برگزیده های پرشین تولز

سوال در زمینه تعویض قالب وردپرس از نظر سئو

aliwwe1

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
من قصد عوض کردن قالب سایت را دارم می خوام بپرسم که آیا قالب جدید من باید از نظر ساختار مثلا تگ های h
با قالب قبلی من همخوانی داشته باشد یا نه؟(از نظر سئو)
ممنون

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
نه ربطی به همخوانی h ها نداره.h ها کلا کم اهمیت هستند و رعایت هم نکنید مشکلی به وجود نمیاد.اما خب تمیز و اصولیش اینه که رعایت کنید.
درباره تغییر قالب، گاها پیش اومده که سایتی با تغییر قالب، حتی به کیفیت همون قالب قبلی، افت داشته باشه.اما توجیه خوبی نیست که از ترس افت، قالبتون رو عوض نکنید.احتمال افت صرفا به خاطر تغییر قالب به شدت پایین هست.بنابراین قالبتون رو عوض کنید، و قالب جدید رو طوری بذارید که ساختار لینک های داخلیتون از بین نره و صفحاتتون بی محتوا نشه(عکس محور نباشه) و بقیه موارد on page seo و راحتی کاربر(UX) هم که خودتون می دونید.بیش تر از این وسواس به خرج ندید و کارهای لازم رو انجام بدید.

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
دوست عزیز در مورد کد های html قالبتون خیلی حساسیت به خرج ندید. البته بهتره که قالبتون از نظر کد نویسی بهینه و ولید باشه. اما الگوریتم های گوگل اونقدری پیشرفته هستن که خیلی راحت منظور کدهای نوشته شده ی شمارو تشخیص بدن!
هیچ وقت هم برای تست سئوی سایتتون از این سایت استفاده نکنید! کلا نظرتونو در مورد سایتتون تغییر میده!

بالا