishe؟؟؟؟؟
بستگی داره تو چه توقعی از رام داشته باشی.رام زوپو هم کلا چندتا ورژن داره که تماما از طریق ریکاوری نصب میشه اما یادت باشه قبل از نصب رام یه بکاپ از رام خودت بگیر که اگر به مشکل خوردی تو رام جدید گوشیت برگرده به رام قبلیت و اینکه قبل از انجام تعویض رام وایپ کامل انجام بدی .باتشکر

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستانی که از ظاهر گوشی تکراری خودشون خسته شدن رام شیائومی v6که دوستمون بالا اشاره کردن رو مدنظر داشته یاشن.بند از ابدیت های قبلی این رام دانلود واستفاده کردم که از معایبش کیفیت دوربین در حد 8.ساپورت نکردن فلش وزبان فارسی بود که کلا بیخیالش شدم اما ابدیت جدی براش اومده در حال حاضر که مشکلاتشو برطرف کرده
مزایا/دوعدد نرم افزار دوربین برای عکاسی که یکی کلا مخصوص عکس برداری hdrاست ودیگری همون دوربین خود گوشی با کیفیت 13و18 مگاپیکسل/2/ساپورت کردن فلش/3/رابط کاربری حرفه ای برای ارسال پیام/4/صفحه کلیدشماره گیر کاملا زیبا وحرفه ایی که بدلتون میشینه.5/کرکره یاهمون پنجره که از قسمت بالای گوشی بسمت پائین کشیده میشه کاملا حرفه ایی وکاربر پسند.6/حجم کم رام جهت دانلود.7/گیرندگی وافای خوب نسبت به سایر رام ها/8/انتن دهی بسار عالی سیم کارتها/9/ودر اخر نگهداری باطری بسیار عالی میباشد
معایب/ساپورت نکردن زبان فارسی ومشکل دیگری ندارد
من الان تقریبا دو هفته هست از این رام استفاده میکنم و امکانات فوق العاده ای داره.البته چند تا تنظیمات داره که به دل نمشینه.مثلا نور اون ال ای دی های پایین تا صفحه رو لمس میکنی روشن میشه البته تنظیمات اختصتصی واسه نور کلیذ های پایین هست و میشه کاملا خاموشش کرد.یکی از جالب ترین قابلیت هایی که دیدم این هست که وقتی بر روی سه کلید پایین گوشیس انگشتت رو از سمت چپ به راست میکشی صفحه نمایش کوچیک میشه و حالت استفاده با یک دست فعال میشه و به اندازه 4 اینچ میشه و شما میتونید راحت با یک دست از گوشی استفاده کنید.

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
من الان تقریبا دو هفته هست از این رام استفاده میکنم و امکانات فوق العاده ای داره.البته چند تا تنظیمات داره که به دل نمشینه.مثلا نور اون ال ای دی های پایین تا صفحه رو لمس میکنی روشن میشه البته تنظیمات اختصتصی واسه نور کلیذ های پایین هست و میشه کاملا خاموشش کرد....
روی always قرار بدین مشکل حل میشود

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
رام اکسپریا هم رام خوبیه .
سنسوری که مربوط به خاموش شدن هنگام بستن فیلیپ کاور هست از کار می افته . نیاز به نصب یه دیالر هم هست مثل exdialer
در کل رام جالبیه

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
رام اکسپریا هم رام خوبیه .
سنسوری که مربوط به خاموش شدن هنگام بستن فیلیپ کاور هست از کار می افته . نیاز به نصب یه دیالر هم هست مثل exdialer
در کل رام جالبیه
البته وایرلس و انتن هم از 1.0.13 قویتره ولی دوربین افت کرده

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
نزدیکترین مسافتی که دوربین این گوشی میتواند FOCUS کند چقدر هست ؟ (ماکرو)
برای کمتر از 9 سانتی متر نمیتواند FOCUS کند

mjk0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کمممکم کنید
رامی از طریق ریکاوری فلش زدم حالا روی لوگوی htc one گیر کرده
نه توی حالت ریکاوری میره نه درایو اینیو روی کامپیوتر نصب هست که فلش بزنم
کمکم کنید دارم سکته می کنم

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
نزدیکترین مسافتی که دوربین این گوشی میتواند FOCUS کند چقدر هست ؟ (ماکرو)
برای کمتر از 9 سانتی متر نمیتواند FOCUS کند
سلام: اندازه دقیق فوکسش رو نمیدونم ولی تا 9 سانتی متر میتونه فوکس کنه.

