برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
شما چیه از دل پر بودنت این کارو کردی
من جای مدیر بودم بن ت میکردم والا!
موضوع حل شده امتیاز منفی برای چیه؟

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY
سلام
بنده به شما توهین نکردم که شما از دل پر من صحبت می کنید.باید اول راجع به موضوع اطلاعات داشت و بعد نظر داد.
من نگفتم چه موقع حل شد و به چه صورت.
بعد اینکه من نمره منفی دادم و چند روزی گذشت فکر کردم مناسب نیست ادامه پیدا کنه.ایشون هم اعلام کردن که پس ار ریفوند وجه رو به من برمیگردونن.
توافق نکردیم.ولی موضوع از نظر من حل شده هست.
سوال من اینه که چرا نمره منفی ایشون بدون تحقیق و بررسی پاک شده و آیا خود جناب drdexter اینکار رو کردن یا دوست دیگه ای زحمتش رو کشیدن.
من خودم در این فروم مدیر بودم و برام جای سوال هست که این اختیارات رو احسان به مدیرها داده؟
به هر دلیل نمره منفی به ایشون تعلق گرفته و پاک کردن نمره منفی راهکار خودش رو داره.اینکه به دلیل دسترسی داشتن یک مدیر بتونه خودسرانه عمل کنه و امتیاز منفی خودش رو پاک کنه که ...
منتظر توضیح جناب Forummanager یا احسان هستم.البته ظاهرا پاسخگویی دیگه الزامی نداره و دلبخواه هست.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
چه جوری میشه امتیاز مثبت یا منفی داده شده رو حذف کرد حتی اگه مدتی گذشته باشه

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ظاهرا در مورد پاسخگویی درست فکر کرده بودم.
فروم به حال خودش رها شده

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
سلام
به موضوع شما رسیدگی میشود.
ضمن خسته نباشید خدمت مدیر عزیز
این منفی بنده بار 12 هست پاک میشه و هردفعه بعد 12 ساعت با لحن شدیدتری دوباره توسط یک کلاه بردار ثبت میشه !
واقعا نمیدونم چرا برخورد نمیشه با این شخص !پول بنده رو برده منفی هم میده میگم اگر باز هم اذیته بیاد یه 2 تا بزنه راحت بشه!
خواهش میکنم برخورد شدید کنید با این کاربر
http://forum.persiantools.com/threa...0-هزار-تومنی-کاربر-the-game-ارش-محمدی.600211/

KingJavad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من به دو نفر خواستم امتیاز بدم ولی هر بار این ارور رو میده
انجمنهای پرشین تولز - خطا
You are not allowed to view this page.
مشکل چیه ؟!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
من به دو نفر خواستم امتیاز بدم ولی هر بار این ارور رو میده
انجمنهای پرشین تولز - خطا
You are not allowed to view this page.
مشکل چیه ؟!
سلام
کاربر گرامی به علت اینکه شما کاربر تازه وارد هستید امکان امتیاز دادن برای شما نیست.
برای اینکه از new user خارج شوید باید یک ماه از ثبت نام شما گذشته باشد و هم چنین تعداد پست های شما به 70 برسد.

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
جناب Forum Manager
احیانا شما پستهای بنده رو نمی بینید!
ریپورت کردم و اینجا پست زدم و برای احسان هم فرستادم.
تعداد زیادی هم تیکه و کنایه خرج کردم.ولی ظاهرا شما اصلا اهمیتی نمی دید!
جای تعجب بسیاره که چرا ترتیب اثر داده نمی شه.پستهای متعدد من در همین تاپیک گواهی خواهند داد.
به عنوان کسی که حداقل چند وقتی رو بی منت برای این فروم وقت گذاشته و مدیریت کرده حداقل توقع پاسخگویی دارم

mehrabooni.dadash.kuchike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه اشتباها به کاربری امتیاز مثبت داده بشه ، ایا میشه بعدش اون امتیازو به منفی تبدیل کرد

پول به حساب فروشنده فرستادیم و بهش گفتیم از یه سایت خارجی واسمون خرید کنه ، اگه دقیقا همون روز خرید نکرده باشه میشه بهش امتیاز منفی داد ؟

به فروشنده تاکید کردم حتما همون لحظه ای که پول به حسابت ریختم خرید کن وگرنه کالا به کارم نمیاد ! اگه دیرتر خریده باشه میتونم بهش امتیاز منفی بدم ؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
اگه اشتباها به کاربری امتیاز مثبت داده بشه ، ایا میشه بعدش اون امتیازو به منفی تبدیل کرد

پول به حساب فروشنده فرستادیم و بهش گفتیم از یه سایت خارجی واسمون خرید کنه ، اگه دقیقا همون روز خرید نکرده باشه میشه بهش امتیاز منفی داد ؟

به فروشنده تاکید کردم حتما همون لحظه ای که پول به حسابت ریختم خرید کن وگرنه کالا به کارم نمیاد ! اگه دیرتر خریده باشه میتونم بهش امتیاز منفی بدم ؟
سلام
امکان تغییر از طرف شما نمی باشد.
میتوانید از طریق گزارش تخلف اعلام نمایید تا طبق صلاح دید مدیران پاک شود و شما مجدد امتیاز مورد نظر خود را درج نمایید...

