برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
سلام
کاربران عزیز آیا هنوز هم در ارسال پست مشکل دارید؟.
سلام

بله من هنوزم با کروم مشکل دارم توی عکس مشخصه هی لودینگ میزنه صفحه ارسال پست نمیزاره بالا بیاد ولی با موزیلا مشکلی نداره

postproblem.jpg

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
ghdgir.png
با خاموش کردن uBlock درست شد :/ !!!! چه کنم ؟!

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
دوست من سلام،
سال نو مبارک
تقریبا یک راه برای تمام موارد درخواستی وجود داره: گزارش تحلف.
در هنگام گزارش کاملا توضیح بدید و همکاران و مدیران بخش در صورت امکان انجام میدن.
موفق باشید
سلام
گزارش دادم کسی تحویل نگرفت، دو هفتس منتظرم، خصوصی پ.خ بدم پیگیری می کنید؟

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

farsisat.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من درخواست تغییر نام کاربری رو به مدیر سایت اقا ehsan ارسال کردم ولی پاسخی دریافت نکردم و تغییری هم ایجاد نشد. چطور باید عمل کنم.

جریان این گفتگو به جای پیام خصوصی هم متوجه نشدم من چند پیام ایجاد کردم هیچ کدوم پاسخی نداشته!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
من درخواست تغییر نام کاربری رو به مدیر سایت اقا ehsan ارسال کردم ولی پاسخی دریافت نکردم و تغییری هم ایجاد نشد. چطور باید عمل کنم.

جریان این گفتگو به جای پیام خصوصی هم متوجه نشدم من چند پیام ایجاد کردم هیچ کدوم پاسخی نداشته!
سلام
کاربر عزیز طبق قوانین امکان تغییر دادن نام کاربری وجود ندارد.

mac man

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
خواهشا اگه تاپیکی مشکل داره 24 ساعت پس از گزارش تخلف مهلت بزارید ....الات تاپیک من مشکل نام کاربری کنار وسیله داشت شما 2 عصر اخطار دادین 4 عصر همون روز یعنی 2 ساعت بعد تاپیک رو پاک کردین.
در حالی که من از همون روزی که تاپیک زدم یعنی 8 عصر رفتم سره کار و ساعت 5 عصر فرداش اومدم خونه.
دیروز هم وقتی اومدم و شما PM داده بودین همونجا تو PM هم گفتم که من سره کار بودم اما مثل اینکه شما اصلا اون گفتگو رو نگاه نکردین

hichkas_022

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من یه انتقادی از تیم مدیریت سایت داشتم
الان یوزر من رو که بیش از 7 ساله تو این فروم فعالیت میکنم رو به خاطر یک تخلف در امضا بدون اخطار قبلی بن کردین
خوب این توهینه به کاربر
این فروم با فعالیت یوزر هاست که پا گرفته و اینقدر بزرگ شده نمیشه که با یک نخلف تمام فعالیت و حضورشون رو تو سایت نادیده گرفت
خواهش مندم یک تجدید نظر تو این قانون سایت بکنید
من با بدبختی تو این چند سال تونستم 47 امتیاز هم به دست بیارم که با بن کردن این اعتباری که به دست آوردم رو از دست دادم
لطفا اگر امکان داره یوزر من رو باز کنید
ممنون

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
http://forum.persiantools.com/threads/وبسایت-جم-رایگان-کلش-اف-کلنز.686978/#post-11047339
ایمیل و رمز مردم میگیرن که ازش دزدی کنن
خواهشا اگر این نفر مولتی یوزر هست با اکانتهای دیگرش هم برخورد بشه
چون مشخصه یک کلاش دروغگو هست
سلام
پیگیری های لازم صورت میگیرد.
با تشکر از شما...

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
میشه یه تست از همکارای بازارچه در مورد سطح شعور و برخورد اجتماعیشون بگیرید ؟

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
البته من هنوز بی ادبی از همکاران یا مدیران ندیدم ولی پاک کردن بی دلیل تاپیکی که خلاف مقررات هم نیستش و سلیقه ای پاک شده خودش از صد تا فحش و نا سزا بدتره
تاپیک نه خلاف قوانین بوده و نه اسپمی زده شده نه توهینی شده و نه هیچ کار غیر قانونی دیگر!
من خودم مرد قانونم و می دونم چه کاری قانونی هست و چه کاری نیست!
به هر حال بی دلیل پاک شده و نفری که این کار رو کرده مدیون منو و تمام کسانی هست که پستی ارسال کردن در اون تاپیک!
اگر به حق الناس و آخرت اعتقاد داشته باشه اون نفر!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
البته من هنوز بی ادبی از همکاران یا مدیران ندیدم ولی پاک کردن بی دلیل تاپیکی که خلاف مقررات هم نیستش و سلیقه ای پاک شده خودش از صد تا فحش و نا سزا بدتره
تاپیک نه خلاف قوانین بوده و نه اسپمی زده شده نه توهینی شده و نه هیچ کار غیر قانونی دیگر!
من خودم مرد قانونم و می دونم چه کاری قانونی هست و چه کاری نیست!
به هر حال بی دلیل پاک شده و نفری که این کار رو کرده مدیون منو و تمام کسانی هست که پستی ارسال کردن در اون تاپیک!
اگر به حق الناس و آخرت اعتقاد داشته باشه اون نفر!
سلام
مدیران سعی بر این دارنند تا طبق قوانین با کاربران برخورد نمایند.
لطفا عنوان تاپیک و همچنین بخش را ارسال نمایید تا در صورت اشتباه پیگیری های لازم صورت بگیرد.