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
کمممکم کنید
رامی از طریق ریکاوری فلش زدم حالا روی لوگوی htc one گیر کرده
نه توی حالت ریکاوری میره نه درایو اینیو روی کامپیوتر نصب هست که فلش بزنم
کمکم کنید دارم سکته می کنم
قبل از اینکه این رام رو فلش بزنید ، چه رامی روی گوشی نصب بود؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293

* بررسی کاستوم رام miui v6 ارائه شده برای inew v6

شاید دوستان زیادی تمایل داشته باشند این رام رو نصب کنند اما سئوالات زیادی برایشون پیش اومده-پس با ما همراه باشید.
این رام یکی از بهترین کاستوم رام های ارائه شده برای inew v3 هستش، طراحی miui v6 بسیار عالی و چشم نواز هست-یجورایی آدم رو یاد سیستم عامل ios میندازه.

429974-281x500.png
720711-281x500.png
988952-281x500.png

3bsc8x046k2kzh02i0ny.jpg
1f5yklp2hfincp8z8aqx.png
x435pugb1njz52e8dk3e.png

*باگ ها:
1-نداشتن زبان فارسی در تنظیمات
2-مشکل در گرفتن کدهای ussd مثلاً شما در صفحه ی شماره گیری میزنید #111* بعد مثلاً میخواهید 1 رو وارد کنید و تائید بزنید error میده.
3-در تاریخچه تماس ها ، اگر شماره ایی رو ذخیره کرده باشید اسمش رو نشون نمیده فقط شماره رو نشون میده
......................................................................................................................................................
*این کاستوم رام از گوشی Xiaomi Note 3G پورت شده
*روش نصب رام:
1- اول رام رسمی 1.0.13 را روی گوشی از طریق کامپیوتر فلش کنید تا ریکاوری twrp روی گوشیتون نصب بشه( رام تون باید 4.4.2 باشه فرق نمیکنه)-لینک رام در سایت needrom هستش.
2-با نگه داشتن کلید " افزایش صدا+پاور " وارد ریکاوری شده و از رامتون بکاپ بگیرید تا در صورت مشکل بتوانید ریستوری کنید(باید کارت حافظه در داخل گوشی وجود داشته باشه تا عملیات بکاپ انجام بشه)
3-در محیط ریکاوری wipe ها رو انجام بدهید( wipe data , davlik , cache ) با این کار اطلاعات حافظه داخلی تون حذف خواهد شد.
4-به منو اولیه ریکاوری برگردید و در قسمت install رام تون رو در قسمت کارت حافظه فایل زیپ "Inew_v4.4.2_Miui 6_5.4.3.zip"پیدا کرده و نصب کنید.
5-به منو اصلی ریکاوری برگشته و گوشی رو reboot یا خاموش کنید ، برای اولین بار گوشی ممکن است یکم دیر بالا بیاید پس شکیبا باشید و از رام miui v6 لذت ببرید.

...........................................................................................................................................................
* اما من بعد از مدتی استفاده از این رام و دیگر کاستوم رام ها ترجیح دادم بهرام رسمی 1.0.13 برگردم.

#لینک دانلود رام miui v6 از سایت needrom (قبل از دانلود باید در سایت ثبت نام و لوگین کنید)
http://www.needrom.com/download/miui-v6-inew-port/

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان خواهش میکنم یکم به این پست توجه کنیپ
چند وقته صدای گوشیم از کار افتاده اکثر راه ها رو امتحان کردم اوایل که صداش قطع میشد هندزفری رو میذاشتم بعد اهنگ پخش میکردم و یهویی هندزفری رو میکشدم بعد صداش وصل میشد الان خیلی وقته دیگه گوشیم صدا نداره
درخواست من از شما عزیزان اینکه اگر کسی گوشی ای نیو داره بره تو برنامه mobile uncle mtk tools و تو قسمت لود اسپیکر فقط ی اسکرین شات از اون قسمت برام بذاره شاید صدای گوشیم درست شد
دعاگوی دوستان عزیز هستم یاعلی

amirhseifi

Registered User
لایک‌ها
29
یک lcd و تاچ برای گوشی inew v3 موجوده .

mohammadreza p.y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشی inew v3 با v4.0 در صورتی که فقط بردش سالم باشه خریدارم
سلام داداش من گوشیمو حدود دوماه خریدم گوشی خیلی خوبیه ولی به علت مشکلات مالی باید بفروشمش اگه خریداری به این شماره زنگ بزن ۰۹۳۹۳۲۶۴۴۳۰
ممنون

mohammadreza p.y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
گوشی inew v3 دوماه پیش خریدم واقعا گوشی خوبیه ولی به علت مشکلات مالی باید بفروشم خیلی کار‌نکردم باهاش
اگه خریداری بود با من تماس بگیره ۰۹۳۹۳۲۶۴۴۳۰
گوشیو من خودم ۶۱۰خریدم و الآن ۴۶۰میفروشم وسایل مثل گارد ژله ای و کیف هم دارم که جداگانه ۳۰تومن میفروشم خداوکیلی همه چیزش سالمه بدون یه ذره ایراد

بالا