برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

siamak1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
این پلیس هوایی کلا چی هست؟ چه مکان هایی پلیس هوایی میگیره؟همه فرودگاه ها لازم دارن؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
ساک میدهند و اندازش استاندارد هست تمام وسایل جا میشه
کمد میدن قفل هم با خودت ببر
خیر داخل پادگان به هیج وجه نمیتونی لباس شخصی باشی
راننده هم خوبه ولی انتخابی نیست که کدوم قسمت بری

01 که اصلا کار نداشتن، شخصی میرفتیم بیرون و شخصی هم میومدیم داخل دژبان هم اصلا گیر نمیداد.
02 هم احتمالا همینجوریه.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
01 که اصلا کار نداشتن، شخصی میرفتیم بیرون و شخصی هم میومدیم داخل دژبان هم اصلا گیر نمیداد.
02 هم احتمالا همینجوریه.
باتوجه به صحبت هایی دوستانم فکر می کنم این موارد به شدت به نظر امیرپادگان وابسته هست

datalife2

Registered User
لایک‌ها
16
لطف شما مستدام
شما گویا دلتون از جای دیگه پر بود بهترین جا برای ابراز احساسات هدفمند و پایین پست بنده پیدا کردین
محوریت اصلی عرایض بنده هم در ارتباط با اطلاعات نادرست پست دوستمون بود و بس.
شما عزیز توی جامعه احتمالاً از این قبیل افرادی هستین که هر موضوع کوچکی رو به خودتون میگیرید.
بنده هم مدرکمو از دانشگاه بین الملل قزوین گرفتم و همون دانشگاه آزاد که شما با دید تمسخر بهش نگاه میکنید.دانشگاه های الفش،مدارک معتبر تری نسبت به پیام نور داره
و نهایتاً بهتره با نگاهی واقع گرایانه به مسائل نگاه کنید و توی دنیای مجازی به دغدغه هاتون دامن نزنید.
دیدین گفتم طرف یا دکتره یا فوق لیسانس
با این سبک حرف زدن میخواد بی محتوایی متنش رو لابلای حرفهای کلفت و ظاهرا مودبانه پنهان کنه
شما گفتی من از جای دیگه دلم پره که اصلا حرف بیخودی بود
چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان است
اگه منظورت از دلم پره مشکل از دانشگاه ازاده باید بهم حق بدی
دانشگاه که نیست بهتره بگیم کاباره یا محل پرورش فاحشه و پسرای بی غیرت
چیزی که توش وجود نداره علاقه به درس و تدریس
در ثانی چه دانشگاه الف باشه چه ب هر چی باشه دانشگاه ازاده
و اینکه دانشگاهی که انقد شهریه میگیره و معلوم نیست این پولا کجا میره از بیخ مشکل داره
در ضم من نگفتم هر کی تو دانشگاه آزاده بیسواده ولی مدارک پیام نور اعتبارش بیشتره چون دانشجو واقعا سختی میکشه
مشکل من با سربازی با تمامی مدارک هست چه پیامنور چه دانشگاه ازاد
قرار نیست دکتر بشی درجت بشه سرلشگر
تو مناطق نظامی کسی درجش بالاتره که هم علمش بیشتر باشه هم علم نظامی که علم نظامی خیلی تاثیر داره تو ارتقا درجه و رتبه علمی شاید فقط یک درجه یا دو.درجه افزایش بده
در سربازی شما هیچی از **** نمیدونی
این درجم که بهت میدن چون سطح علم و سوادت بالاتره و میتونی مدیریت بهتر کنی گروهان رو
به نظرم از فوق دیپلم به بالا که سطح تحصیلات عالی میشه باید یک درجه ارتقا بدن
ینی از دیپلم تا فوق دکترا همه ستوان سوم باشن این بهتره

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام

کسی هست جواب منو بده؟؟

من اول تیر اعزامم برا سربازی

میگن اگه قبل از سربازی رفتن بیمه باشی، دوساله سربازیتم جزو سوابقت محسوب میشه بدونه اینکه پولی بدی، ولی اگه قبل سربازیت بیمه نبوده باشی بعد از سربازی اگه بخای این دوسالت جزو سوابقت محسوب بشه، باید پولشو پرداخت کنی

حالا من چیکار باید کنم؟؟

باید برم سازمان تامین اجتماعی خودمو بیمه آزاد کنم؟؟؟

ممنون میشم کمکم کنید

sent from my xiaomi redmi 2

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
من دفترچه پست نکردم الان این کد سخا رو از کجا گیر بیارم

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
به این نامه ماده تبصره می گن. من هیچکاری واسه کسری تا الان نکردم. بابا 16 ماه جبهه داره و می گه تو پرونده ثبت شده داخل **** صاحب الزمان اصفهان. کارت ایثار گری هم نداره.
اعزامی اول تیرم. حالا اولین کار اینه الان برم با پدرم اونجا؟ بعضی ها می گن حتما باید کارت ایثار گری داشته باشی.