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
سلام
مدیران سعی بر این دارنند تا طبق قوانین با کاربران برخورد نمایند.
لطفا عنوان تاپیک و همچنین بخش را ارسال نمایید تا در صورت اشتباه پیگیری های لازم صورت بگیرد.
با سلام اگه طبق قوانین بود که من ناراحت نمی شدم به هر حال عنوان تاپیگ رو در pm برای شما می فرستم انشااله که اقدام لازم صورت بگیرد!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با سلام اگه طبق قوانین بود که من ناراحت نمی شدم به هر حال عنوان تاپیگ رو در pm برای شما می فرستم انشااله که اقدام لازم صورت بگیرد!
دوست عزیز شما تاپیک را در جایگاه نامناسب ایجاد کرده اید...
بخش بازارچه الزاما برای خرید و فروش می باشد..میتوانید تاپیک خود و سوالی را که مطرح کردید را در بخش بازی ها ایجاد نمایید.
با تشکر از شما...

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
دوست عزیز شما تاپیک را در جایگاه نامناسب ایجاد کرده اید...
بخش بازارچه الزاما برای خرید و فروش می باشد..میتوانید تاپیک خود و سوالی را که مطرح کردید را در بخش بازی ها ایجاد نمایید.
با تشکر از شما...
اول اینکه از ادب و احترام شما نهایت سپاس رو دارم که با ارزش ترین متاع ادب است!
ولی اگه موضوع تاپیک مرتبط با موضوع انجمن نباشه روال مدیریتی بر انتقال و در موارد حاد قفل تاپیک هست که اکثر موارد تاپیک منتقل و به استارتر گوشزد میشه که دفعات بعد دقت لازم رو به عمل بیاره!

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
یکی از مدیران محترم پی تی بنده رو بی خبر از همه جا و همه چی بن کردند امروز تازه این پستشون رو دیدم:
http://forum.persiantools.com/threa...-ثانیــــه-ای-_.570253/page-113#post-11043251
مدیر محترم به جای پاک کردن به قول شما اسپم های بنده و بعد اخطار دادن با ویرایش پست بنده یه پیام یا یه اخطار به خودم می دادین تا متوجه رفتار خلافم بشم من که بیکار نبستم هی بیام پستای خودمو دنبال کنم ببینم پاک شده یا شما ویرایش کردین و اخطار دادین! این پست اخطاری شما رو هم امروز اتفاقی دیدم. این روش جدید مدیریت پی تی ه؟ یعنی اخطار دادن در پیام خصوصی یا حداقل یه اخطار دادن اینقدر براتون سخت بوده که باید اینجوری یهوئی یه ماهه بی خبر بن کنین؟ من که کار زیادی توو این فروم ندارم ولی این رسمش نیست

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
درود خدمت شما عزیزان و مدیران محترم
یک سوالی داشتم
کاربرانی که قابلیت ویرایش و حذف پست های دیگران رو در تایپک خود دارند آیا می توانند در صورت انجام ناقص یک خدمات ، متن های کاربر را برای لو نرفتن عملکرد ضعیفشون پاک کنند !؟
بنده در تایپک شخصی بخاطر عملکرد ضعیف و ارائه خدمات بدشون توضیحاتی نوشته ولی سریعا پاک کردند ، مراتب رو هم گزارش تخلف زدم .
ممنون میشم این موضوع رو روشن بیان کنید.
@Forum Manager

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
درود خدمت شما عزیزان و مدیران محترم
یک سوالی داشتم
کاربرانی که قابلیت ویرایش و حذف پست های دیگران رو در تایپک خود دارند آیا می توانند در صورت انجام ناقص یک خدمات ، متن های کاربر را برای لو نرفتن عملکرد ضعیفشون پاک کنند !؟
بنده در تایپک شخصی بخاطر عملکرد ضعیف و ارائه خدمات بدشون توضیحاتی نوشته ولی سریعا پاک کردند ، مراتب رو هم گزارش تخلف زدم .
ممنون میشم این موضوع رو روشن بیان کنید.
@Forum Manager
سلام دوست من
مطابق قانون سوء استفاده از امکانات ویژه موجب محدودیت دسترسی فرد خاطی هست. لطفا پست مورد نظر رو گزارش تخلف کنید.
اما شما در صورت نارضایتی از معامله انجام شده می تونید بهشون امتیاز منفی و یا خنثی (با ذکر دلیل و مدرک) بدید و نباید در تاپیک ایشون این توضیحات رو درج کنید.
موفق باشید

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
سلام دوست من
مطابق قانون سوء استفاده از امکانات ویژه موجب محدودیت دسترسی فرد خاطی هست. لطفا پست مورد نظر رو گزارش تخلف کنید.
اما شما در صورت نارضایتی از معامله انجام شده می تونید بهشون امتیاز منفی و یا خنثی (با ذکر دلیل و مدرک) بدید و نباید در تاپیک ایشون این توضیحات رو درج کنید.
موفق باشید

خب اینطوری این افراد با داشتن گزینه حذف به راحتی تایپک خودشون رو پاکسازی می کنند و همه چیز رو خوب و عادی جلوه می دن ! آیا اینطور نیست؟
فلسفه تایپک زدن و ارائه خدمات چی میشه؟ مگه نباید در تایپک شخص خدمات دهنده نظر خود رو بیان کنیم؟ اینطوری هر چه به سود طرف باشه میمونه و به ضررش باشه با ابزار حذف پاک میشه.
گزارش تخلف زده شده.

بالا