برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعت کاسیو جی شاک Casio G Shock G1400 و سواچ کرونو Swatch Chrono

atinfo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
وقت دوستان خوش،
یک عدد ساعت آکبند (نو) سواچ مدل Swatch Chrono Alarm با قیمت 550.000 تومن بفروش میرسه.
***ساعت به شرط اصل بودن تقدیم میشه (Fake نیست، در صورت نیاز بارکد برای استعلام ارائه خواهد شد)***
***این مدل سواچ در بازار ایران موجود نیست (در داخل خریداری نشده)***
***مشخصات کامل در سایت سازنده موجود هست، بطور خلاصه: کرونومتر، تاریخ، ضد آب 30 مترو... شامل میشه***
در صورت تمایل به خرید پ خ ارسال کنید.
مشاهده پیوست 785285 مشاهده پیوست 785286 s1.jpg s2.jpg

Last edited:

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
کاسیو رو از آکش هم گرونتر میدی

atinfo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
کاسیو رو از آکش هم گرونتر میدی
نمیدونم منظور چی بود! ولی یک اینکه خرید خودم یک و سیصد بوده، دو اینکه این رو که برای فروش گذاشتم صفر هست (همون نو یا به اصطلاح آک) که برای عکس از باکس در اومده...
به هر حال اون هم نظری بود که جای خودش محترم و قابل تأمل -ـه...

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
بیا برادر من اینم لینک فروش
http://watchonline.ir/29-g-1400-1a.html
با گارانتی دایا زمانسنج 880 میده حتما میدونی که دایازمانسنج فقط ساعت های اصل و ضمانت میکنه
ساعت شما بدون گارانتی هست قیمتش پایین تر میشه
شما گرون خریدی قرار نیس ک گرون هم بفروشی
اگر با گارانتی دایا باشه 600 میخرم ازت

atinfo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بیا برادر من اینم لینک فروش
http://watchonline.ir/29-g-1400-1a.html
با گارانتی دایا زمانسنج 880 میده حتما میدونی که دایازمانسنج فقط ساعت های اصل و ضمانت میکنه
ساعت شما بدون گارانتی هست قیمتش پایین تر میشه
شما گرون خریدی قرار نیس ک گرون هم بفروشی
اگر با گارانتی دایا باشه 600 میخرم ازت
ببخشید ازین که احتمالا! نمیدونستم دایا زمان سنج تنها نماینده رسمی (Official Branch) برند CASIO در ایران هست.
ازین بابت هم عذر میخوام که دیگران بدون دونستن چیزی راجع به اموال بنده نظر میدن و قضاوت میکنن! مثلا گویا جایی گفته شده ساعت G Shock من بدون گارانتی میباشد!
نیز ازین بابت عذرخواهی بنده رو پذیرا باشید که بنده در اوج گرانی دلار (و ازین جینگولک بازیهای قیمت ارز مبادله ای و غیر مبادله ای ...) این ساعت رو بالای یک و سیصد خریدم، حالا شما به خودت نگیر! اونا خبط کردن به من انداختن احتمالا! ببخشید ازینکه من با این قیمت خریدم!
و اما فی که شما آفر دادی، بسیار عالی، فقط منتظر باش تماس میگیرم یا با نامه ارسال میکنم واست...

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
استارتر جي شاك رو ميخاي چقدر بدي؟
پ ام دادم ب مسخره جواب ميدي چرا؟
ديدگاه شما درباره ادم هاي اطرافت چيه؟ لطفا در دو سطر با ذكر مثال توضيح بديد
جنسته ميتوني ٤برابر قيمت بفروشي ولي وقتي يكي بچيزو ازت ميپرسه يا پيشنهادي ميده سعي كن مثل ادم جواب بدي شايد اون شخص دستشو كنه تو جيبش كل موجوديتت رو بخره و بفروشه
لطفا با شعور باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120

atinfo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام.
تعویض هم دارین با ساعت؟
از همین سایت چاره خریداری شده بند مشکی.

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=98890

وقتت خوش،
نه! بابت فی-ـه قضیه گذاشتم واسه فروش...
این ساعت رو هم تو فیلم ایکوا-لایزر (همون اکولایزر خودمون=Equalizer) تو دست واشنگتون (Denzel Washington) دیده بودم خیلی ازش خوشم اومده بود! iهر چند یه حربه‌ی تبلیغی هم بود. امکاناتش مثل سری Pro Trek کاسیو هست (Barometer , Altitude,... فشارسنج و ارتفاع سنج و ...). از من میشنوی! نگهش دار خیلی کاربردی-ـه (به غیر از بدنه همه چیزش مناسب و معقوله)...

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120
وقتت خوش،
نه! بابت فی-ـه قضیه گذاشتم واسه فروش...
این ساعت رو هم تو فیلم ایکوا-لایزر (همون اکولایزر خودمون=Equalizer) تو دست واشنگتون (Denzel Washington) دیده بودم خیلی ازش خوشم اومده بود! iهر چند یه حربه‌ی تبلیغی هم بود. امکاناتش مثل سری Pro Trek کاسیو هست (Barometer , Altitude,... فشارسنج و ارتفاع سنج و ...). از من میشنوی! نگهش دار خیلی کاربردی-ـه (به غیر از بدنه همه چیزش مناسب و معقوله)...
اره ساعت واقعا خوشگلیه.
ساعت زیاد دارم عادت کردم به عوض کردن ساعت مدت زیادی نمیتونم یه ساعت رو دستم کنم.اینم خودش یه مرضیه دیگه.:general208::general208::general208:

بالا