راستش اطلاع دقیقی ندارم از این موضوع
اما کارت ایثار باید باشه حتماً،اولین کار گرفتن کارت ایثاره 16 ماه هم خیلیه ساده از کنارش رد نشید.

سلام

کسی هست جواب منو بده؟؟

میگن اگه قبل از سربازی رفتن بیمه باشی، دوساله سربازیتم جزو سوابقت محسوب میشه بدونه اینکه پولی بدی، ولی اگه قبل سربازیت بیمه نبوده باشی بعد از سربازی اگه بخای این دوسالت جزو سوابقت محسوب بشه، باید پولشو پرداخت کنی

حالا من چیکار باید کنم؟؟

ممنون میشم کمکم کنید

نه اینطوری نیست شما چه بیمه بوده باشید قبل خدمت چه نه اون دو سال جز سنوات بیمه ای شما محاسبه میشه
حالا شما برای اینکه بیاید این سنوات دوسال نیرو های مسلح و به تامین اجتماعی اضافه کنید باید حداقل سه سال سابقه کاری داشته باشید.
بعد از این مرحله شما درخواستشو میدین
حالا فرمول محاسبش به این صورته
30 درصد میانگین خالص دریافتی دو سال اخر قبل درخواست x ماه خدمت x هفت درصد = مبلغی که شما باید به تامین اجتماعی بدین تا سنوات منظور بشه

من دفترچه پست نکردم الان این کد سخا رو از کجا گیر بیارم

علامت «؟» را به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ پیامک کنید راهنماییتون میکنه

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
؟ رو فرستادم
هیچ گزینه ای نداره برای دونستن کد سخا
قبلا داشت گرفته بودم ازش گم کردم حالا دیگه گزینش نیست

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
سلام

کسی هست جواب منو بده؟؟

حالا من چیکار باید کنم؟؟

ممنون میشم کمکم کنید

اینکه بخوای خودتو 2 سال بیمه ازاد کنی که هزینه ش خیلی خیلی بیشتر از پرداخت هزینه اون دو ساله، در ضمن کل هزینه رو نیاز نیست پرداخت کنی، بعد از خدمت هر موقع 2 سال برات بیمه رد شد میتونی با پرداخت هزینه (قبلا که میدونم حدود 500-600 تومن بود) این 2 سال رو هم اضافه کنی.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
نه اینطوری نیست شما چه بیمه بوده باشید قبل خدمت چه نه اون دو سال جز سنوات بیمه ای شما محاسبه میشه
حالا شما برای اینکه بیاید این سنوات دوسال نیرو های مسلح و به تامین اجتماعی اضافه کنید باید حداقل سه سال سابقه کاری داشته باشید.
بعد از این مرحله شما درخواستشو میدین
حالا فرمول محاسبش به این صورته
30 درصد میانگین خالص دریافتی دو سال اخر قبل درخواست x ماه خدمت x هفت درصد = مبلغی که شما باید به تامین اجتماعی بدین تا سنوات منظور بشه

داداش واقعا ممنونتم که جواب دادین

پس اینکه من شنیده بودم اگه قبل سربازی سابقه بیمه داشته باشی بعدن دیگه لازم نیست برای اضافه کردن این دوسال سنوات به تامین اجتماعی پولی پرداخت کنی حرفه اشتباهی هست؟؟؟

پس من یعنی الان الکی نرم خودم بیمه کنم این دوماه باقی مونده تا تیر رو، درسته؟

اینکه بخوای خودتو 2 سال بیمه ازاد کنی که هزینه ش خیلی خیلی بیشتر از پرداخت هزینه اون دو ساله، در ضمن کل هزینه رو نیاز نیست پرداخت کنی، بعد از خدمت هر موقع 2 سال برات بیمه رد شد میتونی با پرداخت هزینه (قبلا که میدونم حدود 500-600 تومن بود) این 2 سال رو هم اضافه کنی.

داداش واقعا ممنونتم که جواب میدین
فک کنم منظورمو نگرفتین

من الان هیچ سابقه بیمه ایی ندارم، شنیده بودم اگه این دوماه باقی مونده تا اول تیر که اعزامم رو برا خودم بیمه رد کنم، دیگه بعد از سربازی که جایی رفتم سرکار و بیمه رد کردم، میتونم این دوسال سربازیمم بدون پرداخت پول اضافه کنم به سابقم، ولی اگه قبل از سربازی بیمه نبوده باشم باید پولشو بدم

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32

به نظر میاد شما هم اعزام مجدد باشید...

یک سوال.

زمانی‌ که جا و مکان اعزام مجدد مشخص می‌شه تو برگه، آیا زمان رفتن به اونجا دوباره تقسیم صورت میگیره یا همین جایی‌ که تو برگه آبی‌ زده، همین جا می‌شه محل بقیه خدمت? و اینکه در کل شرایط چطوره برای اعزام مجدد ها?

ممنون میشم پاسخ بدی.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
فک کنم منظورمو نگرفتین

من الان هیچ سابقه بیمه ایی ندارم، شنیده بودم اگه این دوماه باقی مونده تا اول تیر که اعزامم رو برا خودم بیمه رد کنم، دیگه بعد از سربازی که جایی رفتم سرکار و بیمه رد کردم، میتونم این دوسال سربازیمم بدون پرداخت پول اضافه کنم به سابقم، ولی اگه قبل از سربازی بیمه نبوده باشم باید پولشو بدم

خواهش میکنم، بعید میدونم با 2 ماه بشه، چیزی که من شنیده بودم اینه که باید 2 سال قبل از خدمت سابقه بیمه داشته باشی (نه 2 ماه) که در این صورت نمیارزه بیمه اختیاری کنی، بدرد کسایی میخوره که خودشون قبل از خدمت سرکار بوده باشن و بیمه داشته باشن.

behzadg

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان
روز اعزام ، باید اصل شناسنامه و کارت ملی رو هم ببرم یا کپی بسه؟؟

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
داداش واقعا ممنونتم که جواب دادین

پس اینکه من شنیده بودم اگه قبل سربازی سابقه بیمه داشته باشی بعدن دیگه لازم نیست برای اضافه کردن این دوسال سنوات به تامین اجتماعی پولی پرداخت کنی حرفه اشتباهی هست؟؟؟

پس من یعنی الان الکی نرم خودم بیمه کنم این دوماه باقی مونده تا تیر رو، درسته؟

فک کنم منظورمو نگرفتین

سلامت باشید.
خیالت راحت و مطمئن نیازی نیست شما اقدامی بکنی

به نظر میاد شما هم اعزام مجدد باشید...

یک سوال.

زمانی‌ که جا و مکان اعزام مجدد مشخص می‌شه تو برگه، آیا زمان رفتن به اونجا دوباره تقسیم صورت میگیره یا همین جایی‌ که تو برگه آبی‌ زده، همین جا می‌شه محل بقیه خدمت? و اینکه در کل شرایط چطوره برای اعزام مجدد ها?

ممنون میشم پاسخ بدی.

راستش فقط ارتش و خبر دارم
لیسانس ها دوره کد میخورن و دوباره طرح تقسیم دارن ولی لیسانس به بالا بله داخل برگ سفید محل یگان مشخص میشه و باید خودشونو معرفی کنن

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
سلام دوستان
روز اعزام ، باید اصل شناسنامه و کارت ملی رو هم ببرم یا کپی بسه؟؟

تا اونجایی که یادمه من هیچی نبردم، فقط برگه ای که توش محل اموزشی رو مشخص کرده!

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32
راستش فقط ارتش و خبر دارم
لیسانس ها دوره کد میخورن و دوباره طرح تقسیم دارن ولی لیسانس به بالا بله داخل برگ سفید محل یگان مشخص میشه و باید خودشونو معرفی کنن
بله ارشد و ۰۱. پس با این حساب از مرخصی اول راه خبری نیست؟ چون تو این برگه درجه و هیچ چیز نزده. فکر می‌کردم شاید روز اول بگن برین ۱۰ روز دیگه بیاین و امریه بگیرید؟

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
کسی در مورد امریه آتش نشانی اطلاعاتی داره؟ چطوریاست؟ چیکارمی کنند؟

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
بله ارشد و ۰۱. پس با این حساب از مرخصی اول راه خبری نیست؟ چون تو این برگه درجه و هیچ چیز نزده. فکر می‌کردم شاید روز اول بگن برین ۱۰ روز دیگه بیاین و امریه بگیرید؟

دقیقاً درسته عذر میخوام من یه لحظه حضور ذهن نداشتم.
بله برای ما هم به همین صورت بود یه 1 ام اعلام حضور بود در 01 بعد 14 روز مرخصی دادن و 15 ام هم امریه یگان دادن.

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32
دقیقاً درسته عذر میخوام من یه لحظه حضور ذهن نداشتم.
بله برای ما هم به همین صورت بود یه 1 ام اعلام حضور بود در 01 بعد 14 روز مرخصی دادن و 15 ام هم امریه یگان دادن.
خواهش می‌کنم.

ممنون. پس یگان خدمتی شما هم همون جا شد که در برگه‌ هم بود؟ یعنی‌ ۰۱؟

مرسی‌ از اطلاعات. نگران بودم که دوباره تقسیم کنند یا همون روز اول شروع شود. که ظاهراً اینطور که شما می‌گید اینطور نیست :)

بالا