برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم استثنایی Linksys WAG 160 عروسک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
..................

Last edited:

mohsen9010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

sinos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
207

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
سلام
آقا من دارم عروسکش مدل wag120 رو میدم 90 دا
شما اون اولش رو چرا نمیگی قیمتت چند بود؟روزی 10ت اومدی پایین,من اینو حاظرم 100 بدم,خوبه؟پستش هم با خریدار

sinos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
207
شما اون اولش رو چرا نمیگی قیمتت چند بود؟روزی 10ت اومدی پایین,من اینو حاظرم 100 بدم,خوبه؟پستش هم با خریدار

آره من میدونم . متاسفانه این مودم ها گویا برای مردم نا شناخته است . مشتری نداره . حالا یدونه از این مودم که تو بازار فراونن آخرشون لینک داره رو هوا میره نصف ارزش اینها رو نداره

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
آره من میدونم . متاسفانه این مودم ها گویا برای مردم نا شناخته است . مشتری نداره . حالا یدونه از این مودم که تو بازار فراونن آخرشون لینک داره رو هوا میره نصف ارزش اینها رو نداره
اره داداش,میرن تی پی لینک میخرن 100 تومن,اینو نمیان بخرن:general208:
منم وژدانن سیستم کاریم عوض شده,وگرنه نمیفروختمش به هیچ عنوان

dvmfarshid

Registered User
لایک‌ها
36
دوست عزیز با 8901 G تی پی لینک با ۶۰ تومن سر تعویض دارید ؟ با اینترنت مخابرات تست کردین ؟ شنیدم مشکل داره

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
دوست عزیز با 8901 G تی پی لینک با ۶۰ تومن سر تعویض دارید ؟ با اینترنت مخابرات تست کردین ؟ شنیدم مشکل داره
خیر با مخابرات مشکلی نداره,یعنی من به مشکل نخوردم,بعد اینکه 8901G رو همینجا 30 دارن میدن بهم(فقط جعبه داشته باشه و تمیز باشه)عکس بزار برام(قیمت هم که زدم فروش نقدی هست,بخوام تعویض کنم 100 سر میگیرم)

dvmfarshid

Registered User
لایک‌ها
36
خیر با مخابرات مشکلی نداره,یعنی من به مشکل نخوردم,بعد اینکه 8901G رو همینجا 30 دارن میدن بهم(فقط جعبه داشته باشه و تمیز باشه)عکس بزار برام(قیمت هم که زدم فروش نقدی هست,بخوام تعویض کنم 100 سر میگیرم)
اوکی ببخشید چون گفته بودید صد هم میفروشید من مودم خودم رو ۴۰ در نظر گرفتم گفتم ۶۰ هم سر بدم ازتون بردارم . موفق باشید

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام

میشه لطف کنید و بفرمایید این مودم چه خواصی داره که نیم سوزش از دی لینک و تی پی لینک بهتره ؟ اگر ممکنه تمام خصوصیاتش را ذکر بفرمایید یا اینکه یک لینک از مقاله یا مطلبی در این مورد به فارسی اینجا قرار بدین .

با تشکر

mohsen9010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام

میشه لطف کنید و بفرمایید این مودم چه خواصی داره که نیم سوزش از دی لینک و تی پی لینک بهتره ؟ اگر ممکنه تمام خصوصیاتش را ذکر بفرمایید یا اینکه یک لینک از مقاله یا مطلبی در این مورد به فارسی اینجا قرار بدین .

با تشکر
Cisco یک برند معتبر جهانی که با کیفیت ترین روترهای جهان رو تولید میکنه و البته هم گرون ترین هست. نمیدونم چون امریکایی هست کمیابه یا چون گرونه
خب جنسای امریکایی معمولا کم تو ایران میان. همینطور جنسای با کیفیت. برای همینم توی بازار ما فقط جنسای چینی آشغالی پیدا میشه
اگه بخوایم یکم خودمونی تر بگم مثه Benz و BMW توی دنیای ماشین ها میمونه.
البته برای کسی که فقط کار ساده اینترنتی رو انجام میده احتمالا فرقی بین DLink و این نمیبینه ولی برای کسایی که یکم تخصصی تر با شبکه کار میکنن میدونن چی میگم

Aho0orA

Registered User
لایک‌ها
28
در مورد مودم 8970 تی پی شما هم خصوصی دادم، چک کنید لطفا...

Aho0orA

Registered User
لایک‌ها
28
در مورد مودم 8970 تی پی لینک شما هم خصوصی دادم، چک کنید لطفا...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا