برگزیده های پرشین تولز

محصولات چاپی به قیمت چاپخانه مقطوع

mobintabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
چاپ و تکثیر باقیمت های کاملا رقابتی
کیفیت را با اکالیپتوس تجربه کنید.

تراکت سیاه سفید کاغذ الوان یکرو A5 هزارعدد 15000 تومان
تراکت سیاه سفید کاغذ الوان یکرو A4 هزارعدد 30000 تومان
تراکت تحریر رنگی A5 یکرو دوهزارعدد 48000 تومان
تراکت تحریر رنگی A5 دورو دوهزارعدد 79000 تومان
تراکت رنگی گلاسه 135 گرم واقعی یکرو A5 دو هزارعدد 63000 تومان
تراکت رنگی گلاسه 135 گرم واقعی دورو A5 دو هزارعدد 80000 تومان
تراکت رنگی گلاسه 135 گرم واقعی یکرو A5 پنج هزارعدد 120000 تومان
تراکت رنگی گلاسه 135 گرم واقعی دورو A5 پنج هزارعدد 136000 تومان
کارت ویزیت از 15000تومان به بالا
با نیروی پخش مجرب وحرفه ای

***چاپ روی انواع قطعات و اجسام***

(کلیه قیمت ها قیمت همکار بوده و به تمام مشتریان عزیز تعلق میگیرد لطفا تقاضای تخفیف نفرمایید)

توجه :
در صورت سفارش طراحی اختصاصی (وقت گیر)، هزینه طراحی جداگانه محاسبه میشود ، در غیر اینصورت طراحی رایگان میباشد.
دریافت فایل طرح شما از طریق ایمیل [email protected]
ارسال به کل کشور هزینه ارسال تا باربری در تهران و دریافت بارنامه رایگان
کیفیت کلیه اجناس تضمینی
تلفن : 02196861548- 02196861549
تماس در ساعات غیر اداری و وایبر : 09123279319
اطلاعات کامل و لیست قیمت در سایت : http://ocalyptus.ir/catalog
تهران مترو گلبرگ پلاک 1453 طبقه اول

Last edited:

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
درود ،نمونه از لمینت براق و مات(مربعی) لطف میکنید؟ و اینکه برجسته هم مربعی میزنید؟ قیمت؟
---
خودکار و ساک دستی-نایلون زیر تعداد میزنید؟

mobintabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
لمینت برجسته کوچک همون مربعی برجسته هست دوست عزیز که 63000 تومن هر هزار عدد میشه

ساک و نایلون هم میزنیم کاتالوگ و لیست قیمت ما اینجاست : http://ocalyptus.ir/catalog

امری داشتید در خدمتیم
موفق باشید

Last edited:

mobintabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
درود ،نمونه از لمینت براق و مات(مربعی) لطف میکنید؟ و اینکه برجسته هم مربعی میزنید؟ قیمت؟
---
خودکار و ساک دستی-نایلون زیر تعداد میزنید؟

شرمنده فراموش کردم عرض کنم خودکار هم میزنیم هر تعداد که بخواید :)

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
شرمنده فراموش کردم عرض کنم خودکار هم میزنیم هر تعداد که بخواید :)

نایلون ندیدم عزیز و پاکت سی دی و.. بود
باشه ،چند روزه کارت ویزیتی که گفتم را تحویل میدهید؟ ممنونم میشن ابعاد (مربعی-2رو) را لطف کنید و شندیم که قسمت های برجسته نباید لبه کارت باشه ،درسته؟ممنون میشم این اطلاعاتشم سریع تر لطف کنید که فردا شب ارسال +پرداخت کنم براتون

mobintabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
نایلون ندیدم عزیز و پاکت سی دی و.. بود
باشه ،چند روزه کارت ویزیتی که گفتم را تحویل میدهید؟ ممنونم میشن ابعاد (مربعی-2رو) را لطف کنید و شندیم که قسمت های برجسته نباید لبه کارت باشه ،درسته؟ممنون میشم این اطلاعاتشم سریع تر لطف کنید که فردا شب ارسال +پرداخت کنم براتون
سلام
بابت تاخیر در پاسخ عذرخواهی میکنم
خودکار انتخاب کردید؟ مدل خودکار رو بفرمایید وهر تعدادی که میخواید تا عرض کنم قیمت رو ، و همچنین قیمت نایلون بستگی به فایل طرح شما وتعداد رنگ های بکارگرفته شده بستگی داره و تعداد و ابعاد نایلونتون یا اینکه میتونید نایلون مورد نظرتون رو تهیه کنید چاپش رو ما بزنیم براتون فرقی نمیکنه
بابت کارت ویزیت مربعی هم قالب داره باید رو قالب کورل بذاریم چون دورش با کاتر برش میخوره ابعادش تقریبا 5.5 در 5.5 سانت هست حداکثر تحویل زمان هم 8 روز کاری هست
اگه ممکنه تماس بگیرید بهتر میتونم راهنماییتون کنم
موفق باشید

yasinshoper

Registered User
لایک‌ها
162
سلام . پ.خ دادم .

mobintabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
باسلام
نرخ چاپ فاکتور :
فاکتور دو برگی 1000 شماره سایز A5 تک رنگ با کیفیت تضمینی قیمت: 99،000 تومان
فاکتور دو برگی 5000 شماره سایز A5 تک رنگ با کیفیت تضمینی قیمت: 485،000 تومان
فاکتور دو برگی کاربن دار 1000 شماره سایز A5 تمام رنگی قیمت: 175،000 تومان
فاکتور دو برگی کاربن دار 5000 شماره سایز A5 تمام رنگی قیمت: 860،000 تومان

لطفا در صورتی که سایز دیگه ای مد نظرتون هست تماس بگیرید یا داخل تاپیک مطرح فرمایید.
باتشکر

bilbilson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
باسلام
نرخ چاپ فاکتور :
فاکتور دو برگی 1000 شماره سایز A5 تک رنگ با کیفیت تضمینی قیمت: 99،000 تومان
فاکتور دو برگی 5000 شماره سایز A5 تک رنگ با کیفیت تضمینی قیمت: 485،000 تومان
فاکتور دو برگی کاربن دار 1000 شماره سایز A5 تمام رنگی قیمت: 175،000 تومان
فاکتور دو برگی کاربن دار 5000 شماره سایز A5 تمام رنگی قیمت: 860،000 تومان

لطفا در صورتی که سایز دیگه ای مد نظرتون هست تماس بگیرید یا داخل تاپیک مطرح فرمایید.
باتشکر

سلام فاکتور 2 برگی کاربن لس 2000 برگ چند؟

mobintabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
تغییر محل دفتر به مترو گلبرگ نرسیده به میدان رسالت
دوستان لطفا قبل از تماس لیست قیمت ها را از لینک پیوست شده مشاهده فرمایید
باتشکر

mobintabligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در این ماه پر برکت

شماره همراه بنده جهت وایبر تلگرام و پیامک و ... : 09123279319
درخدمتتون هستم
دوستان عزیز به علت مشغله کاری لطفا تماس بگیرید چون ممکنه دیگه نتونم زود به زود به pt سر بزنم و جواب بدم
جهت طراحی با تلفن : 02196861548 و 02196861549 خانم شادمهر یا خانم صفرزاده تماس بگیرید
با تشکر از همگی

kasrakh93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
جنس های مورد استفاده در ساک دستی
کاغد کرافت :
کاغذ قهوه ای رنگ مقاوم که عمده موارد مصرف آن در محصولات غذایی مانند رستوران ها،فسفوت ها و آجیل فروشی ها میباشد.امروزه از جنس ضخیم تر و مقاوم تر کاغذ کرافت برای فروشگاه های پوشاک نیز استفاده میشود. که با رنگ کردن زمینه این کاغذ ساک دستی جلوه زیباتری پیدا میکند از جمله برنده های پوشاکی که از این نوع کاغذ جهت تبلیغ پاکت خود استفاده میکنند میتوان به زارا (ZARA) با چاپ زمینه سرمه ای و ماسیمودوتی (mussimo dutti) با چاپ زمینه طلایی و لوگو طلاکوب نام برد.امروزه بسیاری از مشتریان فروشگاه های کادویی برای زیباتر شدن بسته های خود از این جنس کاغذ استفاده میکنند.که میتوان یک ساک دستی زیبارا با کاغذ کادو برای مشتریان ست کرد.

کاغذ گلاسه :
کاغذی سفید رنگ با قابلیت جذب جوهر یک نواخت که باعث کیفیت چاپ بالا میشود این نکته مهم باعث می شود تا مشتریانی که ساک دستی تبلیغاتی با کیفیت چاپ بالاتری میخواهند از این محصول استفاده کنند.ضخامت های کاغذ این نوع ساک دستی از گرماژ ۱۷۰ گرمی الی ۳۰۰ گرمی میباشد.که مقاومت این محصول بیشتر از اینکه وابسته به ضخامت کاغذ باشد به روکش سلفون روی محصول وابسته است که این روکش باعث زیباتر شدن کالا میشود که در دو نوع سلفون براق و مات قابل عرضه میباشد از جمله مصارف این محصول میتوان به کارخانه های تولید شکلات و پوشاک اشاره کرد

کاغذ تحریر :
ساک دستی از این جنس کاغذ دارای کیفیت چاپ خوب می باشد اما نسبت به ساک دستی گلاسه که دارای روکش سلفون می باشد از مقاومت کمتری برخوردار است.

خدمات ویژه
یووی :
جهت زیباتر شدن محصولات میتوان از خدمات ویژه تری استفاده کرد.که از جمله این خدمات میتوان به یو وی (uv) را نام برد که در صورت استفاده از آن لایه ای برجسته روی کار می درخشد که انواع یووی عبارت اند از یووی موضعی،یووی اکلیلی،یووی شنی و ….
طلاکوب، نقره کوب :
لایه ای نقره ای یا طلایی بسیار زیبا و براق که برای جلوه بهتر و دیده شدن لوگو محصول استفاده می شود

برجسته :
به موجب جلوه بیشتر محصول میتوان قسمت هایی از کالا را به حالت برجسته یا فرو رفته درآورد که جلوه بهتری از محصول را نمایانگر می شود.

انواع دسته های ساک دستی
پاکت دسته منگنه ای(فاقد دسته):
محصول بعد از تا شدن لبه بالا منگنه شده و در این حالت جهت مقاومت مشتری باید کف محصول را با دست گرفته که در پاکت های آجیلی و فسفوت قابل مصرف است.

پاکت های دسته بندی (نخی) :
در پاکت های بند دار جهت مقاوم تر شدن محصول لبه بالایی پاکت تا زده شده و لبه ای مقاوم جهت تقویت محصول در داخل آن گذاشته میشود محصول بعد از مقاوم شدن پانچ (سوراخ) شده و مجهز به بند میشود.انواع بند ساک دستی نیز مدل های مختلفی دارند که از جمله آن ها میتوان به بند معمولی ،بند زنبوری،بند پیچ و یا حتی بند ربان که مجموعه میتواند لوگوی مشتری را روی آن بند چاپ کند اشاره کرد

دسته کاغذی:
دسته ی این محصول از کاغذ کرافت مقاوم میباشد،و بر روی پاکت های کرافت قابل اجرا است.

دسته موزی:
محصول به این شکل میباشد که لایه ای مقاوم از مقوا در لبه بالای ساک دستی چسبیده شده سپس لبه بالا به اندازه جای دست درآورده میشود.

بالا