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
سلام
امکان تغییر از طرف شما نمی باشد.
میتوانید از طریق گزارش تخلف اعلام نمایید تا طبق صلاح دید مدیران پاک شود و شما مجدد امتیاز مورد نظر خود را درج نمایید...
اقا عاجزانه خواهش مندم به این منفی بنده رسیدگی کنید
زبونم مو در اورد به خدا

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
بعد از پیگیریهای فراوان در تاریخ 17 مارچ 2015 جناب فروم منجر گفتن به موضوع رسیدگی می شه که تا این تاریخ هنور هیچ رسیدگی انجام نشده.

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610
آقای مدیر دادن امتیاز منفی در قبال امتیاز منفی جایز هست؟
اگه نیست پس چرا رسیدگی نمیکنید؟!

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610
پی تی خیلی بیخود شده یه مدیر لایق اینجا پیدا نمیشه نذاره با آبروی دیگران بازی بشه؟!
اجاره میدین یه آدم معلوم الحالی که حقش بوده امتیاز منفی گرفته بخواد بیاد تلافی کنه؟
بابا من خودم شاکیم حالا باید رضایت کیو بگیرم تا اون منفی برداشته شه؟!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
پی تی خیلی بیخود شده یه مدیر لایق اینجا پیدا نمیشه نذاره با آبروی دیگران بازی بشه؟!
اجاره میدین یه آدم معلوم الحالی که حقش بوده امتیاز منفی گرفته بخواد بیاد تلافی کنه؟
بابا من خودم شاکیم حالا باید رضایت کیو بگیرم تا اون منفی برداشته شه؟!
سلام
کاربر گرامی تمامی مدیران تلاش بر این دارنند تا به مشکلات کاربران رسیدگی کنند.
در صورتی کاربران میتوانند به یکدیگر امتیاز بدهند که بین انها معامله صورت گرفته باشد در غیر این صورت امتیاز داده شده اعتبار ندارد.
امتیاز داده شده به شما بررسی میشود در صورت مشاهده این که امتیاز بی دلیل برایتان ثبت شده باشد حتما حذف میشود.
با تشکر از شما...

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610
سلام
در صورتی کاربران میتوانند به یکدیگر امتیاز بدهند که بین انها معامله صورت گرفته باشد در غیر این صورت امتیاز داده شده اعتبار ندارد.
امتیاز داده شده به شما بررسی میشود در صورت مشاهده این که امتیاز بی دلیل برایتان ثبت شده باشد حتما حذف میشود.
با تشکر از شما...
ممنونم لطف میکنید

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
با تشکر از شما...
جناب فروم منجر
به مشکل بنده کی رسیدگی می شه؟
چند ماه که گذشته کافی نیست؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
جناب فروم منجر
به مشکل بنده کی رسیدگی می شه؟
چند ماه که گذشته کافی نیست؟
سلام
کاربر گرامی امتیاز منفی شما حذف شده است.
ایا مشکل دیگری وجود دارد؟

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
کاربر گرامی امتیاز منفی شما حذف شده است.
ایا مشکل دیگری وجود دارد؟
سلام
سپاسگذارم.
اصل داستان معلوم نشد که طرف مقابل چطور امتیاز منفی خودش رو پاک کرد و شما هم اصلا براتون اهمیت نداره که یک مدیر بتونه با استفاده از دسترسی که داره امتیاز منفی خودش رو پاک کنه و امتیاز منفی من واسه چند وقت موند!
به هر حال فرومی که صاحبان اصلیش وقت برای اداره کردنش نداشته باشن بهتر از این نمیشه.

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
سلام
مدیر عزیز دو امتیاز منفی بنده که با باندبازی دو یوزر داده شده گزارش کردم لطفا رسیدگی بشه

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
با سلام یکی از کاربراسرم کلاه گزاشته و با پرویی بهم امتیاز منفی داده چند بارم ریپور دادم ولی پاک نشده وقتی ازشون گوشی خریدم بهم امتیاز مثبت داده چند روز بعد که گوشی رسید دستم میبینم کارتن نداره با اینکه چند بار تاکید کردم کارتن داره گفتند کارتنو پیدا نکردند نفرستادند کارتن مهم نیست منم امتیاز منفی دادم ایشون بهم امتیاز منفی داده که بهم تهمت زده پ.خ های ردبدل شده هم هست

بالا