برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
به چه دلیل؟ لطفا توضیح بدید. ممنون.
اگر بخوای به ظاهر نگاه کنید که همشون تقریبا امکاناتشون کامله اما وقتی کار کنید :

پای لاین رابط برنامه نویسی فوق العاده روون و ساده
خطاهای کمتر
بخصوص در اتصال به بانک
کارمزدها و امکانات که به راحتی میده و دردسر کمتری داره
واریز خیلی سریع و ...

شاید ده ها مورد دیگه هم باشه که شرمنده حسش نیس :D

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
اگر بخوای به ظاهر نگاه کنید که همشون تقریبا امکاناتشون کامله اما وقتی کار کنید :

خطاهای کمتر
بخصوص در اتصال به بانک
واریز خیلی سریع و ...

پی لاین یا پای لاین؟

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136

خطاهای کمتر
بخصوص در اتصال به بانک
واریز خیلی سریع و ...

مدت زیادی با پی لاین ، جهان پی و.. کار کردیم

پی لاین از نظر امکانات و برنامه نویسی شاید خوب باشه
اما از نظر تسویه و انصاف و کارمزد اصلا مناسب نیست

فکر کنید ما چند سال با پی لاین کار میکردیم همه تراکنش هامون از پی لاین بود ، گردش رو نگاه میکردید همه چیز مشخص بود ، 2.5 درصد کارمزد میگرفتن ، هرچقدر اصرار کردیم راضی نشدن حتی یه قرون از کارمزد کم کنن ! یکی از دوستان بنده هم تراکنش های روزانه میلیونی داشت و باز هم یک قرون از کارمزد کم نکردن و هیچ امتیازی بهشون ندادن...!
چند باری هم بخاطر شکایت اشتباه مشتری ها درگاه ما رو غیرفعال کرده بودن !! ما جواب میدادیم میگفتیم اصلا همچین مشتری نداریم ، یا مشتری کارش انجام شده ، باز درگاه رو میبستن که طرف شکایت نکنه برا خودشون بد بشه
تسویه حساب های پایا هم مجدد کارمزد داره و دیر هم واریز میکنن (بعضی موقعا حتی دو روز طول میکشه)
ویکسری موارد دیگه که توی این چند سال ازشون دیدیم که اگر بخوام براتون بگم بعدا مجبور میشم مدارک زیادی رو به اشتراک بزارم که از حوصله منو شما خارجه

خلاصه بهتون پیشنهاد میکنم ، سیباپال یا جهان پی رو امتحان کنید درگاه های خوبی هستند ، مخصوصا سیباپال که واریز خودکار آنی داره و درخواست واریز وجه هم بدید کمتر از ده دقیقه تو حسابتون هست و کارمزدش هم منصفانست...
جدیدا هم که از چندتا بانک درگاه مستقیم اختصاصی رایگان میده

در پناه حق

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
مدت زیادی با پی لاین ، جهان پی و.. کار کردیم

پی لاین از نظر امکانات و برنامه نویسی شاید خوب باشه
اما از نظر تسویه و انصاف و کارمزد اصلا مناسب نیست

فکر کنید ما چند سال با پی لاین کار میکردیم همه تراکنش هامون از پی لاین بود ، گردش رو نگاه میکردید همه چیز مشخص بود ، 2.5 درصد کارمزد میگرفتن ، هرچقدر اصرار کردیم راضی نشدن حتی یه قرون از کارمزد کم کنن ! یکی از دوستان بنده هم تراکنش های روزانه میلیونی داشت و باز هم یک قرون از کارمزد کم نکردن و هیچ امتیازی بهشون ندادن...!
چند باری هم بخاطر شکایت اشتباه مشتری ها درگاه ما رو غیرفعال کرده بودن !! ما جواب میدادیم میگفتیم اصلا همچین مشتری نداریم ، یا مشتری کارش انجام شده ، باز درگاه رو میبستن که طرف شکایت نکنه برا خودشون بد بشه
تسویه حساب های پایا هم مجدد کارمزد داره و دیر هم واریز میکنن (بعضی موقعا حتی دو روز طول میکشه)
ویکسری موارد دیگه که توی این چند سال ازشون دیدیم که اگر بخوام براتون بگم بعدا مجبور میشم مدارک زیادی رو به اشتراک بزارم که از حوصله منو شما خارجه

خلاصه بهتون پیشنهاد میکنم ، سیباپال یا جهان پی رو امتحان کنید درگاه های خوبی هستند ، مخصوصا سیباپال که واریز خودکار آنی داره و درخواست واریز وجه هم بدید کمتر از ده دقیقه تو حسابتون هست و کارمزدش هم منصفانست...
جدیدا هم که از چندتا بانک درگاه مستقیم اختصاصی رایگان میده

در پناه حق
شرمنده ولی شما با پای لاین کار کردید ؟ !

هیچ کدوم از اینایی که گفتید به جز کارمزد توش ندیدم من :-؟؟
پایا روزانه 10 بار واریز داره و آنی هم که هر موقع درخواست بدی

من به جرات میتونم بگم بهترین درگاه واسط فعلا همین پای لاین هست هر چند دیگه ازش استفاده نمیکنم

در ضمن برای سایتی که تراکنش میلیونی داره هیچوقت از درگاه واسط استفاده نمیشه نهایتش یک هفته وقت میبره درگاه بانک ملت گرفتن که الآن من برای چند تا سایتم درگاه ملت خودم گرفتم

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
شرمنده ولی شما با پای لاین کار کردید ؟ !

هیچ کدوم از اینایی که گفتید به جز کارمزد توش ندیدم من :-؟؟
پایا روزانه 10 بار واریز داره و آنی هم که هر موقع درخواست بدی

من به جرات میتونم بگم بهترین درگاه واسط فعلا همین پای لاین هست هر چند دیگه ازش استفاده نمیکنم

در ضمن برای سایتی که تراکنش میلیونی داره هیچوقت از درگاه واسط استفاده نمیشه نهایتش یک هفته وقت میبره درگاه بانک ملت گرفتن که الآن من برای چند تا سایتم درگاه ملت خودم گرفتم

خیر بنده با پی لاین کار کردم !!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
من با پارسپال کار میکنم

البته با این حجم تراکنش با جهان پای کار کرده بودم الان یه ایفون سیکس پک داشتم

stole110

Registered User
لایک‌ها
481
من با پارسپال کار میکنم

البته با این حجم تراکنش با جهان پای کار کرده بودم الان یه ایفون سیکس پک داشتم
مگه چقدره حجم معاملاتت ؟ همیشه میگی که درآمدت بالاس

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
درگاه ملت بگیرید دیگه حرف از پی و پای نمیزنید، بیکارید پولتون را میریزید تو حلق این مفت خورها....

//

این چند وقت کلی پول تبلیغات هوشمند دادم! هیچ تاثیری نداشت، بهترین تبلیغات ورودی گوگل روی کلمات کلیدی هست...

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
درگاه ملت بگیرید دیگه حرف از پی و پای نمیزنید، بیکارید پولتون را میریزید تو حلق این مفت خورها....

//

این چند وقت کلی پول تبلیغات هوشمند دادم! هیچ تاثیری نداشت، بهترین تبلیغات ورودی گوگل روی کلمات کلیدی هست...

دقیقا همینطوره
ما هم چند ماهی هست که درگاه مستقیم ملت گرفتیم خیلی راحت شدیم
اما خب جدیدا شرط نماد گذاشتن یعنی حتما باید Enamad داشته باشید تا درگاه بدن

منظورتون از تبلیغات ورودی گوگل چی هست
همون گوگل ادز؟
یا منظورتون کار کردن روی سئو سایت و اومدن سایت به صفحات اول هست؟

megalomaniac

Registered User
لایک‌ها
75
دوستان حالا که گوگل‌ادز فیل.تر شده، بهترین گزینه خارجی برای تبلیغات کلیکلی کدام سوریسه؟ تبلیغات بامیلو را اگر مشاهده کرده باشید با شرکتی به نام adchoice است که اگر با آی پی ایران وارد سایت‌های خارجی شوید، برای شما نمایش داده می‌شود. برای تبلیغات کلیکی هدفمند، کدام سرویس‌ها از همه بهترند؟ من شنیده‌ام که Anetwork سرویس خوبی نیست. این سرویس‌ها چقدر هدفمندند؟ مثلا می‌شود تعیین کرد که تبلیغ شما فقط در نیک‌صالحی نمایش داده شود یا فقط در گروه سایت‌های سرگرمی؟

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
Adchoice رو بعضی انتی ها ویروس میشناسن

بالا